Nákup zvodidlového systému Kremsbarrier

Nákup zvodidlového systému Kremsbarrier

Predmetom zákazky je dodanie zvodidlového systému Kremsbarrier, demontáž poškodených dielov zvodidlového systému, odvoz týchto dielov na príslušné strediská správy a údržby diaľnic a strediská správy a údržby rýchlostných ciest a montáž nových dielov zvodidlového systému pre potreby Národnej diaľničnej spoločnosti, a.s., jednotlivých SSÚD, SSÚR a stredísk špecializovaných činností. Predmet zákazky je podrobne vymedzený v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
12.06.2023 10:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.07.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Zadavatel IČ:
35919001

Zadavatel ulice:
Dúbravská cesta 14

Zadavatel PSČ:
841 04

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Kontaktní osoba:
Ing. Elena Závodská

Zadavatel telefon:
+421 025 831 1055

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ndsas.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34920000-2
Cestné príslušenstvo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a zpracování požárních žebříků a ocelových konstrukcí – nezbytný prvek pro bezpečnost budov

Výroba a zpracování požárních žebříků a ocelových konstrukcí – nezbytný prvek pro bezpečnost budov

Potřebujete opatřit budovu požárními žebříky, které odpovídají příslušným normám? Hledáte společnost, která se zaměřuje na výrobu a zpracování ocelových konstrukcí? V tom případě se obraťte na společnost UNIVARS, s.r.o., která působí v Jihomoravském kraji. Společnost UNIVARS, s.r.o. vyrábí žebříky z kvalitní oceli s žárovým zinkováním, dlouhou životností a odolností proti korozivním vlivům. Díky variabilnímu kotvení se snadno přizpůsobí jakékoliv fasádě, ať už se jedná o budovy bez zateplení nebo s izolací nad 150 mm. Chraňte nejen majetek, ale především životy a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou co nejdříve!


Certifikovaná výroba z nerez oceli - STAKO Zápustková kovárna s.r.o.

Certifikovaná výroba z nerez oceli - STAKO Zápustková kovárna s.r.o.

STAKO Zápustková kovárna s.r.o. vyrábí na zakázku výkovky do hmotnosti cca 24 kg, do průměru 300mm, nebo do délky 500 mm z různých tříd oceli, včetně nerez oceli. Hravě jich dokážeme zpracovat přes 3 000 tun ročně. Další služby: Povrchové úpravy (galvanické, žárové zinkování, pocínování, pokovení, lakování). K výrobkům můžeme doložit výsledky nedestruktivních zkoušek, chemických a mechanických analýz, dle požadavku zákazníka.


Zakázková kovovýroba se zámečnickými pracemi, stavební zámečnictví

Zakázková kovovýroba se zámečnickými pracemi, stavební zámečnictví

Sháníte spolehlivou firmu, která se zabývá kovovýrobou a nabízí k tomu i zámečnické práce? Oslovte firmu KOVOVÝROBA Herůfek z Bořetic na Břeclavsku, kde vyrábí a montují ocelové konstrukce, ocelové haly, opláštění hal a zámečnické práce. Ocelové haly dodáváme zateplené, nezateplené, průmyslové, skladové , výrobní, sportovní, zemědělské, hangáry nebo garáže. Nabízíme kompletní dodávku ocelových konstrukcí, do které patří sloupy, vazníky, světlíky, okna, dveře, vrata, brány, ploty a jiné. Provedeme opláštění stěn i střech. Zrealizujeme pro Vás i menší zakázky jako jsou zábradlí, brány, atd. Provedeme veškeré zámečnické práce. Vyrobíme pro Vás i dle Vaší výkresové dokumentace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Ocelové plošiny, schodiště, zábradlí, brány a branky – profesionální zakázková výroba na míru

Ocelové plošiny, schodiště, zábradlí, brány a branky – profesionální zakázková výroba na míru

Chcete si nechat udělat nové schodiště do Vašeho domu nebo potřebujete příjezdovou bránu, která bude přesně odpovídat Vašim požadavkům? V tom případě se obraťte na společnost VESA, spol. s r.o., která působící po celé České republice. Společnost VESA, spol. s r.o. se specializuje na zakázkovou výrobu ocelových plošin, schodišť, zábradlí, bran a branek a zpracovává plechy až do tloušťky 10 mm. Současně také provádí vypalování, svařování, ohýbání rámů a konstrukcí a provádí následnou montáž u zákazníka. Svěřte zakázkovou výrobu odborníkům a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Výroba ocelových svařenců a svařovaných konstrukcí - precizní výroba dle požadavků zákazníka

Výroba ocelových svařenců a svařovaných konstrukcí - precizní výroba dle požadavků zákazníka

Strojírenská společnost Ankra Steel zhotoví ocelové svařence a svařované konstrukce na zakázku dle dokumentace zákazníka či vlastní. Zajišťují výrobu ocelových svařenců se strojním opracováním, zakázkovou výrobu účelových zařízení, různé servisní opravy zařízení ve strojírenském průmyslu i části důlních zařízení. Produkují díly pro kolejová vozidla, rotační i nerotační části strojů, komponenty ocelových konstrukcí či celovýrobu svařovaných konstrukcí. Vyrábí i pro zahraniční odběratele, vyváží do evropských zemí jako je Polsko, Německo, Rakousko ale i Švédsko.


Odolné nerezové šachtové poklopy, pro betonovou výplň i s možností předláždění dlažbou

Odolné nerezové šachtové poklopy, pro betonovou výplň i s možností předláždění dlažbou

Hledáte kvalitní a odolný poklop pro betonovou výplň nebo šachtu? Specialista na poklopy je společnost Bulldeck s.r.o. V naší nabídce naleznete nerezové kanalizační, šachtové, studniční a atypické poklopy v několika typech a provedení. Nerezové poklopy: Řada A4N: - odolné proti dešťové vodě, pachotěsné - bez ventilace ve 2 variantách, síla plechu 2mm a 3mm Nerezový poklop A5N: - odolné proti dešťové vodě - typ A5 je variantou s ventilační hlavicí, ve 2mm a 3mm mořeném nerez plechu Únikové poklopy: - poklop s únikovým mechanismem NERO P - bez nutnosti dlažby: - poklop nepotřebuje zadlažďovat, víko je plné ze slzičkového nerez plechu - s hygienickým atestem - vhodné do laboratorních, potravinářských a dalších prostor Nerezový poklop NERO pro betonovou výplň: - určeno k předláždění dlažbou do síly 10 mm - poklopy jsou vybaveny těsněním a jsou vodotěsné a plynotěsné - poklopy jsou uzamykatelné. NERO VP - pro dlažbu do 10mm s posilovači: - poklop vhodný k bazénu - s možností vyplnění dlažbou do 10mm Požadujete - li atypický rozměr, neváhejte nás kontaktovat.