Zabezpečenie logistických, organizačných, personálnych, materiálno-technických, ubytovacích a stravovacích služieb

Zabezpečenie logistických, organizačných, personálnych, materiálno-technických, ubytovacích a stravovacích služieb

Predmetom zákazky je zabezpečenie logistických, organizačných personálnych, materiálno-technických, ubytovacích a stravovacích služieb počas prípravnej, realizačnej a ukončovacej fázy Folklórneho festivalu Východná 2023. Podrobný opis zákazky je uvedený v prílohe č. 3A súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
09.06.2023 09:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národné osvetové centrum

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národné osvetové centrum

Zadavatel IČ:
00164615

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 12

Zadavatel PSČ:
812 34

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Martin Moldovan

Zadavatel telefon:
+421 220 471 290

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79953000-9
Služby na organizovanie festivalov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kongresový hotel jižní Morava, ubytování Bořetice, konferenční hotel

Kongresový hotel jižní Morava, ubytování Bořetice, konferenční hotel

Hledáte kongresový hotel na jižní Moravě k uspořádání konference, semináře, školení či firemní turistiky s komfortním ubytováním? Kontaktujte bořetický Hotel Kraví hora**** na jižní Moravě, kde nabízí krásné ubytování s prostory k pořádání kongresů, školení a podobně. K dispozici máme tři hotelové jednotky o 48 pokojích, kde je 98 lůžek a k tomu možnost až 57 přistýlek. Hotelové pokoje jsou klimatizované a lze se připojit na wifi. Na výběr máme několik konferenčních prostorů. První je Konferenční sál: - klimatizovaný, ozvučený - divadelní uspořádání – 110 osob - stolové uspořádání 3x tabule ve tvaru písmene I – 90 osob - školní lavice – 48 osob K dispozici máme i klimatizovaný salonek Altán: - divadelní uspořádání 70 osob - stolové uspořádání 2x tabule ve tvaru písmene I – 60 osob - školní lavice – 40 osob Školení menší rozsahu lze uspořádat i v salonku Presúz: - divadelní uspořádání – 50 osob - tabule ve tvaru písmene U – 30 osob - školní lavice – 22 osob Školící prostory jsou vybavené – videodataprojektor s projekčním plátnem a flipchart. Možnost připojení na wifi.


Komfortní ubytování pro skupinové, firemní akce, konference - prostory pro školení

Komfortní ubytování pro skupinové, firemní akce, konference - prostory pro školení

Tou správnou volbou pro uspořádání firemní akce je hotel Avanti nedaleko centra Brna, díky ubytování s velkou kapacitou osob a možností sportovního i relaxačního vyžití. Pomůžeme vám s konferencí až pro 400 lidí. Máme vhodné prostory pro školení, skupinové, firemní akce a konference. K dispozici je 8 klimatizovaných konferenčních sálů. Dle požadavků zajistíme catering. Klimatizované prostory pro pořádání skupinových a firemních akcí: - veliký kongresový prostor pro 250 osob - velký sál pro 80 osob - malý sál pro 60 osob - salónek pro 25 osob - Meeting Room pro 20, 30, 50 a 80 osob. Pro zajištění občerstvení mimo školící prostory je možné využít předsálí s Café barem. Samozřejmostí je parkování a bezplatné Wi-Fi připojení zdarma. Pro relaxaci využijte naše nové relaxační centrum. Pokud hledáte prostory pro školení a komfortní ubytování, obraťte se na hotel Avanti.


Moderní hotel, který má prostory vhodné pro firemní akce, konference, školení, teambuilding - bowling, relax centrum pro hosty

Moderní hotel, který má prostory vhodné pro firemní akce, konference, školení, teambuilding - bowling, relax centrum pro hosty

Hotel Vyhlídka Luhačovice je ideálním místem pro firemní akce, konference, školení, teambuilding a další příležitosti. Naše moderní zařízení vám poskytne vše, co potřebujete pro příjemný pobyt. Pro vaše firemní akce máme k dispozici variabilní prostor, který můžeme upravit podle vašich požadavků. Můžete využít naši profesionální techniku, jako jsou projektory, flipcharty, ozvučení a další. Naše personál vám rád pomůže s organizací a zajištěním vaší akce. U nás si můžete vybrat z různých možností ubytování a stravování, které odpovídají vašim potřebám. Pro ubytování je k dispozici 12 komfortních pokojů s klimatizací. V naší restauraci připravíme chutné občerstvení i kompletní jídlo - snídaně, oběd, večeře pro ubytované. Večer můžete navštivit naši vinárnu, kde máme široký výběr kvalitních vín. Při teambuilding je ideální najít si čas a využít i relax centrum, kde najdete saunu, masáže, solárium a další služby. Pro zábavu máme také bowlingové dráhy, můžete si tedy zahrát s kolegy. Pro ubytované hosty máme monitorované parkoviště. Hotel Vyhlídka Luhačovice je skvělou volbou.


Ubytování v hotelu, hotel Kurdějov, kongresový a wellness hotel.

Ubytování v hotelu, hotel Kurdějov, kongresový a wellness hotel.

Sháníte ubytování v hotelu v okolí města Hustopeče na jižní Moravě? Ubytujte se v Hotelu Kurdějov a.s., v obci Kurdějov, je to kongresový a wellness hotel, který nabízí komfortní ubytování. Můžete k nám do hotelu na jižní Moravu přijet strávit dovolenou, prodloužený víkend, školit firmu, uspořádat oslavu a podobně. Všechny naše hotelové domy nabízí něco jiného tak aby jsme s nabídkou ubytování uspokojili co nejvíce návštěvníků. Celková kapacita hotelu je 210 osob, 156 lůžek, 52 pokojů, 2 apartmány, možnost přistýlek. Na všech pokojích je sociální zařízení se sprchovým koutem, TV, satelit, k zapůjčení video, DVD, internet, WiFi. Dále u nás naleznete hotelovou restauraci, bar, vinotéku, dětské koutky a hřiště, tenisové hřiště, venkovní posezení, wellness centrum a další sportovní využití.


Středověké slavnosti, přeneste se v zpět v čase za dobrodružstvím, romantikou a historií

Středověké slavnosti, přeneste se v zpět v čase za dobrodružstvím, romantikou a historií

Společnost TERCIE - CV, spol. s r.o. je mistrem v oživování historie a přenášení lidí zpět do doby, kdy hradby chránily království a rytířská čest byla víc než zlato. Zabýváme se organizací středověkých slavností. Na slavnostech se můžete těšit na rytířské turnaje, ukázky šermu a středověkých řemesel, dobovou hudbu a tanec. Součástí programu jsou také interaktivní hry a soutěže pro děti, díky kterým mohou strávit den jako malí rytíři nebo princezny. Takže pokud hledáte zážitek, který vás přenese zpět v čase a nechá vás prožít den plný dobrodružství, romantiky a historie, TERCIE - CV, spol. s r.o. je tou pravou volbou pro pořádání středověké slavnosti, na kterou se nezapomíná.


Teambuilding s ochutnávkou vín, sportovními aktivitami, vstupem na badmintonové hřiště

Teambuilding s ochutnávkou vín, sportovními aktivitami, vstupem na badmintonové hřiště

Máte na starost organizaci teambuildingu na Jižní Moravě? Rádi byste vybrali penzion s možností pořádání sportovních aktivit pro pracovní kolektiv? Ideálním místem pro konání teambuildingu je Penzion-kavárna-badminton U Splavu, který se nachází v samotném centru města Břeclavi. Hosté zde mají k dispozici vstup do na hřiště v badmintonové hale a také infrasaunu. Na účastníky teambuildingů zde čeká komfortní ubytování v klimatizovaných pokojích s bohatou snídaní. Využít můžete vnitřní prostory k posezení s kapacitou 40 míst, ale k dispozici vám také může být nekuřácká kavárna s letní terasou. Co se týče sportovních aktiv, přímo u penzionu se nachází badmintonová hala s infrasaunou. Nedaleko penzionu je pak půjčovna lodí, kajaků a raftů. Můžete se také vydat poznávat krásy zdejšího okolí na kole – kola si pak bezpečně uložíte v úschovně kol. Na přání pro Vás zajistíme i degustaci vína.