Výkup sběratelských předmětů – starší vojenská výstroj, odznaky, dekorace, hračky

Výkup hodinek a sběratelských předmětů

Výkup sběratelských předmětů – starší vojenská výstroj, odznaky, dekorace, hračky

Výkup hodinek Opava neorientuje svoje sběratelské zájmy pouze na starožitné kapesní a náramkové pánské hodinky Prim, Omega, nástěnné hodiny či vojenské letecké hodinky, ale vykoupí od Vás sběratelské předměty starožitné a z období socialismu – vyznamenání, odznaky, řády, plakety, pohlednice, starožitné vázy, sošky, dekorativní sklo a porcelán.

Obstaranie strojno-technologického vybavenia Zberného dvora v obci Mojmírovce

Obstaranie strojno-technologického vybavenia Zberného dvora v obci Mojmírovce

Predmetom obstarávania je dodávka strojno-technologického vybavenia Zberného dvora v obci Mojmírovce. Predmetom obstarávania sú nasledovné časti:
Časť 1 Zberové vozidlo
Časť 2 Štiepkovač
Časť 3 Kontajnery
Veřejná zakázka vložena:
09.06.2023 08:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Mojmírovce

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Mojmírovce

Zadavatel IČ:
00308269

Zadavatel ulice:
Námestie sv. Ladislava 931/7

Zadavatel PSČ:
951 15

Zadavatel obec:
Mojmírovce

Kontaktní osoba:
Viliam Struhárik

Zadavatel telefon:
+421 903 564 661


Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144511-3
Vozidlá na odvoz smetí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odvalovací kontejnery ABROLL - valník, otevřený, uzavřený s pevnou i odklopnou střechou, s výklopnými, dvoukřídlými vraty

Odvalovací kontejnery ABROLL - valník, otevřený, uzavřený s pevnou i odklopnou střechou, s výklopnými, dvoukřídlými vraty

Výroba odvalovacích kontejnerů ABROLL je specializací firmy Roman Kunovský - kontejnery Uherský Ostroh, která se zabývá výrobou a prodejem více typů kontejnerů pro různé účely - vybírat můžete kontejner otevřený i uzavřený, s výklopnými nebo dvukřídlými vraty, typ valník i objednat kontejner na míru. Dodáme kontejnery ABROLL s objemem od 5 m3 do 40 m3 a délkou od 4 500 mm do 7 000 mm. Maximální výška je 2 440 mm. Kostru Abroll kontejnerů tvoří pevná svařovaná ocelová konstrukce. Stěny a dno jsou plechové, stěny jsou z plechu o síle 3 mm, dno 5 mm. Výška stěn je různá podle účelu využití - kontejner na suť bývá mělčí než ty na odpad. Zavírání kontejnerů je možné na dvoukřídlá nebo výklopná vrata. Střecha kontejneru může být pevná i odklopná, dle požadavku. Kontejnery ABROLL jsou ideální pro svoz pevného odpadu, odvoz šrotu, sypkých hmot či jako vodní nádrže. Jsou snadno přepravitelné a manipulovatelné pomocí speciálních vozidel s hákovým nakladačem. Kontejnery ABROLL splňují všechny normy a požadavky pro bezpečnou a ekologickou likvidaci odpadu.


Servis zahradní techniky a zahradních strojů všech značek – kompletní péče o Vaše zařízení

Servis zahradní techniky a zahradních strojů všech značek – kompletní péče o Vaše zařízení

Máte zahradu a potřebujete servisovat vaši zahradní techniku a stroje? Využijte služeb profesionálního servisu, který se postará o všechny značky zahradní techniky a strojů pro oblasti Boskovic, Letovic a Blanska. Pavel Palme - Centrum čtyřkolek a zahradní techniky zajišťuje tyto služby: - Údržbu, opravy, čištění, mazání, seřízení a nastavení zahradní techniky a strojů - Náhradní díly a příslušenství pro zahradní techniku a stroje - Poradenství a doporučení pro správné používání a skladování zahradní techniky a strojů Spolehněte se na kvalitní, rychlý a cenově dostupný servis a kontaktujte nás ještě dnes!


Motorové, elektrické a řetězové pily Stihl  - odborný prodej a servis

Motorové, elektrické a řetězové pily Stihl - odborný prodej a servis

Poptáváte techniku pro zpracování dříví a údržbu pozemků? Kvalitní motorové pily Stihl včetně příslušenství dodává v Olomouci a Přerově firma Wald & Garten s.r.o. - Šindelka. Zakoupit u nás můžete pily pro lesnictví, zemědělství, stavebnictví i zahradnictví. V sortimentu naleznete motorové pily : - řetězové s tvrdokovem - delší výdrž naostření - vyvětvovací - prosvětlování a ořez vysokých dřevin do výšky 5 m - lehké speciální - ošetřování stromů, arboristika - s pancéřováním - záchranářské použití např. při požárech - elektrické - práce v interiéru a okolí domu, nenáročné na servis - akumulátorové - údržba zeleně, stavební práce, ideální použití v uzavřených prostorech a v místech s vysokou hlukovou citlivostí Poskytujeme odborné poradenství včetně seznámení s obsluhou konkrétního zařízení a záruční, pozáruční servis.


Pronájem kontejnerů na stavební odpad a suť - velkoobjemové kontejnery

Pronájem kontejnerů na stavební odpad a suť - velkoobjemové kontejnery

Potřebujete odvézt suť ze stavby? Vyberte si firmu Černohorský s.r.o., která Vám pronajme velkokapacitní kontejnery a přistaví podle požadavků. Odvážíme stavební suť a stavební odpad, pomůžeme vám ale i s odvozem zeminy v Opavě, Ostravě i okolí. Pronajímáme kontejnery, které jsou vhodné na: - suť a demoliční odpad - stavební odpad - odpad ze zahrady - vyklízení domů, bytů - komunální odpad. Pro přistavení kontejneru a odvoz suti po celém Moravskoslezském kraji nás neváhejte kontaktovat.


Remycont: Váš spolehlivý partner pro repasované i nové IBC kontejnery a sudy

Remycont: Váš spolehlivý partner pro repasované i nové IBC kontejnery a sudy

Remycont je společnost, která nabízí širokou škálu IBC kontejnerů a sudů, ať už nových nebo repasovaných. Parametry produktů: IBC kontejnery: Nové nebo repasované s výpustí průměr 50/80, včetně příslušenství. Úložné konstrukce: Repasované konstrukce na uskladnění různých produktů (nařezané dřevo, případně pro uložení větších náhradních dílů nebo sezónních věcí). Náhradní díly: Nové ventily, víka, víčka, výpustní hubice, redukce (adaptéry) dle výrobce. Tyto kontejnery jsou ideální pro různé účely, od uskladnění kapalin až po pevné materiály. Všechny produkty jsou dodávány s potřebným příslušenstvím, jako jsou ventily, víka a výpustní hubice. Společnost také poskytuje maloprodej náhradních dílů a úložných konstrukcí. Pokud máte zájem, můžete se s nimi spojit telefonicky na čísle +420 466 825 876.


Opravy sekaček na trávu, křovinořezů, motorových pil – kompletní servis zahradní techniky

Opravy sekaček na trávu, křovinořezů, motorových pil – kompletní servis zahradní techniky

Potřebujete seřídit motor, opravit zapalování nebo jen zajistit servisní prohlídku Vašich sekaček a křovinořezů? V tom případě se obraťte na společnost Václav Fučík ZAHRADNÍ TECHNIKA. Společnost Václav Fučík ZAHRADNÍ TECHNIKA se zaměřuje na servis a opravy křovinořezů, pil a sekaček na trávu. Mezi klasické opravy a servis se řadí seřizování motorů, opravy pojezdů, rovnání klikových hřídelí, výměny opotřebovaných dílů a mnoho dalšího. Mějte svou zahradní techniku v perfektním stavu a objednejte si u nás servis ještě dnes!