Grafické návrhy a zpracování katalogů, kalendářů, letáků, zpravodajů

KLEINWÄCHTER holding s.r.o.

Grafické návrhy a zpracování katalogů, kalendářů, letáků, zpravodajů

Profesionální služby v oblasti grafiky, vytvoření grafického návrhu a jeho zpracování nabízí tiskárna Kleinwächter holding s.r.o. z Frýdku-Místku. Navrhneme různé varianty kreativního grafického řešení a kvalitně vytiskneme zpravodaje, reklamní letáky, brožury, katalogy, kalendáře, pozvánky, dárkové poukazy.

Traktor s príslušenstvom pre zberný dvor - obce Sečovská Polianka

Traktor s príslušenstvom pre zberný dvor - obce Sečovská Polianka

Predmetom zákazky je dodávka a uvedenie do prevádzky traktora s príslušenstvom, ktoré pozostáva z čelného nakladača s lopatou, traktorového návesu so zbernou nadstavbou na bio odpad, štiepkovača drevnej hmoty, zberovej nádoby na bioodpad, mobilnej nápravovej váhy, veľkoobjemového vaňového kontajnera zatvoreného, veľkoobjemového vaňového kontajnera so sklopným čelom a veľkoobjemového vaňového kontajnera otvoreného.

Predmet zákazky je rozdelený na tri časti. Uchádzač môže predložiť ponuku na celý predmet zákazky alebo len jeho časť/časti. Ponuky uchádzačov budú hodnotené samostatne pre každú časť a pre každú časť bude uzatvorený samostatný zmluvný vzťah.

1. časť - Traktor s príslušenstvom

2. časť - Mobilná nápravová váha - Nie je predmetom tohto obstarávania!

3. časť - Veľkoobjemový vaňový kontajner

Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť D. OPIS PREDMETU ZÁKAZKY týchto súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
09.06.2023 07:57

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Sečovská Polianka

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Sečovská Polianka

Zadavatel IČ:
00332828

Zadavatel ulice:
Hlavná 132/135

Zadavatel PSČ:
094 14

Zadavatel obec:
Sečovská Polianka

Kontaktní osoba:
Ing. Anton Bernacký - odborný garant na verejné obstarávanie

Zadavatel telefon:
+421 948 926 308

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://secovskapolianka.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

16700000-2
Traktory/ťahače

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Specialista na vanové kontejnery pro efektivní manipulaci a přepravu stavebních materiálů

Specialista na vanové kontejnery pro efektivní manipulaci a přepravu stavebních materiálů

V oblasti stavebnictví a průmyslu je manipulace se stavebními materiály, odpady a sypkými hmotami každodenní záležitostí. V této oblasti vyniká pražská společnost CH + S SERVIS, s.r.o., která se specializuje na výrobu a distribuci kontejnerů vanového typu, ideálních pro ukládání, manipulaci a přepravu všech druhů materiálů. Kontejnery vanového typu vyráběné společností CH + S SERVIS, s.r.o. jsou konstruovány z hraněných ocelových plechů, které zaručují pevnost a odolnost vůči nárokům každodenního používání. Podélníky kontejnerového rámu jsou vyrobeny z profilu „I 120“, což zaručuje dostatečnou životnost a odolnost proti přetížení, což je zvláště důležité při manipulaci s těžkými materiály. Tyto kontejnery poskytují širokou škálu možností přizpůsobení podle potřeb zákazníka. Standardní zadní čelo může být dodáváno jako jednodílné, otevírané kolem horních vodorovných závěsů, nebo jako dvoudílné, otevírané kolem svislých závěsů do stran se zajištěním v otevřené poloze. Kromě toho jsou k dispozici různé doplňky a úpravy za příplatek, včetně těsnění zadního jednodílného čela gumovým profilem proti úkapu, vyklápěcích přepážek pro sběr tříděného odpadu, univerzálního závěsu zadního čela umožňujícího vyklápění nahoru i dolů a dalších. Samozřejmostí je také barevné provedení povrchové úpravy, zesílení podlahy nebo úpravy pro pojezd mechanizačních prostředků - vše lze přizpůsobit specifickým požadavkům zákazníka.


Lanové, hákové kontejnery na nákladní vozy LIAZ, AVIA, MAN, IVECO - s víky, se střechou, sklopnými bočnicemi, kontejnerová plata

Lanové, hákové kontejnery na nákladní vozy LIAZ, AVIA, MAN, IVECO - s víky, se střechou, sklopnými bočnicemi, kontejnerová plata

Pokud plánujete nákup kontejneru na nákladní vůz, v lokalitě Uherské Hradiště můžeme doporučit firmu Roman Kunovský z Uherského Ostrohu. Vyrábí kontejnery na vozy LIAZ, AVIA, MAN, IVECO v objemu od 3 m3 do 20 m3. Můžete si vybrat typ lanový i hákový. Na přání je možné kontejnery doplnit sedlovou střechou, sklopnými bočnicemi či uzamykatelným víkem, které zajišťují lepší manipulaci s nákladem. Tyto kontejnery se využívají především na odvoz suti, komunálního odpadu, šrotu, sypkých hmot. V případě zájmu nás kontaktujte a objednejte si kontejner na nákladní vůz od nás. Nabízíme vám rychlou dodávku, výhodné ceny a profesionální servis. Máme dlouholeté zkušenosti a certifikát o shodě s normami DIN 30722 a DIN 307201.


Prodej strojů na zpracování obilovin – aspiratéry, kontejnery na sypké hmoty

Prodej strojů na zpracování obilovin – aspiratéry, kontejnery na sypké hmoty

Pokud hledáte spolehlivého výrobce aspiratérů na zpracování obilovin nebo kontejnerů na sypké hmoty, kontaktujte společnost HAIVA Tasovice. Naše firma je producentem a zároveň i prodejcem technologií na zpracování obilovin, jako jsou například aspiratéry (známé také jako válcové mlýny nebo větráky) nebo kontejnerů (sil) na sypké hmoty. Aspiratéry a zásobníky na sypké hmoty Zároveň jsme schopni také zajistit servis a generální opravy mechanizace pro zpracování obilovin.


Muldy vanové kontejnery na odpad otevřené, s víky, s výklopným čelem - Roman Kunovský kontejnery

Muldy vanové kontejnery na odpad otevřené, s víky, s výklopným čelem - Roman Kunovský kontejnery

Muldy - vanové kontejnery jsou ideální řešení pro případ, kdy potřebujete efektivně a bezpečně řešit komunální, průmyslový či stavební odpad. Firma Roman Kunovský - kontejnery vyrábí kvalitní a pevné kontejnery v různých objemech i barvách. Můžete si zvolit z několika typů v objemu od 5 m3 do 10 m3: Vanový kontejner otevřený (symetrický nebo asymetrický) - vhodný pro snadné nakládání odpadu z obou stran, má pevnou konstrukci a větší nosnost. Vanový kontejner s výklopným čelem - umožňuje snadné vykládání odpadu pomocí hydraulického mechanismu, je odolný proti poškození a korozivzdorný. Vanový kontejner s ocelovými víky - ochrání odpad před deštěm nebo větrem, nehrozí rozptylování. Všechny kontejnery mají certifikát CE a splňují normy ČSN EN 12574-1. Více informací o produktech najdete na našem webu.


Fomex Team spol. s r.o. představuje   I-Systém - efektivita a pokrok v zemědělství

Fomex Team spol. s r.o. představuje I-Systém - efektivita a pokrok v zemědělství

Fomex Team spol. s r.o. přichází s I-Systémem, který představuje pokročilé řešení v oblasti zemědělské techniky. Tento systém integruje nejmodernější technologie od Grimme, včetně chytrých ovládacích terminálů a video systémů, které zvyšují efektivitu a přesnost zemědělských operací. Produkty zahrnují multifunkční páky ISOBUS, systémy pro kontrolu půdy TerraControl, vizuální asistenční systémy SmartView a ProCam, které společně nabízejí komplexní řešení pro moderní zemědělství. Tento přístup umožňuje farmářům optimalizovat své pracovní postupy, snižovat náklady a zvyšovat výnosy. Pro více informací o I-Systému navštivte Fomex Team.


Zakázková výroba stavebních, sanitárních kontejnerů - zázemí pro staveniště, sklad, provoz firmy

Zakázková výroba stavebních, sanitárních kontejnerů - zázemí pro staveniště, sklad, provoz firmy

Alfa Container s.r.o. je dynamická společnost se sídlem ve Zádveřicích, která se specializuje na zakázkovou výrobu stavebních a sanitárních kontejnerů. Lze vybrat z více standardních modulů z katalogové řady, ale také jsme schopni realizovat projekt dle speciálních požadavků a postavit z modulů objekt v závislosti na požadavku klienta. Firma Alfa Container představuje flexibilního a spolehlivého partnera pro řešení prostorových potřeb v různých oblastech podnikání. Zázemí máme v Zádveřicích u Zlína a realizujeme mnoho zakázek i v okolí Prahy. Individuální přístup k projektům je jedním z klíčových pilířů firmy. Každý projekt je posouzen a navržen tak, aby splňoval specifické požadavky. Ať už se jedná o dočasné zázemí na staveništi, mobilní kanceláře, ubytovny, nebo skladovací prostory, připravíme řešení “šité na míru”. Výroba kontejnerů je prováděna s důrazem na kvalitu a funkčnost. Společnost vyrábí širokou škálu modulárních staveb, které jsou ideální pro rychlou a efektivní výstavbu. Tyto modulární jednotky lze snadno přizpůsobit a kombinovat, což umožňuje vytvoření různorodých prostor. Kontejnery lze snadno přemístit a rychle instalovat, což z nich činí ideální řešení pro firmy, které potřebují rychle reagovat na měnící se požadavky svého podnikání. Servis a podpora jsou neoddělitelnou součástí našich služeb. Zákazníci mohou očekávat kompletní servis včetně dopravy a montáže, což zajišťuje hladký průběh celého projektu od počátečního návrhu až po finální realizaci.