CZ.TECH: Inovace v CNC obrábění pro 21. století

CZ.TECH Čelákovice, a.s.

CZ.TECH: Inovace v CNC obrábění pro 21. století

S více než 25 lety zkušeností v CNC obrábění, CZ.TECH Čelákovice, a.s., stojí v čele inovací ve výrobní technologii. Specializujeme se na poskytování pokročilých řešení od počátečního vývoje až po finální výrobu, která nejenže definují současnost, ale také směřují k budoucnosti průmyslu. Naše technologie a služby jsou navrženy tak, aby vyhověly i těm nejnáročnějším výrobním požadavkům, což zákazníkům umožňuje zvýšit efektivitu, snížit náklady a dosáhnout vynikajících výsledků.

Vybavenie SOŠE poprad- 3D Skenery, 3D Simulátor

Vybavenie SOŠE poprad- 3D Skenery, 3D Simulátor

Predmetom zákazky je vybavenie pre potreby odborného vyučovania Strednej odbornej školy elektrotechnickej. Predmet zákazky je rozdelený na dve časti:
Časť 1: Vybavenie SOŠE Poprad - 3D Simulátor elektrických inštalácií s meracími zariadeniami
Časť 2: Vybavenie SOŠE Poprad - 3D Skenery

Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch, v prílohách výzvy.
Veřejná zakázka vložena:
08.06.2023 11:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Stredná odborná škola elektrotechnická

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Stredná odborná škola elektrotechnická

Zadavatel IČ:
00893102

Zadavatel ulice:
Hlavná 1400/1

Zadavatel PSČ:
059 51

Zadavatel obec:
Poprad

Kontaktní osoba:
Mgr. Drahoslava Gmitrová

Zadavatel telefon:
+421 915 946 513

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.sosematej.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38300000-8
Meracie prístroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průtočné váhy - přesné vážení během toku suchého materiálu a sypkých směsí

Průtočné váhy - přesné vážení během toku suchého materiálu a sypkých směsí

Průtočné váhy značky KONTI od společnosti Vels vážící elektronické systémy s.r.o. se sídlem v Pardubicích jsou klíčovým prvkem ve vážení, manipulaci a expedici suchých sypkých materiálů jako je obilí, šrot, mouka, granuláty plastických hmot, cukr, granulovaná hnojiva, písek atd. Svou nepostradatelnou funkci našli především v průmyslových odvětvích jako je potravinářství, krmivářství, chemie a sklářství. Tyto váhy jsou navrženy pro vážení při příjmu materiálu do skladů nebo na výstupu ze skladů před dávkováním do vozidel či lodí, kde úspěšně nahrazují silniční nebo kolejové váhy. Váha umožňuje vážení materiálu v průběhu jeho toku a sledování okamžitého průtoku, celkového množství a sestavování bilance za určité období. Princip vážení spočívá v měření jednotlivých dávek materiálu, které jsou nadávkovány do vážené nádoby, a následné sumarizaci v elektronickém řídicím automatu. Charakteristiky a výhody: - prachotěsné a robustní provedení zajišťuje spolehlivost a odolnost při vysokém výkonu. - Stavebnicová konstrukce přináší flexibilitu a možnost přizpůsobení dle potřeb zákazníka. - Elektronické řízení a pneumatické ovládání klapek zajišťují přesné a spolehlivé fungování. - Volitelné vybavení jako vzduchová oddělovací klapka, horní a spodní vyrovnávací nádoba, režim dávkování a nerezové provedení. - Speciální provedení pro obchodní vážení s možnosti tisku vážních lístků a komunikaci s nadřízeným počítačem. Průtočné váhy KONTI jsou tedy flexibilním a spolehlivým řešením pro vážení a manipulaci sypkých materiálů ve výrobním prostředí, které nabízí širokou škálu funkcí a možností přizpůsobení podle konkrétních potřeb zákazníka.


Decentralizovaná automatizace  - produkty pro decentralizovanou automatizaci strojů a závodů

Decentralizovaná automatizace - produkty pro decentralizovanou automatizaci strojů a závodů

Potřebujete efektivní řešení pro decentralizovanou automatizaci vaší výroby? Hledáte firmu, která dodává aplikace pro decentralizovanou automatizaci strojů a celých závodů? Firma TURCK s.r.o. z Hradce Králové dodává kompletní sortiment produktů pro decentralizaci strojů a závodů. Decentralizovaná automatizace má pro zákazníka mnoho výhod - snižuje uvádění do provozu, zkracuje dobu uvedení na trh a zjednodušuje rozšíření nebo přesun výrobních zdrojů. Naše firma zákazníkům dodává inovativní produkty pro decentralizovanou automatizaci, jako jsou CODESYS řídící systémy, I/O moduly s funkcí logického řízení, bezpečnostní moduly, RFID čtecí/zapisovací hlavy a rozhraní, IO-Link produkty nebo operátorské HMI panely. Součástí decentralizované automatizace jsou i aplikace pro průmyslové sledování výrobků, modulární stroje a kontrolu stavu. Pokud se zajímáte o decentralizovanou automatizaci, kontaktujte nás a my Vám ukážeme potenciál decentralizovaných konceptů pro vaši produkci.


Měření, atestace plastů, plastové drtě, vlhkosti plastového granulátu

Měření, atestace plastů, plastové drtě, vlhkosti plastového granulátu

Společnost REMIVA mimo svoji hlavní činnost, kterou je zpracování plastů z výroby, nabízí firmám zabývajícím se recyklací a zpracováním plastů tyto služby: - měření a atestace plastů, plastové drtě a plastového granulátu - měření vlhkosti plastového granulátu. Měříme tyto paramety: - hustotu, MFI, rychlost tečení, napětí na mezi střihu, viskozita, datum, čas, teplota, závaží včetně typu zkoušky dle ISO 1133. Hlavní činnost - zpracování plastových technologických odpadů: - technické plastové drtě - recyklace pěnového polystyrenu (EPS) - speciální plasty dle nabídky - regranuláty HDPE, LDPE, PC/ABS, PP, HIPS vstřikovací, vytlačovací, vyfukovací.


Najdeme Vám nejlepší řešení v oblasti chytrých budov - automatické systémy měření a regulace

Najdeme Vám nejlepší řešení v oblasti chytrých budov - automatické systémy měření a regulace

Jedním z klíčových aspektů chytrých budov je měření a regulace vytápění. Nejlepší řešení v této oblasti Vám pomůže najít společnost RX servis s.r.o. z Brna. Díky termostatickým ventilům a termostatickým hlavicím lze individuálně řídit každé otopné těleso v budově. Zónová regulace umožňuje nastavení teploty v jednotlivých místnostech podle aktuálních potřeb. Automatizace budov je dalším důležitým prvkem. Chytré systémy reagují na venkovní podmínky a optimalizují vytápění. Solární kolektory, tepelná čerpadla a výměníkové stanice jsou součástí moderních systémů měření a regulace. Společnost RX servis s.r.o. se specializuje na oblast měření a regulace. Nabízí komplexní služby od domovních kotelen až po průmyslové projekty. Jejich odborníci se zaměřují na vytápění, tepelná čerpadla a další technologie spojené s energetickým managementem.


Prodej - Váhy automobilové a mostové, vážící zařízení

Prodej - Váhy automobilové a mostové, vážící zařízení

Společnost LESAK s.r.o.o, v Brně poskytuje velkoobchodní, maloobchodní i internetový prodej vážící zařízení. U nás si vyberete mostové váhy, automobilové váhy, silniční váhy. Nápravové váhy jsou určeny pro vážení automobilů, kamiónů, nákladních vozidel nebo zjišťování zatížení jednotlivých náprav. Váhy zakoupené u nás můžete zabudovat do země, nebo mohou sloužit jako nájezdové nad úrovní terénu. Určité druhy vah je možné lehce přemístit, jsou tedy mobilní. Skoro všechny modely lze cejchovat pro obchodní účely. Neváhejte a vyzkoušejte nás. Věříme, že budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Váhové aplikace na míru, software pro pokladní systém, pro PC pokladny

Váhové aplikace na míru, software pro pokladní systém, pro PC pokladny

Pro sítě prodejen je vzhledem k povinnosti evidence tržeb vhodné mít spolehlivého partnera, který zajistí dodávku vah, váhové aplikace, software, programy pro pokladní systém nebo PC pokladny a následný servis vah. V lokalitě Zlínský kraj, Kroměříž působí společnost Selva - váhy s.r.o.. V oboru máme dlouholeté zkušenosti - od r. 2003, jsme tedy schopni vyhovět individuálním požadavkům a dodat nejvhodnější řešení. Pro průmyslové podniky využívající vážící systémy nabízíme naprogramované aplikace na míru - zálohování záznamů vah, automatizace prostředí, kde se pracuje s váhou různých komponent, programování dávkování. Neváhejte se na nás obrátit.