Železiarsky, vodoinštalačný, elektroinštalačný a maliarsky materiál

Železiarsky, vodoinštalačný, elektroinštalačný a maliarsky materiál

Zákazka je rozdelená na nasledovné časti:

Časť č.1: Železiarsky materiál
Časť č.2: Vodoinštalačný materiál
Časť č.3: Elektroinštalačný materiál
Časť č.4: Maliarsky materiál

Kompletný opis predmetu sa nachádza v prílohe č. 1 položkový rozpočet.
Veřejná zakázka vložena:
08.06.2023 11:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Hlavné mesto SR Bratislava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hlavné mesto SR Bratislava

Zadavatel IČ:
00603481

Zadavatel ulice:
Primaciálne námestie 1

Zadavatel PSČ:
814 99

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Martina Veselá

Zadavatel telefon:
+421 259 356 342


Zadavatel web:
http://www.bratislava.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44316000-8
Železiarsky tovar

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kamenná prodejna s hliníkovými a dřevěnými žebříky pro profesionální i hobby použití

Kamenná prodejna s hliníkovými a dřevěnými žebříky pro profesionální i hobby použití

Ať už potřebujete žebříky do dílny, do domácnosti nebo na zahradu, pouze v kamenné prodejně HROMEK s.r.o. v Hodoníně si můžete vybrat z rozmanitého sortimentu hliníkových a dřevěných žebříků. Zakoupíte u nás hliníkové žebříky – jednoduché, štafle, dvoudílné, třídílné, teleskopické nebo kloubové a také hliníkové schůdky. Z dřevěných žebříků máme k dispozici opěrné žebříky nebo štafle. Pokud v našem sortimentu nenajdete, co hledáte, můžete si u nás objednat žebřík zhotovený na míru vašim potřebám.


Elektroinstalace, výroba rozvaděče pro napájení požárních čerpadel

Elektroinstalace, výroba rozvaděče pro napájení požárních čerpadel

V oboru elektroinstalace máme zkušený montážní tým - vyrábíme rozvaděče pro napájení Diesel požárních čerpadel, elektrických požárních čerpadel od 30 kW – 145 kW. Ke všem zakázkám přistupujeme profesionálně, vše je vyrobeno v české republice. Klademe důraz na detail, kvalitu a dodržení termínů - každá zakázka je pro nás originál, realizace provádíme včetně vypracování schématu zapojení, výroby, montáže a revizí.


Výroba elektrorozvaděčů na míru dle zadání, pro různá průmyslová odvětví

Výroba elektrorozvaděčů na míru dle zadání, pro různá průmyslová odvětví

Pokud hledáte dodavatelskou firmu, která zajistí výrobu elektrorozvaděčů na míru, na Moravě je spolehlivým partnerem firma PROZAX, s.r.o. Otrokovice - Zlínský kraj. Zakázkové řešení Vám umožní získat rozvaděč který splní specifické požadavky pro různá průmyslová odvětví. Očekávat můžete velmi dobrý poměr ceny a kvality. Produkty jsou navrženy s důrazem na spolehlivost, kvalitu a dlouhou životnost. Vyrábíme elektrorozvaděče různých typů a velikostí, podle požadavků zákazníka a platných norem. Naše rozvaděče jsou vhodné pro energetiku, automobilový průmysl, potravinářství, chemický průmysl a další. Můžete očekávat individuální přístup - každý projekt začíná konzultací, kde zohledňujeme specifické potřeby zákazníka. Používáme prvotřídní materiály a moderní technologie. Pokud hledáte spolehlivou firmu s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi v elektrotechnice, obraťte se na nás s důvěrou. Spolupracujeme s renomovanými firmami, jako ČEZ, Škoda Auto, Siemens, Honeywell, Continental nebo Nemocnice Na Homolce. Nabízíme Vám rychlou a efektivní podporu a servis během celého životního cyklu našich výrobků.


Formy na pečení, hrnce, nože i železářství – bohatý výběr domácích potřeb a vybavení

Formy na pečení, hrnce, nože i železářství – bohatý výběr domácích potřeb a vybavení

Chcete si pořídit nové a kvalitní vybavení do Vaší kuchyně? Hledáte prodejnu s širokým portfoliem v oboru železářství? V tom případě se obraťte na společnost PLASTIMEX Prostějov, spol. s r.o. a její prodejnu Domácích potřeb Domino v Olomouci. Prodejna domácích potřeb Domino v Olomouci disponuje různými druhy nožů, forem na pečení, hrnců a z železářství je možné pořídit nářadí, spojovací materiál, kouřovinu a příslušenství ke kamnům. Pořiďte si nové domácí potřeby a navštivte nás!


Produkty pro systémy instalace vytápění, chlazení, rozvodů pitné vody, páry a vzduchu

Produkty pro systémy instalace vytápění, chlazení, rozvodů pitné vody, páry a vzduchu

Naše společnost Thermoquell CZ s.r.o. se na českém trhu věnuje velkoobchodnímu a maloobchodnímu prodeji armatur, čerpadel, expanzních nádob, kotlů, termostatů, potrubí a dalšího instalatérského a topenářského materiálu. Naše produkty prodáváme jak napřímo, tak také skrze náš e-shop, který slouží jak stálým zákazníkům, tak také malým jednorázovým odběratelům. Vzhledem k tomu, že jsme součástí nadnárodní velkoobchodní skupiny Thermoquell Boerner GmbH, dokážeme našim zákazníkům nabídnout ty nejkvalitnější produkty za velmi příznivé ceny. Jestliže tedy hledáte produkty, které vám můžeme dodat, neváhejte se na nás obrátit buď osobně na adrese K Cihelně 425, Praha 9, anebo navštivte náš e-shop www.eshop.thermoquell.cz Těšíme se na naši budoucí spolupráci.


Kabely pro přenos dat - pro průmyslový ethernet ETHERLINE, datové kabely UNITRONIC, optokabely HITRONIC

Kabely pro přenos dat - pro průmyslový ethernet ETHERLINE, datové kabely UNITRONIC, optokabely HITRONIC

Zajistěte si dodávku kabelů od jednoho dodavatele – společnost LAPP Czech Republic s.r.o. má ve svém portfoliu kabely pro přenos dat, optokabely, připojovací a ovládací kabely, průmyslové konektory, kabelové vývodky, systémy pro ochranu a vedení kabelů a také označovací systémy. UNITRONIC - datové kabely a sběrnicové systémy. Vysoce kvalitní kabely UNITRONIC pro datové sítě a komponenty provozní sběrnice nabízí nadčasové řešení pro všechny aplikace ve strojírenství a investiční výstavbě. Máme spolehlivé řešení kabeláže a připojení téměř pro všechny aplikace. ETHERLINE switch, ethernet kabel - systémy datové komunikace pro průmyslový Ethernet. S produkty značky ETHERLINE bezpečně, rychle a spolehlivě do budoucnosti ethernetových a profinetových aplikací. Tyto systémy tvoří odolné a robustní kabely a spojovací prvky pro pasivní a aktivní síťové technologie a nabízí efektivní řešení téměř pro každou aplikaci, zejména v průmyslovém prostředí. HITRONIC optokabely - optické systémy pro přenos dat velkých objemů. S optickými kabely se stává přenos velkého množství dat hračkou - bezporuchový, chráněný proti odposlechu a téměř rychlostí světla. Kabely HITRONIC představují ideální řešení pro interiéry i venkovní použití, pro náročné podmínky a dokonce pro použití v energetických řetězech. Průmyslové konektory - kulatý kabelový konektor M12, M8. Kulaté konektory jsou dostupné ve dvou provedeních - datové konektory pro přenos citlivých signálů s pozlacenými kontakty a napájecí konektory s vysokou rezervou. Společnost LAPP Czech Republic s.r.o. sídlí v Otrokovicích nedaleko Zlína.