Rekonštrukcia kotolne ŠD 17. novembra Prešov 13

Rekonštrukcia kotolne ŠD 17. novembra Prešov 13

Predmetom projektovej dokumentacie je rekonstrukcia jestvujuce plynovej kotolne. Projekt
riesi modernizaciu jestvujuceho spalovacieho zariadenia (vymena kotolov a plynovych horakov, vymena zariadenia na ohrev TUV, vymena poistneho zariadenia a upravy vody pre doplnanie systemu UVK, nove cerpadla a armatury na jednotlivych vykurovacich vetvach, nove merace tepla). Technicke zariadenie kotolne pozostava z kaskady 3-och plynovych kondenzacnych kotlov s pretlakovymi plynovymi horakmi. Okre toho dochadza aj k celkovej rekonstrukcii jestvujucej regulacnej stanice plynu. Stara skrinova regulacna stanica sa zdemontuje a na jej mieste sa postavi nova skrinova. Rekonstrukcia znizi produkciu skodlivych latok.
Veřejná zakázka vložena:
08.06.2023 11:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Prešovská univerzita v Prešove - Rektorát

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Prešovská univerzita v Prešove - Rektorát

Zadavatel IČ:
17070775

Zadavatel ulice:
Ulica 17. novembra 15

Zadavatel PSČ:
080 01

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
JUDr. Mgr. Ľubomír Jankura, PhD.

Zadavatel telefon:
+421 917 765 110

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.unipo.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba řezacího stroje pro vysokotlaké čištění usazenin a nálepků ve výměníku rotační pece a cementárny

Výroba řezacího stroje pro vysokotlaké čištění usazenin a nálepků ve výměníku rotační pece a cementárny

Hledáte firmu, která by byla schopná vyrobit na zakázku, dle vašich potřeb, atypický vysokotlaký systém pro čištění průmyslových technologií vodním paprskem? Oslovte společnost AQ Pumpy s.r.o., která se specializuje na vývoj, výrobu a prodej čerpadel a vysokotlaké techniky. Na zakázku jsme vyrobili vysokotlaký systém na čistění nálepků a usazenin ve výměníku cementárny a rotační pece. Řezací stroj byl vyvinut dle atypických potřeb zákazníka tak, aby čištění probíhalo rychle a za provozu, a tím by nemuselo docházet k odstávce. Součásti je řídící a bezpečnostní systém, vysokotlaký agregát a vysokotlaké rozvody, které jsou umístěny přímo na jednotlivých patrech výměníku cementárny, obsahující připojovací terminály, které jsou v blízkosti vstupů do samotného výměníku. Vysokotlaké rozvody výrazně zjednodušují manipulaci s vysokotlakými hadicemi, urychlují práci a navíc obsahují bezpečnostní prvky. Vysokotlaké zařízení musí brát v úvahu celoroční provoz a musel tedy být přidán i automatický systém proti zamrznutí. Do provozu je terminál uváděn přímo z velína a samotné vysokotlaké čištění provádějí z důvodu bezpečnosti práce s vysokotlakým vodním paprskem a velmi vysokých teplot výměníku cementárny alespoň dva pracovníci. Máte zájem o podobný vysokotlaký systém? Neváhejte nás kontaktovat ať už telefonicky či emailem, rádi Vám zodpovíme jakékoliv otázky ohledně realizace.


Prodej kompresorů na stlačený vzduch  s kompletním servisem a poradenstvím od profesionálů

Prodej kompresorů na stlačený vzduch s kompletním servisem a poradenstvím od profesionálů

Sháníte pístové či šroubové kompresory včetně dalšího zařízení pro úpravu stlačeného vzduchu? V nabídce specializované firmy OSPOL TECH s.r.o. naleznete několik stovek modelů kompresorů od nejmenších pístových přenosných kompresorů, až po největší průmyslové stacionární elektrické šroubové kompresory. Naše kompresory využijete pro hobby, domácí použití, řemeslnické práce, střední dílny, servisy, i tam kde je potřeba trvalá dodávka stlačeného vzduchu. Vybírat si můžete: - pístové - průmyslové - profesionální - určené pro všechny řemeslné aplikace a menší výrobní podniky - větší stacionární kompresorové stanice - šroubové vhodné pro trvalý provoz - frekvenčním měničem, s i bez nádoby - pojízdné - robustní a spolehlivé kompresory do velmi náročných podmínek a stavebnictví - minikompresory. Pojízdné kompresory odolají i extremním teplotám a jsou vhodné především pro stavebnictví jako lehce přemístitelný zdroj tlakového vzduchu pro pohon: - pneumatického nářadí – sbíjecích a vrtacích kladiv - strojů a zařízení pro různé aplikace - profuky a tryskání. Naopak pro malé dílny a domácí použití doporučujeme minikompresory, které jsou bezolejové, bezúdržbové a velmi tiché! jsou vhodné pro airbrush: - stříkání - modelářství - huštění pneumatik aut a jízdních kol. Kompresory nabízíme včetně kompletního záručního i pozáručního servisu a poradenství. Nabízíme servis a půjčovnu: - záruční a pozáruční servis a opravy všech pístových kompresorů - záruční a pozáruční servis šroubových kompresorů - půjčovnu pístových a šroubových kompresorů, včetně dopravy - generální opravy starších pístových kompresorů - revize a kontroly tlakových nádob - měření tlakového rosného bodu - náhradní díly a sady skladem - 24-hodinový servis - zkušenost, praxe, kvalita. Toto a mnoho dalšího Vám nabídnou naší profesionálové ze společnosti OSPOL TECH s.r.o.. Neváhejte a kontaktujte nás!


Montáž, servis a opravy tepelných čerpadel značek De Dietrich, Baxi a LG

Montáž, servis a opravy tepelných čerpadel značek De Dietrich, Baxi a LG

Hledáte-li ekologické a úsporné řešení pro vytápění, kontaktujte INSTOP servis CZ. Zajišťujeme montáž, servis a opravy tepelných čerpadel vzduch-voda. Tepelná čerpadla vzduch-voda jsou moderní a efektivní zařízení, která využívají obnovitelné zdroje energie pro vytápění a ohřev vody. Odebírají teplo ze vzduchu a předávají ho do vodního okruhu, který zásobuje radiátory, podlahové vytápění nebo nádrž na teplou vodu. Tímto způsobem dokážou snížit spotřebu fosilních paliv a emise skleníkových plynů, a zároveň zajistit komfortní a stabilní teplotu v domácnosti nebo komerční budově. Na trhu existuje mnoho značek a modelů tepelných čerpadel vzduch-voda, které se liší svým výkonem, účinností, hlučností, cenou a designem. Mezi nejznámější a nejspolehlivější patří tepelná čerpadla vzduch-voda značek Baxi, De Dietrich a LG. Tyto značky nabízejí širokou škálu produktů, které splňují nejrůznější požadavky a potřeby zákazníků. Tepelná čerpadla vzduch-voda Baxi se vyznačují vysokou kvalitou, dlouhou životností a nízkou spotřebou energie. Nabízí jak monobloková, tak splitová tepelná čerpadla, která se hodí pro novostavby i rekonstrukce. Tepelná čerpadla vzduch-voda De DIETRICH BAXI jsou vybavena inovativní technologií, která zaručuje optimální využití tepelné energie ze vzduchu. V sortimentu najdete řadu tepelných čerpadel s různými výkony a funkcemi, jako je například chlazení, solární ohřev vody nebo ovládání pomocí aplikace. Renomovaná tepelná čerpadla vzduch-voda značky LG jsou navržena tak, aby byla co nejtišší, nejúčinnější a nejodolnější. LG používá moderní chladivo R32, které má nižší dopad na ozónovou vrstvu, a speciální kompresory R-Scroll, které snižují vibrace a hluk. LG nabízí jak hydrosplitová, tak monobloková tepelná čerpadla, která se přizpůsobují různým typům vytápění. Pokud se rozhodnete pro pořízení tepelného čerpadla vzduch-voda, obraťte se na firmu INSTOP servis CZ, která nejen v Ostravě, ale celém Moravskoslezském kraji, zajistí profesionální montáž, servis, opravy tepelných čerpadel vzduch-voda De DIETRICH BAXI, LG a dalších značek.


Tepelné čerpadlo s dotací – návrh a realizace včetně vyřízení dotace z programu Nová Zelená Úsporám

Tepelné čerpadlo s dotací – návrh a realizace včetně vyřízení dotace z programu Nová Zelená Úsporám

Chcete ušetřit na energiích a hledáte společnost, která Vám pomůže s vyřízením dotací a navrhne to nejlepší řešení v oblasti tepelných čerpadel? V tom případě se obraťte na společnost Simply House s.r.o., která pracuje v celém Moravskoslezském a Olomouckém kraji. Společnost Simply House s.r.o. realizuje tepelná čerpadla, která jsou účinným způsobem vytápění a ohřevu vody. K dispozici jsou různé typy - vzduch-voda, voda-voda a země-voda. Výhodou je možnost čerpání finanční podpory od státu z programu Nová zelená úsporám. Dotace se liší podle typu čerpadla a dalších faktorů. Nečekejte a začněte využívat naše tepelné čerpadlo s dotací co nejdříve!


Vše pro stavbu kanalizace – betonové potrubí, revizní šachty, litinové poklopy

Vše pro stavbu kanalizace – betonové potrubí, revizní šachty, litinové poklopy

Hledáte firmu, která Vám dodá veškerý sortiment pro stavbu či rekonstrukci kanalizace rychle a se zárukou kvality? Obrátíte-li se na firmu DILES Company s.r.o. v Ostravě budete určitě velmi spokojení. Odborníci z DILES Company jsou Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Pomohou Vám nalézt optimální technické řešení, s výběrem materiálů a navíc vše, co si objednáte Vám doručí přímo na stavbu, nebo kamkoliv si budete přát. Vybírat můžete z různých materiálů dle potřeby: potrubí – betonové i plastové, litinové odpadní potrubí revizní šachty – betonové i plastové + příslušenství retenční nádrže – betonové i plastové litinové poklopy, mříže tvarovky – betonové i plastové, litinové jímky, septiky, domovní čistírny odpadních vod a další Stavba či rekonstrukce kanalizace bude pro Vás hračka.


Infrazářiče Frico pro restaurace, terasy, zahrádky - užijte si tepelnou pohodu i v zimě

Infrazářiče Frico pro restaurace, terasy, zahrádky - užijte si tepelnou pohodu i v zimě

Užijte si tepelnou pohodu na terase, v pergole nebo na předzahrádce v restauraci a vychutnejte si dobré jídlo i pití jako v létě - Frico infrazářiče napodobují slunce, jsou nejpohodlnější a nejekonomičtější dostupný zdroj tepla. Proč si pořídit infrazářič? Zajistí vám tepelný komfort i v chladném období, snadno se instalují, mají nízké provozní náklady a jsou především bezpečné. Vybírat můžete s několika typů: - Infracalm je diskrétní infrazářič s měkkým teplem (pro balkony, terasy a restaurace) - IHC pro jemné a efektivní teplo - IH vhodné pro exponované venkovní prostředí s požadavky na design - Infraglas (halogenový infrazářič s předním barevným keramickým sklem) - Infrasmart (halogenový infrazářič s inteligentími funkcemi) - Infralu diskrétní design pro většinu prostředí - ELIR pro všechny venkovní aplikace s požadavky na vysokou flexibilitu - Infrapalm (elegantní přenosné řešení vytápění). Sálavé ohřívače Frico vás zahřejí jako slunce. Společnost SEFEN, spol. s r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku u Ostravy vám zajistí poradenství, návrh, prodej, instalaci a servis infrazářičů v celém Moravskoslezském kraji - pokud si nejste jisti jaký typ infrazářiče je pro vás vhodný pak se na nás neváhejte obrátit.