Ochutnávky kvalitních vín ve vinných sklepech Za Valama a Pod Novosady v Čejkovicích

Vinařství Hradil

Ochutnávky kvalitních vín ve vinných sklepech Za Valama a Pod Novosady v Čejkovicích

V rodinném Vinařství Hradil produkujeme vína harmonické chuti i vůně, která můžete ochutnat přímo ve vinných sklepech Za Valama a Pod Novosady v Čejkovicích na jižní Moravě. Tradiční vinné sklepy mezi vinicemi vás okouzlí svojí atmosférou při řízených ochutnávkách přívlastkových a speciálních bílých a červených vín.

Rekonštrukcia kotolne ŠD 17. novembra Prešov 13

Rekonštrukcia kotolne ŠD 17. novembra Prešov 13

Predmetom projektovej dokumentacie je rekonstrukcia jestvujuce plynovej kotolne. Projekt
riesi modernizaciu jestvujuceho spalovacieho zariadenia (vymena kotolov a plynovych horakov, vymena zariadenia na ohrev TUV, vymena poistneho zariadenia a upravy vody pre doplnanie systemu UVK, nove cerpadla a armatury na jednotlivych vykurovacich vetvach, nove merace tepla). Technicke zariadenie kotolne pozostava z kaskady 3-och plynovych kondenzacnych kotlov s pretlakovymi plynovymi horakmi. Okre toho dochadza aj k celkovej rekonstrukcii jestvujucej regulacnej stanice plynu. Stara skrinova regulacna stanica sa zdemontuje a na jej mieste sa postavi nova skrinova. Rekonstrukcia znizi produkciu skodlivych latok.
Veřejná zakázka vložena:
08.06.2023 11:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Prešovská univerzita v Prešove - Rektorát

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Prešovská univerzita v Prešove - Rektorát

Zadavatel IČ:
17070775

Zadavatel ulice:
Ulica 17. novembra 15

Zadavatel PSČ:
080 01

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
JUDr. Mgr. Ľubomír Jankura, PhD.

Zadavatel telefon:
+421 917 765 110

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.unipo.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Topné konvektory, přímotopy, sálavé panely, akumulační kamna-prodej

Topné konvektory, přímotopy, sálavé panely, akumulační kamna-prodej

Pokud vybíráte pro přitápění domu či chaty mezi teplovzdušnými konvektory či přímotopy vhodný typ - poradí Vám jistě ve firmě Ventilátory Zlín. Možnosti elektrického vytápění jsou široké, u nás seženete i akumulační kamna, sálavé panely, elektrické podlahové topení apod. Na naší prodejně ve Zlíně-Lužkovice i v našem eshopu si můžete vybírat. Nabízíme: -elektrická akumulační kamna statická i dynamická -elektrické topné konvektory, přímotopy a sálavé panely -elektrické topné kabely, rohože a folie pro podlahové vytápění, hobby sady pro amatérskou montáž -topné folie pod plovoucí podlahu.


Montáž, servis, oprava tepelného čerpadla - Bosch, Viessmann, Vaillant, Buderus, LG, Protherm

Montáž, servis, oprava tepelného čerpadla - Bosch, Viessmann, Vaillant, Buderus, LG, Protherm

Tepelná čerpadla jsou vhodným řešení, pokud efektivně a ekologicky řešit vytápění domu i ohřev vody. Pravidelný servis a údržba je však nutná. Pokud hledáte v lokalitě Zlínský kraj, Olomoucký kraj spolehlivou firmu, která se postará o montáž i následný servis a opravy tepelného čerpadla, doporučujeme ROKO servis Roman Kouřil - ndplyn s.r.o. z Nové Dědiny. V ROKO servis se zaměřujeme na servis a opravy tepelných čerpadel různých značek - Bosch, Viessmann, Vaillant, Buderus, LG, Protherm nebo IVAR CS. Máme dlouholeté zkušenosti, zajistíme profesionální služby a rychlé řešení. Budete spokojeni s naší prací i cenami. Servisujeme tepelná čerpadla jak v záruční, tak i v pozáruční době. Řešíme pravidelný roční servis, který má vliv na delší životnost a vyšší účinnost vašeho tepelného čerpadla. Pokud potřebujete nové tepelné čerpadlo, poradíme Vám s výběrem vhodného typu a zajistíme instalaci ve spolupráci s naší partnerskou firmou. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.


Velkoobchod s ventily a kohouty pro podnikatele s topenářským a vodoinstalatérským materiálem

Velkoobchod s ventily a kohouty pro podnikatele s topenářským a vodoinstalatérským materiálem

Hledáte spolehlivého partnera a velkoobchod, který by zásobil Vaší prodejnu topenářským a vodoinstalačním materiálem? Chcete mít bohatý výběr ventilů a kohoutů? V tom případě se obraťte na společnost P.A.servis spol. s r. o. dodávající po celé České republice. Společnost P.A.servis spol. s r. o. je velkoobchod s velkým výběrem redukčních, pojistných, uzavíracích, regulačních, zpětných přepouštěcích a dalších ventilů včetně dodávky kulových kohoutů přírubových a závitových. Vyberte si správného dodavatele ventilů a kohoutů a kontaktujte nás!


Infraclima - převratná technologie pro tepelný komfort ve vnitřních prostorech

Infraclima - převratná technologie pro tepelný komfort ve vnitřních prostorech

Infraclima, česká firma založená Michalem Rybářem, přináší inovativní řešení v oblasti tepelného komfortu ve vnitřních prostorách budov. Od roku 2002 je prvním českým výrobcem a specializovaným dodavatelem kapilárních rohoží. Systém INFRACLIMA nahrazuje běžné systémy vytápění a klimatizace a nabízí celoroční tepelný komfort. Firma také poskytuje doplňkové služby, včetně konstrukce a údržby forem v nástrojářské dílně. Tento systém je výsledkem dlouholetého výzkumu a vývoje a je považován za jedno z nejefektivnějších řešení na trhu. Infraclima se neustále snaží inovovat a zdokonalovat své produkty, aby byly co nejefektivnější a šetrné k životnímu prostředí. Společnost je známá svou odborností a kvalitou služeb, což ji činí důvěryhodným partnerem v oblasti tepelných systémů.


Vyberte si u nás vodovodní potrubí a tvarovky z PVC, PE, PP, litiny nebo z oceli

Vyberte si u nás vodovodní potrubí a tvarovky z PVC, PE, PP, litiny nebo z oceli

Čeká Vás rekonstrukce či stavba vodovodů? Pokud ano, obraťte se na společnost DILES Company s.r.o., kde Vám rádi poradí při výběru vhodných materiálů a pomohou Vám s nalezením optimálního technického řešení. Navíc objednávku dodají přímo na stavbu nebo na místo, které si sami určíte. Dodají veškerý sortiment potřebný při stavbě vodovodů: - Potrubí PE80, PE100 a PE100RC – jednovrstvé, vícevrstvé a s PP ochranným pláštěm - Tvarovky PE100, mechanické spojování PE potrubí – ISIFLO, GEBO, UNIDELTA - Potrubí a tvarovky z tlakové tvárné litiny PN10 – PN40, ocelové, PVC tlakové - Redukční ventily, filtry, montážní vložky, zemní soupravy apod.) - Vodoměrné šachty betonové a plastové (tubusové i vlezné) - Poklopy vodárenské litinové, ocelové, plastové a kompozitní - Příslušenství – žebříky, madla, betonové a plastové podkladky a jiné… A spoustu dalšího sortimentu … pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Šnekové hřídele, čerpadla, segmenty s výrobou na zakázku - 25 let zkušeností ve strojírenství

Šnekové hřídele, čerpadla, segmenty s výrobou na zakázku - 25 let zkušeností ve strojírenství

Zaměřujeme se na výrobu obráběných a svařovaných dílů - zajistíme zakázkovou výrobu šnekových hřídelů, čerpadel a segmentů. Jsme vybaveni CNC zařízením, které umožňuje vyrábět šrouby ze všech druhů oceli. Také jsme schopni vyrobit jakoukoliv tloušťku obrobku nebo jakýkoliv průměr a stoupání. Díky nové technologii a univerzálním maticím dokážeme splnit jakékoliv nestandardní objednávky. Jeden segment šneku je vyroben za 60 sekund. Objednávku vždy obdržíte v co nejkratší době. V oboru strojírenské výrobu mám již více jak 25 let zkušeností - proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoliv nestandardním požadavkem. Vytváříme díly pro úspěch našich klientů.