Betonové, epoxidové a polyuretanové podlahy, sanace betonu

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – LIBEREC

Betonové, epoxidové a polyuretanové podlahy, sanace betonu

Specializujeme se na pokládku všech typů betonových podlah. Nabízíme epoxidové a polyuretanové podlahy se speciální povrchovou úpravou s vysokou odolností. Provádíme sanaci betonových podlah a svislých konstrukcí, frézování výškových rozdílů a čištění betonových ploch.

Práce na pozemných stavbách

Práce na pozemných stavbách

Predmetom verejného obstarávania je vytvorenie dynamického nákupného systému (ďalej len "DNS") s názvom "Stavebné práce na pozemných stavbách a pochôdznych terasách", ktorý bude slúžiť na zadávanie zákaziek na uskutočnenie bežne dostupných stavebných prác na území hlavného mesta SR Bratislavy a s nimi súvisiacich služieb (ako napr. likvidácia spotrebného materiálu, odpadu a nebezpečného odpadu v súlade so zákonom č. 79/2015 Z. z. o odpadoch v platnom znení) a tovarov (ako napr. materiál potrebný na realizáciu prác).

Predmetné DNS je v súlade s § 58 ods. 2 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len "ZVO"), rozdelené do dvoch (2) kategórií:

Kategória 1: Práce na pozemných stavbách
Kategória 2: Práce na pochôdznych terasách

Konkrétny rozsah predmetu zákazky, podrobná špecifikácia, konkrétne miesta uskutočnenia predmetu zákazky, ako aj ostatné doplňujúce informácie, budú súčasťou jednotlivých výziev v rámci zriadeného DNS, pričom výzvy v kategórii 1 a/alebo kategórii 2 DNS, budú zaslané iba kvalifikovaným (zaradeným) záujemcom do príslušnej kategórie 1 a/alebo kategórie 2 DNS, a to prostredníctvom systému JOSEPHINE.

Pri obidvoch kategóriách predmetného DNS pôjde o stavebné práce na zabezpečenie opráv, údržby poškodených častí, rekonštrukcie, sanácie havarijného stavu, a v rámci rekonštrukčných prác na pozemných stavbách (kategória 1 DNS), pôjde aj o zabezpečenie užívania schopnosti všetkých technologických vybavení stavby (budovy).

Verejný obstarávateľ bude pri komunikácii v celom procese obstarávania, t. j. pred aj po zaradení do DNS a pred aj po lehote na predkladanie ponúk viažucej sa ku konkrétnej zákazke, postupovať v zmysle § 20 ZVO prostredníctvom komunikačného rozhrania systému JOSEPHINE.

Ďalšie informácie o predmete DNS a ostatné podmienky a požiadavky sú uvedené v súťažných podkladoch k zriadeniu DNS a v ich prílohách, dostupné na https://josephine.proebiz.com/sk/tender/41351/summary
Veřejná zakázka vložena:
08.06.2023 07:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Hlavné mesto SR Bratislava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
03.07.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hlavné mesto SR Bratislava

Zadavatel IČ:
00603481

Zadavatel ulice:
Primaciálne námestie 1

Zadavatel PSČ:
814 99

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Petra Hritzová

Zadavatel telefon:
+421 259 356 544


Zadavatel web:
http://www.bratislava.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební práce, stavby, výstavba, rekonstrukce, vestavby, modernizace, Liberec

Stavební práce, stavby, výstavba, rekonstrukce, vestavby, modernizace, Liberec

Hledáte spolehlivého partnera pro realizaci vašeho stavebního projektu? KVAPRO spol. s r.o. je tu pro vás! S více než dvacetiletou tradicí v oblasti pozemního stavitelství nabízíme komplexní služby od návrhu po finální realizaci. Ať už sníte o novém rodinném domě, potřebujete postavit průmyslový objekt nebo hledáte odborníky na zateplování fasád, jsme připraveni vám pomoci. Naše služby zahrnují: - Výstavbu rodinných a bytových domů - realizujeme vaše představy o domově. - Průmyslové a zemědělské stavby - efektivní řešení pro vaše podnikání. - Rekonstrukce a opravy - dáváme starému nový život. - Půdní vestavby - využijte každý kout vašeho prostoru. - Zateplování fasád - šetřete energii a peníze. - Demolice a modernizace - připravíme prostor pro vaše nové plány. - Zahradní architektura - altány, terasy, chodníky, oplocení, zahradní domy - vytvoříme vám oázu klidu. S KVAPRO spol. s r.o. získáte nejen kvalitu a spolehlivost, ale také osobní přístup a odborné poradenství. Naše práce je naší vizitkou, a proto dbáme na nejvyšší standardy provedení. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás ještě dnes!


Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Hledáte firmu, která by se postarala o výstavbu chodníků, parkoviště nebo komunikace? Můžete se obrátit na ostravskou firmu Stavos Stavba s.r.o. a nemusíte už nic řešit. Naší specializací je dodavatelství staveb: - výstavba zpevněných ploch - stavba, rekonstrukce komunikací, chodníků, parkovišť - regenerace plášťů budov - sanace a statické zajištění budov - zateplení, revitalizace, rekonstrukce panelových domů, bytů - výstavba rodinných domů, novostaveb, nebytových prostor - rekonstrukce balkónů. Naší prioritou je, abychom pro zákazníky poskytovali ty nejlepší služby v oblasti bydlení!


Fasády a zateplení rodinných a panelových domů - spolupracujte s profesionály

Fasády a zateplení rodinných a panelových domů - spolupracujte s profesionály

Hledáte spolehlivou firmu, která má zkušenosti se zateplením fasád? Potřebujete opravit fasádu? Pomůžeme Vám ve firmě Král - barvy s.r.o. Zateplovací systémy jsou stavební řešení, která zvyšují energetickou účinnost budov a zlepšují jejich vzhled a komfort. Specializujeme se na zateplování fasád pomocí kontaktních zateplovacích systémů nebo provětrávaných fasád Paulín THERMOKAPPA, což je systém založený na bázi polystyrenu nebo minerální vlny. Používají se izolační desky z polystyrenu nebo minerální vlny, které se lepí na fasádu a překrývají se speciálními lepicími a stěrkovými tmely. Systém je vhodný pro všechny druhy stavebních konstrukcí a zvyšuje jejich energetickou účinnost, komfort a estetiku. Paulín Thermokappa splňuje nejpřísnější evropské normy a kritéria pro tepelně izolační systémy a má dlouhou životnost a odolnost proti požáru, rázu, povětrnostním vlivům a zeleným řasám. Zlepšete si tepelnou izolaci, snižte náklady na vytápění, zvyšte ochranu nosných konstrukcí a estetický vzhled objektu. Kontaktujte nás. Působíme v oblasti Přerova, Hranic, Olomouce a Lipníka nad Bečvou. Máme dlouholeté zkušenosti a spokojené zákazníky. Staňte se nimi také. Těšíme se na spolupráci.


Novostavba a rekonstrukce rodinných domů, bytová výstavba – vše dle na přání klientů

Novostavba a rekonstrukce rodinných domů, bytová výstavba – vše dle na přání klientů

Chcete si splnit sen a nechat si postavit novostavbu od zkušených stavařů? Uvažujete nad rekonstrukcí rodinného či bytového domu? Naším cílem je i bytová výstavba. V tom případě se obraťte na společnost EKOČEK s.r.o. Rádi plníme sny!


Zateplování fasád rodinných a bytových domů – profesionální činnost včetně zajištění výměny oken

Zateplování fasád rodinných a bytových domů – profesionální činnost včetně zajištění výměny oken

Chcete zvýšit hodnotu Vaší nemovitosti a zároveň ušetřit na nákladech za energii? V tom případě si nechce zateplit fasádu Vašeho domu od společnosti DITALEX s.r.o. působící v okolí Olomouce, Přerova a Prostějova. Zateplení fasády snižuje tepelné ztráty, zabraňuje vlhkosti, plísním a zlepšuje akustickou izolaci. Společnost s výměnou oken zajistí lepší světelné podmínky, vyšší bezpečnost a snížení hluku. Společnost DITALEX s.r.o. zatepluje fasády bytových, rodinných, panelových a kancelářských objektů. Ušetřete náklady na energie zateplením fasád a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Specialisté na dřevostavby Liberec – úsporný a ekologický domov vašich snů

Specialisté na dřevostavby Liberec – úsporný a ekologický domov vašich snů

Zajištujeme komplexní stavební práce od roku 2010 jakou jsou rekonstrukce domů, výstavba rodinných domů, komerčních staveb nebo dřevostaveb, které jsou v posledních letech velmi oblíbené. Tato ekologická stavba je nenáročná na výstavbu a tím vám ušetří spoustu peněz, má výborné izolační vlastnosti, a hlavně je velmi energeticky nenáročná což ocení v dnešní době většina z nás. Když se řekne dřevostavba mnoho lidí si představí roubenku někde v lese, ale opak je pravdou. My vám dokážeme postavit dřevostavbu kterou od běžné stavby jen tak nerozeznáte. Pokud nevěříte podívejte se na naše webové stránky, kde najdete ukázku již zrealizovaných dřevostaveb a nejen to, dozvíte se, co všechno naše firma ještě dělá a že toho není málo. Těšíme se na vaši návštěvu.