Ochutnávky kvalitních vín ve vinných sklepech Za Valama a Pod Novosady v Čejkovicích

Vinařství Hradil

Ochutnávky kvalitních vín ve vinných sklepech Za Valama a Pod Novosady v Čejkovicích

V rodinném Vinařství Hradil produkujeme vína harmonické chuti i vůně, která můžete ochutnat přímo ve vinných sklepech Za Valama a Pod Novosady v Čejkovicích na jižní Moravě. Tradiční vinné sklepy mezi vinicemi vás okouzlí svojí atmosférou při řízených ochutnávkách přívlastkových a speciálních bílých a červených vín.





Obstaranie dopravcu na zabezpečenie služieb vo verejnom záujme v pravidelnej autobusovej doprave

Obstaranie dopravcu na zabezpečenie služieb vo verejnom záujme v pravidelnej autobusovej doprave

Predmetom obstarávania je výber dopravcu na poskytovanie služby vo verejnom záujme na území mesta Partizánske v pravidelnej autobusovej doprave na obdobie od 01.07.2023 do 31.10.2023.
Predpokladaný rozsah predmetu obstarávania bol stanovený na základe predpokladaných cestovných poriadkov spracovaných pre obdobie od 01.07.2023 do 31.10.2023 a je vymedzený prostredníctvom predpokladaného počtu kilometrov odjazdených za celú dobu realizácie tejto zákazky. Objem dopravných výkonov dopravcu na obdobie do 31.10.2023 sa určuje vo výške 33 200 celkovo ubehnutých kilometrov.
Výška cestovného v mestskej hromadnej doprave je daná tarifou a odsúhlasená obstarávateľom. Cestovný poriadok spracovaný pre obdobie od 11.12.2022 do 30.06.2023 je prílohou výzvy (predpokladáme, že bude platiť aj do 31.10.2023).
Technická špecifikácia predmetu súťaže
Denná turnusová potreba vozidiel: 4 ks kmeňové vozidlá + 1 ks výpomocné vozidlo + 1 ks záložné vozidlo.
Požiadavky na vozidlový park sú nasledovné:
Všetky kmeňové vozidlá musia byť vybavené minimálne troma dverami na nástup a výstup cestujúcich a musia spĺňať homologizáciu pre SK, legislatívne podmienky pre verejnú cestnú dopravu a právnymi predpismi.
Štandardná výbava vozidiel:
KAROSÉRIA obloženie podlahy PVC krytinou. Boky obložené umakartovými panelmi. Osvetlenie priestoru vodiča a priestoru pre cestujúcich. Sedadlá mestské alebo medzimestské nepolohovateľné potiahnuté látkou. Prídržné tyče pre cestujúcich. Signalizačné tlačidlá STOP pre cestujúcich z dôvodu zastavenia vozidla na autobusovej zastávke. Hasiace prístroje, bezpečnostné kladivká, lekárnička a zakladacie kliny. Všetky okná jednoduché s posuvným prípadne výklopným vetraním. Vykurovanie priestoru pre cestujúcich výhrevnými telesami s rozvodom teplého vzduchu v celom vozidle. Nezávislé kúrenie.
Sedadlo vodiča nastaviteľné, vzduchom odpružené. Predná a bočná slnečná clona. Elektronická pokladňa na vybavovanie cestujúcich.
MOTOR naftový motor.
BRZDY pneumatická parkovacia brzda s účinkom na zadné kolesá.
PNEUMATIKY musia spĺňať ustanovenie zákona č. 8/2009 Z. z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a zákona č. 106/2018 Z. z. o prevádzke vozidiel v cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
BEZPEČNOSTNĚ PRVKY musia byť konštruované tak, aby v prípade poruchy signalizovali vodičovi nebezpečný stav. Zaistenie vozidla proti neoprávnenému použitiu podľa predpisov plat
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 08:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Partizánske

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Partizánske

Zadavatel IČ:
00310905

Zadavatel ulice:
Nám. SNP 212/4

Zadavatel PSČ:
958 01

Zadavatel obec:
Partizánske

Kontaktní osoba:
Mgr. Marcela Samsonová

Zadavatel telefon:
+421 385 363 099


Slovník veřejné zakázky (CPV)

60112000-6
Služby verejnej cestnej dopravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


"15 let spojení, které nás pohání: Oslava Terminálu hromadné dopravy v Hradci Králové"

"15 let spojení, které nás pohání: Oslava Terminálu hromadné dopravy v Hradci Králové"

Terminál hromadné dopravy v Hradci Králové je důležitým uzlem městské a regionální dopravy, který slaví letos své 15. výročí. Od svého otevření v roce 2008 se stal nezbytnou součástí dopravní infrastruktury města. Nabízí spojení mezi různými formami dopravy, včetně autobusů, tramvají a vlaků, a zajišťuje plynulý přesun cestujících. Terminál je vybaven moderními technologiemi a nabízí různé služby, jako jsou informační tabule, prodej jízdenek a čekárny. Jeho význam pro město a jeho obyvatele je nesporný, a proto je důvod k oslavě jeho 15. výročí více než opodstatněný. Pokud máte zájem o více informací, můžete kontaktovat Dopravní podnik města Hradce Králové na telefonním čísle +420 495 089 111 nebo prostřednictvím e-mailu info@dpmhk.cz.


Zajištění dopravy formou pronájmu autobusů pro zahraniční cestovní kanceláře

Zajištění dopravy formou pronájmu autobusů pro zahraniční cestovní kanceláře

Jste-li majitelem zahraniční cestovní kanceláře a hledáte dopravce, který by Vám pronajal autobusy pro přepravu Vašich turistů po celé České republice, obraťte se na společnost JVBUS Jiří Vykouřil - Autobusová doprava Brno. Zajistíme pronájem dálkových a zájezdových autobusů o které se pečlivě staráme. Po každé cestě, kdy se vrátí do naších garáží, jsou autobusy vyčištěny a podrobeny technické preventivní prohlídce. Garantujeme tedy jejich dobrý technický stav. Autobusy typu FUTURA jsou vysoce komfortní s polohovatelnými sedačkami. Cestující jistě ocení při delší cestě klimatizaci a toaletu. Pro bezpečnou jízdu jsou samozřejmostí i bezpečnostní pásy. Neváhejte a oslovte nás, potřebujete-li pronájem autobusů od spolehlivého dopravce. Pro více dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Mezinárodní autobusová doprava Brno - spolehlivý autobusový dopravce

Mezinárodní autobusová doprava Brno - spolehlivý autobusový dopravce

Hledáte v Jihomoravském kraji spolehlivého dopravce, která zajistí autobusovou přepravu osob do zahraničí? Hledáte autobusového dopravce pro zájezdy či poznávací cestu do zahraničí? V tomto případě se obraťte na autobusovou dopravu JVBUS Jiří Vykouřil. Naše autobusy pronajímáme jak pro dálkové cesty, tak i pro zájezdy. Moderní vozy VLD FUTURA jsou k dispozici jak pro zahraniční, tak i české cestovní kanceláře. Naše vozy zajistí i přepravu klientů cestovních kanceláří, žáků a studentů škol a transport dalších skupin, jako jsou sportovní kluby nebo orchestry Cestu do zahraničí Vám zpříjemní naše autobusy. Ty jsou maximálně komfortní, bezpečné a jsou obsluhovány profesionální posádkou. Naše moderní voz jsouy vybavené polohovatelnými sedadly, bezpečnostními pásy, klimatizací a toaletou.


Autobusová přeprava žáků, studentů na zájezdy, školní výlety v tuzemsku i do zahraničí

Autobusová přeprava žáků, studentů na zájezdy, školní výlety v tuzemsku i do zahraničí

Plánujete se studenty exkurzi do zahraničí a chcete si pronajmout dálkový autobus? Čeká Vás několikadenní výlet s Vašimi žáky a hledáte v okolí Brna autobusového dopravce? O přepravu žáků a studentů se postará autobusový dopravce JVBUS Jiří Vykouřil. Naše dálkové autobusy jsou maximálně komfortní. Autobusy zajišťujeme vnitrostátní i mezinárodní přepravu osob. Bezpečně dopravíme studenty i žáky na školní výlety, zahraniční zájezdy, exkurze apod. Pokud chcete s námi vyrazit na cestu, neváhejte nás kontaktovat.


Městská elektronická karta, bezkontaktní čipová karta k úhradě jízdného

Městská elektronická karta, bezkontaktní čipová karta k úhradě jízdného

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. Městská karta Hradec Králové je skvělou volbou pro každého, kdo potřebuje jak pravidelně tak i jednorázově využít městskou hromadnou dopravu. Městská karta je bezkontaktní čipová – elektronická karta. Výhodné uplatnění městské karty: jízdné parkovné vstupné na společenské, kulturní a sportovní akce vstup do skládkových areálů Technických služeb vstup na letní Koupaliště Flošna vstup do Wellness studia Flošna použití jako čtenářský průkaz do Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové


Doprava autobusy i minibusy na vnitrostátní i mezinárodní zájezdy

Doprava autobusy i minibusy na vnitrostátní i mezinárodní zájezdy

Organizujete zájezd a budete potřebovat autobus k přepravě osob? Můžete se obrátit na předního českého autodopravce Josefa Ševčíka, který Vám zajistí pohodlnou a především bezpečnou dopravu moderními a komfortními autobusy či minibusy. Náš vozový park se podrobuje pravidelným technickým kontrolám, které provádí profesionální technik a vedoucí provozu, proto zaručujeme bezproblémovou a pohodovou jízdu až do cíle. Autobusy i mikrobusy jsou vybaveny klimatizací, toaletou, pohodlnými polohovatelnými sedadly a bezpečnostními pásy. Vždy je řídí profesionální řidič. Můžete nás využít při kolektivních vnitrostátních i mezinárodních zájezdech, dovolených, školních výletech nebo jiných událostech vyžadující přepravu většího počtu osob. Snažíme se vyhovět každému přání zákazníka, proto budete s našimi službami maximálně spokojeni!