Logistika, plánování a realizace logistických opatření, skladování

PAP TRUTNOV, s.r.o.

Logistika, plánování a realizace logistických opatření, skladování

Logistické služby a možnost uskladnění zásilek ve vlastních skladovacích prostorech v Trutnově poskytuje společnost PAP TRUTNOV, s.r.o. Zabýváme se plánováním a realizací logistických opatření pro co nejefektivnější přepravu. Skladovací prostory v Trutnově jsou vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé uskladnění zásilek.

Obstaranie dopravcu na zabezpečenie služieb vo verejnom záujme v pravidelnej autobusovej doprave

Obstaranie dopravcu na zabezpečenie služieb vo verejnom záujme v pravidelnej autobusovej doprave

Predmetom obstarávania je výber dopravcu na poskytovanie služby vo verejnom záujme na území mesta Partizánske v pravidelnej autobusovej doprave na obdobie od 01.07.2023 do 31.10.2023.
Predpokladaný rozsah predmetu obstarávania bol stanovený na základe predpokladaných cestovných poriadkov spracovaných pre obdobie od 01.07.2023 do 31.10.2023 a je vymedzený prostredníctvom predpokladaného počtu kilometrov odjazdených za celú dobu realizácie tejto zákazky. Objem dopravných výkonov dopravcu na obdobie do 31.10.2023 sa určuje vo výške 33 200 celkovo ubehnutých kilometrov.
Výška cestovného v mestskej hromadnej doprave je daná tarifou a odsúhlasená obstarávateľom. Cestovný poriadok spracovaný pre obdobie od 11.12.2022 do 30.06.2023 je prílohou výzvy (predpokladáme, že bude platiť aj do 31.10.2023).
Technická špecifikácia predmetu súťaže
Denná turnusová potreba vozidiel: 4 ks kmeňové vozidlá + 1 ks výpomocné vozidlo + 1 ks záložné vozidlo.
Požiadavky na vozidlový park sú nasledovné:
Všetky kmeňové vozidlá musia byť vybavené minimálne troma dverami na nástup a výstup cestujúcich a musia spĺňať homologizáciu pre SK, legislatívne podmienky pre verejnú cestnú dopravu a právnymi predpismi.
Štandardná výbava vozidiel:
KAROSÉRIA obloženie podlahy PVC krytinou. Boky obložené umakartovými panelmi. Osvetlenie priestoru vodiča a priestoru pre cestujúcich. Sedadlá mestské alebo medzimestské nepolohovateľné potiahnuté látkou. Prídržné tyče pre cestujúcich. Signalizačné tlačidlá STOP pre cestujúcich z dôvodu zastavenia vozidla na autobusovej zastávke. Hasiace prístroje, bezpečnostné kladivká, lekárnička a zakladacie kliny. Všetky okná jednoduché s posuvným prípadne výklopným vetraním. Vykurovanie priestoru pre cestujúcich výhrevnými telesami s rozvodom teplého vzduchu v celom vozidle. Nezávislé kúrenie.
Sedadlo vodiča nastaviteľné, vzduchom odpružené. Predná a bočná slnečná clona. Elektronická pokladňa na vybavovanie cestujúcich.
MOTOR naftový motor.
BRZDY pneumatická parkovacia brzda s účinkom na zadné kolesá.
PNEUMATIKY musia spĺňať ustanovenie zákona č. 8/2009 Z. z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a zákona č. 106/2018 Z. z. o prevádzke vozidiel v cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
BEZPEČNOSTNĚ PRVKY musia byť konštruované tak, aby v prípade poruchy signalizovali vodičovi nebezpečný stav. Zaistenie vozidla proti neoprávnenému použitiu podľa predpisov plat
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 08:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Partizánske

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Partizánske

Zadavatel IČ:
00310905

Zadavatel ulice:
Nám. SNP 212/4

Zadavatel PSČ:
958 01

Zadavatel obec:
Partizánske

Kontaktní osoba:
Mgr. Marcela Samsonová

Zadavatel telefon:
+421 385 363 099


Slovník veřejné zakázky (CPV)

60112000-6
Služby verejnej cestnej dopravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nový a moderní odbavovací systém ve veřejné dopravě v městě Hradec Králové

Nový a moderní odbavovací systém ve veřejné dopravě v městě Hradec Králové

Jste z Hradce Králové a jezdíte městskou hromadnou dopravou? Pak bychom Vám rádi představili nový moderní odbavovací systém pro odbavování cestujících v hromadné dopravě, kterou město Hradec Králové zavádí. Modernizace systému je pro všechny cestující, kteří jezdí hromadnou městskou dopravou a slibuje rychlejší odbavení cestujících, kteří nově budou moci ve vozidlech MHD platit bezkontaktní platební kartou. Toto vylepšení usnadní a zrychlí odbavování cestujících, kteří tak nemusí stát fronty kupovat tištěné jízdenky. Systém je rovněž bezpečný a v neposlední řadě i ekologický, protože se zmenší počet tištěných papírových jízdenek. Platit můžete bezkontaktními platebními kartami společností MasterCard, Visa včetně karet Maestro. Systém je ve třech jazycích a to češtině, němčině a angličtině. Srozumitelný tak i pro zahraniční studenty či turisty. Rádi byste se o nové modernizaci odbavování ve vozech veřejné dopravy MHD ve městě Hradec Králové dozvěděli více. Pak sledujte webové stránky Dopravního podniku města Hradec Králové, kde se dozvíte podrobnější informace.


Nové tarify jízdného MHD v Hradci Králové -  co se mění od 1. března 2024!

Nové tarify jízdného MHD v Hradci Králové - co se mění od 1. března 2024!

Změny v tarifech jízdného městské hromadné dopravy (MHD) ve městě Hradec Králové a dopravně připojených obcích nabývají platnosti 1. března 2024. Po pečlivém projednání Rady města Hradec Králové dochází k úpravě cen u vybraných typů jízdenek. Cena jednorázové nepřestupní papírové jízdenky se zvyšuje z 20 na 25 Kč, zatímco cena přestupní jízdenky zakoupené SMS zprávou stoupá z 25 na 30 Kč. Platnost jízdenek zakoupených u řidiče se prodlužuje na 60 minut při zachování ceny 30 Kč. Významným bonusem pro cestující je nově zavedená možnost využití časových jízdenek s platností 10 nebo 60 minut, včetně možnosti přestupu. Zvláštní pozornost si zaslouží zjednodušení sortimentu časových jízdenek a zlevnění předplatného pro celou síť MHD, což přináší výrazné zjednodušení pro cestující. Klíčovou změnou je také rozšíření věkové hranice pro bezplatnou přepravu doprovázející osoby dětí do šesti let věku, což je zlepšení oproti předchozímu věku do tří let. Dále zůstává bezplatná přeprava pro děti do šesti let, držitele průkazů ZTP/P a další specifikované skupiny. Úprava ceníku přichází po sedmi letech a je reakcí na inflaci a snahu udržet kvalitu a rozsah služeb MHD v Hradci Králové. Díky těmto změnám si Hradecký dopravní podnik udržuje vysoké hodnocení mezi veřejnými dopravními službami v ČR, s důrazem na ekologický provoz a modernizaci vozového parku. Pro více informací o nových tarifech a možnostech předplatného navštivte oficiální stránky Dopravního podniku města Hradce Králové a seznamte se s úplným ceníkem platným od 1. 3. 2024.


Komfortní zájezdová autobusová přeprava a doprava na dovolenou

Komfortní zájezdová autobusová přeprava a doprava na dovolenou

Hledáte spolehlivou autobusovou autodopravu, která Vás dopraví na Vaši dovolenou? Obraťte se na firmu autobusová doprava Josef Ševčík a můžete se spolehnout, že Vaše cesta na dovolenou bude pohodlná a cestování bezpečné. Praxi v oboru zájezdová přeprava máme více než dvacetiletou a po celou dobu fungování nabízíme zákazníkům maximální služby a snažíme se vyhovět každému přání zákazníka. Naše moderní autobusy Vám poskytnou maximální komfort. Autobus je klimatizovaný, pohodlná sedadla mají bezpečnostní pásy případně jsou polohovatelná, samozřejmostí je i toaleta v každém našem autobuse. Za jízdy je možné sledování DVD projekce, cestujícím nabízíme teplé a studené nápoje. Spokojené zákazníky máme převážně v regionu Frýdek-Místek a okrese Ostrava. Rychlá objednávka autobusové dopravy je možná vyplněním formuláře na webu.


Doprava komfortními autobusy na poznávací zájezdy - v ČR i do zahraničí

Doprava komfortními autobusy na poznávací zájezdy - v ČR i do zahraničí

Chystáte se na poznávací zájezd a rádi byste jeli autobusem, ale nevíte, na koho se obrátit? Pak pro vás máme jednoduché řešení, stačí nás kontaktovat a my pro vás zařídíme moderní autobusy, s kterými se můžete vydat po České republice i do zahraničí. Díky dlouholeté tradici a kvalitním autobusům, máte jistotu příjemné a bezpečné cesty. Naše autobusy jsou dobře vybaveny, pro ten největší komfort a řídí je vždy profesionální posádka, která vás doveze kamkoli. V našem vozovém parku najdete 22 autobusů, přičemž máme k dispozici autobusy různě obsaditelné, od 8 až po 51 míst. Kontaktujte nás již dnes a zajistěte si skvělou dopravu na váš poznávací zájezd!


Elektrobusy v Hradci Králové překonaly již hranici 5 milionů kilometrů

Elektrobusy v Hradci Králové překonaly již hranici 5 milionů kilometrů

V dubnu 2023 dosáhla flotila elektrobusů v Hradci Králové, vedená Dopravním podnikem města, významného úspěchu - pěti milionů ujetých kilometrů na linkách městské hromadné dopravy. Jde o důležitý krok k udržitelnější dopravě a potvrzuje vedoucí postavení Hradce Králové v oblasti elektromobility mezi českými městy. Tento úspěch by nebyl možný bez dvaceti moderních elektrobusů SOR NS 12 ELECTRIC, které byly pořízeny v roce 2018 s podporou dotací z EU. Nabíjení těchto vozů zajišťuje speciálně vybudovaná infrastruktura, včetně pomalých i rychlonabíjecích stanic umístěných na strategických místech. Kromě ekologických benefitů, jako je snížení emisí škodlivých látek a hlučnosti, přinášejí elektrobusy i výhody pro cestující. Vozy nabízejí komfortní a tichou jízdu, klimatizaci, USB zásuvky pro nabíjení elektroniky a prostor pro 100 cestujících. Navíc, s dojezdem až 300 km na jedno nabití a nízkou spotřebou energie, jsou elektrobusy efektivním řešením pro městskou dopravu. DP Hradec Králové také testuje nové technologie a inovace, jako je kloubový elektrobus s dojezdem 350 km na jedno nabití nebo unikátní systém termokamer pro zajištění požární bezpečnosti elektrobusů. Investice do elektrobusů a související infrastruktury nejenže zlepšuje kvalitu veřejné dopravy, ale také chrání životní prostředí a zdraví obyvatel Hradce Králové. Tento projekt ukazuje, jak mohou města efektivně přecházet na udržitelnější formy dopravy a stávat se příkladem pro ostatní. Závěr: Úspěch elektrobusů v Hradci Králové je významným krokem k udržitelnému rozvoji městské dopravy v České republice. Dopravní podnik města Hradce Králové dokazuje, že s vizí, investicemi a podporou moderních technologií je možné efektivně reagovat na výzvy současné doby a zároveň chránit životní prostředí.


Mezinárodní autobusová doprava Brno - spolehlivý autobusový dopravce

Mezinárodní autobusová doprava Brno - spolehlivý autobusový dopravce

Hledáte v Jihomoravském kraji spolehlivého dopravce, která zajistí autobusovou přepravu osob do zahraničí? Hledáte autobusového dopravce pro zájezdy či poznávací cestu do zahraničí? V tomto případě se obraťte na autobusovou dopravu JVBUS Jiří Vykouřil. Naše autobusy pronajímáme jak pro dálkové cesty, tak i pro zájezdy. Moderní vozy VLD FUTURA jsou k dispozici jak pro zahraniční, tak i české cestovní kanceláře. Naše vozy zajistí i přepravu klientů cestovních kanceláří, žáků a studentů škol a transport dalších skupin, jako jsou sportovní kluby nebo orchestry Cestu do zahraničí Vám zpříjemní naše autobusy. Ty jsou maximálně komfortní, bezpečné a jsou obsluhovány profesionální posádkou. Naše moderní voz jsouy vybavené polohovatelnými sedadly, bezpečnostními pásy, klimatizací a toaletou.