Terapie fokusovanou rázovou vlnou ve zlínské ortopedické ambulanci

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Terapie fokusovanou rázovou vlnou ve zlínské ortopedické ambulanci

Nově otevřená ortopedická ambulance nestátního zdravotnického zařízení Mediekos Ambulance ve Zlíně se specializuje na diagnostiku a léčbu onemocnění pohybového aparátu fokusovanou rázovou vlnou. Ortopedie s moderním lékařským vybavením poskytuje zejména profesionálním sportovcům účinné řešení při bolestech pohybového aparátu, poúrazových stavech, bolestivém kloubním onemocnění.

Obstaranie dopravcu na zabezpečenie služieb vo verejnom záujme v pravidelnej autobusovej doprave

Obstaranie dopravcu na zabezpečenie služieb vo verejnom záujme v pravidelnej autobusovej doprave

Predmetom obstarávania je výber dopravcu na poskytovanie služby vo verejnom záujme na území mesta Partizánske v pravidelnej autobusovej doprave na obdobie od 01.07.2023 do 31.10.2023.
Predpokladaný rozsah predmetu obstarávania bol stanovený na základe predpokladaných cestovných poriadkov spracovaných pre obdobie od 01.07.2023 do 31.10.2023 a je vymedzený prostredníctvom predpokladaného počtu kilometrov odjazdených za celú dobu realizácie tejto zákazky. Objem dopravných výkonov dopravcu na obdobie do 31.10.2023 sa určuje vo výške 33 200 celkovo ubehnutých kilometrov.
Výška cestovného v mestskej hromadnej doprave je daná tarifou a odsúhlasená obstarávateľom. Cestovný poriadok spracovaný pre obdobie od 11.12.2022 do 30.06.2023 je prílohou výzvy (predpokladáme, že bude platiť aj do 31.10.2023).
Technická špecifikácia predmetu súťaže
Denná turnusová potreba vozidiel: 4 ks kmeňové vozidlá + 1 ks výpomocné vozidlo + 1 ks záložné vozidlo.
Požiadavky na vozidlový park sú nasledovné:
Všetky kmeňové vozidlá musia byť vybavené minimálne troma dverami na nástup a výstup cestujúcich a musia spĺňať homologizáciu pre SK, legislatívne podmienky pre verejnú cestnú dopravu a právnymi predpismi.
Štandardná výbava vozidiel:
KAROSÉRIA obloženie podlahy PVC krytinou. Boky obložené umakartovými panelmi. Osvetlenie priestoru vodiča a priestoru pre cestujúcich. Sedadlá mestské alebo medzimestské nepolohovateľné potiahnuté látkou. Prídržné tyče pre cestujúcich. Signalizačné tlačidlá STOP pre cestujúcich z dôvodu zastavenia vozidla na autobusovej zastávke. Hasiace prístroje, bezpečnostné kladivká, lekárnička a zakladacie kliny. Všetky okná jednoduché s posuvným prípadne výklopným vetraním. Vykurovanie priestoru pre cestujúcich výhrevnými telesami s rozvodom teplého vzduchu v celom vozidle. Nezávislé kúrenie.
Sedadlo vodiča nastaviteľné, vzduchom odpružené. Predná a bočná slnečná clona. Elektronická pokladňa na vybavovanie cestujúcich.
MOTOR naftový motor.
BRZDY pneumatická parkovacia brzda s účinkom na zadné kolesá.
PNEUMATIKY musia spĺňať ustanovenie zákona č. 8/2009 Z. z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a zákona č. 106/2018 Z. z. o prevádzke vozidiel v cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
BEZPEČNOSTNĚ PRVKY musia byť konštruované tak, aby v prípade poruchy signalizovali vodičovi nebezpečný stav. Zaistenie vozidla proti neoprávnenému použitiu podľa predpisov plat
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 08:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Partizánske

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Partizánske

Zadavatel IČ:
00310905

Zadavatel ulice:
Nám. SNP 212/4

Zadavatel PSČ:
958 01

Zadavatel obec:
Partizánske

Kontaktní osoba:
Mgr. Marcela Samsonová

Zadavatel telefon:
+421 385 363 099


Slovník veřejné zakázky (CPV)

60112000-6
Služby verejnej cestnej dopravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem zájezdových autobusů, autobusová doprava pro české cestovní kanceláře

Pronájem zájezdových autobusů, autobusová doprava pro české cestovní kanceláře

Vlastníte cestovní kancelář a organizujete zájezdy do zahraničí? Hledáte spolehlivého autobusového dopravce v okolí Brna pro zájezdy organizované vaší kanceláří? Pak se obraťte na autobusového dopravce JVBUS Jiří Vykouřil. Naše firma zajistí dopravu pro české cestovní kanceláře. Pronajímáme dálkové autobusy českým cestovním kancelářím. S našimi autobusy dopravíme skupiny osob jak do zahraničí na poznávací zájezdy nebo k moři, tak na zájezdy v rámci České republiky. Náš vozový park disponuje komfortními autobusy VLD FUTURA


Doprava autobusy i minibusy na vnitrostátní i mezinárodní zájezdy

Doprava autobusy i minibusy na vnitrostátní i mezinárodní zájezdy

Organizujete zájezd a budete potřebovat autobus k přepravě osob? Můžete se obrátit na předního českého autodopravce Josefa Ševčíka, který Vám zajistí pohodlnou a především bezpečnou dopravu moderními a komfortními autobusy či minibusy. Náš vozový park se podrobuje pravidelným technickým kontrolám, které provádí profesionální technik a vedoucí provozu, proto zaručujeme bezproblémovou a pohodovou jízdu až do cíle. Autobusy i mikrobusy jsou vybaveny klimatizací, toaletou, pohodlnými polohovatelnými sedadly a bezpečnostními pásy. Vždy je řídí profesionální řidič. Můžete nás využít při kolektivních vnitrostátních i mezinárodních zájezdech, dovolených, školních výletech nebo jiných událostech vyžadující přepravu většího počtu osob. Snažíme se vyhovět každému přání zákazníka, proto budete s našimi službami maximálně spokojeni!


Mezinárodní autobusová doprava Brno - spolehlivý autobusový dopravce

Mezinárodní autobusová doprava Brno - spolehlivý autobusový dopravce

Hledáte v Jihomoravském kraji spolehlivého dopravce, která zajistí autobusovou přepravu osob do zahraničí? Hledáte autobusového dopravce pro zájezdy či poznávací cestu do zahraničí? V tomto případě se obraťte na autobusovou dopravu JVBUS Jiří Vykouřil. Naše autobusy pronajímáme jak pro dálkové cesty, tak i pro zájezdy. Moderní vozy VLD FUTURA jsou k dispozici jak pro zahraniční, tak i české cestovní kanceláře. Naše vozy zajistí i přepravu klientů cestovních kanceláří, žáků a studentů škol a transport dalších skupin, jako jsou sportovní kluby nebo orchestry Cestu do zahraničí Vám zpříjemní naše autobusy. Ty jsou maximálně komfortní, bezpečné a jsou obsluhovány profesionální posádkou. Naše moderní voz jsouy vybavené polohovatelnými sedadly, bezpečnostními pásy, klimatizací a toaletou.


Nový a moderní odbavovací systém ve veřejné dopravě v městě Hradec Králové

Nový a moderní odbavovací systém ve veřejné dopravě v městě Hradec Králové

Jste z Hradce Králové a jezdíte městskou hromadnou dopravou? Pak bychom Vám rádi představili nový moderní odbavovací systém pro odbavování cestujících v hromadné dopravě, kterou město Hradec Králové zavádí. Modernizace systému je pro všechny cestující, kteří jezdí hromadnou městskou dopravou a slibuje rychlejší odbavení cestujících, kteří nově budou moci ve vozidlech MHD platit bezkontaktní platební kartou. Toto vylepšení usnadní a zrychlí odbavování cestujících, kteří tak nemusí stát fronty kupovat tištěné jízdenky. Systém je rovněž bezpečný a v neposlední řadě i ekologický, protože se zmenší počet tištěných papírových jízdenek. Platit můžete bezkontaktními platebními kartami společností MasterCard, Visa včetně karet Maestro. Systém je ve třech jazycích a to češtině, němčině a angličtině. Srozumitelný tak i pro zahraniční studenty či turisty. Rádi byste se o nové modernizaci odbavování ve vozech veřejné dopravy MHD ve městě Hradec Králové dozvěděli více. Pak sledujte webové stránky Dopravního podniku města Hradec Králové, kde se dozvíte podrobnější informace.


Pronájem klimatizovaného autobusu s řidičem na výlety, svatbu - zájezdový autobus Iveco Axer s bezpečnostními pásy

Pronájem klimatizovaného autobusu s řidičem na výlety, svatbu - zájezdový autobus Iveco Axer s bezpečnostními pásy

Pokud hedáte autobus pro školní výlety, firemní akce, divadlo, svatbu či poznávací výlety, neváhejte se obrátit na společnost AUTO EDU, s.r.o., která působí v okolí Ostravy, Opavy, Bruntálu, Třinci i širším okolí. Rezervujte si zájezdový autobus IVECO AXER, který má 53 míst k sezení, je vybavený bezpečnostními pásy, klimatizací. Máme k dispozici tým zkušených řidičů , kteří jsou současně lektory autoškoly na autobus. Je možné pronajmout si zájezdový autobus na delší zájezdy po ČR i kratší zakázky, neodmítneme vás, pokud je cesta krátká. V případě zájmu Vám dle domlvuy pošleme orientační cenovou kalkulaci vaší akce. Kontaktuje nás na telefonu 776238986, nebo mailem Na společnou cestu se těší tým AUTO EDU, s.r.o.


Pohodlné a bezpečné autobusy, minibusy na zájezdy i zahraniční dovolenou

Pohodlné a bezpečné autobusy, minibusy na zájezdy i zahraniční dovolenou

Máte na starosti organizování zájezdu nebo dovolené a budete potřebovat autobus k přepravě osob? Nejlepším řešením bude kontaktovat firmu Josefa Ševčíka z Paskova, která se o to postará. Patříme mezi české zájezdové autodopravce a postaráme se Vám o pohodlnou a bezpečnou jízdu díky našim profesionálním řidičům a komfortním autobusům či minibusům. Celý náš vozový park se podrobuje pravidelným technickým kontrolám pod vedením profesionálního technika, tím zaručujeme bezporuchovou a pohodovou jízdu. Autobusy jsou vybaveny toaletou, klimatizací, polohovatelnými sedadly a bezpečnostními pásy. Ať jedete na vnitrostátní nebo mezinárodní zájezd, jsme Vám k dispozici!