Pokládka plechových střech, pokrývačské a klempířské práce

TOM střechy

Pokládka plechových střech, pokrývačské a klempířské práce

Plechové taškové střešní krytiny i velkoformátové plechové střechy jsou dnes velmi populární pro svoji nízkou hmotnost, dlouhou životnost, snadnou montáž a stálobarevnost. Specialistou na pokládku plechových střešních krytiny je pokrývačská a klempířská firma TOM střechy z Uherskohradišťska.

Preprava kuchynského biologicky rozložiteľného odpadu

Preprava kuchynského biologicky rozložiteľného odpadu

Predmetom zákazky je preprava odpadu, kat. č. 20 01 08 - biologicky rozložiteľný kuchynský a reštauračný odpad /zaradené podľa Vyhlášky MŽP SR č. 365/2015 Z. z., ktorou sa ustanovuje Katalóg odpadov/ v predpokladanom množstve 500 ton/rok pri frekvencii zberu 2 x do týždňa.
Realizácia predmetu zákazky: od 1.7.2023 30.6.2024. /dobu realizácie predmetu zákazky v uvedenom rozsahu môže verejný obstarávateľ upraviť v tom prípade, ak bude disponovať vlastným vozidlom na prepravu uvedeného druhu odpadu a plnenie predmetu zákazky bude zabezpečovať vo svojej réžii/.
Pôvodcom odpadov sú domácnosti v bytových domoch na území mesta Partizánske. Odpad v domácnostiach je zhromažďovaný do 10 l kompostovateľných vreciek. Vrecká sú následne zhromažďované prostredníctvom 70 l veľkokapacitných tašiek v počte cca 270 ks počas jedného zberu /počet môže byť upravený podľa množstva vzniknutého odpadu/ a cca 15 ks plastových zberných nádob o objeme 120 l počas jedného zberu /počet môže byť upravený podľa množstva vzniknutého odpadu/. Predmetom zákazky je manipulácia a preprava odpadu z veľkokapacitných tašiek a zo 120 l plastových nádob priamo na mieste ich dočasného uloženia na verejnom priestranstve pri jednotlivých bytových domoch po vykonaní každého zberu. Dodávateľ zabezpečí prepravu uvedeného druhu odpadu do zariadenia na zhodnocovanie odpadov - Alternative Energy, spol. s r. o., Pribinova 25, Bratislava, prevádzka - Bioplynová stanica Bošany, Továrenská 10, Bošany jednou jazdou za jeden zber s dostatočnou kapacitou vozidla. Predpokladaná hmotnosť vyzbieraného odpadu počas jedného zberu je 4, 5 tony.
Súčasťou ponuky bude predloženie príslušných dokladov na realizáciu predmetu zákazky v súlade s platnými právnymi predpismi.
Špecifická požiadavka, ktorú má obsahovať zmluva:
Dobu realizácie predmetu zákazky v uvedenom rozsahu môže verejný obstarávateľ upraviť v tom prípade, ak bude disponovať vlastným vozidlom na prepravu uvedeného druhu odpadu a plnenie predmetu zákazky bude zabezpečovať vo svojej réžii.
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 08:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Partizánske

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Partizánske

Zadavatel IČ:
00310905

Zadavatel ulice:
Nám. SNP 212/4

Zadavatel PSČ:
958 01

Zadavatel obec:
Partizánske

Kontaktní osoba:
Mgr. Marcela Samsonová

Zadavatel telefon:
+421 385 363 099


Slovník veřejné zakázky (CPV)

90511000-2
Služby na zber odpadu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odvoz odpadů a suti i vývoz jímek Mníšek pod Brdy

Odvoz odpadů a suti i vývoz jímek Mníšek pod Brdy

Potřebujete odvézt odpad nebo stavební suť ze stavby? Pak neváhejte a kontaktujte naši společnost ZEMNÍ PRÁCE Miroslav Slabihoudek. Váš odpad odvezeme a uložíme na skládku. Zajišťujeme i vývoz jímek a další služby či práce. Třídíme a drtíme demoliční odpady a výkopové hlušiny. V případě zájmu nás kontaktuje nebo navštivte, naši provozovnu najdete na ul. Průmyslová 1025 v Mníšku pod Brdy. Využijte našich kvalitních služeb v oblasti nakládání s odpady, těšit se můžete na individuální přístup i příznivé ceny. Všechny naše služby pak najdete na našich www stránkách. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Výkup katalyzátorů různých druhů automobilů – ceník podle kódového označení

Výkup katalyzátorů různých druhů automobilů – ceník podle kódového označení

Nevíte, co dělat se starým nebo nefunkčním katalyzátorem? Chcete za něj získat peníze? V tom případě se obraťte na společnost HULMAN - kovošrot s.r.o., kterou najdete v Pohořelicích, Moravském Krumlově, Brně a Vémyslicích. HULMAN - kovošrot s.r.o. vykupuje katalyzátory v závislosti na množství vzácných kovů a kódového označení katalyzátoru. Mezi vzácné kovy se řadí platina, palladium, rhodium a další které mají vysokou hodnotu na trhu. Získejte férovou cenu za starý katalyzátor a navštivte naši společnost ještě dnes!


Sběr odpadů Rovensko pod Troskami - výkup veškerých barevných kovů, včetně železa

Sběr odpadů Rovensko pod Troskami - výkup veškerých barevných kovů, včetně železa

Potřebujete vyřešit problém se sběrem a výkupem odpadů? Sběrné suroviny Rovensko pod Troskami řeší problémy v odpadovém hospodářství. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme výkupu odpadů s obsahem drahých kovů, odpadů včetně nebezpečných odpadů, veškerých barevných kovů i včetně železa, výkupu plastových odpadů z výroby, papíru, odpady na bázi plast + kov. Dále nabízíme podnikům a obcím ekologické poradenství, zpracování žádostí pro nakládání s odpady, základní hodnocení rizik, identifikační listy pro nebezpečné odpady, evidenční listy pro přepravu nebezpečných odpadů po území ČR, ročního hlášení o produkci a nakládání s odpady, vedení průběžné evidence odpadů. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese U Mlýna 302, Rovensko pod Troskami.


Moderní zákaznické centrum TEPVOS s.r.o. v srdci Ústí nad Orlicí

Moderní zákaznické centrum TEPVOS s.r.o. v srdci Ústí nad Orlicí

Zákaznické centrum TEPVOS ve městě Ústí nad Orlicí pro Vás poskytuje moderní prostory, kde si můžete vyřídit místní poplatky a další záležitosti pohodlně a na jednom místě. V moderním prostředí na Vás čekají šikovné a ochotné pracovnice za přepážkami, které Vám rády poradí a pomohou při vyřizování různých záležitostí, ať už budete chtít platit místní poplatky třeba za odvoz komunálních odpadů nebo za psa. Mezi další služby, které zde můžete vyřídit patří i: - vyřízení parkovací karty - platba za lepení plakátů, komunální odpad, psa a zábor veřejného prostranství - přihlášení k odběru vody - platba vodného nebo fakturace vody - zakoupení Městské karty a její dobytí A další služby. Pokud nechcete dojíždět do Zákaznického centra, můžete některé poplatky rovněž vyřídit bezkontaktní platební metodou. Veškeré podrobnosti Vám sdělí na kontaktním emailu nebo telefonicky, které najdete na webových stránkách společnosti TEPVOS spol. s.r.o. z Ústí nad Orlicí.


Výkup elektroodpadu, elektrošrotu a kabelů - výhodné ceny

Výkup elektroodpadu, elektrošrotu a kabelů - výhodné ceny

Nevíte kam vyhodit Váš starý mobilní telefon, nebo nepotřebné kabely od starých spotřebičů? Nevyhazujte je do běžného komunálního odpadu ! Vykoupíme od Vás elektroodpad za nejlepší výkupní ceny. Firma OPAMETAL s.r.o. se sídlem Opava, která má provozovnu Otice, se jako sběrna druhotných surovin specializuje na výkup plastů a elektroodpadu, elektrošrotu - staré mobilní telefony, mobily bez baterie, kabely, jističe, počítačové komponenty i celé počítače, integrované obvody, tranzistory, ruční elektrické nářadí, řídící jednotky z automobilů. Na provozovně Otice je k dispozici páračka kabelů. Vykupujeme i další druhotné suroviny: -kovošrot, železný šrot -barevné kovy -autobaterie, akumulátory -elektromotory -katalyzátory -sběrový papír.


Výkup barevných kovů za výhodné ceny

Výkup barevných kovů za výhodné ceny

Sběrna Havířov provozuje kovošrot. Vykupujeme barevné kovy jako je měď, mosaz nebo hliník. Z mědi jde nejčastěji o dráty, karmy či plechy, z mosazi k nám zákazníci vozí špony, plechy, patrony a nábojnice. Zajišťujeme také výkup hliníku včetně barevného jako jsou různé plechy, profily, disky kol, plechovky, alobaly, dráty, žaluzie a další kusy hliníku. Nabízíme výhodné ceny, navštivte naši provozovnu v Havířově.