Vaše cesta k dokonalé akci - vynikající cateringové služby od profesionálů

AMIGO

Vaše cesta k dokonalé akci - vynikající cateringové služby od profesionálů

Když se řekne slovo perfektní akce, je za tím často pečlivá příprava a dokonalé detaily. S AMIGO Catering z Telče máte jistotu, že každý tento detail bude dotažený k dokonalosti. Ať už chystáte firemní setkání, oslavu narozenin, svatbu nebo velkolepou kulturní událost, jejich tým vám zaručí gastronomický zážitek, který uchvátí vaše hosty a posune vaši akci na novou úroveň.

Upevňovadlá a drobné koľajivo

Upevňovadlá a drobné koľajivo

Predmetom zákazky je dodanie tovaru, ktorým sú konštrukčné prvky železničného zvršku slúžiacich k upevneniu koľajníc na podvaly a k vzájomnému spojeniu koľajníc (podkladnice, zvierky, spojky, podložky a iné) a k vzájomnému spájaniu jednotlivých konštrukčných prvkov železničného zvršku (klince, podvalové skrutky, vložky M, pružné krúžky, zaisťovacie krúžky, podložky, dištančné krúžky), a ktorých hlavnou funkciou je zabezpečenie správnej polohy koľajnicových pásov a zachovanie tuhosti koľajového roštu v priečnom a pozdĺžnom smere, vrátane dopravy do jednotlivých pracovísk obstarávateľa uvedených v Prílohe č. 2 návrhu Rámcovej dohody.
Podrobné vymedzenie technických požiadaviek a požiadaviek na plnenie je uvedené v Kapitole B.1 súťažných podkladov ako aj v ďalšej dokumentácií poskytnutej obstarávateľom v lehote na predkladanie ponúk.
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 07:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Železnice Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.07.2023 23:59

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Železnice Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
31364501

Zadavatel ulice:
Klemensova 8

Zadavatel PSČ:
813 61

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Petra Havelková

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34946000-0
Stavebné materiály železničných tratí a dodávky na stavbu železničných tratí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zpracování plechů a profilových materiálů, kovovýroba, zámečnické práce, obrábění, povrchové úpravy

Zpracování plechů a profilových materiálů, kovovýroba, zámečnické práce, obrábění, povrchové úpravy

Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu na zpracování plechů a profilových materiálů? Potřebujete využít služeb kusové či sériové kovovýroby? Firma JMKovo-BK s.r.o. se zabývá kompletním zpracováním plechů a profilových materiálů. Nabízíme široké spektrum v oblasti kovovýroby. Provádíme: - řezaní laserem - ohýbání plechů - obrábění - zámečnické práce - vrtání - závitování - vystružování - zahlubování - lisování - svařování - třískové obrábění - povrchové úpravy - žárové zinkování - galvanické zinkování - lakování. Žádné zakázky se nezalekneme a vyjdeme Vám maximálně vstříc. Ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně a snažíme se naplno splnit Vaše požadavky. Neváhejte a zašlete nám zcela nezávazně Vaši poptávku, my se Vám co nejdříve ozveme!


Muldy vanové kontejnery na odpad otevřené, s víky, s výklopným čelem - Roman Kunovský kontejnery

Muldy vanové kontejnery na odpad otevřené, s víky, s výklopným čelem - Roman Kunovský kontejnery

Muldy - vanové kontejnery jsou ideální řešení pro případ, kdy potřebujete efektivně a bezpečně řešit komunální, průmyslový či stavební odpad. Firma Roman Kunovský - kontejnery vyrábí kvalitní a pevné kontejnery v různých objemech i barvách. Můžete si zvolit z několika typů v objemu od 5 m3 do 10 m3: Vanový kontejner otevřený (symetrický nebo asymetrický) - vhodný pro snadné nakládání odpadu z obou stran, má pevnou konstrukci a větší nosnost. Vanový kontejner s výklopným čelem - umožňuje snadné vykládání odpadu pomocí hydraulického mechanismu, je odolný proti poškození a korozivzdorný. Vanový kontejner s ocelovými víky - ochrání odpad před deštěm nebo větrem, nehrozí rozptylování. Všechny kontejnery mají certifikát CE a splňují normy ČSN EN 12574-1. Více informací o produktech najdete na našem webu.


Kovovýroba na zakázku, strojírenská výroba dílů pro automotive a další odvětví

Kovovýroba na zakázku, strojírenská výroba dílů pro automotive a další odvětví

KOVONA SYSTEM, a.s. se sídlem v Českém Těšíně je společnost specializující se na zakázkovou velkosériovou kovovýrobu. Ve výrobě máme dlouholetou tradici, v poslední době navíc došlo i k rozšíření výrobních kapacit, v současnosti máme přes osm set zaměstnanců. Výroba probíhá na 50 000 m2, na univerzálních i na jednoúčelových automatizovaných pracovištích, linkách či technologických celcích. Jedná se především o výrobu dílů komponentů pro výrobu nábytku či již finálního výrobku (např. nastavitelných, skládacích stolů a židlí, kovových držáků apod.), dílů pro automotive či komponent pro různé jiné výrobky. Zakázková výroba: - Dělení profilů, trubek a plošného materiálu – příčné a podélné dělení svitků, řezání laserem, pilou - Válcování uzavřených a otevřených profilů a trubek - Bezdeformační ohýbání trubek a profilů - Tváření plechů postupným lisováním nebo ochraňováním - Děrování trubek a profilů - Automatické závitování a využití technologie flowdrill - Odporové a obloukové svařování - Povrchová úprava Naše společnost má úspěch nejen na domácím trhu, ale i na světových trzích díky technologickým možnostem, individuálnímu přístupu a komplexnímu řešení každého komponentu. Na přání zákazníka je možné kovovýrobu doplnit o aplikace dalších materiálů na bázi dřeva a plastů.


Přesné obrábění - výroba dílů pro strojírenský průmysl a měřidel pro metrologii

Přesné obrábění - výroba dílů pro strojírenský průmysl a měřidel pro metrologii

Přesné obrábění dílů a měřidel pro metrologii je klíčovou službou, kterou zajišťuje firma TVARSTEEL Bojkovice. Tato firma se specializuje na zakázkovou kovovýrobu a využívá moderní technologie a stroje pro výrobu kvalitních a přesných výrobků. Mezi hlavní produkty patří například: - měřicí stoly pro optickou a laserovou metrologii, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a mají vysokou stabilitu a přesnost - měřicí přípravky pro různé druhy měření, jako jsou například rozměrové, geometrické, povrchové nebo tvrdostní měření - obráběcí díly pro strojírenský průmysl, které jsou vyrobeny podle požadavků zákazníků a splňují nejvyšší standardy kvality a přesnosti. Firma TVARSTEEL Bojkovice má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti přesného obrábění. Poskytuje i další služby: - návrhy a konstrukce výrobků podle specifikací zákazníků, včetně využití CAD/CAM systémů - kontrola kvality výrobků pomocí certifikovaných měřicích přístrojů a zařízení - doprava a montáž výrobků na místo určení, včetně zajištění bezpečnosti a ochrany.


Strojírenská výroba převodovek Hradec Králové – převodovky jednostupňové a dvoustupňové

Strojírenská výroba převodovek Hradec Králové – převodovky jednostupňové a dvoustupňové

Strojírna Kukleny spol.s r.o. Hradec Králové Naše strojírenská výroba je zaměřena na převodovky, spojky, šnekové převodové skříně, vícevřetenové vrtací a závitovací hlavy, lineární a servo pohony. Jsme schopni na objednání zajistit patřičné náhradní díly ke všem převodovkám. Převodovky jsou dodávány bez povrchové úpravy. Jsou určeny pro normální pracovní prostředí při teplotách okolí -5°C až + 40°C a dodávány s olejovou náplní pouze na přání, běžná dodávka je bez náplně. Jednostupňové převodovky EC, ECP s válcovým výstupním hřídelem Jednostupňové převodovky EC, ECP s drážkovým výstupním nábojem Jednostupňové převodovky EC, ECP s drážkovým výstupním hřídelem Jednostupňové převodovky EC, ECP s válcovým hřídelem na vstupu a na výstupu Jednostupňové převodovky ECM, ECMP s válcovým výstupním hřídelem Dvoustupňové elektropřevodovky


Česká výroba nerezových a ocelových lan pro průmyslová odvětví

Česká výroba nerezových a ocelových lan pro průmyslová odvětví

LANA VAMBERK s.r.o. vyrábí a dodává ocelová lana a nerezová lana, která nacházejí své uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích. Lana můžeme vyrobit i dle vašich požadavků a zároveň splňovat podnikovou normu PN 95-02. Výrobní sortiment společnosti sestává především z ocelových lan konstrukcí: Standard Jednopramenná lana Seal Filler Warrington Herkules Stabil Ocelová a nerezová lana jsou při výrobě mazaná. Pokud požadujete mít lano suché nebo jinak pevné, je potřeba tuto skutečnost uvést na objednávce.