Pneumatické prvky, solenoidové ventily Asco, pneumatické válce a pohony Aventics

Roman Juřík

Pneumatické prvky, solenoidové ventily Asco, pneumatické válce a pohony Aventics

U společnosti Roman Juřík z Ostravy pořídíte jak různorodé průmyslové armatury, tak produkty Aventics do automatizovaných provozů a oblasti pneumatiky či solenoidové ventily a pneumatické prvky Asco, pro jejichž distribuci jsme získali oficiální zastoupení na českém trhu.

Rekonštrukcia  južnej časti múru mestského opevnenia

Rekonštrukcia južnej časti múru mestského opevnenia

Rekonštrukcia Mestského opevnenia, jeho statického zabezpečenia a konzervácia. Práce pozostávajú z odstránenia popínavej a náletovej zelene z konštrukcie múru, obnovy a doplnenia kamenného muriva, sanácie trhlín stien hĺbkovým škárovaním, vysekania škár, škárovania muriva, montáže a demontáže lešenia, zabezpečenie dlhodobej ochrany koruny sanovaného muriva, obnova historických omietok a kamenných článkov.
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2023 08:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Trenčín

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Trenčín

Zadavatel IČ:
00312037

Zadavatel ulice:
Mierové námestie 2

Zadavatel PSČ:
911 64

Zadavatel obec:
Trenčín

Kontaktní osoba:
Bc. Adriana Benková

Zadavatel telefon:
+421 326 504 277


Zadavatel web:
https://trencin.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce interiérů rodinných domů OKAL

Rekonstrukce interiérů rodinných domů OKAL

Stavební firma RD Komex sídlící v Jeseníku provádí rekonstrukce interiérů rodinných domů typu OKAL po celé České republice. Díky rekonstrukci interiérů Vašeho domu OKAL společností RD KOMEX bude Vaše bydlení mnohem více komfortní než doposud. RD Komex Vám může v rámci rekonstrukce interiérů a s tím spojených oprav poskytnout: - sádrokartonové obklady stěn a stropů - tapetování tapetami značky RAUFHAUSER - pokládání nových podlah – systém FARMACELL, plovoucí podlahy DECOSTEP - pokládání keramických dlažeb a koberců - opravy vnitřních dělících příček - výměnu rozvodů vody - výměnu rozvodů ústředního topení


Pronájem plošiny - pracovní a montážní Brno

Pronájem plošiny - pracovní a montážní Brno

Vyzkoušejte firmu s dlouholetou tradicí Autojeřáby a plošiny Velčovský, sídlící v Brně na ulici Vídeňská. Můžete si u nás pronajmout pracovní a montážní plošiny. Zabýváme se pronájmem teleskopických pracovních plošin na automobilovém podvozku. S pracovní plošinou se stojníkem můžete provádět práce ve výškách až do 30 m. Nabídka plošin k pronájmu: Plošina 30 m, Bison TKA 30 (30 m) Plošina 25 m, Ruthmann T230 (25 m). Samozřejmostí je také poskytnutí poradenství ohledně technické stránky pronájmu plošiny. Detaily o jednotlivých pracovních plošinách naleznete na našich webových stránkách. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Svou pracovní dobu přizpůsobíme Vašim požadavkům!


Údržba zeleně, soukromých zahrad, parků-arboristika

Údržba zeleně, soukromých zahrad, parků-arboristika

Společnost GARD&N Staré Město nabízí v regionu Zlínský kraj a Brno služby v oboru arboristika - celoroční údržba a ošetření veřejné zeleně, parků, soukromých zahrad. Pro bližší informace volejte - +420777743026. Poskytujeme poradenství v oblasti péče o zeleň. Dodáme návrhy pro krajinné úpravy Vaší zahrady. Péče o trávníky: - vertikutace, provzdušnění, pískování, dosev trávníku - sekání se sběrem i bez sběru - hnojení, odplevelování a regenerace trávníků. Odborný řez, ošetření, tvarování dřevin: - tvarování živých plotů - prořez stromů i rizikové kácení - odstranění pařezů. Likvidace odpadů: - kompletní vyčištění pozemků - likvidace náletových dřevin - odvoz a likvidaci biologického odpadu - sekání se sběrem i bez sběru. My víme, jakou péči Vaše zahrada potřebuje!


Zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů

Zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů

Plánujete výstavbu domu? Každá stavba začíná od základů a prvně od hloubení základů. S touto prací Vám pomůže naše společnost REIN BAU, s.r.o. Naše stavební odvětví se již řadu let zaměřuje na zemní a výkopové práce jako hloubení rýh pro inženýrské sítě a domovní přípojky, výkopy základů i bazénů, terénní úpravy, svahování či srovnávání terénu. Máte starší bydlení a chtěli byste jej zmodernizovat? I v tomto případě nás kdykoliv kontaktujte. Zrekonstruujeme Vám bydlení dle Vašich požadavků. Zajišťujeme celkovou či částečnou rekonstrukci. Realizujeme nové topení, rozvody vody a elektroinstalace, omítky, výmalbu, obklady koupelen, položení podlah a jiné stavební práce. V případě zájmu se obracejte na profesionály, a to společnost REIN BAU, s.r.o. Sídlíme v Praze 14 na ulici Poděbradská.


Prodej a pronájem hliníkového, mobilního a fasádního lešení

Prodej a pronájem hliníkového, mobilního a fasádního lešení

Firma HROMEK s.r.o. z Hodonína se zabývá nejen prodejem, ale i výpůjčkou fasádního a mobilního hliníkového lešení. Pokud potřebuje provést práce ve větších výškách a nechcete si pořizovat nové lešení, obraťte se na nás a rádi vám lešení zapůjčíme. Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem lešení BOSS nebo CLIMTEC, které se hodí k použití v interiéru. Zajistíme dopravu, montáž i demontáž zapůjčeného lešení. Pokud chcete zakoupit lešení, poradíme Vám s jeho výběrem. K dispozici máme hliníkové a ocelové fasádní lešení, ale i mobilní lešení či mini lešení. Dále také teleskopické lávky pro převoz materiálů v osobních vozech nebo dodávkách či žebříkové lešení. Námi prodávané hliníkové mobilní lešení BOSS skvěle poslouží pro práci ve výškách. Pro hobby použití doporučujeme zakoupit lešení STEN nebo TEKO. Lešení CLIMTEC je pak vhodné pro použití v interiéru. Lešení je možné zakoupit prostřednictvím našeho e-shopu zebriky.cz.


Profesionální rekonstrukce bytu, bytových jader i celých domů - komplexní stavební služby

Profesionální rekonstrukce bytu, bytových jader i celých domů - komplexní stavební služby

Rozhodli jste se pro rekonstrukci a hledáte spolehlivou firmu, na kterou byste se v okolí Ostravy mohli obrátit? Naše společnost je zde pro Vás, ať už se jedná o jakékoliv stavební práce. Realizujeme: - malířské a obkladačské práce, - montáž sádrokartonů, - zednické práce, - rekonstrukce celých interiérů, - zateplení, - podlahářské práce. Součástí naši práce je také poradenství a konzultace, takže se na nás bez obav můžete obrátit a společně pro Vás najdeme to nejlepší řešení, které Vám bude vyhovovat přesně na míru!