Sběratelství a výkup starožitných náramkových a kapesních hodinek i nástěnných hodin

Výkup hodinek a sběratelských předmětů

Sběratelství a výkup starožitných náramkových a kapesních hodinek i nástěnných hodin

25letá sběratelská vášeň, zaměřená především na hodinky a hodiny z období socialismu, ale i na starožitné hodinky a hodiny v retro a vintage stylu, podnítila vznik webových stránek výkuphodinekopava.cz, které vám mohou být inspirací, jaké typy funkčních i nefunkčních hodinek a hodin mohu od vás vykoupit.

Rekonštrukcia kotolne v Pálffyho paláci

Rekonštrukcia kotolne v Pálffyho paláci

Predmetom zákazky je kompletná rekonštrukcia kotolne v Pálffyho paláci na Panskej 261/19, 815 35 Staré Mesto. Ide o výmenu vykurovacích zariadení (starých teplovodných kotlov Protherm, za nový vysokoúčinný kondenzačný kotol novej generácie). Táto výmena však vyžaduje aj výmenu teplo technických zariadení vybavenia kotolne (ako rozdeľovač, zberač, obehové čerpadlá a vyvložkovanie existujúceho komína, novej plynovej prípojky, expanznej nádoby a prerobenia vyvedenia TUV do zásobníka TUV, nového systému MaR.

Podrobnejšie informácie sa nachádzajú v prílohe č. 1 Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2023 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Hlavné mesto SR Bratislava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hlavné mesto SR Bratislava

Zadavatel IČ:
00603481

Zadavatel ulice:
Primaciálne námestie 1

Zadavatel PSČ:
814 99

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Simona Durbáková

Zadavatel telefon:
+421 902 461 265


Zadavatel web:
https://bratislava.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45331110-0
Inštalovanie kotlov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


E-shop Voda-Janek -  Váš specialista na čerpací techniku a vodoinstalační řešení

E-shop Voda-Janek - Váš specialista na čerpací techniku a vodoinstalační řešení

Společnost Voda – Janek, se sídlem v Poděbradech, je váš spolehlivý partner v oblasti vodoinstalací a topení. Naše firma nabízí široký sortiment produktů, včetně domácí i průmyslové čerpací techniky, sanitární keramiky a sanitární techniky. Naše nabídka je dostupná jak v naší prodejně, tak i v našem e-shopu voda-janek.cz, kde si vodoinstalatéři, topenáři i šikovní kutilové mohou vybrat kvalitní materiály a techniku, kterou potřebují. Nabízíme kompletní sortiment pro vodoinstalační a topenářské práce, včetně sanitární techniky a keramiky. Naše firma se také zabývá kompletní realizací závlahových systémů a poskytuje odborné poradenství při výběru vhodného čerpadla a sanitární techniky. Naše firma se také zabývá kompletní realizací závlahových systémů a poskytuje odborné poradenství při výběru vhodného čerpadla a sanitární techniky. Navštivte náš e-shop voda-janek.cz a objevte kvalitu a rozmanitost našeho sortimentu, který splní všechny vaše potřeby v oblasti vodoinstalací a topení. S námi získáte nejen produkty nejvyšší kvality, ale i profesionální servis a poradenství. Voda-Janek.cz - vaše cesta k dokonalému domovu.


Prodej čerpadel včetně servisu Eshop Vrchlabí

Prodej čerpadel včetně servisu Eshop Vrchlabí

ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. kamenné prodejny Vrchlabí, Mladá Boleslav V našem e-shopu tak můžete najít mnoho výrobců čerpadel. Všechny se však vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí. Využijte slevových akcí, které na e-shopu pravidelně pořádáme. V sekci Výprodej tak najdete kvalitní čerpadla a jejich příslušenství za bezkonkurenční ceny. Pokrýváme veškerý sortiment, takže u nás najdete vše z oblasti čerpadel, co potřebujete. Doplňkový sortiment a náhradní díly jsou samozřejmostí. Navštivte některou z našich kamenných prodejen a nechte si poradit od profesionálů. Jsme tu k vašim službám a díky našemu odbornému poradenství zajistíte ekonomický provoz vašeho nového čerpadla. K dispozici je vám náš pohotovostní servis, který funguje 24 hodin denně, 365 dní v roce. Naši zkušení technici provádí také diagnostiku problémů přímo u zákazníka. Zastupujeme značky: WILO, GRUNDFOS, CALPEDA, KSB, EBARA, ABS, SPERONI, LOWARA, FLYGT, HCP, BRINKMANN, IMP, SIGMA, ZEHNDER, FRANKLIN ELECTRIC, STAIRS, JOVAL, ISH, FLUX, VERDER


Vytápění rodinných domů a ohřev TUV pomocí tepelného čerpadla – nejen systém vzduch-voda

Vytápění rodinných domů a ohřev TUV pomocí tepelného čerpadla – nejen systém vzduch-voda

Chcete si pořídit moderní a ekologické řešení pro vytápění domu a ohřev teplé užitkové vody (TUV)? V tom případě vyzkoušejte tepelná čerpadla systém vzduch-voda od společnosti ELSPACE KLIMA s.r.o. Společnost ELSPACE KLIMA s.r.o. dodává a montuje tepelná zařízení značky Daikin, která využívá okolního vzduchu, který přeměňuje na teplo, čímž dochází ke snížení spotřeby fosilních paliv a emisí skleníkových plynů. Mezi výhody se řadí snadná instalace, účinnost a práce i při nízkých venkovních teplotách. Ušetřete na provozních nákladech Vašeho rodinného domu a pořiďte si u nás tepelné čerpadlo ještě dnes!


Úpravy a rozvody stlačeného vzduchu - instalace, dodávka a zprovoznění

Úpravy a rozvody stlačeného vzduchu - instalace, dodávka a zprovoznění

Sháníte kompresorové stanice „na klíč", rozvody nebo potřebujete provést úpravu stlačeného vzduchu? Stačí se obrátit na firmu OSPOL TECH s.r.o., která Vám v případě objednání vše dodá, nainstaluje a zprovozní. Navrhneme Vám technologii kompresorové stanice a potřebnou dimenzi a typ rozvodu stlačeného vzduchu, včetně odběrných míst. Kompresorové stanice na klíč: - výroba stlačeného vzduchu – kompresory pístové, šroubové, ostatní - tlakové nádoby pro akumulaci stlačeného vzduchu - úpravy stlačeného vzduchu – automatické odvaděče pro odvod kondenzátu - kondenzační a absorpční sušící jednotky k sušení stlačeného vzduchu - filtrace stlačeného vzduchu, včetně filtrů - redukční ventily pro regulaci stlačeného vzduchu - přimazávače k mazání stlačeného vzduchu - filtry k čištění kondenzátu. Tímto naše služby v tomto oboru nekončí, také Vám navrhneme, dodáme a nainstalujeme rozvody stlačeného vzduchu podle Vaších požadavku: - svařované plastové potrubní systémy (jednoduchá montáž, výhodná cena) - montované potrubní systémy (větší variabilita, vyšší cena) - ocelové potrubní systémy (náročnější montáž, těžké provozy). Naše společnost OSPOL TECH s.r.o. Vám poradí s řešením a s problémem jak vyřešit distribucí a regulací stlačeného vzduchu.


Vodoměry, sifony, plynové kotle nebo čerpadla vše pro vodu, topení a plyn od MATEP s.r.o.

Vodoměry, sifony, plynové kotle nebo čerpadla vše pro vodu, topení a plyn od MATEP s.r.o.

Potřebujete koupit nový vodovodní sifon? Nebo snad sháníte komponenty pro topení? Všechno pro vodu, topení a plyn seženete na jednom místě, a to u společnosti MATEP s.r.o., kterou najdete na nové adrese, a to je K Zastávce 46/2 v Hradci Králové. Společnost poskytuje maloobchodní i velkoobchodní prodej za skvělé ceny mnoha tuzemských i zahraničních značek. V široké nabídce produktů najdete: - vodovodní sifony - plynové kotle - vodoměry - teploměry - čerpadla - ruční i elektrické nářadí - tmely - lepidla a mnoho dalšího. Pro kompletní nabídku zboží se neváhejte podívat na webové stránky společnosti MATEP s.r.o., která je Váš parťák pro oblast sortimentu voda, plyn a topení.


Servis hydraulických čerpadel, hydromotorů - opravy na zakázku i rychlé řešení výměnným způsobem

Servis hydraulických čerpadel, hydromotorů - opravy na zakázku i rychlé řešení výměnným způsobem

Poškozený hydromotor nebo čerpadlo lze opravit na zakázku, nebo zvolit rychlé řešení, kdy odevzdáte vadné zařízení a výměnným způsobem získáte repasované. Zákazníci z regionu Zlín, Vsetín se mohou obrátit na firmu Petr Petruželka - GLADIATOOLS, s.r.o. Slušovice, která poskytuje servis hydraulických čerpadel a hydromotorů. Jsme schopni výměnu za repasované kusy realizovat nejen osobně,ale i pomocí zásilkové služby. V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky - tel.:731119569. Opravujeme čerpadla a hydromotory tuzemské i zahraniční výroby. Tuzemské značky: - Jihostroj Velešín, Tos Rakovník ,Tos Vrchlabí, ZTS Dubnica. Zahraniční značky: - Orsta, Char-Lynn, Vickers, Sauer - Danfoss, Rexroth, Linde, VOAC, Volvo, Hydrocar, Parker, Sunfab, Voith, Eckerle, Caproni, Casappa.