Nemocničné služby pre OR PZ v Spišskej Novej Vsi

Nemocničné služby pre OR PZ v Spišskej Novej Vsi

Poskytovanie nemocničných služieb mimo verejného zdravotného poistenia pre potreby Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Spišskej Novej Vsi na územnom teritóriu okresu Spišská Nová Ves a Gelnica. Ide o zdravotnícke služby v súvislosti s vydaním písomného vyjadrenia o zdravotnom stave osôb pred umiestnením do cely policajného zaistenia, osôb poškodených trestným činom, podozrivých zo spáchania trestného činu a predvedených osôb.
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2023 08:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00151866

Zadavatel ulice:
Pribinova 2

Zadavatel PSČ:
812 72

Zadavatel obec:
Bratislava - Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Pavlík

Zadavatel telefon:
+421 907 039 033

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.minv.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85111000-0
Nemocničné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Klinika Monada Praha - klasická evropská lékařská rehabilitace s ověřenými metodami přírodní medicíny

Klinika Monada Praha - klasická evropská lékařská rehabilitace s ověřenými metodami přírodní medicíny

Klinika komplexní rehabilitace MUDr. Jiřího Marka nabízí širokou škálu služeb, včetně fyzioterapie, masáží, cvičení a léčby bolesti. Klinika má špičkové zařízení a zkušený tým lékařů a terapeutů, kteří jsou schopni poskytnout individuální a profesionální péči každému pacientovi. Cílem kliniky je pomoci pacientům dosáhnout co nejvyšší možné úrovně mobility a kvality života po úraze nebo operaci. Klinika také nabízí konzultace s odborníky v oblasti sportovní medicíny, což je pro sportovce a aktivní jedince velmi užitečné. Kromě toho, klinika poskytuje také preventivní programy pro zdraví a wellness pro ty, kteří se chtějí vyhnout zranění nebo zlepšit svou fyzickou kondici. V klinice MONADA se pacienti mohou těšit na individuální přístup a profesionální péči, která jim pomůže dosáhnout co nejlepších výsledků v oblasti rehabilitace a zlepšení kvality života.


Manželská poradna a párová a rodinná psychoterapie – komplexní služby psychologa na jednom místě

Manželská poradna a párová a rodinná psychoterapie – komplexní služby psychologa na jednom místě

Hledáte řešení problému s manželem nebo v rodině? Chcete si najít terapeuta, který Vám vytvoří bezpečný prostor a pomůže s komunikací? V tom případě se obraťte na Psycholog Brno. Psycholog Brno pomáhá s otevřeností, pochopením a spoluprací. Nepřikládá se na něčí stranu a nedává rady, ale pomocí řízeného rozhovoru pomáhá k uvědomění toho, co se děje a k pohledu z širšího úhlu pro nalezení řešení. Překonejte úskalí v manželství i rodině a využijte našich služeb co nejdříve!


Práce psychologa a psychoterapeuta – psychologická poradna i online

Práce psychologa a psychoterapeuta – psychologická poradna i online

Potřebujete řešit osobní, rodinné, pracovní nebo zdravotní problémy a chcete mít možnost volby mezi osobním a online setkáním? V tom případě se obraťte na Psycholog Brno Mgr. Martinu Havlíčkovou. Psycholog Mgr. Martina Havlíčková se specializuje na léčbu duševních poruch, jako jsou deprese, úzkost, fobie nebo závislosti a poskytuje pomoc, podporu nebo rady v obtížných životních situacích. Zlepšete kvalitu Vašeho života a vyřešte své problémy společně s námi!


Klinika MONADA - váš partner pro harmonii těla a mysli - cesta k celkovému zdraví

Klinika MONADA - váš partner pro harmonii těla a mysli - cesta k celkovému zdraví

Naše klinika komplexní rehabilitace MONADA se od roku 2007 pyšní akreditací Ministerstva zdravotnictví České republiky v oboru rehabilitace a fyzikální medicíny. Založená na principu celostní medicíny, která je viditelná i v harmonickém logu naší kliniky, MONADA klade důraz na komplexní péči o pacienty. Náš holistický přístup zahrnuje nejen léčbu fyzických potíží, ale také podporu psychického stavu, emocionální rovnováhu a harmonizaci prostředí, ve kterém se pacienti nacházejí. Spojením klasické evropské lékařské rehabilitace s ověřenými metodami přírodní medicíny nabízíme široký rozsah služeb od rehabilitační a fyzikální medicíny, neurologie, ortopedie, až po myoskeletální sonografii, psychologii, akupunkturu, fyzioterapii, akupresuru, podologii a masáže. Naše klinika slouží také jako vzdělávací pracoviště pro studenty vysokých škol v oboru fyzioterapie, kde zajišťujeme klinickou praxi, letní odborné praxe a výuku volitelného předmětu Akupresura. Dvakrát ročně se u nás konají praktické státní závěrečné zkoušky, což zdůrazňuje naši úlohu ve vzdělávání budoucích odborníků v oboru. V MONADĚ se věnujeme každému pacientovi s maximální pozorností a úctou, vytváříme prostředí důvěry a spolupráce, které je základem pro efektivní diagnostiku a léčbu. Pokud hledáte místo, kde bude o vaše zdraví pečováno s celostní péčí, MONADA je tou pravou volbou pro vás.


Dětský zubař, první, preventivní prohlídka dítěte u zubaře beze strachu

Dětský zubař, první, preventivní prohlídka dítěte u zubaře beze strachu

Na Zubní klinice Rafael Zlín i v Dentálním centru Otrokovice proběhne preventivní prohlídka Vašeho dítěte u zubaře v pohodové atmosféře a beze strachu. Dětský zubař nesmí budit strach, proto již prostředí čekárny na obou našich provozovnách navodí pohodu, najdete zde i dětský koutek. Děti v rámci prevence učíme jak správně pečovat o chrup, využíváme pohádky a hračky pro názorné ukázky. Team našich lékařů najdete na webových stránkách. Budete rádi, pokud nás v naší ordinaci ve Zlíně či Otrokovicích navštívíte. Doporučujeme přijít na 1.prohlídku k zubaři již s ročním dítětem.


Novinka u nás na klinice - provádíme korekci mimických vrásek pomocí injekcí krásy (botox).

Novinka u nás na klinice - provádíme korekci mimických vrásek pomocí injekcí krásy (botox).

Naší novinkou, kterou Vám představujeme je korekce mimických vrásek pomocí injekcí krásy (botox). Výhody: žádné rehabilitační období, jedná se o neinvazní zákrok, procedura trvá 10-15 min, ošetření je téměř bezbolestné a je dobře snášeno, rychlý efekt, aplikují naši specialisté. Stačí se jen objednat na telefonním čísle: +420 733 737 337; +420 241 410 001. Najdete nás na Praze 4 - Hvězdova 33 - Dental Office H33 - pražská zubní klinika.