Výroba vstřikovacích forem pro průmysl v Chropyňské strojírně

Chropyňská strojírna, a.s.

Výroba vstřikovacích forem pro průmysl v Chropyňské strojírně

Výrobní program společnosti Chropyňská strojírna se zaměřuje, kromě svařovacích a montážních linek, dopravní techniky, jednoúčelových strojů, také na zhotovení forem na vstřikování plastů, a to od návrhu, konstrukce, výroby forem, vyzkoušení vstřikovací formy.

Opakovaná výzva - Ovocné šťavy, čaj, cereálie

Opakovaná výzva - Ovocné šťavy, čaj, cereálie

Predmetom zákazky je dodanie potravín - Ovocné šťavy, čaj, cereálie pre Školskú jedáleň pri Materskej škole, Jilemnického 748/36, 922 07 Veľké Kostoľany
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2023 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Materská škola

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Materská škola

Zadavatel IČ:
37842269

Zadavatel ulice:
Jilemnického 748

Zadavatel PSČ:
922 07

Zadavatel obec:
Veľké Kostoľany

Kontaktní osoba:
Mgr. Monika Gajdošíková

Zadavatel telefon:
+421 337 781 131

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15321000-4
Ovocné šťavy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čerstvě pražená káva a degustační balíčky – bohatý sortiment e-shopu Krámek s kávou

Čerstvě pražená káva a degustační balíčky – bohatý sortiment e-shopu Krámek s kávou

Pokud máte rádi kávu, pak jistě oceníte tu, která je čerstvě pražená. Čerstvě pražená káva je totiž nejen voňavá a chutná, ale také zdravější a šetrnější k životnímu prostředí. Na e-shopu společnosti alacaffe, s. r. o. Krámek s kávou se nachází široký výběr kvalitních káv z různých zemí světa, které jsou praženy v malých várkách a dodány do vašich rukou co nejdřív. Vybírat je možné mezi jednodruhovými kávami, směsmi, bezkofeinovými kávami nebo limitovanými edicemi. Neváhejte a objednejte si u nás ještě dnes svou čerstvě praženou kávu a užijte si její neopakovatelnou chuť a vůni!


Kavárna Krámek s kávou - voňavá a čerstvě pražená káva v srdci města Třebíče

Kavárna Krámek s kávou - voňavá a čerstvě pražená káva v srdci města Třebíče

S námi se naučíte pít kávu ,,jinak,, - navštivte Krámek s kávou - voňavou a čerstvě praženou. Jsme na ulici Přerovského blízko náměstí v Třebíči. Na výběr máme z více než 40 druhů káv. Čerstvě praženou kávu si můžete také objednat z pohodlí domova přes náš e-shop. Těšíme se na Vás!


Čerstvě pražená zrnková káva Golden Coffee – směs 4 druhů káv ze Střední Ameriky a Indie

Čerstvě pražená zrnková káva Golden Coffee – směs 4 druhů káv ze Střední Ameriky a Indie

Hledáte ideální směs kávy Arabiky a Robusty se silnou a plnou chutí? V tom případě vyzkoušejte značku Golden Coffee s bohatou chutí od společnosti alacaffé, s.r.o. Čerstvě pražená zrnková káva Golden Coffe je tvořena ze směsi Arabiky a Robusty. Jedná se o 4 druhy káv ze Střední Ameriky a Indie. Chuť této kávy je přirovnávána k hořké čokoládě, hořkost je zajištěna pražením na vyšší stupeň tzv. French a Italien. Ochutnejte kávu Golden Coffee a objednejte ještě dnes!


Výborná pramenitá voda  v barelech od výrobce pocházející přímo z podhůří Beskyd

Výborná pramenitá voda v barelech od výrobce pocházející přímo z podhůří Beskyd

Záleží Vám na spokojenosti Vašich zaměstnanců a chcete jim dopřát pitný režim na pracovišti? Pak jistě oceníte lahodnou chuť pramenité vody Konczanka přímo od výrobce, která pochází z hlubokých vrtů přímo z podhůří slezských Beskyd. O výrobu, distribuci i rozvoz po celém Moravskoslezském, Olomouckém i Zlínském kraji se stará společnost KONCZANKA CZ s.r.o. se sídlem v Ostravě. Díky pramenité vodě Konczanka hravě zajistíte pitný režim v kancelářích, ve výrobních halách, ve státních budovách i soukromých institucí. Vodu rozvážíme ve vratných barelech. U nás si můžete zapůjčit i výdejníky vody a aquabary. Zajistíme nejen pronájem, prodej ale i záruční a pozáruční servis výdejníků. Neváhejte a oslovte nás pro více informací a vyzkoušejte naši pramenitou vodu. Na 14 dní Vám zdarma zapůjčíme výdejník a k tomu dostanete jeden barel také zadarmo.


Káva, příslušenství pro kávovary a kvalitní rumy – bohatý sortiment e-shopu

Káva, příslušenství pro kávovary a kvalitní rumy – bohatý sortiment e-shopu

Chybí Vám příslušenství k Vašemu kávovaru, chcete vyzkoušet kvalitní praženou kávu nebo jste milovníkem speciálních rumů? V tom případě navštivte e-shop společnosti CoffeeHelp. Společnost CoffeeHelp provozuje e-shop s čerstvě praženou kávou, jednodruhovými a mandlovými kávami a espresso směsmi. Z rumů je možné vybírat například značky Don Papa, Ron Espero, Diplomático a mnoho dalších. Objednejte si kávu, rum či příslušenství a podívejte se na náš e-shop!


Objevte blahodárnou sílu přírodních pramenů v Mariánských Lázních

Objevte blahodárnou sílu přírodních pramenů v Mariánských Lázních

Vítejte v fascinujícím světě lázeňských pramenů v Mariánských Lázních! Společnost Bohemia Healing Marienbad Waters a.s. se specializuje na provozování stáčírny pitných lázeňských pramenů a pokračuje tak v tradici slavné Lobkowiczké knížecí stáčírny v Bílině. Díky tomu můžete nyní využít jejich širokou nabídku léčivých vod přímo ve svém domově. Představte si okouzlující Bílinskou kyselku, která je oceňována po staletí pro svůj pozitivní vliv na zažívací proces, revmatismus, dnu a dokonce i cukrovku. Tato přírodní iontová voda je také ideální pro sportovce, těžký průmysl a pooperační stav, který vyžaduje doplnění minerálů. Ať už si ji vychutnáte jako dietetický nápoj nebo perlivý osvěžující nápoj, Bílinská kyselka vám přinese blahodárné účinky. Dalším unikátem je Zaječická hořká, pramen s vysokou koncentrací hořkých solí. Jediný svého druhu na světě, dodává tělu přirozený hořčík a má pozitivní vliv na pleť, nervovou soustavu a psychickou pohodu. Sírany obsažené v této vodě pomáhají tělu zpracovávat toxiny a slouží jako přirozený detoxikant. Její projímavý účinek je zcela jedinečný a účinný. Lázeňské pitné kúry v Mariánských Lázních nejsou kompletní bez Rudolfova pramene. Tento přirozeně perlivý zdroj, spolu s Bílinskou kyselkou, nabízí vysoký obsah vápníku a železa, které definují jeho léčebné využití. Rudolfův pramen je nezbytný pro koupelové i pitné kúry a léčbu ledvin, močových cest a doplňkovou léčbu osteoporózy. A nakonec tu máme Ferdinandův pramen, zástupce jednoduché kyselky. Jeho nízká mineralizace a příjemná chuť ho řadí mezi nejchutnější prameny v Mariánských Lázních. Jeho přítomnost v lázeňských pitných kúrách je vynikajícím doplňkem k ostatním silně mineralizovaným pramenům. Díky Bohemia Healing Marienbad Waters a.s. můžete nyní využít blahodárných účinků těchto lázeňských pramenů přímo ve svém domově. Nechte se hýčkat a regenerovat prostřednictvím lázeňských pitných kúr a připravte se na obnovu zdraví a pohody.