Formátování a povrchová úprava nerezových materiálů v servisním centru

ITALINOX, s.r.o.

Formátování a povrchová úprava nerezových materiálů v servisním centru

Formátování nerezových materiálů a svitky na míru podle potřeb zákazníka je další službou společnosti ITALINOX, s.r.o., která díky nové technologii – dělicí, převíjecí, brousicí a kartáčovací lince v servisním centru napomáhá minimalizovat nerezový odpad či snižovat náklady na skladování.

Opakovaná výzva - Ovocné šťavy, čaj, cereálie

Opakovaná výzva - Ovocné šťavy, čaj, cereálie

Predmetom zákazky je dodanie potravín - Ovocné šťavy, čaj, cereálie pre Školskú jedáleň pri Materskej škole, Jilemnického 748/36, 922 07 Veľké Kostoľany
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2023 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Materská škola

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Materská škola

Zadavatel IČ:
37842269

Zadavatel ulice:
Jilemnického 748

Zadavatel PSČ:
922 07

Zadavatel obec:
Veľké Kostoľany

Kontaktní osoba:
Mgr. Monika Gajdošíková

Zadavatel telefon:
+421 337 781 131

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15321000-4
Ovocné šťavy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výborná pramenitá voda  v barelech od výrobce pocházející přímo z podhůří Beskyd

Výborná pramenitá voda v barelech od výrobce pocházející přímo z podhůří Beskyd

Záleží Vám na spokojenosti Vašich zaměstnanců a chcete jim dopřát pitný režim na pracovišti? Pak jistě oceníte lahodnou chuť pramenité vody Konczanka přímo od výrobce, která pochází z hlubokých vrtů přímo z podhůří slezských Beskyd. O výrobu, distribuci i rozvoz po celém Moravskoslezském, Olomouckém i Zlínském kraji se stará společnost KONCZANKA CZ s.r.o. se sídlem v Ostravě. Díky pramenité vodě Konczanka hravě zajistíte pitný režim v kancelářích, ve výrobních halách, ve státních budovách i soukromých institucí. Vodu rozvážíme ve vratných barelech. U nás si můžete zapůjčit i výdejníky vody a aquabary. Zajistíme nejen pronájem, prodej ale i záruční a pozáruční servis výdejníků. Neváhejte a oslovte nás pro více informací a vyzkoušejte naši pramenitou vodu. Na 14 dní Vám zdarma zapůjčíme výdejník a k tomu dostanete jeden barel také zadarmo.


La Sofia Coffee Eshop -  Váš portál do světa kvalitní kávy

La Sofia Coffee Eshop - Váš portál do světa kvalitní kávy

La Sofia Coffee je eshop specializující se na prodej čerstvě pražené kávy a kávovarů. Naše nabídka zahrnuje široký sortiment kávovarů, včetně repasovaných modelů, a příslušenství pro kávovary, jako jsou mlýnky a další doplňky. Nabízíme také profesionální servis kávovarů v Praze. Mezi naše produkty patří kávomlýnek NIVONA NICG 130, JURA Cool Control 1L - držák mléčné tyče černý, a další kvalitní příslušenství. Kromě toho nabízíme i výběr káv z různých koutů světa, jako je Kenya nebo Laos, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. V La Sofia Coffee se zaměřujeme na poskytování kvalitních produktů a služeb. Naše čerstvě pražená káva je vybírána s ohledem na nejvyšší standardy jakosti a naše kávovary jsou vybrány tak, aby poskytovaly nejlepší možný kávový zážitek. Nabízíme také gastro vybavení a servis pro gastronomické zařízení. Pro více informací o našich produktech a službách nebo pro nezávaznou konzultaci nás neváhejte kontaktovat. La Sofia Coffee je vaším spolehlivým partnerem pro vše, co potřebujete pro dokonalý kávový zážitek.


Výroba a distribuce prémiových přírodních vod, minerální voda, ionizovaná voda

Výroba a distribuce prémiových přírodních vod, minerální voda, ionizovaná voda

ROYAL WATER CZ s.r.o. je synonymem pro dokonalou hydrataci a zdravý životní styl. Naše vody, čerpány z hlubin čisté přírody, jsou nejen osvěžující, ale také plné života. S naší širokou nabídkou produktů, od pH 7,4 Mineral WATER pro každodenní pitný režim až po pH 9,3 IONIZED WATER pro efektivní hydrataci organismu, nabízíme každému to pravé osvěžení. Proč si vybrat ROYAL WATER? Přírodní a čistá: Naše voda pramení z ložiska starého 70 milionů let, což zaručuje její nejvyšší kvalitu. Inovativní balení: Používáme PET lahve belgické značky Resilux, které jsou bezpečné a ekologické. Zdraví prospěšná: Voda obsahuje křemík, důležitý stopový prvek, a je vhodná i pro lidi se sodíkovou dietou. Dokonalá pro děti: Naše pH 7,4 Baby mineral WATER splňuje přísné normy pro kojenecké vody a je ideální pro nejmenší. V ROYAL WATER CZ s.r.o. se zavazujeme k tomu, že vám přineseme nejen vodu, ale zážitek, který obohatí váš život. Připojte se k nám na cestě za čistotou, zdravím a vitalitou.


"Něcojako" Limonády - osvěžení s příběhem, které musíte zkusit!

"Něcojako" Limonády - osvěžení s příběhem, které musíte zkusit!

Jako česká firma jsme hrdí na to, že nabízíme širokou škálu nealkoholických limonád, které osloví každého. Naše "Něcojako Cola" přináší unikátní twist klasické koly, zatímco "Něcojako Franta" osloví milovníky citrusových chutí. Pro ty, kdo mají rádi citron, je tu naše "Něcojako Spratek" a pro zastánce zdravého životního stylu nabízíme "Něcojako Nula" bez přidaného cukru. A nezapomeňte na naši speciální kombucha "Colo Bů Chá", která je skvělou volbou pro ty, kteří hledají něco jedinečného. Všechny naše limonády jsou známé svým originálním designem, který osloví mladší generaci a stávají se součástí populární POPkultury. Snažíme se dostat naše limonády do co nejvíce gastronomických zařízení, aby byly dostupné pro každého. Pokud chcete rozšířit nabídku vaší restaurace, hotelu, kavárny, bistra nebo baru o něco výjimečného, jsme tu pro vás. Nabízíme širokou škálu produktů, které obohatí vaši nabídku a přilákají nové zákazníky. Kontaktujte nás pro více informací a začněte nabízet naše limonády již dnes.


Italská mletá káva – dokonalá chuť kávy vhodné pro různé přípravy od moka až po espresso

Italská mletá káva – dokonalá chuť kávy vhodné pro různé přípravy od moka až po espresso

Chcete si užít lahodnou a aromatickou kávu doma nebo v kanceláři a možnost připravit si moka i espresso? V tom případě si nakupte kvalitní italskou kávu San Salvador od společnosti Caffe Mio Store. Společnost Caffe Mio Store prodává kávu, která byla namleta z celých kávových zrn do jemného nebo hrubého prášku a je vhodná pro různé typy kávovarů , jako jsou french press, moka konvice, espresso stroj nebo filtrovaná káva. Vychutnejte si lahodnou italskou kávu přímo z pražírny a objednejte si ji na našem e-shopu ještě dnes!


COLO BŮ CHÁ - probiotický kombucha nápoj pro zdravé osvěžení

COLO BŮ CHÁ - probiotický kombucha nápoj pro zdravé osvěžení

Jste fanoušek kombuchy, ale nedokážete odolat ani chuti coly? Máme pro vás skvělou novinku! Vyzkoušejte nápoj Colo Bů Chá, který vznikl díky kreativnímu spojení dvou mladých firem, Něcojako a JZT Ferments. Tento nápoj vám přináší to nejlepší z obou světů a slibuje jedinečný chuťový zážitek. Základem je čaj milk oolong, který poskytuje nápoji jemnou a vyváženou základnu. Tento neobyčejný nápoj je bez kofeinu a obsahuje také šťávu z calamansi, výluh z citrónové a pomerančové kůry, probiotické bakterie a kvasinky. Ať už jste vegetariáni nebo prostě jen milovníci dobrého pití, originální chuť, zdravotní benefity a český původ činí z tohoto nápoje ideálního společníka pro každý den. Podpořte domácí produkci a dopřejte svému tělu zdravé osvěžení s každým douškem COLO BŮ CHÁ.