Precizní vizualizace s CABINET VISION - když se kuchyňské sny stávají skutečností

Kuchyně Chábera

Precizní vizualizace s CABINET VISION - když se kuchyňské sny stávají skutečností

Představte si kuchyň, která dokonale reflektuje vaše představy a sny. To je nyní možné díky inovativnímu softwaru CABINET VISION, jenž v rukou našeho zaškoleného personálu oživuje vaše ideály dokonalosti. V Kuchyních Chábera jsme přijali tuto technologii, abychom vám přinesli revoluci v návrhu kuchyní, která spojuje klasickou eleganci s moderním minimalismem. Každý detail je pečlivě promyšlený a zobrazený s neuvěřitelnou přesností, umožňující vám nahlédnout do budoucí podoby vaší kuchyně dříve, než se stane skutečností.

Materiálno technické vybavenie

Materiálno technické vybavenie

Predmetom zákazky je obstaranie materiálno technického vybavenia pre Centrum integrovanej zdravotnej starostlivosti v meste Sládkovičovo. Dodávka predmetu zákazky sa bude požadovať v zmysle minimálnych technických špecifikácií predmetu zákazky uvedených v prílohe č.1 súťažných podkladoch/výzvy.
Predmet zákazky nie je rozdelený. V rámci prieskumu trhu pre stanovenie predpokladanej hodnoty zákazky bolo zistené, že dodávku predmetu zákazky sú schopní realizovať min. 3 dodávatelia, ktorí disponujú celým sortimentom požadovaného vybavenia centra integrovanej zdravotnej starostlivosti a sú schopní realizovať komplexnú dodávku. Rozdelenie predmetu zákazky na viaceré samostatné časti by znamenalo rozdielne lehoty dodania, rozdielne trvanie záručnej doby a záručného servisu. Vzhľadom na zabezpečenie jednoznačne definovateľnej zodpovednosti, záruky a servisu za tovary v zmysle opisu predmetu zákazky je výhodnejšie, aby bol predmet zákazky obstaraný a realizovaný ako jeden celok.
Záujemcom sa neumožňuje predložiť variantné riešenie vo vzťahu k požadovanému predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2023 08:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Sládkovičovo

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
04.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Sládkovičovo

Zadavatel IČ:
00306177

Zadavatel ulice:
Fučíkova 329

Zadavatel PSČ:
925 21

Zadavatel obec:
Sládkovičovo

Kontaktní osoba:
Ing. Gábor Krommer

Zadavatel telefon:
+421 317 840 961

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-profilov/zakazky/4250

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33192000-2
Zdravotnícky nábytok

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Poctivé stolařství - výroba nábytku na míru z lamina i masivu

Poctivé stolařství - výroba nábytku na míru z lamina i masivu

Rádi byste si do Vašeho domu, bytu, kanceláře či chaty pořídili nový nábytek z lamina nebo masivu? Obraťte se na Truhlářství a sklenářství Hranol v Ostravě, kde pracují jen zkušení stolaři, kteří Vám vyrobí nábytek na míru a zajistí dopravu včetně montáže. Zhotovíme Vám: - skříně - šatny - postele - dětské pokojíčky - postele - atypické, samostatné, patrové, vyvýšené s úložným prostorem - stoly - dětské kuchyňky - police a poličky apod. U masivu provádíme lakování a moření do různých odstínů, stačí si jen vybrat. V případě realizace zakázky Vám zhotoví 3D návrh zdarma!


Výroba kuchyní a kuchyňských linek na míru – bohatý výběr materiálů a barev

Výroba kuchyní a kuchyňských linek na míru – bohatý výběr materiálů a barev

Přejete si, aby kuchyň odpovídala přesně Vašim přáním a potřebám? Chcete mít na výběr z mnoha materiálů, barev, tvarů a doplňků? V tom případě si nechte kuchyň vyrobit od společnosti Š+N MIRADE s.r.o. Společnost Š+N MIRADE s.r.o., která má 20 letou praxi, vyrábí a montuje kuchyňské linky a kuchyně, které jsou vysoce kvalitní, funkční a estetické. Společně s výrobou a montáží poskytuje poradenství a záruku. Splňte si svá přání na dokonalou kuchyni a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Dětská rostoucí sada Žolík - rostoucí židle a stůl pro Vaše děti a školáky

Dětská rostoucí sada Žolík - rostoucí židle a stůl pro Vaše děti a školáky

Hledáte vhodný nábytek pro své dítě, který bude kvalitní a podporující k zdravému sezení? Zakupte naší dětskou rostoucí sadu Žolík. Díky výškově stavitelnému stolu a židle náš nábytek poroste společně s Vašim školákem a vydrží mu hodně dlouho. Podporuje dynamické sezení, které výborně funguje jako prevence bolestí zad. Správný sklon desky má velký vliv na postavení páteře, proto u naších stolů lze nastavit také sklon pracovní desky v rozsahu 0 - 60 stupňů. Akční sada Žolík je k dispozici v růžovém, modrém i zeleném provedení a obsahuje: - židle Klára - stůl Žolík se zásuvkou - podložka na psaní - kastlík - stojan na knihy. U nás ji pořídíte za 11.999,- Kč s DPH. Nekupujte nábytek, který bude brzy dítěti malý. Zakoupením rostoucí sady od Amadeus ušetříte peníze i starosti s pořizováním stále nového nábytku.


Moderní a designový nábytek od HOME STYLE - Hülsta, KOINOR a Bullfrog

Moderní a designový nábytek od HOME STYLE - Hülsta, KOINOR a Bullfrog

V HOME STYLE věříme, že nábytek není jen praktickým prvkem vašeho domova, ale také odrazem vašeho stylu a osobnosti. Proto nabízíme exkluzivní sortiment nábytku od předních německých značek Hülsta, KOINOR a Bullfrog-design. Naše produkty zahrnují široký výběr pro obývací pokoje, ložnice, jídelny, koupelny, předsíně, dětské pokoje a home office, které jsou navrženy tak, aby splnily vaše nejvyšší nároky na design a funkčnost. Naše 18letá přítomnost na českém trhu nám umožnila nabídnout nejen špičkové produkty, ale také perfektní servis. Od počátečního návrhu až po finální montáž, naši odborníci jsou zde, aby vám pomohli vytvořit domov vašich snů. Navštivte náš showroom v Praze na Vinohradské ulici, kde na více než 500m2 můžete naše produkty nejen vidět, ale i vyzkoušet. V HOME STYLE si vážíme každého zákazníka a snažíme se nabídnout individuální přístup, který zahrnuje nejen výběr nábytku, ale i poradenství a servis. Přijďte nás navštívit a nechte se inspirovat světem moderního a designového nábytku, který promění váš domov v místo plné stylu a pohodlí.


Domy, byty, apartmány, penziony, restaurace i pizzerie – kompletní interiéry na klíč

Domy, byty, apartmány, penziony, restaurace i pizzerie – kompletní interiéry na klíč

Hledáte nový domov nebo chcete zmodernizovat svůj stávající? Chcete si otevřít vlastní podnikání v oblasti gastronomie nebo ubytování? Ať už máte jakékoli plány, obraťte se na společnost TOM stolařství. Společnost TOM stolařství se zabývá projektováním, realizací a zařizováním interiérů pro různé typy nemovitostí. K dispozici má škálu stylů, materiálů, barev a doplňků ať už se jedná o styl moderní, klasický, rustikální či originální design. Buďte spokojeni s výsledkem Vašeho interiéru a kontaktujte nás ještě dnes!


Výroba krásných a praktických kuchyní a kuchyňských linek na míru

Výroba krásných a praktických kuchyní a kuchyňských linek na míru

Chcete si pořídit novou kuchyni, která bude splňovat vaše přání a potřeby? Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která se zabývá výrobou kuchyní a kuchyňských linek na míru v Olomouci a okolí? Pak byste měli navštívit studio KATPET výroba nábytku, s.r.o. v Olomouci. Která se zabývá zakázkovou výrobou moderních a funkčních kuchyní. Firma KATPET je rodinná společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru. Nabízí individuální přístup ke každému zákazníkovi, profesionální poradenství, 3D návrhy, vlastní výrobu, dopravu a montáž kuchyní. Ať už preferujete klasický, rustikální, moderní nebo minimalistický styl, KATPET vám vyrobí kuchyň na míru podle vašich požadavků a možností vašeho prostoru. Nečekejte a navštivte web https://katpet.cz/sortiment/kuchyne, kde si můžete prohlédnout fotogalerii realizovaných kuchyní, přečíst si reference spokojených zákazníků a vyplnit nezávaznou poptávku. KATPET výroba nábytku, s.r.o. vám zajistí kuchyň snů, která se stane srdcem vašeho domova.