Výroba a prodej masážních přípravků a kosmetiky, e-shop s nabídkou produktů

Galenická laboratoř Ostrava

Výroba a prodej masážních přípravků a kosmetiky, e-shop s nabídkou produktů

Naše společnost Galenická laboratoř Ostrava nabízí široký sortiment masážních a kosmetických přípravků, které mají příznivý účinek na vaši pleť a pokožku. Díky mnohaleté tradici a použití nejmodernějších technologií vám dodáváme vysoce kvalitní kosmetiku.

Špeciálne terénne hasičské vozidlo CAS 30 6x6

Špeciálne terénne hasičské vozidlo CAS 30 6x6

Vozidlo bude primárne určené na likvidáciu požiarov v dopadových plochách strelníc vojenského obvodu v ťažkom piesočnatom teréne s lesným porastom a nespevnenými plochami. Vozidlo musí byť bezpečné, s dostatočným výkonom čerpacieho agregátu a musí obsahovať dostatok hasiacich látok na úspešný zásah hasičskej jednotky.
Musí byť starostlivo urobený výber komponentov, napríklad vysoko výkonného naftového motora, automatický systém radenia rýchlostí, pohon všetkých kolies, jednoduché ovládanie nadstavby, jednoduché nastupovanie do vozidla atď. Vozidlo musí byť nové.

Súčasťou predmetu zákazky sú služby ako: doprava predmetu zmluvy na miesto dodania, montáž jednotlivých technologických prvkov v mieste dodania a uvedenie do prevádzky, inštalácia predmetu zmluvy, jeho odskúšanie a uvedenie do prevádzky, zabezpečenie základného zaškolenia zamestnancov kupujúceho s obsluhou, údržbou a ošetrovaním tovaru, záručný servis vykonávaný v mieste dodania, t.j. Areál Vojenský technický a skúšobný ústav Záhorie, rozpočtová organizácia Ministerstva obrany Slovenskej republiky, sídlo organizácie: 905 24 Senica.

Podrobná špecifikácia vozidla/zariadenia a technického vybavenia s určenými parametrami sa nachádza v časti Súťažných podkladov - Opis predmetu zákazky. v Kapitole B.1 Opis predmetu zákazky, (ďalej zariadenie a/alebo vozidlo).
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2023 07:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Vojenský technický a skúšobný ústav Záhorie

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.07.2023 12:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vojenský technický a skúšobný ústav Záhorie

Zadavatel IČ:
00800902

Zadavatel ulice:
Záhorie (vojenský obvod)

Zadavatel PSČ:
905 24

Zadavatel obec:
Záhorie (vojenský obvod)

Kontaktní osoba:
Ing. Róbert Poláček

Zadavatel telefon:
+421 346 970 258

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vtsu.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144210-3
Požiarnické vozidlá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavba obytných automobilů, individuální úpravy obytné vestavby vozidel nových i ojetých

Stavba obytných automobilů, individuální úpravy obytné vestavby vozidel nových i ojetých

Dopřejte si komfort při cestování - společnost Eastwander Kroměříž, jejíž činností je stavba obytných automobilů vlastní konstrukce, realizuje i obytné vestavby do nových i ojetých vozidel ostatních výrobců. U našich modelů i Vašich vozidel je možnost provést individuální úpravy na přání, jsou-li technicky proveditelné. Naše modelová řada Sportissimo v různých variantách uspořádání interiéru: Základem vestavby u modelů S a M jsou skříňová vozidla Citroen Jumper, FIAT Ducato, Peugeot Boxer. Základem vestavby u modelů L, XL jsou vozy Fiat Ducato, Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen Crafter. Vestavba u modelu XXL je realizována do vozidel Mercedes-Benz Sprinter a Volkswagen Crafter. Pokud máte obytný vůz jiného výrobce, je možné provést úpravu, přestavbu původního interiéru. Pro bližší informace nás kontaktujte telefonicky či mailem.


Stabilní hasící zařízení (SHZ) – sprinklerový vodní prostředek pro potlačení a uhašení požáru

Stabilní hasící zařízení (SHZ) – sprinklerový vodní prostředek pro potlačení a uhašení požáru

Hledáte zařízení detekující požár v počáteční fázi, který minimalizuje škody a zajistí bezpečnost osob? V tom případě si pořiďte Sprinklerové vodní stabilní hasící zařízení od společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. Společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. prodává a montuje sprinklerové vodní SHZ, která se skládá z vodního zdroje, čerpacího zařízení, potrubních rozvodů, ventilů a poplachového a monitorovacího zařízení. Sprinklery se aktivují samočinně při dosažení určité teploty a vytvářejí sprchový proud vody. Zvyšte požární bezpečnost Vašeho objektu a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Protipožární ucpávky, nástřiky, nátěry, obklady - řešení v rámci dodávky požárně bezpečnostních zařízení a revize PBZ

Protipožární ucpávky, nástřiky, nátěry, obklady - řešení v rámci dodávky požárně bezpečnostních zařízení a revize PBZ

Pokud jste stavební firma nebo provozovatel budov, jistě víte, jak důležitá je protipožární ochrana pro ochranu majetku a bezpečnost lidí. Proto potřebujete spolehlivé protipožární řešení, která zabraňují šíření ohně a kouře. V naší společnosti TISKO & spol. s.r.o. vám poskytneme komplexní protipožární řešení v rámci dodávky požárně bezpečnostních zařízení (PBZ) na klíč. Naše služby zahrnují protipožární ucpávky, nástřiky, nátěry a obklady. - Protipožární ucpávky: Jedná se o systémy, které těsní prostupy trubek, kabelů a dalších prvků procházejících stěnami a podlahami. Protipožární ucpávky zabraňují průniku ohně a kouře mezi požárními úseky a zajišťují požadovanou odolnost konstrukcí. - Protipožární nátěry a nástřiky: Jedná se o materiály, které se aplikují na povrchy konstrukcí, jako jsou ocelové nosníky, sloupy, trámy nebo stropy. Protipožární nátěry a nástřiky snižují rychlost zvyšování teploty konstrukcí při požáru a prodlužují jejich nosnost. - Protipožární obklady: Jedná se o panely nebo desky, které se připevňují na konstrukce nebo instalace, jako jsou vzduchotechnické rozvody, elektrické rozvody nebo plynové potrubí. Protipožární obklady chrání tyto prvky před požárem a zabraňují jejich poškození nebo explozi. Revize PBZ: Jedná se o pravidelné kontroly provozuschopnosti a funkčnosti požárně bezpečnostních zařízení, podle platných norem a předpisů. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro dodávku protipožárního řešení vašich staveb a instalací, obraťte se na nás.


Hasičská auta, přestavby vozů pro hasiče - speciální zástavby a nástavby zásahových požárních vozidel

Hasičská auta, přestavby vozů pro hasiče - speciální zástavby a nástavby zásahových požárních vozidel

Hasičská auta podle Vašich představ zrealizuje firma HAGEMANN z Opavy, která vyrábí speciální nástavby a vestavby zásahových požárních vozidel. Působíme po celé ČR, převážně pak v Opavě a Ostravě. Potřebujete speciální zástavbu pro požární automobil? Obraťte se na společnost Hagemann a.s., která patří mezi nejvýznamnější výrobce nástaveb pro dodávky, transity, nákladní i osobní automobily v České republice. Realizujeme individuální zástavby do všech značek a typů vozidel. Můžeme Vám dodat také kompletní hasičské vozidlo včetně zástavby. Naše vozidla pro hasiče splňují všechny vyhlášky včetně vyhlášky o technických podmínkách požární techniky. Díky naším dlouholetým zkušenostem Vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní mobilní hasičskou techniku. V běžné výbavě můžete nalézt: - dobíjení a konzervace AKU baterií, - analogová a digitální radiostanice, - požární světlomet s magnetickým úchytem, - osvětlení okolního prostředí DA, - zásuvky a USB, - ruční svítilny, - nesterilní lékařské rukavice, - hasicí přístroje, - vytyčovací pásky, - vyprošťovací nůž na bezpečnostní pásy, - výstražné zvukové zařízení s ovládáním, sirénou a majákovou lampou LED - polepy včetně reflexního značení, - police z nerez materiálu, - výklopné světlo do zavazadlového prostoru, - přídavné nezávislé topení. Kromě tohoto standardního vybavení jsme schopni dodat a vybavit Váš vůz: - požárním přívěsem s plachtou, - výsuvným plátem pro PS12, - střešní zahrádkou s pochozí lávkou, - nástupním žebříkem, - pevnou přepážkou, - tažným zařízením. Vybrat si můžete ze široké nabídky modifikací vozidel podle Vašich potřeb a požadavků. Máme řadu spokojených klientů a provedli jsme kvalitní zástavby těchto a mnoha dalších vozidel: - Ford Transit, - Peugeot Boxer, - VW transporter, - Renautl Master včetně požárního přívěsu. Pokud máte zájem i o přestavbu vašeho vozidla, napište nám a my Vám vytvoříme cenovou nabídku. Dodáme a umístíme požární příslušenství podle Vašich představ a preferencí.


Vestavby do obytných automobilů - obytné vestavby na zakázku

Vestavby do obytných automobilů - obytné vestavby na zakázku

Pokud máte rádi aktivní trávení volného času, dopřejte si komfort při cestování - vestavby do obytných automobilů na zakázku realizuje firma EASTWANDER, s.r.o. Kroměříž, z regionu Zlínský kraj. Naší snahou je splnit všechna individuální přání zákazníka, pokud to umožňují technické možnosti vozu. Proto každé zakázce předchází detailní komunikace se zákazníkem. Naším produktem je spací vestavba do auta - Van Camping Modul. Je pouze na volbě zákazníka, jaké vybavení si bude přát, podle toho nakombinuje jednotlivé moduly. Nechejte se inspirovat na našem webu, kde najdete ideální sestavy.


Realizace strojoven stabilního hasícího zařízení včetně elektrozařízení

Realizace strojoven stabilního hasícího zařízení včetně elektrozařízení

Hledáte firmu, která se zabývá realizací strojoven SHZ včetně elektrozařízení? Potřebujete namontovat novou strojovnu SHZ? Kontaktujte společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. Z Třebíče. Naše firma realizuje strojovny stabilního hasící zařízení na kdekoliv na území celé Vysočiny. Pro naše zákazníky zajistíme komplexní realizaci strojovny SHZ včetně projektové dokumentace, výroby jednotlivých dílů, montáže a následných zkoušek dle vyhlášky. Strojovny stabilního hasícího zařízení vybavíme i elektrozařízením.