Kvalitní regranuláty Remistyren, HDPE, PP, ABS, HIPS, PC/ABS, POM, PMMA

REMIVA, s.r.o.

Kvalitní regranuláty Remistyren, HDPE, PP, ABS, HIPS, PC/ABS, POM, PMMA

Nejen plastové compoundy, ale i plastové regranuláty tvoří stěžejní výrobní činnost společnosti REMIVA s.r.o., předního českého zpracovatele plastových technologických odpadů z výroby. Vyrábíme kvalitní regranuláty vhodné pro vstřikování, extruzi a vyfukování.

Špeciálne terénne hasičské vozidlo CAS 30 6x6

Špeciálne terénne hasičské vozidlo CAS 30 6x6

Vozidlo bude primárne určené na likvidáciu požiarov v dopadových plochách strelníc vojenského obvodu v ťažkom piesočnatom teréne s lesným porastom a nespevnenými plochami. Vozidlo musí byť bezpečné, s dostatočným výkonom čerpacieho agregátu a musí obsahovať dostatok hasiacich látok na úspešný zásah hasičskej jednotky.
Musí byť starostlivo urobený výber komponentov, napríklad vysoko výkonného naftového motora, automatický systém radenia rýchlostí, pohon všetkých kolies, jednoduché ovládanie nadstavby, jednoduché nastupovanie do vozidla atď. Vozidlo musí byť nové.

Súčasťou predmetu zákazky sú služby ako: doprava predmetu zmluvy na miesto dodania, montáž jednotlivých technologických prvkov v mieste dodania a uvedenie do prevádzky, inštalácia predmetu zmluvy, jeho odskúšanie a uvedenie do prevádzky, zabezpečenie základného zaškolenia zamestnancov kupujúceho s obsluhou, údržbou a ošetrovaním tovaru, záručný servis vykonávaný v mieste dodania, t.j. Areál Vojenský technický a skúšobný ústav Záhorie, rozpočtová organizácia Ministerstva obrany Slovenskej republiky, sídlo organizácie: 905 24 Senica.

Podrobná špecifikácia vozidla/zariadenia a technického vybavenia s určenými parametrami sa nachádza v časti Súťažných podkladov - Opis predmetu zákazky. v Kapitole B.1 Opis predmetu zákazky, (ďalej zariadenie a/alebo vozidlo).
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2023 07:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Vojenský technický a skúšobný ústav Záhorie

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.07.2023 12:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vojenský technický a skúšobný ústav Záhorie

Zadavatel IČ:
00800902

Zadavatel ulice:
Záhorie (vojenský obvod)

Zadavatel PSČ:
905 24

Zadavatel obec:
Záhorie (vojenský obvod)

Kontaktní osoba:
Ing. Róbert Poláček

Zadavatel telefon:
+421 346 970 258

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vtsu.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144210-3
Požiarnické vozidlá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Okamžitý dovoz a doprava vody cisternou Praha - k napouštění vody do bazénů, studní či na stavbu

Okamžitý dovoz a doprava vody cisternou Praha - k napouštění vody do bazénů, studní či na stavbu

Agentura Hřivna pod vedením pana Ing, Lubomíra Hřivny zajišťuje okamžitý dovoz vody cisternou po Praze a přilehlém okolí. Napustíme bazén, studnu, pokropíme stavbu, či umyjeme vozovku a další komunikace. Používáme kropící vozy, které jsou určené zejména k vysokotlakému čištění a mytí veškerých komunikací, dále pak k snížení prašnosti vozovek, silnic, obslužných komunikací. Provádíme okamžitý dovoz vody k plnění stavebních strojů vodou nebo k technologickému kropení na stavbách či k plnění zavlažovacích systémů. Dále nabízíme zalévání zeleně a kropení travnatých ploch. Navážení bazénů cisternou je rychlé, pohodlné a bez negativních dopadů na místní vodovodní síť. Dovoz vody si můžete objednat na 603 415 930!


Zapůjčení minibusu na rodinnou dovolenou, výlet s přáteli - vícemístný vůz Toyota Proace Verso 7+1

Zapůjčení minibusu na rodinnou dovolenou, výlet s přáteli - vícemístný vůz Toyota Proace Verso 7+1

Hledáte spolehlivé vozidlo pro vaše dobrodružství? Matouš Bartůsek - Auta na půjčení Kunovice má k dispozici 8-místný vůz Toyota Proace Verso, ideální pro rodinnou dovolenou i výlety s přáteli. Tento komfortní minibus s 8 sedadly a prostorným zavazadlovým prostorem můžete rezervovat na prodloužený víkend, týden i delší dobu. Pronajmeme Vám vůz za výhodnou cenu, která se snižuje s délkou pronájmu. Navíc, s možností odpočtu DPH a ekonomickou spotřebou 7,2 l/100 km je to ekonomická volba. Jsme tu především pro zákazníky z regionu Uherské Hradiště a Zlínský kraj. Pro více informací a ohledně rezervace nás kontaktujte telefonicky nebo přes poptávkový formulář na webu.


Komplexní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce

Komplexní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce

Společnost PPS Liberec poskytuje komplexní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Nabízíme školení v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce, která jsou nejen legislativní nutností, ale také základem pro zajištění bezpečného pracovního prostředí. Školení jsou přizpůsobena specifikám každé firmy a vedou k osvědčeným postupům při prevenci požárů a úrazů. Zajišťujeme také pravidelné kontroly a revize hasicích přístrojů, požárních klapkek, požárních vodovodů a dalších zařízení. Tyto služby jsou nezbytné pro udržení vysoké úrovně požární bezpečnosti a pro splnění legislativních požadavků.


Stabilní hasící zařízení (SHZ) – sprinklerový vodní prostředek pro potlačení a uhašení požáru

Stabilní hasící zařízení (SHZ) – sprinklerový vodní prostředek pro potlačení a uhašení požáru

Hledáte zařízení detekující požár v počáteční fázi, který minimalizuje škody a zajistí bezpečnost osob? V tom případě si pořiďte Sprinklerové vodní stabilní hasící zařízení od společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. Společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. prodává a montuje sprinklerové vodní SHZ, která se skládá z vodního zdroje, čerpacího zařízení, potrubních rozvodů, ventilů a poplachového a monitorovacího zařízení. Sprinklery se aktivují samočinně při dosažení určité teploty a vytvářejí sprchový proud vody. Zvyšte požární bezpečnost Vašeho objektu a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Hasicí přístroje pro kolaudaci rodinného domu, splňující vyhlášku o požární ochraně staveb

Hasicí přístroje pro kolaudaci rodinného domu, splňující vyhlášku o požární ochraně staveb

Přemýšlíte o hasicím přístroji, který by splňoval normy a vyhlášky? Ale potřebujete, ať je skladný a vhodný i do osobních aut? Určitě pak oslovte společnost HTB – Požární ochrana a.s. se sídlem v Ostravě a s pobočkou v Jihlavě, která se specializuje na výrobu, dodávku a následnou kontrolu a plnění hasicích práškových přístrojů. Univerzální práškové hasicí přístroje, které jsou pod stálým tlakem nebo pod tlakovou patronou, jsou určené k hašení požárů třídy A, B, C a obsah nápně je 1-12 kg. Uplatnění naleznou v průmyslu, kancelářích, ve veřejných prostorách, v dopravě a v domácnostech, kde stačí hasicí přístroje od 1-4 kg. U nás seženete i hasící přístroj s parametry dle Vyhl. 23/2008 Sb. o technických podmínkách požární ochrany staveb – požadovaná minimální hasební schopnost 34A 233B C. Všechny naše hasicí přístroje splňují požadavky evropských norem řady EN3. Dodáváme po celé ČR. Více informací o produktech, i jejich technické parametry, získáte na našich webových stránkách. Samozřejmě v případě dotazu nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo elektronickou poštou.


Servis a revize hasících přístrojů, kontroly a plnění tlakových lahví plynem CO2

Servis a revize hasících přístrojů, kontroly a plnění tlakových lahví plynem CO2

Potřebujete pravidelné kontroly tlakových lahví a jejich doplnění plynem? Hledáte společnost, která se postará o servis hasících přístrojů? Oslovte společnost HTB – Požární ochrana a.s. se sídlem v Ostravě a s pobočkou v Jihlavě. Hasící přístroje dodáváme po celé České republice. U hasících přístrojů, které jsou vyráběné dle platných norem poskytujeme tyto služby: - výroba - dodávka - periodická kontrola - plnění Druhy: - přenosné a pojízdné - práškové - vodní - pěnové - plynové - mlhové - s náplní CO2 U tlakových lahví zajišťujeme plnění plynem CO2 do vlastních nádob od hmotnosti 100 g až do hmotnosti 100 kg pro právnické i fyzické osoby. U hasících přístrojů a u nádob sloužících k přepravě plynu CO2 provádíme periodické tlakové zkoušky, které tyto láhve musí mít. V případě zájmu či dotazů nás neváhejte kontaktovat.