Technológia prekládky poľnohospodárskych produktov I

Technológia prekládky poľnohospodárskych produktov I

Predmetom zákazky s názvom "Technológia prekládky poľnohospodárskych produktov_I" je:
1. Dielo, skladajúce sa z nasledovných častí:
1.1 Časť výstavba prekládky poľnohospodárskych produktov,
1.2 Časť dodávka a montáž prekladacej technológie na prekládku sypkých obilnín a uskladnenie sypkých obilnín,
1.3 Časť dodávka strategických náhradných dielov a
2. Servisná zmluva.
Bližšie informácie sú uvedené v Kapitole B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2023 08:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
BB - TRADE, s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.07.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
BB - TRADE, s.r.o.

Zadavatel IČ:
31725376

Zadavatel ulice:
Areál prekladisko Haniska

Zadavatel PSČ:
040 66

Zadavatel obec:
Košice

Kontaktní osoba:
Patrícia Svrčková, PROCESS MANAGEMENT, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+421 +42 155 949 885 855

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.bb-trade.sk/sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42418000-9
Zdvižné, manipulačné, nakladacie a vykladacie mechanizmy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej nových i použitých vysokozdvižných vozíků a další skladové techniky

Prodej nových i použitých vysokozdvižných vozíků a další skladové techniky

Hledáte firmu, která se specializuje na prodej nových i použitých vysokozdvižných vozíků? Pak se obraťte na společnost Moravia Manipul, s.r.o. z Brna. Naše společnost prodává, opravuje a servisuje vysokozdvižné vozíky a další skladovou techniku. Pokud se potřebujete zbavit použitého nebo nepotřebného vozíku pošlete nám technickou specifikaci a fotografii kontaktujeme Vás a dále se můžeme dohodnout. V případě potřeby oprav, servisu či koupě vozíků nebo další skladové techniky nás neváhejte kontaktovat nebo můžete také navštívit naše webové stránky.


Pojízdné mobilní schůdky do firem, skladů i archivů - malé i velké až po 2,5 m s dopravou zdarma

Pojízdné mobilní schůdky do firem, skladů i archivů - malé i velké až po 2,5 m s dopravou zdarma

Mobilní schůdky Vám usnadní dostupnost vyšších regálů a vysokých odkládacích ploch ve firmách, skladech či archívech. Pokud si chcete ulehčit dostupnost oslovte firmu Kovo Praktik s.r.o., která se zabývá kovovýrobou a dodává tyto mobilní schůdky s dopravou zdarma! Naše schůdky jsou opatřeny kolečky pro snadný přesun, při stoupání na schůdky se kolečka zasunou, takže pevně stojí na nožkách. Další výhody: - všechny stupínky a horní plošina je protiskluzově upravena - konstrukce je sestavena ze stabilních a odolných ocelových trubek - povrch je opatřen práškovým lakem - nosnost 130 kg - opěrná rukojeť pro lepší stabilitu a bezpečnost. Po domluvě se zákazníkem lze zajistit jiné barevné provedení. Kontaktujete nás ještě dnes a pořiďte si také tohoto ideálního pomocníka pro odběr zboží z vyšších regálů.


Na prodej výkonný teleskopický manipulátor Manitou MLT 737-130 PS+ Premium s příslušenstvím

Na prodej výkonný teleskopický manipulátor Manitou MLT 737-130 PS+ Premium s příslušenstvím

Pokud potřebujete do provozu výkonný, všestranný stroj pro zemědělský provoz a Vaše nároky na manipulaci jsou vysoké, ideální je teleskopický manipulátor Manitou. U společnosti AGRIOLA z Polešovic u Uherského Hradiště je aktuálně na prodej nový teleskopický nakladač Manitou MLT 737-130 PS+ Premium i s příslušenstvím. Rok výroby: 2023 Počet Mth: 0 Jde o robustní univerzální stroj - 4válcový motor Deutz, AdBlue + filtr pevných částic, převodovka PowerShift, rychlost až 40 km/h, hydraulické čerpadlo 150 l/min, kabina s topením a klimatizací, zpětný chod ventilátoru (cleanfix), pneumatiky Alliance 460/70 R24, pracovní světla přední/zadní, elektrické zrcátko, odpružená vzduchová sedačka, paletizační vidle. Dosah 6,9 m, nosnost 3,7t. Cena na dotaz. Možnost přihlášení na SPZ. Pro více info volejte na číslo 725447667 nebo 728311667.


Vlastní výroba dílů na zemědělskou techniku - náhradní díly Gregoire-Besson, Joskin, Sulky, Landini

Vlastní výroba dílů na zemědělskou techniku - náhradní díly Gregoire-Besson, Joskin, Sulky, Landini

Společnost AGRIOLA se zabývá prodejem a distribucí dílů na zemědělskou techniku. Vlastní výroba dílů je naší konkurenční výhodou, díky tomu jsou naše ceny velmi příznivé. Pokud Vaše firma používá zemědělskou techniku zn. Gregoire-Besson, Joskin, Sulky, Landini, MC Cormick, Manitou, Monosem, můžete odebírat náhradní díly na tyto zemědělské stroje od nás. Výrobní provoz máme v obci Polešovice u Uherského Hradiště. Distribuci dílů zajišťujeme po celé ČR. Na požádání zašleme katalog náhradních dílů. Na prodej: - díly pro nápravy, motory, oleje, filtry, adaptéry. - originální i opotřebitelné náhradní díly.


Speciální ocelová lana Teufelberger pro jeřáby a vrtné soupravy - dodavatel v ČR

Speciální ocelová lana Teufelberger pro jeřáby a vrtné soupravy - dodavatel v ČR

Ocelová lana ve vysoké kvalitě dodá obchodní společnost Lano Moravia s.r.o. Prostějov, která je dodavatelem speciálních lan zn. Teufelberger Austria a DWH-Taurus a má výhradní zastoupení pro ČR. Tato speciální lana jsou vhodná pro jeřáby a vrtné soupravy. Produkty dodáváme včetně všech požadovaných osvědčení a atestů. Ocelová lana Teufelberger: - TK 10 - Vícepramenné nekroutivé zvedací lano s vyšší odolností proti zkroucení a vysokou pevností v tahu, má běžnou konstrukci vinutí, vyhovuje při navíjení v jedné i více vrstvách. Použití u věžových jeřábů. - TK 15 - Nekroutivé spirálové pramenné lano, spolehlivé a bezpečné díky vysoké odolnosti proti přetržení. Vhodné jako zvedací nebo pomocné zvedací lano u mnoho typů jeřábů - TK 16 EVOLUTION - Nekroutivé protisměrně vinuté pramenné lano nové vynikající konstrukce, která zaručuje dlouhou životnost, vysokou pružnost a vysoké zatížení. Vhodné pro všechny druhy jeřábů a stavebních strojů - TK 17 EVOLUTION - Spirálové nekroutivé protisměrně vinuté pramenné lano nové konstrukce. Speciálně určené pro náročné zvedání při vícevrstvém navíjení. - Q 810 V - osmipramenné protisměrně vinuté zvedací lano s ocelovou duší s plastem. Má schopnost utlumení šokových zátěží, nárazů i vibrací. Široké využití u jeřábů pro jeřábové dráhy, rypadla. - QS 816 V - obdoba Q 810 V - pozinkované zvedací lano, odolné vůči externím vlivům i radiálním deformacím. - QS 816 V Protect - pozinkované osmipramenné zvedací lano, protisměrně vinuté, s radiálně pružným jádrem, vyvinuto speciálně pro přístavní mobilní jeřáby. V provozu je max. bezpečné a spolehlivé.


Bondioli & Pavesi – Odborníci na přenos síly a hydraulické komponenty

Bondioli & Pavesi – Odborníci na přenos síly a hydraulické komponenty

Bondioli & Pavesi, založená v roce 1950, je dnes synonymem pro inovace a kvalitu v odvětví přenosu energie. S jedenácti výrobními společnostmi a čtrnácti prodejními pobočkami po celém světě je firma schopna poskytnout komplexní řešení v mechanických, hydraulických a elektronických komponentech. Co nabízíme: - Široký sortiment hnacích hřídelí - Převodovky pro různé aplikace, včetně speciálních - Hydraulické spojky a čerpadla různých typů Proč si vybrat Bondioli & Pavesi? - Globální dosah: Naše produkty a služby jsou dostupné po celém světě, podpořené silnou obchodní sítí. - Expertíza: S více než 70 lety na trhu nabízíme nejen produkty, ale i technickou podporu a konzultace. - Kompletnost nabídky: Od standardních převodovek po customizované hydraulické systémy, u nás najdete vše pod jednou střechou. Bondioli & Pavesi je vaším partnerem pro všechny potřeby v oblasti přenosu síly, od jednotlivých komponentů až po komplexní systémová řešení.