Technológia prekládky poľnohospodárskych produktov I

Technológia prekládky poľnohospodárskych produktov I

Predmetom zákazky s názvom "Technológia prekládky poľnohospodárskych produktov_I" je:
1. Dielo, skladajúce sa z nasledovných častí:
1.1 Časť výstavba prekládky poľnohospodárskych produktov,
1.2 Časť dodávka a montáž prekladacej technológie na prekládku sypkých obilnín a uskladnenie sypkých obilnín,
1.3 Časť dodávka strategických náhradných dielov a
2. Servisná zmluva.
Bližšie informácie sú uvedené v Kapitole B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2023 08:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
BB - TRADE, s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.07.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
BB - TRADE, s.r.o.

Zadavatel IČ:
31725376

Zadavatel ulice:
Areál prekladisko Haniska

Zadavatel PSČ:
040 66

Zadavatel obec:
Košice

Kontaktní osoba:
Patrícia Svrčková, PROCESS MANAGEMENT, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+421 +42 155 949 885 855

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.bb-trade.sk/sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42418000-9
Zdvižné, manipulačné, nakladacie a vykladacie mechanizmy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Náhradní díly na sekačky, pily, travní traktory-servis zahradní techniky

Náhradní díly na sekačky, pily, travní traktory-servis zahradní techniky

Na prodejně Zahradní technika-Robert Bílka zakoupíte běžné náhradní díly na námi prodávanou zahradní techniku. Většinu dílů na zahradní sekačky, pily, travní traktory, motory BRIGGS&STRATTON objednáme na požádání. Prodejna Modrá u Uherského Hradiště funguje pro potřeby zákazníků z regionu Zlínský kraj. Pro správné objednání nahradních dílů je nutná správná identifikace stroje nebo motoru a popis objednávaného dílu, případně jeho fotografie. Identifikační údaje o stroji naleznete v záručním listu nebo na výrobním štítku stroje. Na prodej máme strunové hlavy, struny a nože ke křovinořezům, příslušenství OREGON, lišty a řetězy ke všem značkám řetězových pil, zapalovací svíčky BRISK, CHAMPION. Prodáváme i ochranné pomůcky - ochrané štíty, helmy, rukavice, návleky, oblečení DOLMAR, McCULLOCH, OREGON. Provádíme: - broušení a vyvažování nožů všech typů rotačních sekaček, traktorů a křovinořezů - broušení řetězů, výroba řetězů na míru dle vzoru, opravy řetězů.


Těsnící límce pro nákladové rampy, vyrovnávací můstky a nákladové plošiny – vše pro jednoduchou nakládku a vykládku

Těsnící límce pro nákladové rampy, vyrovnávací můstky a nákladové plošiny – vše pro jednoduchou nakládku a vykládku

Hledáte kvalitního prodejce techniky, která Vám zjednoduší a zrychlí proces nakládky a vykládky zboží? V tom případě se obraťte na společnost TECHNOPARK CZ s. r. o. Vyrovnávací můstky jsou dodávány s výsuvným nebo klopným čelem, obě varianty zaručují nosnost 6 tun, zesílenou konstrukci, různé typy provedení sklopného čela a havarijní vypínací tlačítko na každé jednotce. Těsnící límce chrání budovu před poškozením při parkování nákladního vozidla a jsou vhodné pro všechny typy nástaveb kamionů. Nákladové plošiny slouží k úspoře prostoru ve skladu, jsou vhodné i ke starším budovám a díky boční montáži se šikmým úhlem nemusí nákladní vozidlo parkovat k budově kolmo.


Paletizační a depaletizační technika a technologie, paletizační manipulátory

Paletizační a depaletizační technika a technologie, paletizační manipulátory

Hledáte firmu či společnost, která má zaměřenou svou činnost na paletizační a depaletizační techniku či technologii? pak se obraťte na společnost TERAMEX s.r.o. se sídlem v Hustopečích. Nabízíme Vám výrobu a prodej manipulační techniky, paletizačních manipulátorů, dopravníků, linky pro betonové výrobky a linky pro potravinářský průmysl. Paletizační technika a technologie je důležitým pomocníkem k řešení potřeb do provozů s produkcí a do provozů s balícími linkami. Paletizační techniku rozdělujeme: -paletizace -de-paletizace -poloautomatická paletizace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit naše webové stránky.


Opravy a servis manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků – komplexní služby od profesionálů v oboru

Opravy a servis manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků – komplexní služby od profesionálů v oboru

Potřebujete najít spolehlivého partnera pro opravy a servis Vaší manipulační techniky? V tom případě se obraťte na autorizovaného prodejce DAMATECH, spol. s. r.o. se servisním zastoupením značek DESTA, BALKANCAR, CAPSTAN a HYUNDAI. Společnost DAMATECH, spol. s. r.o. provádí opravy a servis manipulační techniky všech značek a typů. Kromě klasických opravy jsou také oprávnění k provádění technických kontrol a prodávají náhradní díly, baterie a pneumatiky. Mějte svou manipulační techniku v perfektním stavu a objednejte si u nás servis co nejdříve!


Rotační podavače lehké a střední řady pro dopravu sypkých, nelepivých a nehořlavých práškových materiálů

Rotační podavače lehké a střední řady pro dopravu sypkých, nelepivých a nehořlavých práškových materiálů

Sháníte rotační podavače? Hledáte specializovanou firmu, která vyrábí rotační podavače lehké a středí řady? O výrobu a dodávku rotační podavačů se postará firma EKOMETAL - E spol. s r.o. z Vysokého Mýta. Prodáváme rotační podavače pro dopravu sypkých, nelepivých a nehořlavých práškových materiálů z filtrů, zásobníků a výsypek odlučovačů. Podavače jsou vyráběny z materiálů, jako je ocel tř.11 a také v kombinaci otěruvzdorných materiálů HARDOX. Podavače jsou poháněny elektromotorem s převodovkou a můžou být používány v pracovním prostřední s maximální teplotou +40°C. Rotační podavače jsou dostupné ve velikosti 200, 250 a 315.


Kvalitní přívěsný dvouosý vozík značky Hochlader, dodáme levně po celé České republice

Kvalitní přívěsný dvouosý vozík značky Hochlader, dodáme levně po celé České republice

Hledáte spolehlivý a kvalitní přívěs pro přepravu různého nákladu? Pak by Vás mohl zajímat tento Hochlader dvouosý přívěs s rozměry 270x130 cm dodávaný Kvalitními přívěsy z Ludgeřovic nedaleko Ostravy a Opavy. Dovezeme levně po ČR dvouosý přívěs české výroby značky Hochlader, který má masivní svařovaný rám, silné, profilované plechy. Nápravy jsou německé značky KNOTT 2x 750 kg, nosnost přívěsu je 1500 kg. Bočnice i čela jsou sklopné. STK je nutná co 6let. V sortimentu máme náhradní díly, všechny jsou skladem. Jako dárek získáte kolečko a zámek proti krádeži zdarma. Kontaktujte naši firmu Kvalitní přívěsy a určitě si vyberete.