Vnitrostátní i mezinárodní nákladní silniční doprava, spedice

PAP TRUTNOV, s.r.o.

Vnitrostátní i mezinárodní nákladní silniční doprava, spedice

Společnost PAP TRUTNOV, s.r.o. zajišťuje silniční přepravu zboží v tuzemsku i zahraničí. Námi nabízené logistické služby zahrnují vnitrostátní i mezinárodní silniční nákladní dopravu napříč celou Evropou a spedici od prověřených partnerských společností.

Oprava hydroizolácie častí plochých striech a rímsy - objekt DÚ BA, Ševčenkova 32

Oprava hydroizolácie častí plochých striech a rímsy - objekt DÚ BA, Ševčenkova 32

Oprava hydroizolácie častí plochých striech a rímsy objekt DÚ BA, Ševčenkova 32
Veřejná zakázka vložena:
05.06.2023 09:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
42499500

Zadavatel ulice:
Lazovná 63

Zadavatel PSČ:
974 01

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Ing. Alena Ježeková

Zadavatel telefon:
+421 484 393 851


Zadavatel web:
http://www.financnasprava.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45261910-6
Opravy striech

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavoklima Liberec, s.r.o.  - trvale pevná střecha s našimi klempířskými službami

Stavoklima Liberec, s.r.o. - trvale pevná střecha s našimi klempířskými službami

Společnost byla založena v Liberci a poskytuje své služby především v této oblasti. Specializuje se na výrobu a dodávky vzduchotechniky. V jejich nabídce najdete například ventilátory, klimatizace, filtry a další vzduchotechnické zařízení. Tyto produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší požadavky na kvalitu a efektivitu. Dále nabízí klempířské služby, včetně oprav a rekonstrukcí střech. Tyto služby jsou vykonávány profesionálními a zkušenými pracovníky, kteří jsou schopni provést opravy a rekonstrukce rychle a efektivně. Poskytuje poradenství a konzultace ohledně oprav a rekonstrukcí střech. Společnost se těší dobré pověsti mezi svými zákazníky a je považována za spolehlivého a profesionálního partnera pro všechny potřeby zámečnické výroby, vzduchotechniky a klempířských služeb.


Izolace plochých, šikmých střech proti vhlkosti i tepelným ztrátám

Izolace plochých, šikmých střech proti vhlkosti i tepelným ztrátám

Potřebujete najít spolehlivou firmu pro realizaci izolace vaší ploché nebo šikmé střechy? Chcete se zbavit problémů s vlhkostí, vyřešit tepelné ztráty nebo poškození starší střešní krytiny? Pak se obraťte na firmu Izolace střech Kamil Provazník z Fryštáku, která vám navrhne řešení na míru. Firma Izolace střech Kamil Provazník Fryšták se zabývá izolacemi plochých i šikmých střech již více než 20 let. Realizovali jsme stovky zakázek pro soukromé i firemní zákazníky a máme reference od zákazníků nejen ze Zlínského kraje. Pro hydroizolaci plochých střech používáme asfaltové pásy i PVC folie. Kromě izolace plochých střech proti vlhkosti zajišťujeme také montáž tepelné izolace - používáme minerální vatu, polystyren i PUR pěny. Naše firma vám poskytne v oblasti střech kompletní služby. Děláme vše podle vašich požadavků a představ, s ohledem na vzhled domu. Naše práce je naší vizitkou.


Opravy, rekonstrukce plochých i šikmých střech, pokrývačské a klempířské práce

Opravy, rekonstrukce plochých i šikmých střech, pokrývačské a klempířské práce

Potřebujete namontovat, opravit nebo zrekonstruovat plochou či šikmou střechu? Firma SOVYM s.r.o. se sídlem v Hlušovicích má již více než 20 let zkušeností s výstavbou a opravou střech. zajišťujeme rekonstrukce střech nejen v okolí Olomouce, ale také na jakémkoliv jiném místě v rámci České republiky. Provádíme kompletní střešní systémy na klíč. Opravujeme a rekonstruujeme nejen šikmé, ale i ploché střechy. Zajistíme veškeré klempířské a pokrývačské práce. Namontujeme střešní okna a postaráme se o aplikaci všech potřebných nátěrů. Samozřejmostí je i dodávka veškerého potřebného materiálu.


Foukané izolace jako skvělé řešení pro zateplení domu, stropů, střech, stěn i podlah

Foukané izolace jako skvělé řešení pro zateplení domu, stropů, střech, stěn i podlah

Foukané izolace na bázi celulózy na zateplení domů, stropů, krovů, podlah a stěn realizuje společnost VARIO VILA s.r.o. z okresu Olomouc. Celulózová foukaná izolace má mnoho výhod. Vyrábí se ze tříděného recyklovaného papíru. Mimoto že je ohnivzdorná, je odolná proti plísním a hmyzu. Je zdravotně nezávadná, reguluje vlhkost a akumuluje teplo. Pomáhá udržovat optimální klima v interiéru. Její využití najdeme při zateplení stropů, střech, stěn a podlah. Je ideální pro dřevostavby i rekonstrukce starších budov. Foukaná izolace je ekonomicky výhodná a její aplikace je relativně jednoduchá. Obraťte se na zkušený tým společnosti, která má spokojené zákazníky po celé Střední Moravě - v Olomouci, Šumperku, Přerově, Prostějově, Rýmařově.


Pálená střešní krytina – pokládka lehkých keramických tašek od renomovaných výrobců

Pálená střešní krytina – pokládka lehkých keramických tašek od renomovaných výrobců

Renovujete střechu a chcete využít střešní krytinu od renomovaných výrobků s prvotřídní kvalitou a dlouhou životností? Potřebujete poradit a nevíte, na koho se obrátit? V tom případě kontaktujte společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. z Prahy. Společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. se specializuje na pálenou střešní krytinu s vynikajícími izolačními vlastnostmi, která se hodí na různé typy střech a je odolná proti povětrnostním vlivům i mechanickému poškození. Vybírat je možné mezi matnou, polomatnou nebo lesklou povrchovou úpravou. Zvolte si to pravé pro Vaši střechu a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou co nejdříve!


Ploché, pultové, sedlové střešní opláštění montovaných hal

Ploché, pultové, sedlové střešní opláštění montovaných hal

Potřebujete zastřešit montovanou halu? Sháníte firmu, která provádí střešní opláštění ocelových montovaných hal? Kontaktujte společnost Opravny Telč, a.s. Zajistíme střešní opláštění hal včetně okapových systémů a dalších doplňků. V závislosti na charakteru haly Vám pomůžeme s výběrem vhodného typu střešního opláštění. Montujeme střešní opláštění ploché, pultové nebo sedlové. Střešní opláštění opatříme i doplňky, jako jsou okapové systémy, solární panely, hromosvody a světlíky. Střešní opláštění je vyrobeno ze sendvičových panelů, které splňují veškeré požadavky týkající se požární bezpečnosti i ochrany proti násilnému vniknutí.