Ambulantní rehabilitační péče pro děti i dospělé, preventivní rehabilitace Zlín

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Ambulantní rehabilitační péče pro děti i dospělé, preventivní rehabilitace Zlín

Komplexní ambulantní rehabilitační péče pro děti i dospělé v zdravotnickém zařízení Mediekos Ambulance, s.r.o. Zlín je poskytována pacientům s osteoporózou i jiných onemocnění pohybového aparátu. Aplikujeme individuální i skupinovou léčebnou rehabilitaci. Kromě léčebných rehabilitačních programů se věnujeme i preventivní rehabilitaci, díky níž se dá účinně předejít poruchám pohybového systému.

Oprava hydroizolácie častí plochých striech a rímsy - objekt DÚ BA, Ševčenkova 32

Oprava hydroizolácie častí plochých striech a rímsy - objekt DÚ BA, Ševčenkova 32

Oprava hydroizolácie častí plochých striech a rímsy objekt DÚ BA, Ševčenkova 32
Veřejná zakázka vložena:
05.06.2023 09:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
42499500

Zadavatel ulice:
Lazovná 63

Zadavatel PSČ:
974 01

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Ing. Alena Ježeková

Zadavatel telefon:
+421 484 393 851


Zadavatel web:
http://www.financnasprava.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45261910-6
Opravy striech

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hydroizolace, izolace zahradního jezírka pomocí PVC fólie

Hydroizolace, izolace zahradního jezírka pomocí PVC fólie

Pokud potřebujete provést hydroizolaci zahradního jezírka či jiných menších vodních ploch, obraťte se na firmu IZOLACE M Uherské Hradiště. Pro izolace jezírek se používají PVC fólie - mechanicky kotvené fóliové systémy. Velikost fólie se přizpůsobí připravené jámě, položí se na dno a ukotví. Fólie se potom horkovzdušně svaří dle velikosti a tvaru. Používáme PVC fólie Alkorplan 35054 tl. 1,0 nebo 1,5 mm určené k vykládání zahradních jezírek a vodních staveb. Předpokládaná životnost folie je minimálně 25 let. Poskytujeme záruku na materiál i provedené práce v délce 10 let. Již jsme realizovali zakázky v okolí Zlína, Brna, Uherského Hradiště. Nahlédněte na webu do naší fotogalerie.


Kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů – změna tím správným směrem

Kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů – změna tím správným směrem

Bydlíte v bytě či ve starším rodinném domě a nejste už spokojeni se vzhledem a účelností Vaší domácnosti? Pak je pro Vás správnou volbou využít služeb společnosti Tomáš Viktorini s. r. o. Společnost Tomáš Viktorini s. r. o. nabízí širokou škálu služeb, z nichž si stačí jen vybrat. Mezi tyto služby patří nejen rekonstrukce, ale i renovace bytových jader v panelových domech. Dále se zaměřují na izolaci půdních prostorů, sádrokartonové konstrukce, veškeré stavební práce, pokládkou podlahových krytin, ale taktéž Vám zajistí montáž dveří či bezbariérovou úpravu koupelen. Spoléhejte na kvalitu a vyzkoušejte spolupráci s firmou Tomáš Viktorini s. r. o.


Stavební práce, pokrývačské práce, hydroizolace, sádrokartony, půdní vestavby, zednické práce, rekonstrukce

Stavební práce, pokrývačské práce, hydroizolace, sádrokartony, půdní vestavby, zednické práce, rekonstrukce

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která vám zajistí veškeré stavební práce? Pak je pro vás správnou volbou firma Stavební práce Josef Zima. Tato firma se zabývá širokou škálou stavebních činností, mezi které patří: - Pokrývačské, klempířské a tesařské práce - firma vám nabízí kompletní řešení střech, od návrhu až po realizaci. Můžete si vybrat z různých materiálů, jako jsou tašky, plechy, šindele nebo dřevěné štíty. - Hydroizolace plochých střech - firma je specialista na hydroizolaci plochých střech, která zabraňuje pronikání vody a vlhkosti do stavební konstrukce. Firma používá kvalitní materiály a technologie, které zaručují dlouhou životnost a funkčnost hydroizolace. - Sádrokartony - firma vám pomůže s vytvořením nových prostor nebo přestavbou stávajících pomocí sádrokartonových systémů. Můžete si nechat udělat příčky, podhledy, obložení stěn nebo stropů. - Půdní vestavby - firma vám umožní zvýšit užitnou plochu vašeho domu pomocí půdní vestavby. - Zednické práce - firma provádí veškeré zednické práce, jako jsou zdění nových i starých staveb, bourání nebo opravy zdí, omítání nebo malování. Firma také realizuje komplexní rekonstrukce bytů nebo domů, včetně změny dispozice nebo rozšíření prostor. - Zateplené fasády - firma vám pomůže snížit náklady na vytápění a zlepšit estetiku vašeho domu pomocí zateplených fasád. Firma používá moderní materiály a techniky, které zajišťují vysokou účinnost a trvanlivost zateplení. - Omítky - firma se zabývá omítáním interiérů i exteriérů pomocí různých druhů omítek. Firma také provádí opravy a renovace omítek. - Bytová jádra - firma se specializuje na výstavbu bytových jader, která jsou ideálním řešením pro malé byty nebo garsonky. Bytové jádro obsahuje koupelnu, WC, kuchyňský kout a skříně. Firma dodává a montuje bytová jádra na míru podle vašich požadavků a přání. - Vložkování, čištění a frézování komínů - firma se stará o údržbu a opravy vašich komínů pomocí vložkování, čištění a frézování. Vložkování komínů zlepšuje jejich funkčnost a bezpečnost, čištění komínů odstraňuje nečistoty a saze, frézování komínů opravuje jejich poškození nebo nedostatky. - Obklady, dlažby, zámková dlažba - firma vám provede pokládku obkladů, dlažeb i zámkových dlažeb. - Autodoprava - firma vám zajistí dopravu vašich stavebních materiálů. Firma Stavební práce Josef Zima je vaším profesionálním a spolehlivým partnerem pro veškeré stavební práce. Firma má dlouholeté zkušenosti a reference od spokojených zákazníků. Firma pracuje s kvalifikovanými a zkušenými pracovníky, kteří dodržují termíny a kvalitu práce. Firma nabízí férové ceny a garanci na své služby.


Kompletní střešní systémy na míru – výstavba plochých a šikmých střech na klíč

Kompletní střešní systémy na míru – výstavba plochých a šikmých střech na klíč

Provádíte rekonstrukci starého domu a potřebujete u tohoto domu zhotovit úplně novou střechu? Hledáte firmu, která zajistí výstavbu střechy na klíč včetně veškerých řemeslných prací? Kompletní realizaci střešních systémů na klíč zajistí firma SOVYM s.r.o. Naše firma má bohaté zkušenosti jak s výstavbou, tak i rekonstrukci plochých a šikmých střech. Při realizace nebo opravě střechy provádíme tesařské, pokrývačské i klempířské práce. Zajistíme montáž střešních oken i potřebné nátěry. Samozřejmostí je i dodávka materiálu pro stavbu střechy. Našim zákazníkům garantujeme, že je naše práce přesná, kvalitní a včasná. Pokud tedy potřebujete novou střechu, neváhejte se na nás obrátit.


Tesařské, klempířské, pokrývačské práce - realizace kompletních střech a střechy na klíč

Tesařské, klempířské, pokrývačské práce - realizace kompletních střech a střechy na klíč

Přemýšlíte o nové střeše? Obraťte se na společnost BAST CZ s.r.o. Realizujeme kompletní ploché i šikmé střechy a střechy na klíč v Jihomoravském kraji – v Brně, Boskovicích, Blansku, Znojmě, Břeclavi, Hodoníně a Vyškově. Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Vyrábíme, dodáváme a montujeme dřevěné příhradové vazníky pro libovolný typ střešní konstrukce. Zajistíme pokládku střešní krytiny plechové, břidlicové, betonové i z pálených tašek. Střechy na klíč a renovace střech realizují naši kvalifikovaní řemeslníci na rodinných domech, tak administrativních a provozních budovách.


Izolace zdiva, základů domu proti zemní vlhkosti, tlakové vodě

Izolace zdiva, základů domu proti zemní vlhkosti, tlakové vodě

Základem stavby domu je kvalitní izolace zdiva proti zemní vlhkosti a tlakové vodě. V lokalitě Zlínský kraj hydroizolace provádí společnost IZOLACE M s.r.o. Uherské Hradiště. Hydroizolace provádíme nejen u novostaveb, kde je klíčová, ale i u starších domů. Rekonstrukce provádíme v případě, kdy je izolace proti zemní vlhkosti poškozena, což se na zdech projeví formou vlhkostních map a plísní. Naši firemní pracovníci jsou pravidelně školeni, mají mnoho pracovních zkušeností, odborně Vám jsme schopni poradit správný typ izolace, odpovídající konkrétní stavbě. Pro izolace základů domu využíváme fóliové systémy Fatrafol-H, Sikaplan, Alkorplan.