Zlepšenie cyklistickej infraštruktúry v meste Gbely - Prístrešok pre bicykle

Zlepšenie cyklistickej infraštruktúry v meste Gbely - Prístrešok pre bicykle

Predmetom zákazky je zhotovenie podkladovej plochy a dodanie prístreška so stojanmi na bicykle.
Podrobne v súťažných podkladoch
Veřejná zakázka vložena:
05.06.2023 09:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Gbely

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Gbely

Zadavatel IČ:
00309524

Zadavatel ulice:
Námestie slobody 1261

Zadavatel PSČ:
908 45

Zadavatel obec:
Gbely

Kontaktní osoba:
Miriam Kudolániová

Zadavatel telefon:
+421 346906428 / 917309961

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.gbely.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zámečnická výroba a práce - ocelové konstrukce, mříže a vrata od Stavoklíma Liberec s.r.o.

Zámečnická výroba a práce - ocelové konstrukce, mříže a vrata od Stavoklíma Liberec s.r.o.

Potřebujete firmu, která pro Vás zrealizuje zámečnické práce? Pokud jste z Liberce, pak se podívejte na nabídku služeb společnosti Stavoklima Liberec s.r.o.. Společnost Stavoklima Liberec s.r.o. nabízí kromě montáží vzduchotechniky nebo klempířských prací i zámečnickou výrobu. V zámečnické výrobě pro Vás nabízí realizace a montáže: - ocelových konstrukcí - ocelové přístřešky - dodávku manipulačních vozíků - skladovací nebo zakládací kontejnery Pro společnost Staviklima Liberec s.r.o. však není problém ani zrealizovat mříže, ploty, vrata nebo ochranné zábradlí a schodiště. Rádi byste se dozvěděli více nebo potřebujete vypracovat projekt přesně pro Vás na míru. Pak se neváhejte obrátit zkušený tým pracovníku společnosti Stavoklíma Liberec s.r.o., která dokáže postavit projekt dle Vašich představ.


Pokládka dlažby a úprava ploch Nový Bydžov – rychle a kvalitně provedená práce

Pokládka dlažby a úprava ploch Nový Bydžov – rychle a kvalitně provedená práce

Jsme stavební firma REKOM se sídlem v Novém Bydžově a specializujeme se na rekonstrukce a výstavby pozemních komunikací. Toto ovšem není jediná činnost, kterou provozujeme, dále se zabýváme například realizací sportovních hřišť, pokládkou drenážních koberců, pokládkou dlažby a úpravou ploch o které dnes chceme hovořit. Pokládka zámkové dlažby je velmi častá záležitost nejen díky úspoře peněž, ale pořád jde o dlažbu, která je velmi kvalitní a stále udělá hodně parády. Můžeme jí vidět velmi často ať už jde o chodníky kolem rodinných domů nebo městských částí stále je velmi oblíbená. Naše firma vám položí betonovou zámkovou dlažbu či mozaikovou žulovou dlažbu, která je vhodná pro vyznačení místa stání pro invalidy či autobusovou zastávku. Mimo jiné vám také provedeme úpravu zpevněných ploch. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle, kde vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.


Ocelové markýzy a konstrukce – zakázková výroba uzpůsobená přáním a požadavkům zákazníků

Ocelové markýzy a konstrukce – zakázková výroba uzpůsobená přáním a požadavkům zákazníků

Hledáte spolehlivého partnera pro realizaci ocelových konstrukcí a markýz? V tom případě se obraťte na společnost UNIVARS, s.r.o., která působí v oblasti zakázkové výroby již od roku 1991 a své služby poskytuje zákazníkům z celého Jihomoravského kraje. Společnost UNIVARS, s.r.o. zajišťuje kompletní proces od dílenské dokumentace, přes výrobu s různou povrchovou úpravou, až po montáž na staveništi. Ocelové markýzy ochraňují prostor před nepříznivým počasím a dodávají stavbě moderní vzhled. Nechte si vyrobit kvalitní ocelové markýzy a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou co nejdříve!


Zámečnické práce, ocelové konstrukce -  prodej zámečnických potřeb

Zámečnické práce, ocelové konstrukce - prodej zámečnických potřeb

Hledáte spolehlivou firmu, která nabízí zámečnické práce na jižní Moravě? Pak se obraťte na firmu KOVOVÝROBA Herůfek, která sídlí v obci Bořetice na jižní Moravě a nabízí kvalitní zámečnickou výrobu, prodej zámečnických potřeb a zámečnické práce. Na poli zámečnických prací a kovovýroby dodáváme nosné, atypické ocelové konstrukce a panely. Provádíme také opláštění izolovaných a neizolovaných hal, rekonstrukce hal a kancelářských prostor. Vyrábíme obloukové a sedlové světlíky, sedlové a šikmé vazníky, sloupy, paždíky nebo ocelové dveře a vrata, okna a zastřešení. Na zakázku zhotovíme kontejnery stavební neizolované a izolované, balkony, přístřešky, markýzy, žáruvzdorné dveře, kabelové bubny, schodiště, zábradlí, ploty, mříže, žebříky a dokonce i zahradní nábytek.


CNC zpracování tvarových výpalků a s úkosy - pálení laserem, plazmou

CNC zpracování tvarových výpalků a s úkosy - pálení laserem, plazmou

Potřebujete zpracovat tvarové výpalky ve vysoké kvalitě? Jste-li z okolí Brna a Olomouce, pak pověřte zakázkou firmu R + W Ferra s.r.o., která se Vám o vše postará. Kromě výroby poskytujeme v oblasti laserového pálení odborné poradenství. Metoda pálení laserem je vhodná pro zpracování standardních materiálů, uzavřených profilů i ocelových ploch. Výsledkem výroby jsou přesné parametry prvků a menší náročnost na financování. Pro vysokou kvalitu řezu zvolte CNC pálení autogenem nebo plazmou. Veškeré výpalky rádi zpracujeme z vlastního nebo dodaného materiálu, vše záleží na vzájemné dohodě.


Pokládka chodníků, živičných vrstev a oprava překopů – kompletní práce od profesionálů s dlouholetými zkušenostmi

Pokládka chodníků, živičných vrstev a oprava překopů – kompletní práce od profesionálů s dlouholetými zkušenostmi

Potřebujete opravit chodník, zalít spáry nebo rovnou udělat nový? V tom případě se obraťte na společnost Dopravní stavby Smrčka s.r.o. působící v okolí Znojma a Třebíče v Jihomoravském kraji. Dopravní stavby Smrčka s.r.o. používá moderní směsi asfaltu pro maximální trvanlivost a minimální údržbu. Opravy překopů jsou nezbytné pro udržení integrity infrastruktury a zajištěny jsou i místa kolem obrub. Kompletní práce společnosti znamenají méně výmolů a více bezpečnosti na silnicích. Mějte kvalitní povrch ve Vašem městě nebo areálu Vaší společnosti a nechte si provést pokládku od nás co nejdříve!