Zber,  preprava a zhodnocovanie alebo zneškodnenie komunálneho odpadu

Zber, preprava a zhodnocovanie alebo zneškodnenie komunálneho odpadu

Lehota realizácie zákazky:
Od 01.07.2023 do 30.06.2027

Zber, preprava a zhodnocovanie alebo zneškodnenie komunálneho odpadu

Predmetom verejného obstarávania je:

Ponuková cena
1. Zvoz komunálneho odpadu
Cena za zvoz KO Eur / obyvateľ / 48 mesiacov

Cena musí obsahovať nasledovné služby:
- odvoz komunálneho odpadu (20 03 01) na zhodnocovanie a/alebo zneškodňovanie odpadu, zvoz a vyprázdnenie nádob v dvojtýždňových intervaloch
- odvoz objemného odpadu (20 03 07) na zhodnocovanie a/alebo zneškodňovanie
- odvoz biologicky rozložiteľného odpadu (20 02 01) na zhodnocovanie a/alebo zneškodňovanie odpadu, zvoz a vyprázdnenie nádob v dvojtýždňových intervaloch v období od marca do novembra bežného roka, v ostatných mesiacoch 1x mesačne

2. Poskytnutie 240 l nádoby
- poplatok za poskytnutie 240 l nádob na biologicky rozložiteľný odpad v počte 500 ks

3. Zhodnocovanie a/alebo zneškodňovanie komunálneho odpadu
- cena za zmesový komunálny odpad (20 03 01) Eur/t
- cena za objemný odpad (20 03 07) Eur/t
- cena za drobný stavebný odpad (20 03 08) Eur/t
- cena za biologicky rozložiteľný odpad (20 02 01) - Eur/t
- cena za mechanicko-biologickú úpravu odpadu pred skládkovaním Eur/t

4. Poskytnutie veľkokapacitného kontajnera (35 m3)
- počas doby jarného a jesenného upratovania, cena za jednorazové poskytnutie vrátane prepravy, stojného a nájomného Eur/ks

5. Poskytnutie 7 m3 vaňových kontajnerov
- cena za poskytnutie 7 m3 vaňového kontajnera Eur/ks/deň

6. Preprava 7 m3 vaňových kontajnerov
- cena za prepravu (odvoz, dovoz na miesto určenia) vrátane manipulačného poplatku (stojné, nakladanie, vykladanie) vrátane manipulačného poplatku (stojné, nakladanie, vykladanie) Eur/ks

Verejný obstarávateľ cenovú ponuku požaduje vypracovať len podľa prílohy č. 2 - Návrh na plnenie kritérií a v presne takomto zložení.
Veřejná zakázka vložena:
05.06.2023 09:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Čierny Brod

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
29.06.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Čierny Brod

Zadavatel IČ:
00305880

Zadavatel ulice:
Čierny Brod 1

Zadavatel PSČ:
925 08

Zadavatel obec:
Čierny Brod

Kontaktní osoba:
Ing. Dagmar Melotíková

Zadavatel telefon:
+421 903 520 052


Zadavatel web:
http://www.ezakazky.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90500000-2
Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ocelové kontejnery velkoobjemové Abroll, Avia, stavební, skladové, s nájezdy, na palety

Ocelové kontejnery velkoobjemové Abroll, Avia, stavební, skladové, s nájezdy, na palety

Standardizované ocelové kontejnery i specifické vyráběné na míru Vám dodá společnost KOKRA, spol. s r.o. z Chvalíkovic u Opavy. Dodáváme velkoobjemové kontejnery Abroll, Avia, dle individuálních požadavků jako stavební, skladové, vanové, na palety, tříděný odpad, na vodu, s nájezdy, s dvojitou střechou i speciálně vyztužené s prolisy nebo plošinové. Vyhovíme požadavku zadavatele - firmy, obce, města. Výroba ocelových kontejnerů na míru v požadovaných rozměrech. V oblasti kovovýroby se zaměřujeme i na kovová vrata, brány, ploty i kovové konstrukce. Vše v nejvyšší kvalitě.


Výkup aut a autovraků - ekologická likvidace vozidel

Výkup aut a autovraků - ekologická likvidace vozidel

Váš nepojízdný automobil určený k likvidaci naložíme a zdarma odvezeme do naši provozovny v areálu firmy Psota v obci Práče. Následně autovrak rozebereme na díly, nebezpečné součásti ekologicky zlikvidujeme nebo provedeme jeho recyklaci. O ekologické likvidaci vystavíme zdarma potvrzení. Více informací o výkupu a ekologickém zpracování autovraků naleznete na webových stránkách nebo nás telefonicky kontaktujte.


Sběrné suroviny Ostrava - výkup železa, šrotu i papíru za výhodné výkupní ceny

Sběrné suroviny Ostrava - výkup železa, šrotu i papíru za výhodné výkupní ceny

Máte nepotřebný šrot, kovové předměty či kabely? Chcete se zbavit přebytečného množství papíru, novin či lepenky? Nevyhazujte vše jen tak do popelnice a přijďte se zbavit nepotřebného materiálu k naší společnosti Demonta T, s.r.o. se sídlem v Ostravě a pomáhejte tak životnímu prostředí. Nabízíme výhodné výkupní ceny. Od firem i jednotlivců společnost Demonta T, s.r.o. vykupuje železo, barevné kovy (měď, hliník, bronz), noviny, časopisy, letáky, vlnité lepenky, kartony, staré krabice, knihy bez pevných desek, použitý papír z tiskárny, sešity, nerez, ocel, kabely a elektromotory. Platbu za vykoupený materiál účtujeme pouze na účet nebo poštovní poukázkou. Výkupní ceny železa, mědi, hliníku i výkupní ceny papíru Vám rádi sdělí pracovníci jednotlivých výkupen. Přijďte k nám ještě dnes a my vykoupíme váš šrot či papír za výhodné ceny. Šetřete s námi životní prostředí.


Modulové stavby - mobilní kontejnery jsou řešením pro bydlení i kanceláře, obchodní prostory, školy, školky

Modulové stavby - mobilní kontejnery jsou řešením pro bydlení i kanceláře, obchodní prostory, školy, školky

Objevte výhody modulových staveb s mobilními kontejnery od Alfa Container s.r.o. Zádveřice. Jde o flexibilní a rychle instalovatelné jednotky, mají tedy široké spektrum využití – od dočasného bydlení, přes kanceláře a obchodní prostory i prostory soukromé školy, školky. Mobilní kontejnery od Alfa Container s.r.o. se vyznačují vysokou variabilitou a jednoduchou montáží, což umožňuje rychlou realizaci projektů bez kompromisů na kvalitě. Naše kontejnery jsou navrženy s ohledem na kvalitu a odolnost, přizpůsobitelné dle požadavků klienta. Každý kontejner může být vybaven moderními technologiemi, včetně efektivní izolace, klimatizace a dalších prvků zvyšujících komfort užívání. Navíc jsou naše kontejnery odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a nízké náklady na údržbu. Výhodou mobilních kontejnerů je možnost snadného rozšíření nebo přemístění podle aktuálních potřeb. Díky našim zkušenostem a individuálnímu přístupu jsme schopni realizovat projekty na míru, které přesně odpovídají představám a požadavkům našich klientů. Působíme převážně v regionu Zlín, Brno, Olomouc, Praha.


Výkup stavebních strojů, motorek a návěsů určených k ekologické likvidaci

Výkup stavebních strojů, motorek a návěsů určených k ekologické likvidaci

Agilia s.r.o. klade velký důraz na ekologickou stránku likvidace. Všechny stavební stroje, motorky a návěsy jsou likvidovány s ohledem na životní prostředí, což znamená, že všechny recyklovatelné materiály jsou pečlivě odděleny a znovu použity. Tímto způsobem firma přispívá k ochraně přírody a podporuje udržitelný rozvoj. Kromě ekologického přínosu poskytuje Agilia s.r.o. také finanční výhody pro ty, kdo se rozhodnou pro jejich služby. Výkup stavebních strojů a dalšího kovového odpadu je prováděn za konkurenční ceny, což zákazníkům umožňuje získat spravedlivou odměnu za jejich nepotřebné vybavení.


Svoz obalových materiálů pro firmy a jejich následná recyklace od EKO-KOM a.s.

Svoz obalových materiálů pro firmy a jejich následná recyklace od EKO-KOM a.s.

Máte společnost, která vyrábí výrobky a balí je do plastových obalů? Není Vám jedno životní prostředí? Pak se můžete obrátit na společnost EKO-KOM a.s. z Prahy, která zajišťuje recyklaci plastových obalů a jejich další využití. Společnost EKO-KOM a.s. funguje na trhu již přes dvacet let. A sběrnou síť pro recyklaci obalů zajišťuje po celé České republice již pro více než dvacet tisíc firem. Společnost zajišťuje svoz vytříděných obalových odpadů a jejich následnou úpravu na kvalitní surovinu, která může mít další využití jak pro trh tady, tak pro trh v cizině. Chcete se o činnosti EKO-KOM a.s. dozvědět více? Pak se obraťte na společnost nebo si zajděte na každoroční konferenci, kterou pravidelně od roku 2000 pořádá.