Kompletní dodávky plynových průmyslových pecí a ohřevů pánví a mezipánví

PIRES s.r.o.

Kompletní dodávky plynových průmyslových pecí a ohřevů pánví a mezipánví

Na dodávky plynových průmyslových pecí a ohřevů pánví se specializuje profesionální renomovaná společnost PIRES s.r.o. z Třince. V rámci našich služeb vám nabídneme odborné poradenství, zpracování technické dokumentace, výrobu požadovaného typu průmyslové pece a ohřevu pánví, montáž hořákového systému, instalaci řídicího systému a seřízení, uvedení do provozu, záruční a pozáruční sevis. Provádíme rovněž rekonstrukce topného systému včetně měření, regulace a řízení. O kvalitě našich produktů a precizně realizovaných zakázkách vypovídá získaná certifikace podle normy ISO 9001:2008.

Poptávám montáž klimatizace

Poptávám montáž klimatizace

Poptávám klimatizaci pokoje cca 5x4m.
Poptávka byla vložena dne:
05.06.2023 07:22

Platnost poptávky:
05.07.2023 07:11

Kontaktní osoba:
Miroslav Chytil

Kontaktní email:

Telefon:
+420 731 119 479

Okres:
Prostějov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odsavače par, digestoře vestavné, komínové - prodej, eshop

Odsavače par, digestoře vestavné, komínové - prodej, eshop

Digestoře a odsavače par jsou vybavením kuchyně, které bývá často poruchové. Pořídit novou digestoř můžete snadno v eshopu firmy Ventilátory Zlín. Vybrat si můžete komínové i vestavné digestoře a dále podskříňkové odsavače par i některé příslušenství. Máme modely v designovém nerezovém provedení i v běžné bílé barvě. Sortiment: - komínová kuchyňská digestoř ke zdi - vestavná digestoř - pro zabudování do kuchyňské linky, bez odvodního ventilátoru - podskříňkový odsavač par Příslušenství pro digestoře: - hliníkový filtr - uhlíkový filtr - kovové potrubí.


Efektivní, rychlé a levné vytápění pomocí klimatizace - tepelné čerpadlo vzduch-vzduch

Efektivní, rychlé a levné vytápění pomocí klimatizace - tepelné čerpadlo vzduch-vzduch

Chcete v zimě dosáhnout teplé a příjemné atmosféry pomocí efektivního, rychlého a levného vytápění? V tom případě si pořiďte klimatizaci od společnosti ELSPACE KLIMA s.r.o. Společnost ELSPACE KLIMA s.r.o. dodává klimatizace s funkcí tepelného čerpadla vzduch-vzduch, které přeměňuje energii z okolního vzduchu na teplo, a poté jej rozvádí do místnosti pomocí ventilátorů. Mezi hlavní výhody se řadí – je úsporná, rychlá, ekologická a komfortní. Zajistěte si pohodu v zimních měsících a pořiďte si u nás klimatizaci s tepelným čerpadlem ještě dnes!


Vzduchotechnika, klimatizace, vytápění, topná tělesa

Vzduchotechnika, klimatizace, vytápění, topná tělesa

Karel Ušela - Ventilátory Zlín nabízí na prodejně Zlín-Lužkovice topná tělesa, vytápění, klimatizace i vzduchotechniku. Vzduchotechnika: - ventilátory - axiální, radiální, nástěnné, potrubní, koupelnové, krbové atd. - vzduchovody - systémy potrubí Europlast, hadice, trubky, tvarobky - mřížky, ventily, žaluzie, trysky, difuzory - vzduchové clony - dveřní clony Rekuperační jednotky - Soler@Palau, Vallox, Atrea Vytápění: - elektrické - podlahové topení, konvektory, akumulační kamna, sálavé panely, vytápěcí jednotky - vodní - GOBI, SAVANA - plynové - vytápěcí jednotka s plynovým ohřevem. Topná tělesa různých typů. Při objednání zboží z našeho e-shopu v hodnotě nad 3000,-Kč doprava zdarma.


Velký výběr klimatizací s akčními cenami pro úlevu od vysokých teplot

Velký výběr klimatizací s akčními cenami pro úlevu od vysokých teplot

Pokud Vás v létě trápí vysoké teploty a naopak v zimě Vaše topení nestíhá? Vyberte si z široké nabídky klimatizací za akční ceny od společnosti KlimaTechnik s. r. o. Společnosti KlimaTechnik s. r. o. má ve svém portfóliu výběr z široké řady klimatizací. Jedná se o klimatizace rezidenční, které jsou vhodné do všech prostor, nejčastěji jsou nástěnné a kazetové. V případě větších prostor nebo pro firemní potřebu je možné zvolit klimatizace průmyslové a pokud už vzduchotechniku máte nebo plánujete, můžete si vybrat klimatizaci s přímým chlazením. Podívejte se na výběr akčních klimatizací na našich stránkách.


Servis a plnění klimatizací – opravy automobilů a kvalitní náhradní díly

Servis a plnění klimatizací – opravy automobilů a kvalitní náhradní díly

Chcete mít příjemnou teplotu ve vozidle a hledáte společnost, která se postará o pravidelný servis a plnění klimatizací? V tom případě se obraťte na společnost AV AUTOSERVIS Veselý. Servis klimatizací by měl probíhat každých 12 měsíců nebo po ujetí 20000 km, kontrolovány jsou chladící kapaliny, filtry a ventilátory. Nedostatečná chladicí kapalina může snížit účinnost klimatizace. Pravidelné plnění zajistí, že Vaše klimatizace bude fungovat správně a čištění filtrů pomůže odstranit nečistoty a alergeny. Nechte klimatizaci servisovat odborníky z naší společnosti AV AUTOSERVIS Veselý a zlepšete tím svůj komfort při jízdě!


Klimatizace Panasonic pro domácnosti, kanceláře i komerční prostory

Klimatizace Panasonic pro domácnosti, kanceláře i komerční prostory

O instalaci a servis špičkových klimatizačních systémů Panasonic se v okolí Olomouce, Prostějova a Přerova postará společnost BLUE TRADE, která sídlí v Olomouci. Naše firma poskytuje komplexní řešení klimatizace jak pro byty, domy, komerční prostory, kanceláře, tak i pro celá administrativní centra. Klimatizační systémy Panasonic od firmy BLUE TRADE jsou vhodnou volbou díky: - využití technologie s Inverterovými kompresory s proměnným průtokem chladiva - použití ekologického chladiva R410A - vybavení jednotek reverzním ventilem pro střídání cyklů - v letním období chladí, v zimním období vytápí - dosažení energetické účinnosti EER a COP až koeficientu 5,0. díky nejmodernější použité inverterové technologii - moderní, stylový a energeticky úsporný design vnitřních jednotek