Poptáváme opravu dlažby

Poptáváme opravu dlažby

Dobrý den,
potřebovali bychom opravit kousek dlažby mezi dveřmi. Jedná se asi o 1 m2. Pod pískem je betonový zaklad, tak nevím, jestli to nebude třeba vybourat.
Prosím o vypracování nabídky, pokud je to možné.
V příloze zasílám foto.
Děkuji a přeji hezký den.
Poptávka byla vložena dne:
01.06.2023 15:12

Platnost poptávky:
01.07.2023 15:10

Kontaktní osoba:
Martin Praus

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Obrázek:
Poptáváme opravu dlažby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zemní a výkopové práce včetně terénních úprav – rychlé, kvalitní a cenově dostupné služby

Zemní a výkopové práce včetně terénních úprav – rychlé, kvalitní a cenově dostupné služby

Potřebujete vykopat základy stavby nebo bazénu a hledáte cenově dostupnou společnost s kvalitním vozovým parkem pro zemní práce? V tom případě se obraťte na společnost Dopravní stavby Smrčka s.r.o. Společnost Dopravní stavby Smrčka s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti terénních úprav. Jedná se například o modelaci terénů, hloubení retenčních nádrží, výkopy bazénů, základů staveb a na budování základových desek. Realizované práce jsou charakteristické svou rychlostí, kvalitou a jedinečnou cenou. Mějte své projekty v bezpečných rukou a vyberte si nás pro zemní a výkopové práce co nejdříve!


Odborná a profesionální rekonstrukce plynovodů - opravy od špičkové firmy v oboru

Odborná a profesionální rekonstrukce plynovodů - opravy od špičkové firmy v oboru

Snažíte se najít kvalitní firmu, která by se postarala o rekonstrukci plynovodů? Ostravská společnost Glumbík s.r.o. je specialistou na opravy, rekonstrukce, montáž i výstavbu plynovodů. Své zakázky realizuje především v Olomouckém, Zlínském a Moravskoslezském kraji, ale po domluvě jsme Vám k dispozici kdekoli v České republice i na Slovensku. Kvalitní a hlavně rychlé služby: - montáž, rekonstrukce, oprava, dodávka plynovodů i ropovodů - montáž trasových uzávěrů - svařování a izolování potrubí - demontáž potrubí - zemní práce a práce s jeřábem. Máme k dispozici zkušené a vyškolené pracovníky, výborné technické vybavení a bohaté zkušenosti. Tím vším se řadíme mezi špičky v oboru. Dokážeme pružně reagovat na potřeby našich zákazníků, aby byli maximálně spokojeni, proto neváhejte a obraťte se na nás!


Profesionální zemní práce, stavební údržba a průmyslové stavby v Litvínově - spolehlivé řešení pro vaše projekty!

Profesionální zemní práce, stavební údržba a průmyslové stavby v Litvínově - spolehlivé řešení pro vaše projekty!

sme odborníci v oblasti zemních prací, stavební údržby a průmyslových staveb v Litvínově. Poskytujeme profesionální služby s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Společnost Fireclay, spol. s r.o. v Litvínově se specializuje na provádění veškerých zemních prací pro pozemní, dopravní, průmyslové a inženýrské stavitelství. Naše tým odborníků zajišťuje kvalitní a spolehlivé služby, přičemž klade důraz na profesionální provedení a maximální bezpečnost v každém projektu. Nabízíme širokou škálu služeb včetně zemních prací a dopravy, terénních úprav, výkopových a odklízecích prací, základů staveb, demolice, nakládky a vykládky paletového zboží, výkopových prací pro inženýrské sítě a přepravu sypkých hmot. S námi získáte spolehlivé a profesionální řešení pro vaše projekty v oblasti zemních prací, stavební údržby a průmyslových staveb v Litvínově.


Dřevěné fasádní obklady z modřínu a smrku typu Rhombus - dlouhá životnost a kvalita

Dřevěné fasádní obklady z modřínu a smrku typu Rhombus - dlouhá životnost a kvalita

Sháníte-li spolehlivou a zkušenou firmu vyrábějící dřevěné fasádní obklady, kontaktujte firmu Sudolský z Olomouce. Firma Sudolský  Vám zhotoví kvalitní a odolné dřevěné fasády, které se vyznačují vysokou hospodárností a skvělou tepelnou izolací. Vyberete si z různých materiálů, tvarů i barev. Fasádní palubky typu  Rhombus se vyrábí z kvalitního modřínové a smrkového dřeva. Používají se na odvětrávané fasády. Vyznačují se kvalitním zpracováním a snadnou montáží. Mezi další benefity řadíme jejich dlouhou životnost. Navíc přírodní materiál dodává budově osobitý vzhled. Modřínové dřevo je oblíbenou volbou pro fasády. Má jemnou strukturu, velké suky a obsahuje pryskyřici, která mu dodává odolnost proti povětrnostním vlivům. Evropský modřín má nažloutlou až červenohnědou barvu. Smrkové dřevo je cenově dostupnější než modřínové. Mívá žlutou až načervenalou barvu a je snadno opracovatelné. Firma Sudolský má více než 30letou tradici v oboru a nabízí také další služby, jako je prodej řeziva, dubové podlahy, stolařské práce a další.


Vrtné, injektážní a trhací práce pomocí elektrohydraulické vrtací soupravy HVS 030E

Vrtné, injektážní a trhací práce pomocí elektrohydraulické vrtací soupravy HVS 030E

Hledáte spolehlivou firmu, která by se Vám postarala o injektážní vrty? Která by zajistila i hydro geologický průzkum? Obraťte se na společnost TALPA – RPF, s.r.o., kterou najdete v Ostravě, ale práci odvádí po celé České republice. Zaměřujeme se na vrtné, injektážní a trhací práce, které provádíme za pomoci elektrohydraulické vrtací soupravy HVS 030E. Výhodou tohoto stroje je možnost využití i v těžko dostupných oblastech, či dokonce v uzavřených místnostech. Tento stroj při vrtání vrtů je schopen i odebírat jádro, aby se následně mohlo vyhodnotit složení a vlastnosti horniny. Tato souprava se využívá při zakládání staveb, utěsňovacích a trhacích prací a při hydro geologickém průzkumu. Jsme schopni zařídit vrty pro mikropiloty do průměru 93 mm, vývrty pro těsnící clony s následnou injektáží, vrty pro speciální zakládání či vývrty pro trhací práce. Využívá se i pro utěsňovací práce.


Schodišťové prvky – obklady, samonosné schodové desky, nášlapy a bloky

Schodišťové prvky – obklady, samonosné schodové desky, nášlapy a bloky

Pokud hledáte dokonalé řešení pro vaše schodiště, firma EXTERIER BETON s.r.o. vyrábí a prodává širokou škálu kvalitních betonových prvků pro realizaci schodiště v interiéru i exteriéru. Obklady schodišťových stupňů, schodišťové samonosné desky nebo plné schody si můžete objednat z pohodlí domova na našem e-shopu. Zboží si můžete osobně prohlédnout a také zakoupit v naší kamenné prodejně v Pozořicích nedaleko Brna. Schodišťové stupně mohou být plné nebo obkladové, což poskytuje flexibilitu při návrhu a realizaci schodišť. Schodišťové desky a bloky se vyrábějí v různých povrchových úpravách, díky čemu se jednoduše přizpůsobí jakémukoliv stylu a architektonickému záměru.