Autobusová zástavka pri bytových domoch

Autobusová zástavka pri bytových domoch

Verejný obstarávateľ požaduje stavebné práce pre projekt: Riešenie dopravnej infraštruktúry v obci Bzovík SO 01 Autobusová zastávka pri bytových domoch v rozsahu uvedenom v prílohách tejto Výzvy a podľa inštrukcii a špecifikácii verejného obstarávateľa a v zmysle vyhotovenej projektovej dokumentácie pozostávajúcej z nasledovných častí:
-Sprievodná a technická správa
-Situácia širších vzťahov
-Pozdĺžne rezy
-Vzorový priečny rez
-Priečne rezy
-Technická špecifikácia
-Detail
-Dočasné dopravné značenie

Podrobný rozsah prác je v Projektovej dokumentácií a Výkaze výmera (Príloha č.4), ktoré sú súčasťou Výzvy na predloženie cenovej ponuky.
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2023 08:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Bzovík

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Bzovík

Zadavatel IČ:
00319767

Zadavatel ulice:
Bzovík 299

Zadavatel PSČ:
962 41

Zadavatel obec:
Bzovík

Kontaktní osoba:
Jaroslav Babic

Zadavatel telefon:
+421 911 822 711

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.obecbzovik.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45213315-4
Stavebné práce na prístreškoch autobusových zastávok

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Oplocení staveb, oddělení od chodců, svodidla, zábrany - dopravní zařízení

Oplocení staveb, oddělení od chodců, svodidla, zábrany - dopravní zařízení

Realizujete novou stavbu a řešíte také bezpečnost kolemjdoucích? Pak jistě využijete dopravního zařízení pro oplocení staveb, které skvěle oddělí stavbu od chodců. V naší nabídce najdete: - svodidla, - zábrany, - řetězy, - ploty, - bloky, - vodící stěny, - tlumiče nárazu, - kolejnice, - sloupky, - parkovací zábrany, - výstražné pásky a další. Zařiďte u Vaší stavby správné dopravní zařízení, který bude chránit i kolemjdoucí! V naší půjčovně si vyberete přesně to, co vyžaduje stavba, na které pracujete i jeho okolí.


Bezpečné přechody - montáž, prodej Olomouc

Bezpečné přechody - montáž, prodej Olomouc

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti dopravních značek a značení vám poskytneme rychlou a profesionální práci zkušenými odborníky. Co vše umíme - montáž a prodej: - dopravní značky - velkoplošné dopravní značky - bezpečné přechody - vodorovné dopravní značení liniové - vodorovné značení struktuálním plastem - zvýraznění přechodů ve 3D - pásky pro nevidomé - všesměrová reflexní oka - zpomalovací prahy - parkovací zábrany - informační orientační systém - turistické mapy.


Dopravní značky a zařízení pro trvalé značení - prodej včetně zajištění instalace

Dopravní značky a zařízení pro trvalé značení - prodej včetně zajištění instalace

Potřebujete zpřehlednit dopravní situaci za pomocí dopravních značek? Není nic jednoduššího, než se obrátit na ostravskou společnost Proznak-dopravní značení s.r.o. - specialistu na veškeré dopravní značení. Naše firma se již dlouhá léta zabývá prodejem, pronájmem i instalací dopravních značek a značení: - dopravní značky a zařízení pro trvalé i provizorní a vodorovné značení - výstražné a světelné systémy - přenosné ploty - mobilní zábrany - semaforové soupravy - kužely - dopravní příslušenství. Všechna naše dopravní zařízení jsou dle norem a vyhovují i těm nejnáročnějším požadavkům!


Pokládka asfaltových vrstev, směsí, litý asfalt - ryze česká firma

Pokládka asfaltových vrstev, směsí, litý asfalt - ryze česká firma

Vyrábíme obalované asfaltové směsi i litý asfalt a realizuje právě jejich pokládku. Firma JANKOSTAV s.r.o., která si díky dlouholeté existenci a kvalitě poskytovaných služeb vybudovala pevnou pozici na trhu, Vám nabízí výrobu - asfaltobetonu a obalovaného kameniva - drenážních asfaltů - litého asfaltu - specifických směsí na zakázku (včetně modifikovaného asfaltu a specifických přísad) a pokládku asfaltových směsí vlastními finišery - pásový finišer DEMAG DF 45 C (šířka pokládky 1,2 – 2,4m) - kolový finišer CAT AP 600 D (šířka pokládky 2,5 – 7,8m) Spolehněte se na profesionály ve společnosti JANKOSTAV s.r.o. a přidejte se tak k řadě spokojených zákazníků, které najdete v České republice i na Slovensku.


Distanční šrouby, dveřní tabulky, piktogramy – speciální výběr příslušenství k orientačním systémům

Distanční šrouby, dveřní tabulky, piktogramy – speciální výběr příslušenství k orientačním systémům

Chcete do své společnosti pořídit kvalitní řešení pro orientační systémy a s tím související příslušenství? V tom případě se obraťte na společnost Zapp Infosystémy s.r.o., která má širokou škálu produktů, od stolních jmenovek až po venkovní navigační panely. Společnost Zapp Infosystémy s.r.o. prodává dveřní tabulky, které jsou ideální pro každý vchod a kancelář, a piktogramy které poskytují jasnou komunikaci beze slov. Ve speciálním výběru se aktuálně nacházejí i distanční šrouby k upínání skla, kovových a deskových materiálů. Investujte do profesionálního vzhledu Vaší společnosti a objednejte si naše produkty co nejdříve!


Zemní práce, výstavba a rekonstrukce pozemních komunikací, zámková dlažba, realizace přípojek inženýrských sítí

Zemní práce, výstavba a rekonstrukce pozemních komunikací, zámková dlažba, realizace přípojek inženýrských sítí

Stavo & Sachs Kukleny s.r.o. je přední společností ve stavebním sektoru, která nabízí komplexní služby v oblasti zemních prací, výstavby a rekonstrukce pozemních komunikací, pokládky zámkové dlažby a realizace přípojek inženýrských sítí. S dlouholetými zkušenostmi a týmem odborníků zajišťujeme precizní a spolehlivé provedení všech projektů. Naše společnost se pyšní nejen vysokou kvalitou práce, ale i použitím nejmodernějších technologií a materiálů, které zaručují dlouhou životnost našich realizací. Proč si vybrat Stavo & Sachs Kukleny s.r.o.? - Zemní práce: Od přípravy stavebního pozemku až po jeho finální úpravu. - Pozemní komunikace: Výstavba a rekonstrukce silnic, chodníků a dalších komunikací. - Pokládka zámkové dlažby: Estetická a funkční řešení pro vaši nemovitost. - Přípojky inženýrských sítí: Kvalitní realizace přípojek vodovodů, kanalizací a dalších sítí. Naším cílem je poskytovat služby na nejvyšší úrovni, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Každý projekt realizujeme s důrazem na detail, včasnost a maximální efektivitu. Důvěřujte odborníkům, kteří za sebou mají stovky úspěšně dokončených projektů a spokojených zákazníků. Máte projekt, který potřebuje odborný přístup? Kontaktujte Stavo & Sachs Kukleny s.r.o. a přesvědčte se o kvalitě našich služeb na vlastní oči. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Jsme tu pro vás, připraveni splnit všechna vaše očekávání ve stavebních pracích. Vyberte si Stavo & Sachs Kukleny s.r.o. a získejte partnera, který staví na pevných základech!