Osobné a úžitkové vozidla

Osobné a úžitkové vozidla

Predmetom zákazky je dodanie osobného vozidla a úžitkových vozidiel pre Spojenú školu, Jarmočná 108, 064 01 Stará Ľubovňa Elokované pracovisko Lomnička 150. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v Prílohe č. 2, 3, 4 tejto Výzvy.

Predmet zákazky sa delí na 3 časti:
1.časť: Úžitkové vozidlo s vaňou.
2.časť: Osobné vozidlo 9 - miestne.
3.časť: Sklopný valník s výbavou.
Bližšia špecifikácia je v súťažných podkladoch prílohe č. 2, 3, 4.
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2023 08:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Prešovský samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Prešovský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37870475

Zadavatel ulice:
Námestie mieru 2

Zadavatel PSČ:
080 01

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
Mgr. Jarmila Fabianová

Zadavatel telefon:
+421 915 963 037

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144700-5
Úžitkové vozidlá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autopůjčovna - krátkodobý pronájem kvalitních vozů i dlouhodobý za zvýhodněné ceny

Autopůjčovna - krátkodobý pronájem kvalitních vozů i dlouhodobý za zvýhodněné ceny

Hledáte společnost, která pronajímá dobře servisované auta? Obraťte se na naši autopůjčovnu v Ostravě a můžete si vybírat z vozů kvalitních značek, pro různé příležitosti. Pronájem vozidel lze využít: - pro nevěstu a ženicha, v případě zájmu i s řidičem, - při návštěvě České republiky na krátký čas, pro snadné popojíždění, - dlouhodobě, s lepšími podmínkami než-li při operativním leasingu, - na výlet, v případě, že máte například více zavazadel a potřebujete větší vůz, - pokud chcete zapůsobit například na obchodního partnera, k zapůjčení máme i vozy vyšších kategorií, - v případě nehody jako náhradní vozidlo. S námi nemusíte hledat složitá řešení, náš krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozů vyřeší Vaše problémy!


Nový Volkswagen ID.3 - nastavte si vybavení toho luxusního vozu sami!

Nový Volkswagen ID.3 - nastavte si vybavení toho luxusního vozu sami!

Autosalon INTERMOBIL ve Znojmě nabízí nový Volkswagen ID.3 ve dvou verzích Pro a Pro S již nyní v předprodeji. Jeden z nejprodávanějších elektromobilů má bohaté vybavení - navigační systém Discover Pro s 12“ displejem, adaptivní tempomat ACC, LED světlomety s automatickou regulací, LED zadní svítilny, zahrnuje i vyhřívání předních sedadel a volantu, který je potažen ekologickou kůží, systém App-Connect Wireless pro bezdrátové připojení smart phonů. Vozidlo se pyšní dvouzónovou klimatizací a ocelovými koly 18“ z lehké slitiny. Samozřejmostí je prodloužená záruka na 3 roky či projetých 90 000 km (3 roky/90 000 km). Ve verzi Pro S jsou pro zákazníky připraveny další možnosti pro zvýšení jízdních vlastností a jejich pohodlí. Volkswagen ID.3 Pro má pětimístný interiér, verze Pro S čtyřmístný. Zákazníci si mohou vůz pohodlně zakoupit pomocí výhodného financování od společnosti Volkswagen Financial Services a získat bonus za poskytnutí použitého auta v rámci protiúčtu ve výši 30 000 Kč včetně DPH. Cestování je zpříjemněno díky panoramatickému střešnímu oknu. Po faceliftu se paleta laků karoserie rozšířila o metalické odstíny zelená Dark Olivine a modrá Costa Azul, známá i z jiných modelů značky Volkswagen. Volkswagen ID.3 je poháněn elektromotorem, jehož výkon je 150 kW. Prodloužil se dojezd na jedno nabití, u verze Pro až 427km, ve variantě Verze Pro S vystačí zásoba energie na vzdálenost až 427 km. Má nespočet benefitů, neváhejte, splňte si sen a pomocí webové konfigurace si sestavte svůj nový vůz!


Mazda – široká nabídka vozů, autorizovaný prodej, autoservis, autosalon

Mazda – široká nabídka vozů, autorizovaný prodej, autoservis, autosalon

Hledáte pro své služební a rodinné cesty či výlety za dobrodružstvím toho nejlepšího a nejbezpečnějšího společníka? Vůz Mazda z autosalonu AUTOLAROS SPEED s.r.o. je pro Vás tím nejlepším řešením! Využíváme nejmodernějších technologií, které splní požadavky i těm nejnáročnějším zákazníkům. Na základě dlouholetých zkušeností je firma AUTOLAROS SPEED s.r.o. schopna doporučit Vám nejvhodnější typ a model automobilu, proto neváhejte a navštivte nás na ulici Krmelínská v Ostravě - Hrabové nebo na webových stránkách www.autolaros.cz.


Půjčovna osobních automobilů Ford Focus Combi – možnost pohodné online rezervace přímo z mobilu

Půjčovna osobních automobilů Ford Focus Combi – možnost pohodné online rezervace přímo z mobilu

Pokazilo se Vám auto a chcete si na pár dní auto vypůjčit? Plánujete cestu do zahraničí, ale máte obavy, že by Váš starší vůz cestu nezvládl a rádi byste si na svou cestu půjčili spolehlivé auto? V tomto případě si pronajměte osobní auto Ford Focus v půjčovně AutoPro v Olomouci. S našimi vozidly můžete cestovat komfortně a bez starostí v tuzemsku i do zahraničí. Naše auta jsou havarijně pojištěna mají zřízenou asistenci na celou Evropu – naše klienty tak v případě nehody vždy dostaneme bezpečně domů. Ford Focus Combi má dieslový motor s 6 stupňovou manuální převodovkou. Vůz disponuje asistenčními systémy, jako jsou přední a zadní parkovací čidla, navigace, tempomat, dvouzónová klimatizace nebo kontrola a navrácení v jízdním pruhu. Samozřejmostí je i konektivita s mobilním telefonem. Neváhejte a zarezervujte si Ford Focus Combi právě dnes a to jednoduše online z vašeho mobilního telefonu.


Opravy a servis automatických převodovek, výměna oleje i filtru

Opravy a servis automatických převodovek, výměna oleje i filtru

V našem autoservisu Autocentrum Černý AUTO - JF, s.r.o. v Medlicích na Znojemsku se specializujeme na opravu a servis automatických převodovek - mezi prvotní příznaky závady automatické převodovky může patřit nepřesné řazení, škubání přeřazení, vibrace při zařazení, prokluz na hydrodynamické spojce a jiné signály značící problém. Častou příčinou poruchy automatické převodovky je i opotřebovaný olej. Ten by se správně měl měnit každých 30 až 60 tisíc najetých kilometrů. U nás vám zajistíme výměnu oleje a filtru v automatické převodovce včetně proplachu celého systému. Diagnostikujeme případné počáteční závady a včas řešíme se zákazníkem, abychom předešli nákladnější opravě. Dále také provádíme demontáž a rozmontování automatické převodovky pro zjištění přesné závady, výměnu a opravu hydroměničů, mechatroniky, výměnu náplně v servořízení. Pokud chcete eliminovat závadu převodovky, provádějte pravidelné kontroly a výměny oleje - do našeho autoservisu se můžete objednat ještě dnes! Specializujeme se na servis vozů DACIA, RENAULT, ŠKODA a OPEL.


Autoservis - oprava brzd, seřízení, výměna brzdových destiček a kotoučů

Autoservis - oprava brzd, seřízení, výměna brzdových destiček a kotoučů

Nabourali jste vůz nebo na něm potřebujete něco opravit? Náš autoservis RM Alt, s.r.o. v Ostravě, který má kvalifikované a profesionální pracovníky se vám o to postará a to ještě v co nejkratším časovém intervalu, aby jste nemuseli dlouho čekat. Provádíme tyto služby: - servis osobních, dodávkových a užitkových vozů - servis, seřízení a opravy brzd - test tlumičů - výměna brzdových destiček a kotoučů - výměna čelního skla - diagnostika naftových a benzínových motorů - diagnostika elektronických systémů - příprava vozů na STK - oprava a plnění klimatizace - opravy převodovek a motorů. Využijte naše kvalitní služby a staňte se našim dalším spokojeným zákazníkem. Těšíme se na vás!