Osobné a úžitkové vozidla

Osobné a úžitkové vozidla

Predmetom zákazky je dodanie osobného vozidla a úžitkových vozidiel pre Spojenú školu, Jarmočná 108, 064 01 Stará Ľubovňa Elokované pracovisko Lomnička 150. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v Prílohe č. 2, 3, 4 tejto Výzvy.

Predmet zákazky sa delí na 3 časti:
1.časť: Úžitkové vozidlo s vaňou.
2.časť: Osobné vozidlo 9 - miestne.
3.časť: Sklopný valník s výbavou.
Bližšia špecifikácia je v súťažných podkladoch prílohe č. 2, 3, 4.
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2023 08:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Prešovský samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Prešovský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37870475

Zadavatel ulice:
Námestie mieru 2

Zadavatel PSČ:
080 01

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
Mgr. Jarmila Fabianová

Zadavatel telefon:
+421 915 963 037

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144700-5
Úžitkové vozidlá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přestavby aut pro invalidní osoby, handicapované a držitele ZTP

Přestavby aut pro invalidní osoby, handicapované a držitele ZTP

Společnost Hagemann si zakládá na individuálním přístupu ke každému klientovi. Každá přestavba je navržena tak, aby co nejlépe vyhovovala konkrétním potřebám uživatele. Díky dlouholetým zkušenostem a odborné znalosti jejich týmu si vozidlo můžete být jisti, že vaše bude upraveno s maximální péčí a precizností. Jedním z hlavních produktů Hagemann jsou vozidla upravena pro převoz invalidních osob. Tyto přestavby zahrnují instalaci speciální rampy, plošiny a zvedáků, které umožňují snadný nástup a výstup z vozidla. Vozidla také speciálně upravíme pro držitele ZTP a jinak handicapované osoby.


Autopůjčovna  - pronájem auta na vaši vysněnou dovolenou

Autopůjčovna - pronájem auta na vaši vysněnou dovolenou

Plánujete dovolenou a hledáte spolehlivé auto? Autopůjčovna vozů Auto Kozelský v Ostravě nabízí širokou nabídku aut na dovolenou, která splní vaše potřeby. Od menších vozů ideálních na městské ježdění až po rodinné automobily pro pohodlné cestování s rodinou. V kombi verzi jsou připravené auta pro ty, kteří potřebují více prostoru na zavazadla. V nabídce je například Škoda RAPID, Scala, Octavia, Superb nebo Kia Ceed. Všechny vozy jsou pravidelně servisovány a zabezpečeny, aby vám zajistily bezstarostnou cestu. S Auto Kozelský můžete snadno rezervovat auto online a užít si tak flexibilitu při cestování. Díky konkurenceschopným cenám a profesionálnímu přístupu se stává tato autopůjčovna ideální volbou pro všechny, kdo hledají kvalitní služby v Ostravě. Auta jsou připravena na vaši dovolenou.


Autorizovaný servis vozů ŠKODA - záruční i pozáruční opravy aut

Autorizovaný servis vozů ŠKODA - záruční i pozáruční opravy aut

Pokud hledáte spolehlivý autorizovaný servis pro váš vůz ŠKODA v Ostravě, AUTO DUBINA a.s. je ideální volbou. Jako autorizovaný servisní partner poskytují kompletní spektrum služeb včetně záručních i pozáručních oprav, servisu karoserie a laku. Technici jsou pravidelně školeni. V servisním středisku se můžete spolehnout na kvalitní záruční i pozáruční servis, mechanické, karosářské a lakýrnické práce. V případě potřeby je možný i odvoz Vašeho vozu. Pracovníci používají originální díly ŠKODA, což zaručuje nejvyšší kvalitu provedených prací. Kvalifikovaní lakýrníci mají v autolakovně nejlepší barvy a vybavení, výsledný lak je v kvalitě jako při koupi nového vozu. Navštivte salón na adrese Horní 3023/122 v Ostravě Dubině, a dopřejte svému vozu péči, jakou si zaslouží.


Autopůjčovna - půjčení osobního auta na dovolenou, zapůjčení dodávky, užitkového vozu na stěhování či podnikání

Autopůjčovna - půjčení osobního auta na dovolenou, zapůjčení dodávky, užitkového vozu na stěhování či podnikání

Potřebujete si půjčit auto od firmy z okolí Uherského Hradiště? Ať už se chystáte na stěhování, převoz rozměrných věcí, dovolenou nebo hledáte krátkodobě vůz pro podnikání, v autopůjčovně Auta na půjčení Kunovice najdete vhodný užitkový vůz, dodávku nebo osobní auto pravé pro vás. Jde o zánovní vozy - 1-2 roky staré, které jsou v perfektním technickém stavu. Máte na výběr z různých značek a modelů osobních, užitkových aut a dodávek. Aktuálně k dipozici: - Škoda Scala Monte Carlo 1.5, pětimístný vůz, r.v. 2022 - Toyota Corolla GR sport 1.8 hybrid, kombi, 5 míst, r.v. 2023 - Toyota Aygo X 1.0 limited edition 2023, čtyřmístné vozidlo, r.v. 2023 - Toyota Proace L2 2.0, 3 místa, r.v.2023 - Toyota Proace Verso 2.0, Minibus, 8 míst k sezení, r.v. 2023 - Iveco Daily Hi-Matic, 3.0, prostor 10 palet, 3 místné, r.v. 2023 - Iveco Daily, 3.0 8 palet, hydr. čelo, r.v. 2023. Půjčujeme i elektrokoloběžky Chopper 2000W. Vozy nejsou polepeny reklamou, proto jsou vhodné i pro vaše podnikání. Sjednány jsou maximální asistenční služby, možnost odpočtu DPH a přistavení vozidla zdarma v Kunovicích a Uherském Hradišti. Neváhejte a rezervujte si auto na našich webových stránkách autanapujceni.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 702002399.


Profesionální opravy osobních vozů všech značek – kompletní služby autoservisu

Profesionální opravy osobních vozů všech značek – kompletní služby autoservisu

Chcete mít auto v perfektním stavu a dbáte na pravidelnou údržbu Vašeho vozidla? Potřebujete někoho, kdo si poradí s opravami a kompletním servisem? V tom případě se obraťte na společnost AV AUTOSERVIS Veselý z Telče. Společnost AV AUTOSERVIS Veselý provádí servisní prohlídky, které jsou základem dlouhé životnosti, a opravy a údržbu u osobních vozidel všech typů a značek – od výměny autoskel po karosářské práce. Zajištěna je také kompletní diagnostika, příprava vozu na STK a emise a dodání kvalitních náhradních dílů. Mějte své auto v dokonalém stavu a využijte služeb našeho autoservisu co nejdříve!


Autoservis - oprava brzd, seřízení, výměna brzdových destiček a kotoučů

Autoservis - oprava brzd, seřízení, výměna brzdových destiček a kotoučů

Nabourali jste vůz nebo na něm potřebujete něco opravit? Náš autoservis RM Alt, s.r.o. v Ostravě, který má kvalifikované a profesionální pracovníky se vám o to postará a to ještě v co nejkratším časovém intervalu, aby jste nemuseli dlouho čekat. Provádíme tyto služby: - servis osobních, dodávkových a užitkových vozů - servis, seřízení a opravy brzd - test tlumičů - výměna brzdových destiček a kotoučů - výměna čelního skla - diagnostika naftových a benzínových motorů - diagnostika elektronických systémů - příprava vozů na STK - oprava a plnění klimatizace - opravy převodovek a motorů. Využijte naše kvalitní služby a staňte se našim dalším spokojeným zákazníkem. Těšíme se na vás!