DNS - Automobil M1 - nákup 2020-2023
Předmětem je zavedení dynamického nákupního systému k zabezpečení dodávky osobních automobilů M1 (mikrobusy) za účelem obměny a zkvalitnění vozového parku pro zabezpečení spolehlivé a bezpečné přepravy osob v rámci činnosti jednotlivých složek ozbrojených sil ČR, resp. Ministerstva obrany.
Dodávka automobilů vyšší třídy
dodávka tří kusů nového osobního automobilu vyšší třídy prodloužená limuzína
Speciální pohotovostní vozidlo - 7 ks
Předmětem Veřejné zakázky je dodávka sedmi (7) kusů speciálního pohotovostního vozidla odpovídajícího technické specifikaci dle Přílohy č. 2 zadávací dokumentace (dále společně též jen „vozidla“ a „Technická specifikace“), a to za podmínek a ve lhůtách uvedených v závazném návrhu Kupní smlouvy, který tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Osobný automobil nižšej triedy s hybridným pohonom
Predmetom zákazky je nákup osobných motorových vozidiel podľa technických špecifikácií uvedených pre jednotlivé časti.
Zavedení dynamického nákupního systému k Pronájmu osobních automobilů bez obsluhy VIP
Zavedení DNS na Pořízení služby Pronájem osobních automobilů bez obsluhy kategorie M 1 V (velký) VIP formou operativního full service leasingu s dobou pronájmu 48 měsíců
Nákup tří osobních automobilů nižší třídy naftového pohonv provedení kombi se zvýšeným u podvozkem
Předmětem smlouvy uzavřené na základě tohoto zadávacího řízení je dodávka tří nových osobních automobilů nižší třídy naftového pohonu v provedení kombi se zvýšeným podvozkem.
Nákup osobních vozidel
Předmětem plnění je dodávka osobních vozidel pro Oddělení dopravní zdravotnické služby FN Ostrava. Blíže viz Zadávací dokumentace.
Vozidlá s náhonom štyroch kolies 4x4, nafta
Predmetom zákazky je nákup 28 ks služobných motorových vozidiel v zložení: 25 ks terénnych automobilov 4x4 s terénnymi pneumatikami 1 ks osobného automobilu 2 ks polododávky (automobil kombi)
Dodávka dvou skříňových vozidel s vestavbou pro Městskou policii hl. m. Prahy
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 2 skříňových vozidel a výroba a instalace speciální vestavby do nákladového prostoru, pro potřeby Útulku pro opuštěná zvířata Městské policie hl. m. Prahy včetně dopravy předmětu plnění na místo plnění. Součástí předmětu plnění i dodávka a instalace výstražných světelných zařízení, polepů a radiostanic. U ...
SMV pro S03 V - 5801/2019
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 2 ks nových vozidel jedné tovární značky v provedení combi.
SMV pro S03 VII - 5801/2019
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks nového vozidla.
Obnova vozového parku - Zámek Štiřín
Zakázka malého rozsahu na nákup osobních vozů mimo režim Zákona č. 134/2016 Sb. o veřejných zakázkách.
Nákup nových osobných motorových vozidiel
Predmetom zákazky je nákup nových osobných motorových vozidiel ( motorové vozidlo typ 1 - 7ks; motorové vozidlo typ 2 - 8 ks).
AUTA KHK - Alternativní, udržitelné, trendy automobily pro Královéhradecký kraj
Předmětem veřejné zakázky je dodání 3 kusů bateriových elektrických vozidel (BEV) pro potřebu zadavatele, a to včetně vybavení a dokladů nutných k řádnému užití těchto vozidel.
Rámcová dohoda na dodávky osobních automobilů pro Ochrannou službu v létech 2020 - 2021
Je požadována dodávka 4 ks osobních automobilů a 2 ks mikrobusů. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě vymezené části.
Speciální pohotovostní vozidlo - 7 ks
Předmětem Veřejné zakázky je dodávka sedmi (7) kusů speciálního pohotovostního vozidla odpovídajícího technické specifikaci dle Přílohy č. 2 zadávací dokumentace (dále společně též jen „vozidla“ a „Technická specifikace“), a to za podmínek a ve lhůtách uvedených v závazném návrhu Kupní smlouvy, který tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Pohotovostní dispečerské vozidlo – 21 ks
Předmětem Veřejné zakázky je dodávka dvaceti jedna (21) kusů pohotovostních dispečerských vozidel odpovídajících technické specifikaci dle Přílohy č. 2 této zadávací dokumentace (dále společně též jen „vozidla“ a „Technická specifikace“), a to za podmínek a ve lhůtách uvedených v závazném návrhu Kupní smlouvy, který tvoří Přílohu č. 1 této ...
Policajný automobil s viditeľnou súpravou
Predmetom zákazky je nákup 52 kusov policajných automobilov 4x4 SUV segment C (G-1 SUV podľa ZAP SR) jedna časť so súpravou s viditeľným a pevne osadeným výstražným opticko-akustickým zariadením a druhá časť so súpravou zvláštneho zvukového a svetelného výstražného zariadenia.
Obnova vozového parku - Zámek Štiřín
Zakázka malého rozsahu na nákup osobních vozů mimo režim Zákona č. 134/2016 Sb. o veřejných zakázkách.
Dodávka osobních automobilů pro SZIF
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 9 ks nových osobních automobilů vhodných i do terénu, 4x4, s min. výkonem 105 kW s min. 4 válci, automatickou převodovkou min. sedmistupňovou a objemem zavazadlového prostoru min. 520 l při nesklopených sedadlech. Vozidla musí být v pěti dveřovém provedení s minimálně pěti místy k sezení, se zážehovým ...
Stroje a vozidla PKÚ - osobní automobily, 4. část
Předmětem VZ je dodávka celkem 2 ks osobních automobilů, terénních, nižší třídy, kategorie M1 nebo M1G pro podnikové ředitelství Zadavatele. Detailní popis automobilů je specifikován v příloze č. 1 ZD, která je její nedílnou součástí.
Dodávka osobných automobilov
Predmetom zákazky je kúpa a dodávka nových osobných automobilov v počte 23 kusov, kategórie M1 osobný automobil strednej triedy štandardných rozmerov, určený okrem bežnej prepravy osôb aj na realizáciu predbežných šetrení pre účely aplikácie elektronického monitoringu. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v časti A. 2 súťažných podkladov.
Dynamický nákupní systém pro operativní leasing vozidel pro Ústecký kraj
Zadavatel prostřednictvím tohoto zadávacího řízení zavádí dynamický nákupní systém dle § 138 a násl. ZZVZ na pořízení vozidel formou operativního leasingu s tím, že specifikace vozidel bude vymezena v zadávacích podmínkách jednotlivých řízení prováděných v rámci a během platnosti DNS. V tomto zadávacím řízení se postupuje přiměřeně podle pravidel ...
Dodávka osobných automobilov nižšej strednej triedy - II
Zabezpečenie dodávky osobných automobilov nižšej strednej triedy pre Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky a jeho rozpočtové a príspevkové organizácie.
Servisné prehliadky, údržba a opravy osobných a úžitkových motorových vozidiel vo vlastníctve JAVYS
Predmetom zákazky je : - zabezpečenie údržby, servisných prehliadok a opráv osobných a úžitkových motorových vozidiel vo vlastníctve JAVYS, a.s., - zabezpečenie náhradných dielov potrebných na všetky opravy od autorizovaných dodávateľov, - zabezpečenie odťahových služieb v prípade nepojazdnosti osobných a úžitkových motorových vozidiel v rámci ...