Kanálový zdvihák, kompresor, rozvod stlačeného vzduchu

Kanálový zdvihák, kompresor, rozvod stlačeného vzduchu

Predmetom zákazky je:
Kanálový zdvihák pneumaticko- hydraulický 15 t, zdvih 800 mm, nastavenie na šírku kanála 800 1100 mm 1 ks

Skrutkový kompresor koaxiálny so o sušičom vzduchu 10 bar, sací výkon 1000 L /min objem nádoby 270L, výkon 7, 5 kW 1 ks

Rozvod stlačeného vzduchu - 78 m potrubia d= 25 mm 2 x zvod typ A, 2 x zvod typ H s navíjacími bubnami, 1 x zvod automatické odkaľovanie.
Montáž rozvodu a zapojenie kompresora.
Je možná obhliadka
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2023 08:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Zadavatel IČ:
36038351

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 8

Zadavatel PSČ:
975 66

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Ing. Adriana Ondríková

Zadavatel telefon:
+421 905 444 449


Zadavatel web:
http://www.lesy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34326000-8
Zdviháky vozidiel, spojky a súvisiace časti

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spolehlivý záruční a pozáruční servis pístových a šroubových kompresorů v Moravskoslezském kraji

Spolehlivý záruční a pozáruční servis pístových a šroubových kompresorů v Moravskoslezském kraji

Jsme kvalifikovaný servis kompresorů. Obraťte se na tým kvalifikovaných a zkušených pracovníků ve společnosti OSPOL TECH s.r.o., kteří se postarají o spolehlivý servis pístových a šroubových kompresorů. Ať už jste z Ostravy, Havířova nebo z jiného koutu moravskoslezského kraje, rádi Vám nabídneme naše služby. V rámci servisu Vám poskytneme opravy, kontroly a periodické servisy: - stacionárních, mobilních, olejových, bezolejových pístových kompresorů - elektrických, dieslových stacionárních a mobilních šroubových kompresorů - opravy a repase šroubových bloků - náhradní díly na šroubové i pístové kompresory - generální opravy pístových kompresorových jednotek. O vše se postará tým kvalifikovaných a zkušených pracovníků V našem servisním středisku se nachází montážní a servisní dílna, kde je Vám k dispozici: - sklad náhradních dílů - plně vybavená servisní vozidla - garance na opravy do 12 hodin od nahlášení poruchy - záruka spolehlivého provozování zařízení na dodávku stlačeného vzduchu - povinnost sledování period technického preventivního servisu za Vás přebíráme my - zajistíme náhradní zdroj stlačeného vzduchu v případě delší odstávky


Montáž, servis a opravy tepelných čerpadel značek De Dietrich, Baxi a LG

Montáž, servis a opravy tepelných čerpadel značek De Dietrich, Baxi a LG

Hledáte-li ekologické a úsporné řešení pro vytápění, kontaktujte INSTOP servis CZ. Zajišťujeme montáž, servis a opravy tepelných čerpadel vzduch-voda. Tepelná čerpadla vzduch-voda jsou moderní a efektivní zařízení, která využívají obnovitelné zdroje energie pro vytápění a ohřev vody. Odebírají teplo ze vzduchu a předávají ho do vodního okruhu, který zásobuje radiátory, podlahové vytápění nebo nádrž na teplou vodu. Tímto způsobem dokážou snížit spotřebu fosilních paliv a emise skleníkových plynů, a zároveň zajistit komfortní a stabilní teplotu v domácnosti nebo komerční budově. Na trhu existuje mnoho značek a modelů tepelných čerpadel vzduch-voda, které se liší svým výkonem, účinností, hlučností, cenou a designem. Mezi nejznámější a nejspolehlivější patří tepelná čerpadla vzduch-voda značek Baxi, De Dietrich a LG. Tyto značky nabízejí širokou škálu produktů, které splňují nejrůznější požadavky a potřeby zákazníků. Tepelná čerpadla vzduch-voda Baxi se vyznačují vysokou kvalitou, dlouhou životností a nízkou spotřebou energie. Nabízí jak monobloková, tak splitová tepelná čerpadla, která se hodí pro novostavby i rekonstrukce. Tepelná čerpadla vzduch-voda De DIETRICH BAXI jsou vybavena inovativní technologií, která zaručuje optimální využití tepelné energie ze vzduchu. V sortimentu najdete řadu tepelných čerpadel s různými výkony a funkcemi, jako je například chlazení, solární ohřev vody nebo ovládání pomocí aplikace. Renomovaná tepelná čerpadla vzduch-voda značky LG jsou navržena tak, aby byla co nejtišší, nejúčinnější a nejodolnější. LG používá moderní chladivo R32, které má nižší dopad na ozónovou vrstvu, a speciální kompresory R-Scroll, které snižují vibrace a hluk. LG nabízí jak hydrosplitová, tak monobloková tepelná čerpadla, která se přizpůsobují různým typům vytápění. Pokud se rozhodnete pro pořízení tepelného čerpadla vzduch-voda, obraťte se na firmu INSTOP servis CZ, která nejen v Ostravě, ale celém Moravskoslezském kraji, zajistí profesionální montáž, servis, opravy tepelných čerpadel vzduch-voda De DIETRICH BAXI, LG a dalších značek.


Špičkové kotelny, úsporná tepelná čerpadla a kotle na tuhá paliva

Špičkové kotelny, úsporná tepelná čerpadla a kotle na tuhá paliva

Společnost MKo-TopServis s.r.o. je synonymem pro kvalitu a spolehlivost v oblasti vytápění. Věnujeme se dodávce a montáži kotelen, tepelných čerpadel a kotlů na tuhá paliva. Nabízíme širokou škálu kotelen, které jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby každého domova a byly přitom šetrné k životnímu prostředí. Tepelná čerpadla od nás jsou moderním řešením pro udržitelné vytápění, které využívá energii uloženou v zemi nebo vzduchu. Tato zařízení jsou nejen úsporná, ale také snižují vaši uhlíkovou stopu. Poskytujeme také kotle na tuhá paliva, které jsou efektivní a snadno se obsluhují.


Tepelná čerpadla pro úsporné vytápění, solární systémy pro ohřev vody

Tepelná čerpadla pro úsporné vytápění, solární systémy pro ohřev vody

Tepelná čerpadla jsou v dnešní době žádaným ekologickým zdrojem pro vytápění, provozně jsou velmi úsporné. Firma VTP Pelka Staré Město zajistí montáže, vhodné je využít solární systémy jako podporu vytápění nebo jiný záložní zdroj v podobě plynového či elektrického kotle. Montujeme i solární systémy pro ohřev teplé užitkové vody. Tepelná čerpadla jsou z hlediska otopné soustavy vhodná pro napojení na soustavu radiátorů, podlahového i stěnového vytápění. Solární kolektory určené jen pro ohřev vody se napojí na zásobník pro přípravu TUV, při využití i pro vytápění se napojí i na otopnou soustavu. Kontaktujte nás pro bližší informace, po dohodě připravíme přesnou cenovou kalkulaci.


Montáž, servis, oprava tepelného čerpadla - Bosch, Viessmann, Vaillant, Buderus, LG, Protherm

Montáž, servis, oprava tepelného čerpadla - Bosch, Viessmann, Vaillant, Buderus, LG, Protherm

Tepelná čerpadla jsou vhodným řešení, pokud efektivně a ekologicky řešit vytápění domu i ohřev vody. Pravidelný servis a údržba je však nutná. Pokud hledáte v lokalitě Zlínský kraj, Olomoucký kraj spolehlivou firmu, která se postará o montáž i následný servis a opravy tepelného čerpadla, doporučujeme ROKO servis Roman Kouřil - ndplyn s.r.o. z Nové Dědiny. V ROKO servis se zaměřujeme na servis a opravy tepelných čerpadel různých značek - Bosch, Viessmann, Vaillant, Buderus, LG, Protherm nebo IVAR CS. Máme dlouholeté zkušenosti, zajistíme profesionální služby a rychlé řešení. Budete spokojeni s naší prací i cenami. Servisujeme tepelná čerpadla jak v záruční, tak i v pozáruční době. Řešíme pravidelný roční servis, který má vliv na delší životnost a vyšší účinnost vašeho tepelného čerpadla. Pokud potřebujete nové tepelné čerpadlo, poradíme Vám s výběrem vhodného typu a zajistíme instalaci ve spolupráci s naší partnerskou firmou. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.


Úsporné řešení v oblasti topení, chlazení, klimatizace a vzduchotechniky

Úsporné řešení v oblasti topení, chlazení, klimatizace a vzduchotechniky

Celkově platí, že úspory energie jsou možné ve všech typech budov. Investice do moderních technologií a správného nastavení mohou přinést dlouhodobé úspory a přispět k udržitelnému rozvoji. S efektivním řešením Vám můžou oborníci v oboru společnost RX servis s.r.o. Užití moderní technologie, jako jsou tepelná čerpadla, vzduchotechnika, klimatizace mohou snížit spotřebu energie na vytápění a chlazení v nemocnicích, halách či skladech. RX servis klade důraz na kvalitu provedení a spokojenost svých klientů. Nabízí záruční a pozáruční servis na všechny dodávané profese. Jejich přístup je individuální a zaměřují se na efektivní optimalizaci finančních prostředků. Kontaktujte specialisty v oboru, rozhodně budete spokojeni.