Profesionální jádrové vrtání betonu od DOKA IZOL, spol. s.r.o.

DOKA-IZOL spol. s r.o.

Profesionální jádrové vrtání betonu od DOKA IZOL, spol. s.r.o.

Jádrové vrtání betonu je nezbytnou technologií pro vytváření přesných kruhových otvorů pro různé stavební aplikace. Společnost DOKA IZOL, spol. s.r.o., se sídlem v Dolanech, využívá nejmodernější diamantovou techniku, která zajišťuje nejen vysokou přesnost a bezpečnost, ale také minimalizuje prašnost a hlučnost. S průměry vrtání od 40 mm do 400 mm a délkou až max 1,5m, je tato metoda ideální pro různé druhy stavebních materiálů, včetně železobetonu, zdiva a kamene.

Kanálový zdvihák, kompresor, rozvod stlačeného vzduchu

Kanálový zdvihák, kompresor, rozvod stlačeného vzduchu

Predmetom zákazky je:
Kanálový zdvihák pneumaticko- hydraulický 15 t, zdvih 800 mm, nastavenie na šírku kanála 800 1100 mm 1 ks

Skrutkový kompresor koaxiálny so o sušičom vzduchu 10 bar, sací výkon 1000 L /min objem nádoby 270L, výkon 7, 5 kW 1 ks

Rozvod stlačeného vzduchu - 78 m potrubia d= 25 mm 2 x zvod typ A, 2 x zvod typ H s navíjacími bubnami, 1 x zvod automatické odkaľovanie.
Montáž rozvodu a zapojenie kompresora.
Je možná obhliadka
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2023 08:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Zadavatel IČ:
36038351

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 8

Zadavatel PSČ:
975 66

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Ing. Adriana Ondríková

Zadavatel telefon:
+421 905 444 449


Zadavatel web:
http://www.lesy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34326000-8
Zdviháky vozidiel, spojky a súvisiace časti

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba řezacího stroje pro vysokotlaké čištění usazenin a nálepků ve výměníku rotační pece a cementárny

Výroba řezacího stroje pro vysokotlaké čištění usazenin a nálepků ve výměníku rotační pece a cementárny

Hledáte firmu, která by byla schopná vyrobit na zakázku, dle vašich potřeb, atypický vysokotlaký systém pro čištění průmyslových technologií vodním paprskem? Oslovte společnost AQ Pumpy s.r.o., která se specializuje na vývoj, výrobu a prodej čerpadel a vysokotlaké techniky. Na zakázku jsme vyrobili vysokotlaký systém na čistění nálepků a usazenin ve výměníku cementárny a rotační pece. Řezací stroj byl vyvinut dle atypických potřeb zákazníka tak, aby čištění probíhalo rychle a za provozu, a tím by nemuselo docházet k odstávce. Součásti je řídící a bezpečnostní systém, vysokotlaký agregát a vysokotlaké rozvody, které jsou umístěny přímo na jednotlivých patrech výměníku cementárny, obsahující připojovací terminály, které jsou v blízkosti vstupů do samotného výměníku. Vysokotlaké rozvody výrazně zjednodušují manipulaci s vysokotlakými hadicemi, urychlují práci a navíc obsahují bezpečnostní prvky. Vysokotlaké zařízení musí brát v úvahu celoroční provoz a musel tedy být přidán i automatický systém proti zamrznutí. Do provozu je terminál uváděn přímo z velína a samotné vysokotlaké čištění provádějí z důvodu bezpečnosti práce s vysokotlakým vodním paprskem a velmi vysokých teplot výměníku cementárny alespoň dva pracovníci. Máte zájem o podobný vysokotlaký systém? Neváhejte nás kontaktovat ať už telefonicky či emailem, rádi Vám zodpovíme jakékoliv otázky ohledně realizace.


Tepelné čerpadlo s dotací – návrh a realizace včetně vyřízení dotace z programu Nová Zelená Úsporám

Tepelné čerpadlo s dotací – návrh a realizace včetně vyřízení dotace z programu Nová Zelená Úsporám

Chcete ušetřit na energiích a hledáte společnost, která Vám pomůže s vyřízením dotací a navrhne to nejlepší řešení v oblasti tepelných čerpadel? V tom případě se obraťte na společnost Simply House s.r.o., která pracuje v celém Moravskoslezském a Olomouckém kraji. Společnost Simply House s.r.o. realizuje tepelná čerpadla, která jsou účinným způsobem vytápění a ohřevu vody. K dispozici jsou různé typy - vzduch-voda, voda-voda a země-voda. Výhodou je možnost čerpání finanční podpory od státu z programu Nová zelená úsporám. Dotace se liší podle typu čerpadla a dalších faktorů. Nečekejte a začněte využívat naše tepelné čerpadlo s dotací co nejdříve!


Montáž, servis a opravy tepelných čerpadel značek De Dietrich, Baxi a LG

Montáž, servis a opravy tepelných čerpadel značek De Dietrich, Baxi a LG

Hledáte-li ekologické a úsporné řešení pro vytápění, kontaktujte INSTOP servis CZ. Zajišťujeme montáž, servis a opravy tepelných čerpadel vzduch-voda. Tepelná čerpadla vzduch-voda jsou moderní a efektivní zařízení, která využívají obnovitelné zdroje energie pro vytápění a ohřev vody. Odebírají teplo ze vzduchu a předávají ho do vodního okruhu, který zásobuje radiátory, podlahové vytápění nebo nádrž na teplou vodu. Tímto způsobem dokážou snížit spotřebu fosilních paliv a emise skleníkových plynů, a zároveň zajistit komfortní a stabilní teplotu v domácnosti nebo komerční budově. Na trhu existuje mnoho značek a modelů tepelných čerpadel vzduch-voda, které se liší svým výkonem, účinností, hlučností, cenou a designem. Mezi nejznámější a nejspolehlivější patří tepelná čerpadla vzduch-voda značek Baxi, De Dietrich a LG. Tyto značky nabízejí širokou škálu produktů, které splňují nejrůznější požadavky a potřeby zákazníků. Tepelná čerpadla vzduch-voda Baxi se vyznačují vysokou kvalitou, dlouhou životností a nízkou spotřebou energie. Nabízí jak monobloková, tak splitová tepelná čerpadla, která se hodí pro novostavby i rekonstrukce. Tepelná čerpadla vzduch-voda De DIETRICH BAXI jsou vybavena inovativní technologií, která zaručuje optimální využití tepelné energie ze vzduchu. V sortimentu najdete řadu tepelných čerpadel s různými výkony a funkcemi, jako je například chlazení, solární ohřev vody nebo ovládání pomocí aplikace. Renomovaná tepelná čerpadla vzduch-voda značky LG jsou navržena tak, aby byla co nejtišší, nejúčinnější a nejodolnější. LG používá moderní chladivo R32, které má nižší dopad na ozónovou vrstvu, a speciální kompresory R-Scroll, které snižují vibrace a hluk. LG nabízí jak hydrosplitová, tak monobloková tepelná čerpadla, která se přizpůsobují různým typům vytápění. Pokud se rozhodnete pro pořízení tepelného čerpadla vzduch-voda, obraťte se na firmu INSTOP servis CZ, která nejen v Ostravě, ale celém Moravskoslezském kraji, zajistí profesionální montáž, servis, opravy tepelných čerpadel vzduch-voda De DIETRICH BAXI, LG a dalších značek.


Kompletní vybavení pro autoservisy a pneuservisy, montážní stroje, zvedáky, vyvažovací materiály, nářadí

Kompletní vybavení pro autoservisy a pneuservisy, montážní stroje, zvedáky, vyvažovací materiály, nářadí

Hledáte spolehlivého partnera pro vybavení vašeho autoservisu nebo pneuservisu? Ferdus, s.r.o. vám nabízí širokou škálu profesionálních zařízení a materiálů. Naše portfolio zahrnuje: Montážní stroje: Moderní zařízení pro snadnou a rychlou montáž pneumatik. Zvedáky: Robustní a bezpečné zvedáky pro všechny typy vozidel. Materiály na opravu pneumatik: Kvalitní opravné sady, záplaty a další příslušenství. Duše a vyvažovací materiály: Vše potřebné pro správné vyvážení a opravy. Nářadí a chemické produkty: Speciální nářadí a chemie pro profesionální péči o vozidla. Nakupujte pohodlně v našem e-shopu, telefonicky nebo nás navštivte osobně v Chropyni. Naše produkty jsou zárukou kvality a spolehlivosti, které vašim zákazníkům poskytnou maximální spokojenost. Ferdus, s.r.o. je synonymem pro kvalitu a inovace v oblasti autoservisů a pneuservisů. Díky našim dlouholetým zkušenostem a širokému sortimentu produktů jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější požadavky. Přidejte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří nám důvěřují. Navštivte naše webové stránky www.ferdus.cz a prozkoumejte naši kompletní nabídku produktů a služeb. Vaše spokojenost je naší prioritou!


Prodej kompresorů na stlačený vzduch  s kompletním servisem a poradenstvím od profesionálů

Prodej kompresorů na stlačený vzduch s kompletním servisem a poradenstvím od profesionálů

Sháníte pístové či šroubové kompresory včetně dalšího zařízení pro úpravu stlačeného vzduchu? V nabídce specializované firmy OSPOL TECH s.r.o. naleznete několik stovek modelů kompresorů od nejmenších pístových přenosných kompresorů, až po největší průmyslové stacionární elektrické šroubové kompresory. Naše kompresory využijete pro hobby, domácí použití, řemeslnické práce, střední dílny, servisy, i tam kde je potřeba trvalá dodávka stlačeného vzduchu. Vybírat si můžete: - pístové - průmyslové - profesionální - určené pro všechny řemeslné aplikace a menší výrobní podniky - větší stacionární kompresorové stanice - šroubové vhodné pro trvalý provoz - frekvenčním měničem, s i bez nádoby - pojízdné - robustní a spolehlivé kompresory do velmi náročných podmínek a stavebnictví - minikompresory. Pojízdné kompresory odolají i extremním teplotám a jsou vhodné především pro stavebnictví jako lehce přemístitelný zdroj tlakového vzduchu pro pohon: - pneumatického nářadí – sbíjecích a vrtacích kladiv - strojů a zařízení pro různé aplikace - profuky a tryskání. Naopak pro malé dílny a domácí použití doporučujeme minikompresory, které jsou bezolejové, bezúdržbové a velmi tiché! jsou vhodné pro airbrush: - stříkání - modelářství - huštění pneumatik aut a jízdních kol. Kompresory nabízíme včetně kompletního záručního i pozáručního servisu a poradenství. Nabízíme servis a půjčovnu: - záruční a pozáruční servis a opravy všech pístových kompresorů - záruční a pozáruční servis šroubových kompresorů - půjčovnu pístových a šroubových kompresorů, včetně dopravy - generální opravy starších pístových kompresorů - revize a kontroly tlakových nádob - měření tlakového rosného bodu - náhradní díly a sady skladem - 24-hodinový servis - zkušenost, praxe, kvalita. Toto a mnoho dalšího Vám nabídnou naší profesionálové ze společnosti OSPOL TECH s.r.o.. Neváhejte a kontaktujte nás!


Ruční nářadí Högert pro autoopravny, zámečnické a elektrikářské dílny

Ruční nářadí Högert pro autoopravny, zámečnické a elektrikářské dílny

Ať už jste profesionál nebo domácí kutil, značka Högert Technik nabízí nářadí, které vám pomůže dosáhnout nejlepších výsledků. S Högert máte jistotu, že vaše práce bude nejen efektivní, ale i bezpečná a přesná. Široký sortiment ručního nářadí této značky pořídíte na prodejně firmy KVP servis z Opavy. Pro automechaniky Högert zajišťuje širokou škálu nářadí, které usnadňuje práci s automobily. Od klíčů a šroubováků až po speciální nástroje pro brzdy a diagnostické přístroje. Pro zámečníky máme k dispozici kvalitní kleště, hoblíky a sady nářadí, které jsou základem pro každého zámečníka, který chce poskytovat precizní a spolehlivou práci. Pro elektrikáře je vhodné izolované nářadí, které splňuje nejpřísnější DIN a VDE normy. Od šroubováků až po multimetry, každý produkt je testován a certifikován, aby zajistil maximální ochranu při práci s elektrickými obvody. Navštivte naši prodejnu v Opavě, kde Vám rádi pomůžeme s výběrem správného ručního nářadí.