Výkup sběratelských předmětů – starší vojenská výstroj, odznaky, dekorace, hračky

Výkup hodinek a sběratelských předmětů

Výkup sběratelských předmětů – starší vojenská výstroj, odznaky, dekorace, hračky

Výkup hodinek Opava neorientuje svoje sběratelské zájmy pouze na starožitné kapesní a náramkové pánské hodinky Prim, Omega, nástěnné hodiny či vojenské letecké hodinky, ale vykoupí od Vás sběratelské předměty starožitné a z období socialismu – vyznamenání, odznaky, řády, plakety, pohlednice, starožitné vázy, sošky, dekorativní sklo a porcelán.

Interiér obecného úradu Trenčianske Stankovce – atypický nábytok

Interiér obecného úradu Trenčianske Stankovce – atypický nábytok

Predmetom zákazky je výroba, dodanie, montáž a inštalácia tovaru akcie - Interiér obecného úradu Trenčianske Stankovce - atypický nábytok - v zmysle Realizačného projektu: "Interiér obecného úradu Trenčianske Stankovce - Nábytok", ktorý vypracoval Ing. arch. Michal Vojtek, Beckovská 2317/5, 911 01 Trenčín v apríli 2023. Podrobnejšie v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2023 08:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Trenčianske Stankovce

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Trenčianske Stankovce

Zadavatel IČ:
00312100

Zadavatel ulice:
Trenčianske Stankovce 362

Zadavatel PSČ:
913 11

Zadavatel obec:
Trenčianske Stankovce

Kontaktní osoba:
JUDr. Martin Markech, starosta obce

Zadavatel telefon:
+421 908 553 049


Zadavatel web:
http://www.trencianskestankovce.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39130000-2
Kancelársky nábytok

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zdravotní rostoucí nábytek pro děti – stavitelné stoly a židle – se představí na veletrzích

Zdravotní rostoucí nábytek pro děti – stavitelné stoly a židle – se představí na veletrzích

Zařizujete pokojíček pro své děti? Dbáte na správné držení těla, aby měly děti zdravou páteř? Ale ocenili by jste, kdyby židle dítěti vydržela více než jeden rok? Firma Nábytek Amadeus přinesla na český trh zdravotní rostoucí nábytek pro děti, který je vhodný do pokojíčků všech holek a kluků v různých barvách, aby si každý mohl vybrat dle svého přání. Přijďte společně se svými ratolestmi si osobně prohlédnout dětský nábytek, který pomáhá správnému držení těla dítěte a tím i jeho správnému rozvoji. Díky správnému sezení lze zabránit budoucím bolestem zad, výrazně odlehčit krční páteři, která dlouhodobým sezením trpí, čímž se snažíme předejít i kulatým zádům a dalším nežádoucím projevům v držení těla. Výrobou a prodejem školního a kancelářského nábytku se naše firma zabývá již dlouhodobě, dbáme na kvalitu a nadčasovost našich výrobků.


Český výrobce nábytku - prodejna s kvalitním nábytkem do bytu, kuchyně i kanceláře

Český výrobce nábytku - prodejna s kvalitním nábytkem do bytu, kuchyně i kanceláře

Hledáte nábytek do bytu či kanceláře, který bude kvalitní a cenově dostupný? Pokud jste ze Zlínského kraje, pak doporučujeme navštívit prodejnu Nábytek Iveli Kroměříž, kde najdete vše, co potřebujete pro zařízení vašeho domova nebo kanceláře. Nábytek Iveli Kroměříž je český výrobce a prodejce nábytku, který se specializuje na zakázkové kuchyně, vestavěné a šatní skříně, dětský nábytek a další nábytek. V naší prodejně si můžete prohlédnout i vyzkoušet některé naše výrobky, poradit se s odborným personálem a objednat si nábytek na míru podle vašich přání a možností. Prodáváme a vyrábíme na míru: Bytový nábytek - vyrobíme vám zařízení do celého bytu - do jídelny, ložnice, obývacího pokoje, předsíně, koupelny nebo pracovny. Máme pro vás obývací stěny, stoly, židle, lavice, komody, postele, noční stolky, skříňky a další. Kuchyně - navrhneme a vyrobíme vám kuchyňskou linku podle vašich požadavků a podmínek. Můžete si vybrat z různých typů, stylů, materiálů a barev. Dodáme vám také veškeré doplňky, jako jsou dřezy, baterie, digestoře, spotřebiče a nádobí. Vestavěné a šatní skříně - využijeme každý centimetr prostoru a vyrobíme skříň, která bude praktická i elegantní. Můžete si vybrat z různých rozměrů, designů, dekorů a vnitřního vybavení. Dětský nábytek - zařídíme dětem pokoj tak, aby byl pohodlný a vhodný ke hraní či studiu. Vybrat můžete sektorový nábytek i sestavy na míru, samostatné i patrové postele, psací stoly, židle, skříně, police i přebalovací pulty. Můžete si vybrat z různých motivů a barev. Kancelářský nábytek - vyberte si do Vaší kanceláře nábytek, který bude pohodlný i vkusný. V naší prodejně najdete psací stoly, židle, skříně, regály aj. Nábytek Iveli Kroměříž je vaším partnerem pro kvalitní a moderní bydlení. Naše prodejna je otevřena pro zákazníky ze Zlínského kraje i dalších koutů Moravy.


Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás - česká firma

Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás - česká firma

Firma Kuchyně Chábera Liberec vám na zakázku vyrobí kancelářský, koupelnový i bytový nábytek. Vše si můžete prohlédnout na našich stránkách. Působíme v Libereckém kraji a jeho okolí, ale není pro nás problém uspokojit zákazníky i z jiných lokalit.  Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás U nás v Liberci si můžete nechat vyrobit moderní a plně funkční nábytek do obýváku, koupelny, kanceláře nebo dětského pokoje. Podle dodaných podkladů nebo návrhů pro Vás vyrobíme nábytek na zakázku v požadovaném designu, kvalitě a rozumné ceně. Naše firma Kuchyně Chábera Liberec rychle a kvalitně uspokojí požadavky každého klienta.


Pojízdné - posuvné regály Compactus - optimalizujte svůj prostor pro archivaci

Pojízdné - posuvné regály Compactus - optimalizujte svůj prostor pro archivaci

Jednoduché ovládání a odolné provedení vám zajistí plynulý a tichý chod regálů. Vyberte si ideální řešení pro archivaci, kanceláře nebo průmyslové skladování. Pojízdné regály značky Compactus jsou skvělým řešením pro archivaci, kanceláře a průmyslové skladování. Jejich inovativní konstrukce umožňuje maximalizaci využití prostoru ve vaší organizaci. Nezáleží, zda potřebujete uspořádat dokumenty, materiály nebo vzorky, pojízdné regály Compactus vám poskytnou flexibilitu a praktičnost. Tyto regály jsou navrženy tak, aby odolaly nárokům běžného provozu. Robustní kolejnice zajišťují hladký a tichý chod, zatímco odolné podvozky s manuálním nebo elektrickým pohonem usnadňují pohyb regálů. Ovládání je intuitivní a jednoduché, což vám umožňuje snadno přistupovat k požadovaným položkám. Regály Compactus jsou vybaveny různými mechanismy zakrývajícími ovládací mechanismus. Od prostých krytů řetězového převodu po dekorativní čelní desky s lakovaným plechem nebo elegantním lamino v různých dekorech, které přispívají k estetickému vzhledu prostoru. Vyberte si regálový systém Compactus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Ušetřete prostor, zlepšete organizaci a získáte přehlednost ve své organizaci v Kontaktujte nás pro více informací a nechte se inspirovat možnostmi, jak efektivně archivovat a uspořádat své dokumenty a materiály.


Archivační regály - kvalitní, designové a praktické regály pro archivaci dokumentů

Archivační regály - kvalitní, designové a praktické regály pro archivaci dokumentů

Máte rádi ve věcech pořádek? Potřebujete seřadit své dokumenty? Pak není nic praktičtějšího, než si pořídit archivační regály. Kvalitně zpracované regály pořídíte od firmy Altic Point s.r.o.. Společnost Altic Point s.r.o. vyrábí praktické, kvalitní archivační regály, kde budou Vaše dokumenty v bezpečí a pěkně uspořádané. Kvalitní lakované policové regály v sobě snoubí nejen funkčnost, ale taky pěkný design. Využití tak najdou nejen do archivů, ale také knihoven, muzeí nebo kanceláří. Regály je možné ovládat mechanicky nebo elektronicky, přičemž elektronické ovládaní lze doplnit o zabezpečení PIN kódem. Regály lze dodat v různých velikostech a doplnit o další doplňky. Pro více informací se neváhejte obrátit na společnost Altic Point s.r.o..


Nábytek do bytu, kuchyně, jídelny, ložnice, dětského pokoje, kanceláře - výhodný nákup přes eshop

Nábytek do bytu, kuchyně, jídelny, ložnice, dětského pokoje, kanceláře - výhodný nákup přes eshop

Nábytek Iveli Kroměříž je eshop, kde si můžete vybrat nábytek do bytu, kuchyně, jídelny, ložnice, dětského pokoje, kanceláře a dalších prostor. Máme široký sortiment kvalitního a moderního nábytku za výhodné ceny. V eshopu najdete nábytek pro každou místnost a vybere si podle představ. Pokud hledáte nábytek do kuchyně, můžete volit z různých typů kuchyňských linek, skříněk, stolů, židlí, regálů, polic a dalšího vybavení. Můžete si také objednat kuchyň na míru. V eshopu zakoupíte i doplňky jako dřezy, baterie, digestoře, spotřebiče a nádobí. Pro jídelnu máme velký výběr jídelních stolů, židlí, lavic, komod, vitrín, příborníků, regálů. Můžete si vytvořit vlastní jídelní set podle vašeho vkusu a počtu osob. Ložnice je místo, kde si odpočinete a načerpáte energii. Proto je důležité, aby zařízení splňovalo potřeby každodenního odpočinku. V eshopu můžete vybrat postele, rošty, matrace, polštáře, přikrývky, skříně, šatníky, komody, noční stolky a další. Můžete si také vybrat z různých stylů a odstínů nábytku. Dětský pokoj je místo, kde si vaše děti hrají i spí a učí se. Proto je důležité, aby zařízení splnilo předpoklady pro vše. V eshopu najdete sektorový nábytek do dětského pokoje i celé sestavy, samostatné dětské postele i patrové, psací stoly, židle, skříně, police i přebalovací pulty. Můžete si také vybrat z různých odstínů a motivů. Kancelář je místo, kde denně pracujete, je důležité vybavení vybírat tak, aby bylo pohodlné i vkusné. V eshopu najdete kompletní nábytek do kanceláře - psací stoly, židle, skříně, regály, kontejnery a další. Navštivte eshop enabytek-iveli.cz a zařiďte si domácnost či kancelář podle vašich představ.