Stropný zdvíhací systém 2 ks

Stropný zdvíhací systém 2 ks

Stropný zdvíhací systém 2 ks

Umiestnenie: trojposteľové bunky (veľká izba, malá izba, predsieň, WC+sprcha) - viď. PRÍLOHA 3 (nákres).
Počet trojposteľových buniek: 7 (bunky sú identické)
Nabíjacie napätie: 100-250V, AC 50-60 Hz
Pohon: Elektrický
Nosnosť: minimálne 200 kg
Prevádzkové napätie: 24V / pohon na integrované batérie
Požadujeme prehupový systém

Účel, ktorý má zdvihák splniť: Bezpečný presun klienta z izby na WC, event. do sprchy. Ide o vybavenie izieb stropným zdvíhacím zariadením, pričom veľké izby sú už vybavené stropným zdvíhacím zariadením, ktoré však bude potrebné doplniť.

Požadujeme preto systém HUMAN CARE, alebo ekvivalent plne kompatibilný s týmto systémom. Plne kompatibilný sa rozumie taká alternatíva uvádzaného parametra, ktorá zabezpečí plnú funkčnosť a výkonnosť zariadenia a zároveň takú mieru kompatibility s ostatnými systémami a zariadeniami, aká by bola dosiahnutá pri pôvodne uvádzanom parametri.

Komponenty, ktoré budú potrebné sú: dištančné popruhy (28 ks), koľaj 12 - 4 m (35 ks), koľaj 180 - 5, 5 m (7 ks) portálový vozík (28 ks), ramená HC - 45 cm (8ks), viečko 120 (14 ks), viečko 180.0 (14 ks), vozík na dištanc (28 ks) a zdvíhacia kazeta (7 ks).
Veřejná zakázka vložena:
30.05.2023 08:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nitriansky samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nitriansky samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37861298

Zadavatel ulice:
Rázusova 2/A

Zadavatel PSČ:
949 01

Zadavatel obec:
Nitra

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Antaličová

Zadavatel telefon:
+421 376 922 922


Slovník veřejné zakázky (CPV)

33192600-8
Zdvíhacie zariadenie pre zdravotnícke odvetvie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Protetika a ortézy horních končetin – prodej, úpravy a opravy prováděné specialisty

Protetika a ortézy horních končetin – prodej, úpravy a opravy prováděné specialisty

Nemáte stabilní ramenní a loketní klouby? Máte vrozenou vadu nebo artritidu a potřebujete si pořídit kvalitní ortézu? V tom případě se obraťte na specialisty společnost Ergona Opava s.r.o. Ortézy pomáhají k podpoře a fixaci horní končetiny a jsou lehké, ovladatelné a z kvalitních materiálů. Při návštěvě s poukazem od odborného lékaře Vám zajistíme polohovací, funkční nebo dynamická protéza a postaráme se i o ty dětské. V případě změn na těle také přizpůsobujeme pomůcky a provádíme úpravy a opravy protéz horních končetin.


Prodej nových i použitých vysokozdvižných vozíků a další skladové techniky

Prodej nových i použitých vysokozdvižných vozíků a další skladové techniky

Hledáte firmu, která se specializuje na prodej nových i použitých vysokozdvižných vozíků? Pak se obraťte na společnost Moravia Manipul, s.r.o. z Brna. Naše společnost prodává, opravuje a servisuje vysokozdvižné vozíky a další skladovou techniku. Pokud se potřebujete zbavit použitého nebo nepotřebného vozíku pošlete nám technickou specifikaci a fotografii kontaktujeme Vás a dále se můžeme dohodnout. V případě potřeby oprav, servisu či koupě vozíků nebo další skladové techniky nás neváhejte kontaktovat nebo můžete také navštívit naše webové stránky.


Pojízdné mobilní schůdky do firem, skladů i archivů - malé i velké až po 2,5 m s dopravou zdarma

Pojízdné mobilní schůdky do firem, skladů i archivů - malé i velké až po 2,5 m s dopravou zdarma

Mobilní schůdky Vám usnadní dostupnost vyšších regálů a vysokých odkládacích ploch ve firmách, skladech či archívech. Pokud si chcete ulehčit dostupnost oslovte firmu Kovo Praktik s.r.o., která se zabývá kovovýrobou a dodává tyto mobilní schůdky s dopravou zdarma! Naše schůdky jsou opatřeny kolečky pro snadný přesun, při stoupání na schůdky se kolečka zasunou, takže pevně stojí na nožkách. Další výhody: - všechny stupínky a horní plošina je protiskluzově upravena - konstrukce je sestavena ze stabilních a odolných ocelových trubek - povrch je opatřen práškovým lakem - nosnost 130 kg - opěrná rukojeť pro lepší stabilitu a bezpečnost. Po domluvě se zákazníkem lze zajistit jiné barevné provedení. Kontaktujete nás ještě dnes a pořiďte si také tohoto ideálního pomocníka pro odběr zboží z vyšších regálů.


Výroba protéz horních a dolních končetin na míru dle typu amputace končetiny

Výroba protéz horních a dolních končetin na míru dle typu amputace končetiny

Protézy horních a dolních končetin umožňují v dnešní době jejich nositeli provádět běžné i nadstandardní pohybové aktivity. Pokud jste se ocitli v situaci, kdy potřebujete na míru zhotovit protézu horní nebo dolní končetiny, kontaktujte společnost ORTEA, spol. s.r.o., která je specialistou na výrobu protéz. Vyrábíme protézy horních končetin, které mohou plnit pouze pasivní, kosmeticky-estetickou úlohu, nebo funkční úlohu. Pomůžeme Vám také s výběrem protézy dolní končetiny dle typu amputace. Neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám překonat Vaše problémy s pohybem.


Inkontinenční pomůcky pro dospělé - podložky, fixační kalhotky a body zajišťující pohodlí

Inkontinenční pomůcky pro dospělé - podložky, fixační kalhotky a body zajišťující pohodlí

Trápí Vás inkontinence? Už si nemusíte dělat starosti a mít z toho těžkou hlavu, inkontinenční pomůcky, které najdete na eshopu ABENA, Vám zajistí pohodlí a pocit bezpečí ve všech situacích. Specializujeme se na prodej absorpčních pomůcek pro pro lehkou, střední, ale i těžkou inkontinenci. Dneska inkontinencí netrpí pouze starší lidé, ale může trápit hlavně maminky po porodu. S našimi inkontinenčními pomůckami si budete opět moct užívat a opět normálně žít. V sortimentu inkontinenčních pomůcek naleznete: - inkontinenční vložky pro ženy i muže - anatomicky tvarované, absorpční - inkontinenční pleny - plenkové kalhotky - podložky pod nemocné - jednorázové, textilní - nepropustná prostěradla - fixační pomůcky - fixační kalhotky a body - vhodné pro zajištění vložkových plen. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, můžete nás v Ostravě navštívit a my Vám rádi poradíme.


SELVO invalidní a seniorské vozíky s pomocí joystiku na ovládacím panelu

SELVO invalidní a seniorské vozíky s pomocí joystiku na ovládacím panelu

Potřebujete pomoc při pohybu? Invalidní vozíky nebo je taky znáte jako seniorské vozíky má firma GARDENTECH Jaroslav Toninger Brno na prodejně. Ať už pro seniory, ale i osoby po operaci či úraze. Při osobní návštěvě Vám ukáže jak jednoduchá a rychlá je manipulace s vozíkem. Elektrický invalidní vozík SELVO i4400: -čtyřkolový elektrický invalidní vozík klasického typu -pomocí joystiku na ovládacím panelu umístěném na loketní opěrce volíte rychlost a směr pojezdu -velice snadnou možnost nasedání -složení je shodné jako u klasických invalidních mechanických vozíků uchopením sedáku uprostřed a jeho zvednutím -dobíjení je řešeno běžnou 230V nabíječkou, která je součástí balení. Elektrický invalidní vozík SELVO i4600, i4600L: -také má panel s joystickem, díky čemuž poskytuje snadné intuitivní ovládání -panel je standardně umístěn na pravé loketní opěrce, na přání zákazníka je možné instalovat panel i na opěrku levou -volíte si rychlost i směr pojezdu -ukazuje stav nabití baterií -má klasický design s možností jednoduchého složení vozíku -po vyjmutí baterie lze složit opěrku zad a vozík lehce složit zvednutím sedáku. -odklápění stupaček na nohy umožňuje snadné uložení vozíku. Dobíjení je řešeno běžnou 230V nabíječkou.