Pokládka plechových střech, pokrývačské a klempířské práce

TOM střechy

Pokládka plechových střech, pokrývačské a klempířské práce

Plechové taškové střešní krytiny i velkoformátové plechové střechy jsou dnes velmi populární pro svoji nízkou hmotnost, dlouhou životnost, snadnou montáž a stálobarevnost. Specialistou na pokládku plechových střešních krytiny je pokrývačská a klempířská firma TOM střechy z Uherskohradišťska.

Stropný zdvíhací systém 2 ks

Stropný zdvíhací systém 2 ks

Stropný zdvíhací systém 2 ks

Umiestnenie: trojposteľové bunky (veľká izba, malá izba, predsieň, WC+sprcha) - viď. PRÍLOHA 3 (nákres).
Počet trojposteľových buniek: 7 (bunky sú identické)
Nabíjacie napätie: 100-250V, AC 50-60 Hz
Pohon: Elektrický
Nosnosť: minimálne 200 kg
Prevádzkové napätie: 24V / pohon na integrované batérie
Požadujeme prehupový systém

Účel, ktorý má zdvihák splniť: Bezpečný presun klienta z izby na WC, event. do sprchy. Ide o vybavenie izieb stropným zdvíhacím zariadením, pričom veľké izby sú už vybavené stropným zdvíhacím zariadením, ktoré však bude potrebné doplniť.

Požadujeme preto systém HUMAN CARE, alebo ekvivalent plne kompatibilný s týmto systémom. Plne kompatibilný sa rozumie taká alternatíva uvádzaného parametra, ktorá zabezpečí plnú funkčnosť a výkonnosť zariadenia a zároveň takú mieru kompatibility s ostatnými systémami a zariadeniami, aká by bola dosiahnutá pri pôvodne uvádzanom parametri.

Komponenty, ktoré budú potrebné sú: dištančné popruhy (28 ks), koľaj 12 - 4 m (35 ks), koľaj 180 - 5, 5 m (7 ks) portálový vozík (28 ks), ramená HC - 45 cm (8ks), viečko 120 (14 ks), viečko 180.0 (14 ks), vozík na dištanc (28 ks) a zdvíhacia kazeta (7 ks).
Veřejná zakázka vložena:
30.05.2023 08:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nitriansky samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nitriansky samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37861298

Zadavatel ulice:
Rázusova 2/A

Zadavatel PSČ:
949 01

Zadavatel obec:
Nitra

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Antaličová

Zadavatel telefon:
+421 376 922 922


Slovník veřejné zakázky (CPV)

33192600-8
Zdvíhacie zariadenie pre zdravotnícke odvetvie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Modulární pásy a příslušenství – plastové moduly poháněné ozubenými koly

Modulární pásy a příslušenství – plastové moduly poháněné ozubenými koly

Chcete pořídit pro Vaší společnost pásy či jinou dopravní techniku fungující v různých směrech z plastových modulů poháněnými ozubenými koly? V tom případě se obraťte na společnost Transportní technika Tůma s.r.o. Společnost Transportní technika Tůma s.r.o. dodává modulární pásy pro otevřenou nebo uzavřenou plochu, s možností aplikace jako rovinné, spirální nebo rádiusové a postará se také o širokou škálu příslušenství jako jsou bočnice, unašeče, přechodové hřebeny a mnoho dalšího. Pořiďte si modulární pásy a kontaktujte nás ještě dnes!


Půjčovna VZV a manipulační techniky – pronájem vysokozdvižných vozíků za bezkonkurenční cenu

Půjčovna VZV a manipulační techniky – pronájem vysokozdvižných vozíků za bezkonkurenční cenu

Chcete zvýšit efektivitu a bezpečnost při manipulaci s materiálem? Hledáte společnost pronajímajjící manipulační techniku a vysokozdvižné vozíky? V tom případě se obraťte na společnost DAMATECH, spol. s r. o. Společnost DAMATECH, spol. s r. o. má široký výběr vozíků různých typů, velikostí a nosností s možností pronájmu na krátkodobé i dlouhodobé období. Mezi výhody pronájmu se řadí úspora nákladů, flexibilita, snadná dostupnost a servis. Pronajměte si VZV za bezkonkurenční ceny a navštivte naši společnost ještě dnes!


Jak na hallux valgus neboli vbočený palec - řešte včas získanou deformitu nohy

Jak na hallux valgus neboli vbočený palec - řešte včas získanou deformitu nohy

Bolí vás kloub palce nohy? Možnou příčinou může být získaná deformita nohy tzv. hallux valgus neboli vbočený palec. Jedná se o geneticky dané onemocnění, které se může projevit při nesprávném zatížení nohy, životním stylu, nadváze, ale také nošením špatné obuvi. Obraťte se na naši společnost Ergona Opava s.r.o., pobočka Brno a řešte bolesti palce zavčasu. Mezi nejčastější příznaky tohoto onemocnění patří obtíže při obouvání, bolest z boku chodidla, zvětšení kloubu, otok, dále zkřížení palce s druhým prstem, narůstající zdravotní potíže a nemožnost nošení běžně dostupné obuvi. Nepodceňujte situaci a zaměřte se na preventivní opatření. Doporučujeme zvolit vhodnou ortopedickou a volnou obuv, vložky, pravidelná cvičení (uvolnění, protažení přitahovače, aktivní odraz), masáže chodidel, tejpování a v neposlední řadě taky speciální pomůcky (korektory, chrániče). Navštivte Protetiku na ulici Hybešova, kde Vám pomůžeme vybrat vhodné zdravotní pomůcky, ale i obuv přesně podle vašich potřeb.


Profesionální servis dopravních a manipulačních systémů – prodloužení životnosti pomocí servisních zásahů

Profesionální servis dopravních a manipulačních systémů – prodloužení životnosti pomocí servisních zásahů

Potřebujete zajistit servis Vašich dopravníků, dopravních a manipulačních systémů? Hledáte někoho, kdo zajistí pravidelnou údržbu i opravy? V tom případě se obraťte na společnost ROBOPAL s.r.o. Společnost ROBOPAL s.r.o. provádí kromě dodávky nových systémů i servis zařízení, pravidelné prohlídky, úpravy řídícího softwaru, rozšiřování mechanické a elektrické části a úpravy pro prodloužení životnosti. Při bezplatné návštěvě jsou následně navrženy možnosti pro prodloužení životnosti formou servisních zásahů. Mějte systémy v pořádku, prodlužte životnost pravidelným servisem a kontaktujte nás co nejdříve!


Ruční, elektrické paletové a vysokozdvižné vozíky - bohatý výběr na našem e-shopu

Ruční, elektrické paletové a vysokozdvižné vozíky - bohatý výběr na našem e-shopu

Ve světě logistiky je klíčové mít spolehlivou a efektivní manipulační techniku. A právě společnost Linde Material Handling s.r.o. má k dispozici nejnovější přírůstky vozíků, které jsou nyní dostupné na jejich e-shopu. Základem každého skladu jsou paletové vozíky, které mohou být ruční a elektrické. Při manipulaci jsou synonymem pro flexibilitu a spolehlivost. V Linde Material Handling s.r.o. naleznete širokou škálu modelů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a pracovním podmínkám. Pro manipulaci s těžkými břemeny ve větších výškách jsou ideálním vysokozdvižné vozíky, které jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi a aby bylo možné využít plný potenciál každého vozíku, disponujeme také příslušenstvím a doplňky - od baterií a nabíječek po různé druhy vidlic a adaptérů. U nás naleznete vše, co potřebujete pro bezproblémovou práci.


Prodej zdravotnických potřeb, pomůcek - vše na jednom místě

Prodej zdravotnických potřeb, pomůcek - vše na jednom místě

Co vše u nás naleznete: - obvazový materiál a náplasti - rehabilitační pomůcky (balony, míče) - ortopedické pomůcky, boty, vložky, matrace - stoličky do sprchy, vany - lékařské nástroje - autolékárničky - hygienické potřeby - kosmetika - baterie do sluchadel - polohovací lůžka - ortézy a další. S výběrem vhodných zdravotnických potřeb i pomůcek vám vždy rádi pomůžeme.