Odolné a stabilní konektory a konektorové systémy Inotec Electronics

Mechatronic, spol. s r.o.

Odolné a stabilní konektory a konektorové systémy Inotec Electronics

Optimální řešení rozhraní mezi kabelem a konečným zařízením získáte prostřednictvím kontektorových systémů renomovaného výrobce Inotec Electronics. Mechanicky odolné, funkční, maximálně stabilní konektory Inotec nabízí v České republice přední distributor a výhradní obchodní zástupce Inotec Electronics – společnost MECHATRONIC z Prahy.

Stropný zdvíhací systém 2 ks

Stropný zdvíhací systém 2 ks

Stropný zdvíhací systém 2 ks

Umiestnenie: trojposteľové bunky (veľká izba, malá izba, predsieň, WC+sprcha) - viď. PRÍLOHA 3 (nákres).
Počet trojposteľových buniek: 7 (bunky sú identické)
Nabíjacie napätie: 100-250V, AC 50-60 Hz
Pohon: Elektrický
Nosnosť: minimálne 200 kg
Prevádzkové napätie: 24V / pohon na integrované batérie
Požadujeme prehupový systém

Účel, ktorý má zdvihák splniť: Bezpečný presun klienta z izby na WC, event. do sprchy. Ide o vybavenie izieb stropným zdvíhacím zariadením, pričom veľké izby sú už vybavené stropným zdvíhacím zariadením, ktoré však bude potrebné doplniť.

Požadujeme preto systém HUMAN CARE, alebo ekvivalent plne kompatibilný s týmto systémom. Plne kompatibilný sa rozumie taká alternatíva uvádzaného parametra, ktorá zabezpečí plnú funkčnosť a výkonnosť zariadenia a zároveň takú mieru kompatibility s ostatnými systémami a zariadeniami, aká by bola dosiahnutá pri pôvodne uvádzanom parametri.

Komponenty, ktoré budú potrebné sú: dištančné popruhy (28 ks), koľaj 12 - 4 m (35 ks), koľaj 180 - 5, 5 m (7 ks) portálový vozík (28 ks), ramená HC - 45 cm (8ks), viečko 120 (14 ks), viečko 180.0 (14 ks), vozík na dištanc (28 ks) a zdvíhacia kazeta (7 ks).
Veřejná zakázka vložena:
30.05.2023 08:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nitriansky samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nitriansky samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37861298

Zadavatel ulice:
Rázusova 2/A

Zadavatel PSČ:
949 01

Zadavatel obec:
Nitra

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Antaličová

Zadavatel telefon:
+421 376 922 922


Slovník veřejné zakázky (CPV)

33192600-8
Zdvíhacie zariadenie pre zdravotnícke odvetvie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej elektrických vozíků a skútrů pro seniory a invalidy - nové i starší tříkolky a čtyřkolové modely

Prodej elektrických vozíků a skútrů pro seniory a invalidy - nové i starší tříkolky a čtyřkolové modely

Pokud hledáte spolehlivý elektrický vozík nebo skútr pro seniory nebo invalidní osoby, v regionu Zlínský kraj, Morava Vám jako dodavatele můžeme doporučit firmu Valprox s.r.o. z Provodova u Zlína. Tato firma se specializuje na prodej i následný servis elektrických invalidních vozíků a skútrů. Máte možnost si vybrat z mnoha variant, se všemi se budete pohybovat venku pohodlně. Tyto elektrické vozíky můžete používat bez řidičského průkazu. Výhoda je, že mají dlouhou výdrž baterie a jsou snadno ovladatelné. Na webu firmy Valprox s.r.o. najdete široký sortiment nových i použitých elektrických vozíků a skútrů, které jsou důkladně prohlédnuty a zkontrolovány před prodejem. Můžete si vybrat z různých typů a modelů, jako jsou tříkolové nebo čtyřkolové elektrické skútry, nebo skládací elektrické invalidní vozíky, které se snadno přepravují. Mezi značky, které firma Valprox s.r.o. prodává, patří například SELVO, BEC Sterling, LPN, CTM, Maston, Meyra, Pride, Handicare Winner, Booster, Trioplan a mnohé další.


Manipulační technika, vozíky a rudly - výroba a prodej

Manipulační technika, vozíky a rudly - výroba a prodej

Potřebujete kvalitní manipulační techniku? Potom se obraťte na naší spolehlivou společnost Kovo Praktik s.r.o. z Ostravy. V našem sortimentu naleznete vše od manipulační techniky, až po vozíky a rudly. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou, při které využíváme kvalitních materiálů, komponent a ověřených postupů, které zaručují vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Mezi manipulační technikou naleznete: - plošinové vozíky - stavebnicové plošinové vozíky - plošinové vozy - policové vozíky - speciální vozíky - skříňové vozíky - rudly - manipulace se sudy - manipulace s technickými plyny - stěhovací plošiny - vozíky na bedny a palety Nabízíme neocenitelné pomocníky všude tam, kde potřebujete převážet krabice, pytle, přepravky či jiný materiál. Navštivte naše stránky, kde se dozvíte více. Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám se vším pomůžeme a poradíme. Těšíme se na Vaší návštěvu.


Záruční i pozáruční servis a opravy vysokozdvižných vozíků Linde, Desta a dalších značek

Záruční i pozáruční servis a opravy vysokozdvižných vozíků Linde, Desta a dalších značek

Využíváte ve své společnosti vysokozdvižné vozíky a hledáte odborníky na servis a opravy? V tom případě se obraťte na společnost VZV DESTA SERVIS, která své práce realizuje v oblastech Olomouce, Přerova, Prostějova, Brna, Litovle, Šternberka a v dalších městech. Firma VZV DESTA SERVIS provádí záruční a pozáruční servis u vysokozdvižný vozíků Linde, Desta, Balkancar, Tailift a postará se také o opravy motorů, ojnic, vstřikovacích čerpadel, převodovek, agregátů a dalších částí vysokozdvižných vozíků. Nechte provádět servis u specialistů a kontaktujte nás!


Speciální ortopedické boty a vložky na míru - pro děti, dospělé a sportovce

Speciální ortopedické boty a vložky na míru - pro děti, dospělé a sportovce

Trápí Vás bolesti při chůzi, nemůžete nosit běžně dostupnou obuv? Se správnou korekcí vrozených a získaných vad nohou Vám pomůže nejen v okolí Olomouce společnost Ergona Opava s.r.o. Vhodná obuv je výbornou prevencí proti různým onemocněním a deformacím. Může jít neuropatie, kontraktury prstů, spastické stavy, dále zkraty končetin, amputace, ploché nebo lukovité nohy. Klademe důraz na precizní zpracování a ohebnost, proto veškeré části obuvi vyrábíme ručně a z přírodních materiálů. Vše vyhotovíme po změření otisku, obkresu obvodové míry, v případě potřeby provedeme sádrový odlitek. Z katalogu vzorů si můžete vybrat barvu, a také částečně tvar. Finální provedení určíme po konzultaci s protetickým odborníkem, vždy s ohledem na Vaše zdravotní potíže. Vložky vyrábíme také pro sportovce. Skvěle absorbují nárazy, podporují nožní klenby a stabilizují postavení celého těla. Ortopedickou obuv lze pořídit i na základě předpisu odborného lékaře.


Těsnící límce pro nákladové rampy, vyrovnávací můstky a nákladové plošiny – vše pro jednoduchou nakládku a vykládku

Těsnící límce pro nákladové rampy, vyrovnávací můstky a nákladové plošiny – vše pro jednoduchou nakládku a vykládku

Hledáte kvalitního prodejce techniky, která Vám zjednoduší a zrychlí proces nakládky a vykládky zboží? V tom případě se obraťte na společnost TECHNOPARK CZ s. r. o. Vyrovnávací můstky jsou dodávány s výsuvným nebo klopným čelem, obě varianty zaručují nosnost 6 tun, zesílenou konstrukci, různé typy provedení sklopného čela a havarijní vypínací tlačítko na každé jednotce. Těsnící límce chrání budovu před poškozením při parkování nákladního vozidla a jsou vhodné pro všechny typy nástaveb kamionů. Nákladové plošiny slouží k úspoře prostoru ve skladu, jsou vhodné i ke starším budovám a díky boční montáži se šikmým úhlem nemusí nákladní vozidlo parkovat k budově kolmo.


Schodišťové sedačky Handicare - překonání schodů bez námahy

Schodišťové sedačky Handicare - překonání schodů bez námahy

Potřebujete ve vašem domě nebo v komerčních prostorách pomoci s nalezením nejvhodnějšího řešení k překonání schodů? Firma MANUS Prostějov, spol. s r.o. je specialistou na řešení bezbariérového přístupu do bytových i nebytových objektů. Schodišťové sedačky od firmy MANUS Prostějov jsou koncipovány tak, aby pomohly vyřešit všechny typy bariér dle požadavků klienta. MANUS Prostějov vám při volbě konkrétního typu schodišťové sedačky poradí, záleží vždy na přesných parametrech místa instalace, vašich potřebách a způsobu použití. Sedačky jsou velkým pomocným prvkem nejen pro tělesně postižené osoby, ale i pro seniory a osoby, které mají problémy s pohybem po schodišti. Více se dozvíte na našich webových stránkách. Vyplňte nezávazný formulář, rádi vám poradíme.