Rozšírenie existujúcej plochy zberného dvora – stavebné práce

Rozšírenie existujúcej plochy zberného dvora – stavebné práce

Predmetom zákazky sú stavebné práce pre rozšírenie existujúcej plochy zberného dvora v rozsahu dvoch stavebných objektov (SO 01 Oceľový prístrešok, SO 02 Rozšírenie spevnenej plochy, boxy, oporný múr). Objekt "SO 01 Oceľový prístrešok" bude prízemný, bez podpivničenia založený na základových pásoch, nosné oceľové stĺpy v rohoch budú osadené do základových pätiek. Objekt "SO 02 Rozšírenie spevnenej plochy, boxy, oporný múr" bude slúžiť pre potreby manipulácie s odpadom.
Veřejná zakázka vložena:
30.05.2023 08:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Nová Baňa

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
27.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Nová Baňa

Zadavatel IČ:
00320897

Zadavatel ulice:
Nám. Slobody 1

Zadavatel PSČ:
968 26

Zadavatel obec:
Nová Baňa

Kontaktní osoba:
Mgr. Pavol Krajči

Zadavatel telefon:
+421 907 409 793


Zadavatel web:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-profilov/zakazky/5382

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Svařované nerezové zábradlí na balkon, terasu, schodiště, do francouzského okna - výroba na zakázku

Svařované nerezové zábradlí na balkon, terasu, schodiště, do francouzského okna - výroba na zakázku

Pokud hledáte výrobce kvalitního nerezového zábradlí z okolí Vsetína, firma HB-nerezové zábradlí s.r.o. z Valašského Meziříčí splní i náročné požadavky a vyrobí na zakázku svařované zábradlí z nerezu na balkon, terasu, schodiště i do francouzského okna. Svařované nerezové zábradlí je ideální volbou pro každého, kdo si zakládá na precizním zpracování a dlouhodobé odolnosti. Venkovní nerezové zábradlí: Ideální řešení pro váš balkon i terasu. Materiál odolá nepříznivým povětrnostním podmínkám. Díky použití kvalitní nerezové oceli můžete počítat s dlouhou životností a minimální údržbou. Výroba je řešena na zakázku, aby každý kus dobře zapadl do konkrétního prostoru, vycházíme tedy z Vašeho zadání. Vnitřní nerezové zábradlí: Pro vnitřní prostory, jako jsou schodiště a francouzská okna máme řešení, které splňuje požadavky na funkčnost i design. U vnitřního zábradlí je velmi důležitá bezpečnosti i moderní design. Díky variabilitě a možnostem úprav si můžete být jisti, že nerezové zábradlí dokonale zapadne do vašeho interiéru. Součástí našeho portfolia jsou i dřevěná či nerezová madla, která slouží jako doplněk zábradlí a zajišťují pohodlné uchopení. Pokud hledáte alternativu a v interiéru chcete cítit lehkost a eleganci, možná vás zaujme skleněné zábradlí, které vnáší do prostoru vzdušnost a jemnost. Navíc vyrábíme i skleněné posuvné dveře, které mohou být ideálním doplňkem vašeho interiéru. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi si dohodneme konzultaci.


Pokládka asfaltových vrstev, směsí, litý asfalt - ryze česká firma

Pokládka asfaltových vrstev, směsí, litý asfalt - ryze česká firma

Vyrábíme obalované asfaltové směsi i litý asfalt a realizuje právě jejich pokládku. Firma JANKOSTAV s.r.o., která si díky dlouholeté existenci a kvalitě poskytovaných služeb vybudovala pevnou pozici na trhu, Vám nabízí výrobu - asfaltobetonu a obalovaného kameniva - drenážních asfaltů - litého asfaltu - specifických směsí na zakázku (včetně modifikovaného asfaltu a specifických přísad) a pokládku asfaltových směsí vlastními finišery - pásový finišer DEMAG DF 45 C (šířka pokládky 1,2 – 2,4m) - kolový finišer CAT AP 600 D (šířka pokládky 2,5 – 7,8m) Spolehněte se na profesionály ve společnosti JANKOSTAV s.r.o. a přidejte se tak k řadě spokojených zákazníků, které najdete v České republice i na Slovensku.


Bioklimatická hliníková pergola ARTOSI - pohyblivé lamely umožňují individuální stínění a větrání pergoly

Bioklimatická hliníková pergola ARTOSI - pohyblivé lamely umožňují individuální stínění a větrání pergoly

Pergola v zahradě je v dnešní době již standardem, pokud si chcete dopřát vyšší komfort při posezení s přáteli, zvolte bioklimatickou pergolu ARTOSI, jejíž předností je možnost rozdělení střechy na více nezávislých sekcí. Díky pohyblivým lamelám snadno zamezíte vstupu slunečních paprsků. Nejste tedy limitování nastavením celé střechy a můžete reagovat individuálně na sluneční svit a větrat nebo stínit v libovolné části pergoly. V lokalitě Zlínský kraj je dodavatelem bioklimatických pergol společnost MONTPLAST s.r.o. Uherský Brod. V letních měsících může být pod běžným zastřešením teplota i o deset stupňů vyšší než u bioklimatické pergoly. Pergoly ARTOSI jsou vyráběny s vysokou přesností - do jednoho cm a jejich montáž je velmi rychlá a snadná. Není tedy proč váhat. Musíte se jen rozhodnout, zda zvolit volně stojící pergolu, nebo namontovanou ke stěně domu. V MONTPLAST máte možnost také doplnit boční stěny ostatními prvky stínicí techniky.


Výroba z oceli, nerezu - schodiště, zábradlí, madla, brány, nerezové molo

Výroba z oceli, nerezu - schodiště, zábradlí, madla, brány, nerezové molo

Profesionálem v oboru zámečnictví je Vít Hél z Uherského Ostrohu. Provádíme svařování oceli a nerezu. Zakázky se týkají převážně výroby schodiště, zábradlí, madla, dále dodáme brány, branky, ploty i nerezové molo, poklopy, žebříky. Můžete očekávat kvalitně odvedenou práci. Klientelu tvoří zákazníci z okolí Uherského Hradiště, Veselí nad Moravou, Bzence. Mimo zámečnické výrobky realizujeme i dřevěné pergoly, zahradní domky, přístřešky. Naši práci si můžete prohlédnout na webových stránkách.


Tvarové výpalky a výpalky s úkosy  - CNC zakázková, sériová výroba

Tvarové výpalky a výpalky s úkosy - CNC zakázková, sériová výroba

Hledáte profesionála v oblasti zpracování plechů? Firma R + W Ferra s.r.o. z Brna zajišťuje CNC zakázkovou i sériovou výrobou tvarových výpalků a výpalků s úkosy pro Vysočinu a okolí. Výpalky zpracujeme z vlastního nebo dodaného materiálu (různé formáty, jakosti). Provádíme různé metody zpracování, a to pálení laserem, autogenem a plazmou, řezání vodním paprskem či dělení řezů. Postaráme se o technologickou přípravu, zpracování podkladů a konkrétní cenové kalkulace. Mezi naše služby patří také dokončovací práce, jako je svařování, obrábění, dílčí montáže a povrchové úpravy. Vždy dbáme na flexibilní přístup při realizaci zakázky, splnění požadavků zákazníka a dodržení dohodnutého termínu dokončení.


Odolné terasy Selt  s možností natočení stínících lamel u střechy i LED podsvícení

Odolné terasy Selt s možností natočení stínících lamel u střechy i LED podsvícení

Představujeme vám odolné terasy SELT – ideální řešení pro váš venkovní prostor, které zajistí pohodlí za jakéhokoli počasí. Zákazníci z Uherského Hradiště, Zlínského a Jihomoravského kraje se mohou obrátit na firmu ZZ Stavby – Zdeněk Žiška z Traplic. Díky konstrukci teras SELT, která je vybavena inovativním systémem odvodnění, se nemusíte obávat deště a robustní konstrukce odolá i silnému slunečnímu záření. Dálkově ovládané stínící lamely u střechy Vám umožní natočení v rúzném úhlu a tím je možné regulovat množství světla a větru podle vašich potřeb. Terasy můžete snadno doplnit o moderní LED podsvícení. Pro maximální ochranu a komfort je možné využít také stahovací dálkově ovládané boční stěny. Terasy jsou k dispozici v široké škále barevných variant. Model SB 400 splňuje přísnou normu EN 1090, což zaručuje nejen vysokou funkčnost, ale i estetický vzhled. Objevte kouzlo Teras SELT a my pro Vás vytvoříme dokonalé místo pro relaxaci a zábavu.