Demontáž a likvidácia azbestu v objekte bývalej ubytovne Hviezda v Bratislave

Demontáž a likvidácia azbestu v objekte bývalej ubytovne Hviezda v Bratislave

Predmetom zákazky je demontáž všetkých prvkov stavby pôvodnej ubytovne Hviezda v Bratislave s obsahom azbestu a zabezpečenie likvidácie takto získaného azbestu (príp. materiálov s obsahom azbestu) spôsobom podľa platnej legislatívy.

Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je obsiahnutá v nasledovnej dokumentácii tvoriacej prílohy týchto súťažných podkladov:
správa o výskyte materiálov s obsahom azbestu v objekte bývalej ubytovne Hviezda v Bratislave z novembra 2022, ktorá bola vyhotovená spoločnosťou DILMUN SYSTEM, s. r. o., so sídlom Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava, IČO: 45 536 783 (príloha č. 7 súťažných podkladov)
technologický postup odstránenie materiálov s obsahom azbestu v objekte bývalej ubytovne Hviezda v Bratislave z novembra 2022, ktorý bol vyhotovený spoločnosťou DILMUN SYSTEM, s. r. o., so sídlom Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava, IČO: 45 536 783 (príloha č. 8 súťažných podkladov)
neocenený (tzv. slepý) výkaz výmer (príloha č. 6 súťažných podkladov).
Veřejná zakázka vložena:
29.05.2023 09:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Bytová agentúra rezortu ministerstva obrany

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Bytová agentúra rezortu ministerstva obrany

Zadavatel IČ:
34000666

Zadavatel ulice:
Pri Šajbách 12

Zadavatel PSČ:
831 06

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Tomáš Szabo

Zadavatel telefon:
+421 917 785 980

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.barmo.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45262660-5
Práce na odstraňovaní azbestu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Compoundace plastových materiálů-výroba, plastových compoundů, kompozitů na míru

Compoundace plastových materiálů-výroba, plastových compoundů, kompozitů na míru

Společnost REMIVA, z regionu Kroměříž-Zlínský kraj, se zabývá recyklací plastů a využívá technologie Compoundace pro míchání plastových materiálů. Výroba plastových compoundů, kompozitů vlastní výroby pod názvem Remilen, nebo na míru zákazníkovi - naše společnost může nejen míchat více různých komponentů do jedné směsi, ale může téměř jakýkoliv typ plastu parfemovat a barvit na přesný odstín. Compoundace technických neplněných plastů pro automobilový, elektro-technický a ostatní zpracovatelský průmysl plastů. Všechny compoundy jsou atestovány. Balení všech compoundů je do bigbagu 1000kg nebo 1050kg. Plníme materiály CACO3 a Talk do 25%. Číselné řady s označením pouze C nebo T na začátku určují, že materiál je vyroben z originál materiálů: - Remilen C10, C20, C25 - Remilen T10, T20, T25. Číselná řada s označením RC nebo RT znamená, že tento materiál je vyroben ze vstupní suroviny PP recyklát a plnivo Talk nebo CACO3: - Remilen RC10, RC20, RC25 - Remilen RT10, RT20, RT25. Se speciálními požadavky na výrobu compoundů se na nás neváhejte obrátit.


Výkup kabelů a elektroodpadu - výhodné ceny, vážení na digitálních váhách

Výkup kabelů a elektroodpadu - výhodné ceny, vážení na digitálních váhách

Kabely či elektroodpad Vám za dobrou cenu vykoupí firma OPAMETAL s. r. o. se sběrnou ve Znojmě. Vše vážíme na přesných digitálních váhách. V našich sběrných surovinách vykupujeme a následně likvidujeme všechny druhy kabelů: - měděné kabely - hliníkové kabely - samonosné kabely - dráty Kromě kabelů vykupujeme kompletní železný šrot, kovový odpad, barevné kovy, autobaterie, elektromotory. Vše vážíme na přesných digitálních váhách a při větším objemu kovového odpadu možnost přistavení automobilu s hydraulickou rukou, také Vám přistavíme kontejner zdarma.


Recyklovaný, tříděný stavební odpad, prodej stavebního recyklátu

Recyklovaný, tříděný stavební odpad, prodej stavebního recyklátu

Recyklační dvůr Míškovice u Zlína funguje i jako prodejna stavebního recyklátu. Recyklovaný stavební odpad lze využít např. pro stabilizaci příjezdové cesty, okolí domu, nebo jako zásypový materiál. Kvalitní tříděný recyklát od nás má vysokou úroveň a je možné ho využít mnoha způsoby. K odběru recyklát cihelný tříděný i netříděný, recyklát betonový, tříděný stavební odpad - cihly, beton, tašky, keramické výrobky, asfaltové směsi, stavební materiál na bázi sádry, směsné demoliční dopady. Naše ceny jsou příznivé a při odběru většího množství recyklátu je cena stanovena dohodou. Kontaktujte nás na tel.: 731490449.


Svoz obalových materiálů pro firmy a jejich následná recyklace od EKO-KOM a.s.

Svoz obalových materiálů pro firmy a jejich následná recyklace od EKO-KOM a.s.

Máte společnost, která vyrábí výrobky a balí je do plastových obalů? Není Vám jedno životní prostředí? Pak se můžete obrátit na společnost EKO-KOM a.s. z Prahy, která zajišťuje recyklaci plastových obalů a jejich další využití. Společnost EKO-KOM a.s. funguje na trhu již přes dvacet let. A sběrnou síť pro recyklaci obalů zajišťuje po celé České republice již pro více než dvacet tisíc firem. Společnost zajišťuje svoz vytříděných obalových odpadů a jejich následnou úpravu na kvalitní surovinu, která může mít další využití jak pro trh tady, tak pro trh v cizině. Chcete se o činnosti EKO-KOM a.s. dozvědět více? Pak se obraťte na společnost nebo si zajděte na každoroční konferenci, kterou pravidelně od roku 2000 pořádá.


Sběrna druhotných surovin a kovového odpadu v Novém městě na Moravě

Sběrna druhotných surovin a kovového odpadu v Novém městě na Moravě

Přemýšlíte, kam odvézt druhotné suroviny, kovový odpad? Sháníte se po sběrně v Novém Městě na Moravě? Navštivte nás, společnost M-recycling s.r.o. Provozujeme sběrnu druhotných surovin a kovového odpadu. Specializujeme se na výkup a zpracování kovových odpadů, železa a barevných kovů. Vykupujeme například měď, bronz, mosaz, olovo, zinek, hliník, nerez, elektromotory, akumulátory, katalyzátory, elektroodpady a papír. Provádíme také likvidaci technologických zařízení, kotelen, strojů, autovraků a dalších odpadů. Zajišťuje odvoz a svoz odpadu vlastními vozidly, včetně nakládky hydraulickou rukou. Vystavíme potvrzení o ekologické likvidaci a dodržuje všechny platné normy a předpisy. Působíme nejen v Novém Městě na Moravě, ale také v okolních obcích, jako jsou Bystřice nad Pernštejnem, Žďár nad Sázavou, Ostrov nad Oslavou. Nabízíme férové ceny, rychlou a kvalitní obsluhu, vlastní dopravní techniku a profesionální přístup. Firma M-recycling, s.r.o. je Vaším spolehlivým partnerem pro sběr a recyklaci druhotných surovin a kovového odpadu.


Recyklace plastových materiálů, technologických odpadů

Recyklace plastových materiálů, technologických odpadů

Využijte dlouholeté zkušenosti firmy REMIVA, s.r.o. Chropyně v oboru recyklace plastových materiálů. Umíme nabídnout recyklaci Vašich technologických odpadů ! Kontaktujte nás na tel.: +420573358655. Pokud tedy neplánujete další využití plastových odpadů, nabízíme jejich výkup v různých formách – plasty, fólie, profily, trubky, prášek apod.. Technologické odpady zpracováváme formou drcení a regranulace. Nabízíme i zakázkovou výrobu plastové drtě či regranulátu. Jsme skupinou firem Remiva Group. Společnost Ceptum-CZ, s.r.o. se zabývá výrobou nových plastových granulátů - máme vlastní vývojové pracoviště.