CHATA NOVÁ BREZOVKA - II. Etapa - I. fáza

CHATA NOVÁ BREZOVKA - II. Etapa - I. fáza

Predmetom zákazky je výber zhotoviteľa diela na realizáciu stavebných prác pre projekt - CHATA NOVÁ BREZOVKA - II. Etapa - I. fáza.


Bližšia špecifikácia k realizácii zákazky je podľa projektovej dokumentácie a výkazu výmer, ktoré sú neoddeliteľnou
súčasťou súťažných.
Veřejná zakázka vložena:
29.05.2023 10:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Saleziáni don Bosca - Slovenská provincia

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Saleziáni don Bosca - Slovenská provincia

Zadavatel IČ:
00586421

Zadavatel ulice:
Miletičova 7

Zadavatel PSČ:
821 08

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
Richard Viliam

Zadavatel telefon:
+421 910 905 434

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bydlení na Kopečku v Liberci, exkluzivní byty za rozumnou cenu, komfortní bydlení na jižní stranu - Vyprodáno!

Bydlení na Kopečku v Liberci, exkluzivní byty za rozumnou cenu, komfortní bydlení na jižní stranu - Vyprodáno!

Aktuálně: Bytový projekt v centru Liberce - Bydlení na Kopečku je kompletně vyprodán! Aktuální informace Vám ráda poskytne: Andrea Matušková telefon: +420 603 888 625 email: matuskova@relia.cz Stavební firma HAVAX z Liberce Vám představuje zcela nový projekt bytového domu Bydleni Na Kopečku. Společnost HAVAX je vyhlášená svou kvalitou práce a již v minulosti realizovala úspěšné projekty. Bydlení Na Kopečku dodává zcela jiný architektonický rozměr. Nabízíme možnost dostupného bydlení všem generacím v energeticky úsporném domě třídy A. Exkluzivní byty za rozumnou cenu jsou opravdu výhodnou investicí. Rezidenční dům se 13 byty bude mít šest podlaží. Dvě spodní podlaží jsou určena pro vaše pohodlné a bezpečné parkování. Ve vyšších patrech jsou byty 1+KK až 4+KK o výměře 36 až 115 m2. Všechny jsou orientované na jih a mají promyšlené dispozice. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Stavba rodinných domů na klíč, stavební práce, projekční činnost, zděné stavby, ocelové i monolitické konstrukce

Stavba rodinných domů na klíč, stavební práce, projekční činnost, zděné stavby, ocelové i monolitické konstrukce

Vlasák Construction s.r.o. je dynamická stavební společnost s bohatými zkušenostmi v oboru. Naše sídlo se nachází v Praze 2 - Vinohradech, ale naše projekty se rozkládají po celé České republice. Jsme hrdí na to, že jsme týmem naprostých profesionálů, kteří se specializují na stavbu rodinných domů na klíč. Naše činnost: Stavba rodinných domů na klíč: Pro naše klienty realizujeme stavbu rodinných domů a jiných staveb převážně dle vlastních projektů. Jsme flexibilní a rádi spolupracujeme i na projektech jiných architektonických kanceláří. Kvalita a Profesionalita: Realizace stavby je náročný proces, který vyžaduje precizní přípravu. Máme kvalitně zpracované podklady – projekt, rozpočet, harmonogram a technologický postup. Materiály pro veškeré stavební činnosti bereme pouze od osvědčených dodavatelů. Zděné, ocelové a monolitické konstrukce: Naše portfolio zahrnuje různé typy staveb. Od zděných rodinných domů až po moderní ocelové a monolitické konstrukce. Každý projekt je pro nás výzvou, kterou rádi přijmeme. Proč Vlasák Construction? Profesionální Přístup: Jsme tým odborníků, kteří se věnují každému detailu. Dodržení Termínů: Realizace probíhá v souladu s domluvenými termíny. Transparentní Financování: Předem sjednané financování a žádné nepříjemné překvapení. Kvalitní Materiály: Používáme pouze materiály od osvědčených dodavatelů. Chcete si postavit svůj vysněný dům? Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 307 507 nebo e-mailem na honza.vlasak@email.cz. Jsme tu pro vás!


Postavíme Vám dřevostavbu - útulné bydlení typu tiny house, saunu či zahradní domek

Postavíme Vám dřevostavbu - útulné bydlení typu tiny house, saunu či zahradní domek

Je Vašim snem nechat si postavit zkušenou firmou malý dům Tiny house? Hledáte firmu pro dřevostavbu na Váš pozemek? Společnost VESA, spol. s r.o. bude tím ideálním partnerem. Tiny House jsou obvykle postaveny na kolečkách nebo na pevném základu a jsou navrženy tak, aby nabízely veškeré potřebné pohodlí na omezeném prostoru. Mají otevřený interiér, vysoké stropy a velká okna, což vytváří dojem většího prostoru. Mezi hlavní výhody Tiny House patří udržitelnost, jsou často postaveny z recyklovaných materiálů a jsou navrženy tak, aby minimalizovaly energetickou spotřebu. Mimo Tiny House společnost VESA, spol. s r.o. zajišťuje realizaci dřevostaveb, jako jsou zahradní sauny, domky či chaty v rámci celé republiky. Mimoto v Jeseníku prodávají palivové dřevo. Kontaktujte specialisty v oboru.


Stavební firma Ostrava, zednické práce, výstavby, demolice, výstavba rodinných domů

Stavební firma Ostrava, zednické práce, výstavby, demolice, výstavba rodinných domů

Představujeme Vám firmu Peroutka DopStav Ostrava s.r.o., která svoji činnost zaměřila na kompletní stavební práce včetně výstavby, rekonstrukcí a demolic, zednických a řemeslných prací. V rámci svých nabízených služeb zajišťujeme realizace zakázek většího charakteru. Výstavba rodinných domů: - výstavba - základové desky - zpevněné plochy - zdění - fasády - omítky - podlahy - inženýrské sítě Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma Peroutka DopStav Ostrava s.r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Nákladní 3300/5, Ostrava.


Developer, výstavba, rekonstrukce RD, bytových domů - energeticky úsporné domy na klíč

Developer, výstavba, rekonstrukce RD, bytových domů - energeticky úsporné domy na klíč

Spolehlivá stavební firma na Moravě, která se zaměřuje jak na vlastní developerské projekty tak realizaci RD a bytových domů na klíč, tou je společnost MM stavby Uherské Hradiště, s.r.o. Naši klienti mají možnost vybrat si postavený dům, nebo mu postavíme dům dle představ. Stavíme energeticky úsporné rodinné domy z kvalitních stavebních materiálů. Řešíme i kompletní rekonstrukce domů. Zajistíme kompletní stavební servis, projektové práce, stavební povolení, výhodně zajistíme i inženýrskou činnost. Vyřídíme územní, stavební povolení, kolaudace. Realizujeme veškeré řemeslnické práce - elektrikářské práce, topenářské, vodoistalatérské práce, tesařské, klempířské a pokrývačské práce, montáž obkladů, dlažby, podlahovin.


Výstavba administrativních, komerčních, kancelářských budov a prodejen včetně projektování

Výstavba administrativních, komerčních, kancelářských budov a prodejen včetně projektování

Potřebujete postavit nebytové prostory na Vysočině? Moderní budovu pro vaše podnikání vám postaví firma Homestead, s.r.o. ze Žďáru nad Sázavou, která vám pomůže nalézt také optimální řešení v oblasti financování. Spolupracujeme se zkušenými inženýry, abychom vám poskytli studii a projekt podle vašich potřeb. Umíme postavit jakoukoliv administrativní, komerční, kancelářskou budovu nebo prodejnu. Postavíme základovou desku, hrubou stavbu k dokončení, ale i kompletní prostory. K dispozici máme vlastní zázemí, tak se u nás neváhejte zastavit. Našim klientům garantujeme tu nejlepší péči. Cenovou kalkulaci vám připravíme zdarma a vy se tak budete moci v klidu rozhodnout.