Zahradní technika – sekačky, traktory, křovinořezy, pily prodej a servis

Robert Bílka - Zahradní technika

Zahradní technika – sekačky, traktory, křovinořezy, pily prodej a servis

Travní sekačky benzínové i elektrické, křovinořezy, vyžínače, motorové a elektrické pily, kultivátory, postřikovače a rosiče, žací traktory, robotické sekačky, zavlažovače, mulčovací a žací traktory tvoří bohatý nabídkový sortiment zahradní techniky kvalitních značek specializované firmy Zahradní technika - Robert Bílka z Uherskohradišťska.

CHATA NOVÁ BREZOVKA - II. Etapa - I. fáza

CHATA NOVÁ BREZOVKA - II. Etapa - I. fáza

Predmetom zákazky je výber zhotoviteľa diela na realizáciu stavebných prác pre projekt - CHATA NOVÁ BREZOVKA - II. Etapa - I. fáza.


Bližšia špecifikácia k realizácii zákazky je podľa projektovej dokumentácie a výkazu výmer, ktoré sú neoddeliteľnou
súčasťou súťažných.
Veřejná zakázka vložena:
29.05.2023 10:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Saleziáni don Bosca - Slovenská provincia

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Saleziáni don Bosca - Slovenská provincia

Zadavatel IČ:
00586421

Zadavatel ulice:
Miletičova 7

Zadavatel PSČ:
821 08

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
Richard Viliam

Zadavatel telefon:
+421 910 905 434

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební práce, stavby, výstavba, rekonstrukce, vestavby, modernizace, Liberec

Stavební práce, stavby, výstavba, rekonstrukce, vestavby, modernizace, Liberec

Hledáte spolehlivého partnera pro realizaci vašeho stavebního projektu? KVAPRO spol. s r.o. je tu pro vás! S více než dvacetiletou tradicí v oblasti pozemního stavitelství nabízíme komplexní služby od návrhu po finální realizaci. Ať už sníte o novém rodinném domě, potřebujete postavit průmyslový objekt nebo hledáte odborníky na zateplování fasád, jsme připraveni vám pomoci. Naše služby zahrnují: - Výstavbu rodinných a bytových domů - realizujeme vaše představy o domově. - Průmyslové a zemědělské stavby - efektivní řešení pro vaše podnikání. - Rekonstrukce a opravy - dáváme starému nový život. - Půdní vestavby - využijte každý kout vašeho prostoru. - Zateplování fasád - šetřete energii a peníze. - Demolice a modernizace - připravíme prostor pro vaše nové plány. - Zahradní architektura - altány, terasy, chodníky, oplocení, zahradní domy - vytvoříme vám oázu klidu. S KVAPRO spol. s r.o. získáte nejen kvalitu a spolehlivost, ale také osobní přístup a odborné poradenství. Naše práce je naší vizitkou, a proto dbáme na nejvyšší standardy provedení. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás ještě dnes!


Novostavba a rekonstrukce rodinných domů, bytová výstavba – vše dle na přání klientů

Novostavba a rekonstrukce rodinných domů, bytová výstavba – vše dle na přání klientů

Chcete si splnit sen a nechat si postavit novostavbu od zkušených stavařů? Uvažujete nad rekonstrukcí rodinného či bytového domu? Naším cílem je i bytová výstavba. V tom případě se obraťte na společnost EKOČEK s.r.o. Rádi plníme sny!


Levné a rychlé bydlení dle Vašich představ – prodej a montáž mobilních domů a dřevostaveb

Levné a rychlé bydlení dle Vašich představ – prodej a montáž mobilních domů a dřevostaveb

Přejete si bydlet ve vlastním domě a máte obavy, že kvůli zdražujícímu se materiálu byste stavbu nedokončili? Láká Vás představa mobilní dřevostavby vytvořené dle Vašich představ? V tom případě se obraťte na společnost KARPEN PLUS s.r.o. KARPEN PLUS s.r.o. prodává a montuje mobilní domy, jejichž výhodou je umístění na libovolný pozemek, přijatelná pořizovací cena, nižší provozní náklady a rychlá výstavba z kvalitních a odolných ocelových a dřevěných materiálů. Neváhejte a kontaktujte nás pro zpracování prostorového modelu domu!


Pozemní stavitelství, stavební firma, průmyslové stavby, občanské a bytové stavby, stavby pro obchod, vodohospodářské stavby

Pozemní stavitelství, stavební firma, průmyslové stavby, občanské a bytové stavby, stavby pro obchod, vodohospodářské stavby

Hledáte spolehlivého partnera pro vaše stavební projekty? Stavební společnost RBK a.s. je zde pro vás! S více než 30 lety zkušeností na stavebním trhu, jsme se vyprofilovali jako stabilní a respektovaný dodavatel staveb a projektů s širokým portfoliem činností. Naše služby zahrnují: - Průmyslové stavby: Výstavba průmyslových areálů, halových výrobních a skladových objektů. - Stavby pro obchod a služby: Realizace objektů pro obchodní sféru a služby, včetně rychlého občerstvení a autosalonů. - Občanské a bytové stavby: Výstavba bytových domů, školních budov a dalších veřejných objektů. - Vodohospodářské a inženýrské stavby: Kompetentní partner pro liniové stavby a objekty ČOV. Jsme hrdí na naše certifikované systémy managementu a řízení, včetně ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004, které zaručují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Naše sídlo se nachází v Praze, ale působíme po celé České republice. Vyberte si Stavební společnost RBK a.s. – vašeho důvěryhodného partnera pro realizaci vašich vizí!


Developer, výstavba, rekonstrukce RD, bytových domů - energeticky úsporné domy na klíč

Developer, výstavba, rekonstrukce RD, bytových domů - energeticky úsporné domy na klíč

Spolehlivá stavební firma na Moravě, která se zaměřuje jak na vlastní developerské projekty tak realizaci RD a bytových domů na klíč, tou je společnost MM stavby Uherské Hradiště, s.r.o. Naši klienti mají možnost vybrat si postavený dům, nebo mu postavíme dům dle představ. Stavíme energeticky úsporné rodinné domy z kvalitních stavebních materiálů. Řešíme i kompletní rekonstrukce domů. Zajistíme kompletní stavební servis, projektové práce, stavební povolení, výhodně zajistíme i inženýrskou činnost. Vyřídíme územní, stavební povolení, kolaudace. Realizujeme veškeré řemeslnické práce - elektrikářské práce, topenářské, vodoistalatérské práce, tesařské, klempířské a pokrývačské práce, montáž obkladů, dlažby, podlahovin.


Luxusní bydlení s SPING STAV s.r.o. - přetváříme vaše sny o bydlení v realitu

Luxusní bydlení s SPING STAV s.r.o. - přetváříme vaše sny o bydlení v realitu

SPING STAV s.r.o., s více než třicetiletou tradicí v oblasti stavebnictví, je preferovanou volbou pro náročné zákazníky, kteří touží po luxusním a pohodlném bydlení. Nabízíme kompletní služby od individuálně přizpůsobeného architektonického návrhu až po předání klíče, včetně moderních řešení pro inteligentní domácnosti s minimálními provozními náklady. Náš tým spolupracuje s předními architekty a designery, jako jsou Jan Padrnos, Vlado Milunič a další, aby vaše představy o bydlení proměnili ve skutečnost. Nabízíme nevšední architektonické návrhy, 3D vizualizace, kompletní projektovou dokumentaci, zajištění stavebního povolení a prvotřídní stavební a řemeslné práce. Proč si vybrat právě nás? Luxusní domy vysoké kvality: Specializujeme se na výstavbu moderních luxusních domů, které splňují nejnáročnější požadavky na kvalitu a design. Spolupráce s předními architekty: Vaše sny o dokonalém domově proměníme ve skutečnost díky spolupráci s renomovanými architekty. Zaměření na přání a požadavky klientů: Naše prioritou je vaše spokojenost, a proto jsme vždy připraveni vyjít vstříc vašim individuálním potřebám a představám. Nabízíme vám možnost bydlet v domě, který nejen splní vaše očekávání z hlediska luxusu a komfortu, ale stane se také ztělesněním vašich snů a vizí. SPING STAV s.r.o. je tu pro vás, abychom společně vytvořili domov, kde každý detail odráží vaši osobnost a životní styl. Kontaktujte nás Pro více informací o našich službách nebo pro konzultaci vašeho projektu nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s vámi na realizaci vašeho vysněného domova.