Zhotovenie projektovej dokumentácie, výkon inžinierskej činnosti, výkon odborného autorského dohľadu

Zhotovenie projektovej dokumentácie, výkon inžinierskej činnosti, výkon odborného autorského dohľadu

Predmetom zákazky je poskytnutie komplexných služby súvisiacej so zabezpečením zhotovenia projektovej dokumentácie, vykonanie prieskumov, výkonu inžinierskej činnosti a výkonu odborného autorského dohľadu pre modernizáciu a nadstavbu budovy Okresného súdu Trenčín. Vypracovanie rôznych stupňov projektovej dokumentácie, ktorá bude podkladom pre výber Zhotoviteľa stavby následnej realizácie, získanie príslušných stavebných povolení a realizácia autorského dohľadu. Podrobné vymedzenie predmetu obstarávania je v časti B1. Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
29.05.2023 10:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Okresný súd Trenčín

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
23.06.2023 08:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Okresný súd Trenčín

Zadavatel IČ:
00165701

Zadavatel ulice:
Piaristická 27

Zadavatel PSČ:
911 80

Zadavatel obec:
Trenčín

Kontaktní osoba:
JUDr. Juraj Tóth

Zadavatel telefon:
+421 908 403 743

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://obcan.justice.sk/infosud/-/infosud/reg-detail/sud/sud_117

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71200000-0
Architektonické a súvisiace služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní návrh interiérů vám zajistí Projekční atelier ZUZI s.r.o. v Olomouci

Kompletní návrh interiérů vám zajistí Projekční atelier ZUZI s.r.o. v Olomouci

V naší projekční kanceláři nabízíme komplexní služby ve stavebnictví včetně tvorby a realizace interiérových řešení a poskytujeme svým zákazníkům kompletní servis od architektonického návrhu až po nákup zařízení a doporučení realizační firmy či kompletní dodávku interiéru na klíč. Pro celou Moravu, pro jednotlivce i firmy nabízíme tyto služby: - návrh interiérů, restyling, homestaging, redesign. Nabízíme rozšířené služby včetně případného návrhu změn dispozice, kompletní projekt rekonstrukcí v oblasti bydlení, administrativy a občanské vybavenosti. Máme dlouholeté zkušenosti na stavebním trhu. Ty jsou zárukou kvality a komplexnosti námi nabízených služeb. Vyzkoušejte námi nabízené služby a sami budete moci naše kvality posoudit.


Skladová automatizace – automatizovaný příjem zboží, transport, skladování i expedice

Skladová automatizace – automatizovaný příjem zboží, transport, skladování i expedice

Jste si vědomi, že je v dnešním vyvíjejícím světe klíčem k úspěchu efektivita a bezpečnost? Chcete transformovat skladové operace a oblast intralogistiky? V tom případě se obraťte na společnost Linde Material Handling Česká republika s.r.o. Linde Material Handling Česká republika s.r.o. se zaměřuje na návrh, realizaci a implementaci skladové logistiky na míru svým zákazníkům a danému odvětví průmyslu. Postaráno je o celý proces od příjmu zboží, transportu, skladování palet, autonomních robotických vozíků, vychystávání až po balení a expedici. Investujte do budoucnosti Vaší společnosti a kontaktujte nás co nejdříve!


Projekty infrastruktury pro developerské stavby obytných budov – profesionální zpracování dokumentace

Projekty infrastruktury pro developerské stavby obytných budov – profesionální zpracování dokumentace

Chcete vytvořit moderní, komfortní a energeticky úsporné bydlení a hledáte společnost, která se Vám postará o projekty infrastruktury? V tom případě se obraťte na společnost ARCHILINE stavební a inženýrská společnost s.r.o. Společnost ARCHILINE stavební a inženýrská společnost s.r.o. navrhuje infrastrukturu, dopravní síť, vodovod, kanalizaci, plyn, internet a další služby s ohledem na místní plány, zákony, normy a dopady na životní prostředí. Mějte projektovou dokumentaci zpracovanou od profesionálů a kontaktujte nás ještě dnes!


Územní studie, regulační plány pro lepší život ve městech i vesnicích

Územní studie, regulační plány pro lepší život ve městech i vesnicích

Hledáte firmu, která Vám kvalitně vyhotoví územní a regulační plány a územní studie? Vsaďte na ateliér firmy DISprojekt s.r.o. v Třebíči. Vyhotovováním územně plánovací dokumentace se zabýváme již 24 let. Pro naši práci využíváme nejmodernější techniku. Díky programu Archicad jsme schopní zpracovávat 3D modely architektonických i urbanistických návrhů. Naši zaměstnanci jsou členy České komory architektů, která jim umožňuje lepší orientaci v nejnovějších trendech a dění v oboru. Mezi naše úspěšné projekty patří například územní plány obcí Okříšky, Pozďatín, Martínkov, Kamenná a Pyšel. Pro více informací navštivte náš web.


Projekce budov, architektonické a inženýrské služby

Projekce budov, architektonické a inženýrské služby

Plánujete si postavit své vysněné bydlení či sídlo firmy? Začněte od začátku, a to kvalitně zhotoveným návrhem a projektovou dokumentací. S tím Vám pomůže naše společnost ZNOJMOPROJEKT Ing. arch. Radomír KAMAN, s.r.o. Specializujeme se na projekci a inženýrské služby v oblasti výstavby a rekonstrukcí budov. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, jsme zrealizovali řadu projektů administrativních budov, obchodních center, staveb pro bydlení i průmyslových hal. V týmu máme zkušené odborníky v oblasti projekce budov, topení a plynu, vodovodů a kanalizací, dopravních staveb a také architekty. Neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám i s veškerým vyřizováním potřebných dokumentů až po kolaudační řízení.


Realizace rodinných domů a bytů na klíč, od návrhu, přes výstavbu až po finální úklid

Realizace rodinných domů a bytů na klíč, od návrhu, přes výstavbu až po finální úklid

Společnost Maur-Dases, s.r.o. se věnuje realizaci rodinných domů a bytů na klíč, které jsou synonymem pro kvalitu, efektivitu a moderní bydlení. Nabízíme komplexní služby, od prvního návrhu, přes pečlivý výběr materiálů, až po poslední štětec - vše je pečlivě plánováno a realizováno s ohledem na vaše potřeby. Představte si, že se můžete nastěhovat do nového domova bez měsíců čekání a stresu z nekonečného koordinování různých řemeslníků. “Na klíč” znamená, že vám předáme domov kompletně hotový - od podlah až po střechu, od kuchyňské linky až po koupelnové obklady. Vše je připraveno k okamžitému užívání. Používáme pouze ty nejlepší materiály a nejmodernější technologie, abychom zajistili, že váš nový domov bude nejen krásný, ale také funkční a energeticky úsporný.