Výrobky pro výstavbu a rekonstrukce kanalizací, čističky odpadních vod

DILES Company s.r.o.

Výrobky pro výstavbu a rekonstrukce kanalizací, čističky odpadních vod

Veškerý sortiment pro výstavbu kanalizací i rekonstrukce těch stávajících dodává specializovaná společnost DILES Company s.r.o. z Ostravy. Opatřete si na jednom místě kanalizační potrubí, tvarovky, roury, šachty, retenční nádrže, jímky, septiky, odlučovače ropných látek, lapáky tuků i domovní čistírny odpadních vod.

Technologickým vzdelávacím ekosystémom k odbornej excelentnosti - projektová dokumentácia

Technologickým vzdelávacím ekosystémom k odbornej excelentnosti - projektová dokumentácia

1. Predmetom zákazky pre projekt Technologickým vzdelávacím ekosystémom k odbornej excelentnosti v rámci výzvy: SEKCIA PROGRAMOV REGIONÁLNEHO ROZVOJA - Výzvy na predkladanie ŽoNFP - Výzva na predkladanie ŽoNFP na prípravu projektov iniciatívy Catching-up Regions, kód výzvy: IROP-PO7-SC76-2021-80 - Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky je:
1.1. vypracovanie projektovej dokumentácie pre územné rozhodnutie a pre stavebné povolenie, a to projektovej dokumentácie s podrobným výkazom výmer a rozpočtom stavby, projektovej dokumentácie technologického a ostatného technického vybavenia s podrobnou a podstatnou technickou parametrizáciou každého technologického zariadenia a ostatného vybavenia spolu s infraštruktúrou a súčasne s technickou parametrizáciou technologického systému ako celku implementovaného v projekte a vypracovanie rozpočtu v projekte implementovaných technologických zariadení, technologického celku i ostatného vybavenia a súčinnosť pri korekcií predmetu plnenia, ktorej potreba môže nastať pri zabezpečovaní územného rozhodnutia, stavebného povolenia a/alebo verejného obstarávania na výber zhotoviteľa diela;
1.2. zabezpečenie súhlasných vyjadrení potrebných na vydanie územného rozhodnutia a pre vydanie stavebného povolenia, a to od všetkých dotknutých orgánov štátnej správy a relevantných inštitúcií a zabezpečenie platného územného rozhodnutia a zabezpečenie platného stavebného povolenia na dielo (inžiniering projektanta v prípravnej fáze diela);
1.3. výkon autorského dozoru a inžiniering projektanta podľa špecializácií v priebehu realizácie diela, a to v rozsahu 300 hodín od začatia realizácie diela do 30.09.2028.

2.Účelom je získať projektovú dokumentáciu pre vydanie územného rozhodnutia, stavebného povolenia na stavbu a technologickú komplementaritu na úrovni minimálne Industry 4.0 (dielo), a to na uskutočnenie verejného obstarávania zhotovenia diela a pre vlastné zhotovenie diela, dodávku, montáž, oživenie, skúšky a revízie diela, získať územné rozhodnutie a stavebné povolenie a projektovým inžinieringom počas výstavby diela spolupodieľať sa s investorom i zhotoviteľom diela na efektívnom, pružnom zabezpečení vysokej kvality zhotovenia diela s operatívnymi úpravami projektovej dokumentácie a konečne s cieľom uskutočniť projektový zámer schválený pre projekt CURI s názvom: Technologickým vzdelávacím ekosystémom k odbornej excelentnosti.
Veřejná zakázka vložena:
29.05.2023 10:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Košický samosprávny kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
22.06.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Košický samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
35541016

Zadavatel ulice:
Námestie Maratónu mieru 1

Zadavatel PSČ:
042 66

Zadavatel obec:
Košice - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Tomáš Zvada

Zadavatel telefon:
+421 911 476 634


Zadavatel web:
https://web.vucke.sk/sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71200000-0
Architektonické a súvisiace služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Interiérový a exteriérový design, komplexní návrh interiéru, 2D a 3D grafické návrhy

Interiérový a exteriérový design, komplexní návrh interiéru, 2D a 3D grafické návrhy

Představujeme MARPA DESIGN - vašeho průvodce světem interiérového a exteriérového designu. S MARPA DESIGN získáte nejen domov, ale prostor, kde se snoubí krása, funkčnost a osobitý styl. Naše služby zahrnují 2D a 3D grafické návrhy, které promění vaše představy o dokonalém domově v realitu. Útulný a pohodlný domov - to není jen slib, ale závazek. Od prvního náčrtu až po poslední štětec - MARPA DESIGN je s vámi, abychom zajistili, že každý detail vašeho domova odráží vaše přání, potřeby a sny. Ať už hledáte moderní minimalismus nebo teplou rustikalitu, naši designéři pracují s vámi ruku v ruce, aby vytvořili prostor, který je stejně jedinečný jako vy. Nenechte své sny být jen sny. S MARPA DESIGN se stanou skutečností. Kontaktujte nás a začněte cestu k domovu, který bude vaším útočištěm, inspirací a hrdostí.


Architektonická a inženýrská kancelář, stavební projekce od návrhu po kolaudaci stavby

Architektonická a inženýrská kancelář, stavební projekce od návrhu po kolaudaci stavby

Hledáte energickou společnost, která by se postarala o kompletní návrh a realizaci Vaší stavby včetně vyřízení všech potřebných povolení? ZNOJMOPROJEKT Ing. arch. Radomír KAMAN, s.r.o. je architektonická a inženýrská kancelář specializující se na nejrůznější stavební projekty, kterým se věnuje už více jak 25 let. Pro naše zákazníky se vždy snažíme udělat maximum, abychom zajistili hladký průběh stavby. Provádíme veškeré činnosti související s projektováním. Zpracujeme Vám stavební projekce i návrhy a zajistíme všechna potřebná rozhodnutí i povolení, a to včetně následné realizace a kolaudace Vaší stavby. Služby našeho architektonického ateliéru můžete využít po celé České republice i na Slovensku, kde jsme držiteli povinné autorizace.


Projektování a návrhy zimních zahrad - luxusní zahradní posezení v létě i v zimě

Projektování a návrhy zimních zahrad - luxusní zahradní posezení v létě i v zimě

Zimní zahrada je jako stvořená pro relaxaci a odpočinek v blízkosti přírody. Vytvořte si i vy svou oázu klidu. Projekční atelier ZUZI s.r.o. v Olomouci vám zajistí projektování a návrh zimní zahrady dle vašich představ. Luxusní zahradní posezení v zimní zahradě si pak můžete užívat po celý rok - v létě i v zimě. V projektování zimních zahrad máme dlouholetou praxi a naší výhodou je především cit pro prostor. Jeho racionalitu umíme pojmout v souladu s požadavky klienta. Projekční atelier ZUZI s.r.o. v Olomouci vám pomůže k lepšímu bydlení!


PMZ PROJEKT, spol. s r.o. - společník pro hladký průběh povolovacích řízení staveb

PMZ PROJEKT, spol. s r.o. - společník pro hladký průběh povolovacích řízení staveb

Objevte, jak vám naše expertíza může pomoci realizovat váš vysněný projekt. Od svého založení v roce 1991 se PMZ PROJEKT zapsalo do povědomí jako lídr v oblasti stavebního inženýrství, úspěšně realizující stovky velkých i malých projektů s investičními náklady dosahujícími milionů až stovek milionů korun. Naše portfolio zahrnuje: Kompletní projekty potravinářských závodů včetně technologií, Projekty skladovacích objektů a logistických center, Stavební projekty v oboru pozemního stavitelství, Inženýrská činnost spojená s povolovacím řízením staveb, Kompletní planografické služby. Naše služby: Naše služby jsou širokého rozsahu, od prvotních konzultací, přes projekční činnost, až po komplexní inženýrské služby a podporu během povolovacích řízení. PMZ PROJEKT je vaším spolehlivým partnerem v každé fázi výstavby. Spojte se s námi Máte zájem o naše služby nebo potřebujete konzultaci? Nezávazně nás kontaktujte vyplněním formuláře na naší webové stránce. S vámi zadanými údaji nakládáme v souladu s GDPR. Kontakt PMZ PROJEKT, spol. s r.o. Libušská 313, Praha 4 – Písnice, 142 00 IČO: 41196546, DIČ: CZ41196546 Telefon: +420 603 159 090, +420 603 239 042 E-mail: zakazky@pmz.cz Náš tým odborníků je připraven poskytnout vám nejen projekční a inženýrské služby, ale také odbornou podporu a poradenství, abychom společně dosáhli úspěšné realizace vašeho projektu. Navštivte naši webovou stránku pro více informací a zjistěte, jak můžeme pomoci realizovat váš příští projekt.


Projektová dokumentace - návrh, vypracování  i realizace novostaveb i stávajících staveb

Projektová dokumentace - návrh, vypracování i realizace novostaveb i stávajících staveb

Pokud se chystáte začít stavět a hledáte spolehlivou a inovativní společnost, která Vám bude stát po boku, pak se můžete obrátit na společnost ARCHILINE stavební a inženýrská společnost s.r.o. z Jeseníku. Ačkoliv je společnost ARCHILINE na trhu od roku 2019, bohaté zkušenosti majitele pana Ing. Kaliny s více jak 25 letou praxí, si již dokázaly získat řadu spokojených zákazníků. Hlavní prioritou společnosti je spokojený zákazník a řešení každého projektu na míru. V rámci svých služeb pro Vás zajistí: - návrh a vypracování projektové dokumentace pro novostavby i stávající objekty - stavební povolení - realizační dokumenty ke stavbě - možnost zajištění dozoru na stavbě - realizace staveb na klíč Ať už v rámci stavby budete potřebovat pomoct s čímkoliv, společnost ARCHILINE stavební a inženýrská společnost je tu pro Vás. Tak aby projektování a realizace Vašeho budoucího projektu proběhla hladce.


Návrhy a projektování obchodních, průmyslových, komerčních objektů a staveb

Návrhy a projektování obchodních, průmyslových, komerčních objektů a staveb

Architektonická a projekční kancelář DISprojekt, s.r.o. z Třebíče vytváří optimální a na míru šité projekty pro výstavbu obchodních a průmyslových objektů a také komerčních staveb a bytových domů. Náš tým zkušených a kvalifikovaných architektů a urbanistů Vám vypracují návrh, jehož výslednou podobu Vám zprostředkují pomocí 3D modelů. Tím získáte lepší představu o tom, jak bude námi vypracovaný projekt po realizaci vypadat.