Nemocničné služby

Nemocničné služby

Poskytovanie nemocničných služieb mimo verejného zdravotného poistenia pre potreby Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Spišskej Novej Vsi na územnom teritóriu okresu Spišská Nová Ves a Gelnica. Ide o zdravotnícke služby v súvislosti s vydaním písomného vyjadrenia o zdravotnom stave osôb pred umiestnením do cely policajného zaistenia, osôb poškodených trestným činom, podozrivých zo spáchania trestného činu a predvedených osôb.
Veřejná zakázka vložena:
26.05.2023 08:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00151866

Zadavatel ulice:
Pribinova 2

Zadavatel PSČ:
812 72

Zadavatel obec:
Bratislava - Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Pavlík

Zadavatel telefon:
+421 907 039 033

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.minv.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85111000-0
Nemocničné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tradiční čínská medicína TČM, byliny, wany, pilulka Hořce - eshop

Tradiční čínská medicína TČM, byliny, wany, pilulka Hořce - eshop

Pokud vás trápí zdravotní problémy, cítíte se unaveni a bez energie, důvodem může být např. oslabení ledvin či sleziny nebo stagnace vaší energie – čchi. Řešení Vám může nabídnout tradiční čínská medicína, která vždy hledá kořeny problému. V naší prodejně se můžete objednat na celkovou diagnostiku z jazyka a pulzu, kterou provádí terapeut TČM paní Ludmila Pavlíková. Zároveň provozujeme také eshop, na němž můžete z pohodlí domova nakupovat čínské byliny a přípravky. Bylinné přípravky ve formě tablet, wanů, sirupů, ale i krémů, mastí, olejů a náplastí vám pomohou v rozumné péči o organismus. V našem sortimentu naleznete například tyto produkty: - Pilulka Hořce - využívána zejména pro své schopnosti čistit horko z jater. - Zklidnění zčeřené hladiny, nejpoužívanější čínská bylinná směs vyrovnávající energii mezi játry a slezinou. - Cordyceps, Reishi, Maitaké a další medicinální houby pro podporu imunity. Navštivte naše internetové stránky nebo kamennou prodejnu a najděte i Vy bohatství tradiční čínské medicíny!


Moderní zubní klinika, ordinace, ošetření zubů bez bolesti

Moderní zubní klinika, ordinace, ošetření zubů bez bolesti

Není důvod mít obavy z ošetření zubů, pokud se rozhodnete pro návštěvu moderní ordinace Zubní kliniky Rafael MUDr. Chajruševa ve Zlíně nebo Centra Happy Smile Otrokovice. Ošetření Vám provedeme bez bolesti. Naše Centrum estetické stomatologie má moderní vybavení zubní ordinace a perfektně vyškolený personál. Využijte možnosti nadstandardní péče nejen pro dospělé, ale i pro děti - rádi Vás uvítáme. Poskytujeme veškerou stomatologickou péči, při které využíváme moderní techniku a navíc bezbolestně. Poskytujeme komplexní bezbolestnou péči o Váš chrup: - endodoncie - estetická stomatologie - dentální hygiena - dětská stomatologie - bělení zubů - parodontologie a spoustu dalších výkonů zubní péče. Už se nemusíte bát zubaře. U nás víme jak na to a nic Vás bolet. Navštivte nás ve Zlíně, nebo využijte naši provozovnu Otrokovice - Dentální centrum Happy Smile.


Nutriční poradenství a tělesná analýza – individuální přístup k lepšímu zdraví a kondici

Nutriční poradenství a tělesná analýza – individuální přístup k lepšímu zdraví a kondici

Chcete zlepšit své zdraví a kondici a nevíte, jak na to? Nezajímají Vás neúčinné diety a univerzální cvičební programy a hledáte někoho s individuálním přístupem? V tom případě se obraťte na společnost PROSTOR PRO BALANC s.r.o. Společnost PROSTOR PRO BALANC s.r.o. provádí tělesnou analýzu Tanita BC 545N, která odhalí skutečný stav Vašeho těla a umožní Vám pracovat na konkrétních cílech, a vytváří jídelníček na míru a cvičební program, který respektuje klientovi potřeby a schopnosti. Udělejte první krok k harmonickému životu plnému energie a vitality a objednejte si individuální péči u nás co nejdříve!


Pro koho je genetické vyšetření určeno a kdo by měl genetickou ambulanci navštívit

Pro koho je genetické vyšetření určeno a kdo by měl genetickou ambulanci navštívit

Zajímá Vás pro koho je určeno genetické vyšetření? V jakém případě by jste měli genetickou ambulanci navštívit? Konzultaci v genetické ambulanci Genetika Ostrava s.r.o. poskytujeme rodinám, ve kterých je prokázáno dědičné onemocnění. Poradenství poskytujeme těhotným ženám, které v době porodu budou mít více jak 35 let. Vyjadřujeme se k riziku pro plod, pokud žena užívá léky v graviditě. Hodnotíme riziko pro plod pokud žena podstoupí RTG, CT či jiné vyšetření v těhotenství. V naší ambulanci poskytujeme poradenství rodinám, ve kterých je častý výskyt onkologických onemocnění, nebo se diagnóza objevila do 50ti let věku klienta. Nabízíme vyšetření a konzultaci párům s poruchou plodnosti. V průběhu genetického vyšetření klinický genetik rozebere Váš zdravotní stav, rodinnou anamnézu a vytvoří rodokmen. Poté Vám vysvětlí, jaké vyšetření podstoupíte. Všechna vyšetření se provádí z krve, ale není nutné být na lačno. Po obdržení výsledků s Vámi lékař probere další postup a vysvětlí, co nálezy znamenají pro Vás a Vaši rodinu.


Objevte sílu suché uhličité terapie v Plzni

Objevte sílu suché uhličité terapie v Plzni

Suchá uhličitá terapie využívá účinků čistého oxidu uhličitého, uzavřeného v plastovém vaku, kde dochází k intenzivnímu působení na tělo bez úniku do okolního prostředí. Tato metoda je známa pro své regenerační a terapeutické účinky, zvláště v boji proti stresu, nespavosti a bolestem. Uhličitá terapie je výborným doplňkem při léčbě chronických onemocnění, jako jsou kardiovaskulární a kožní problémy, včetně psoriázy a akné. Klienti uvádějí zlepšení pleti, snížení projevů stárnutí a celkové zvýšení životní energie. V naší ordinaci poskytujeme tuto terapii pod odborným dohledem MUDr. Pavlíny Krškové, která zajišťuje maximální kvalitu a bezpečnost během celého procesu léčby. Díky této metodě dochází ke zlepšení cévního oběhu, snížení krevního tlaku, a tím i k lepší oxigenaci a výživě tkání, což má pozitivní dopad na celkovou vitalitu a zdraví klientů. Suchá uhličitá terapie také výrazně podporuje detoxikaci organismu, zlepšuje funkci lymfatického systému a pomáhá v boji proti inflammaci a otokům. Adresa: Francouzská třída 2080/4, 326 00 Plzeň Kontakty: Telefon: +420 371 151 754, E-mail: ivana.baumlova@seznam.cz Odborný garant: MUDr. Pavlína Kršková


Soukromá psychologická praxe - krizová intervence, úzkostné stavy, vyhoření, závislosti a deprese

Soukromá psychologická praxe - krizová intervence, úzkostné stavy, vyhoření, závislosti a deprese

Máte pocit, že se Vám hroutí svět, jste na pokraji sil a nevíte, jak dál? V tom případě si nechte pomoci od Psychologa Mgr. Martiny Havlíčkové z Brna. Mgr. Martina Havlíčková je zkušená a empatická psycholožka, která se specializuje na krizové intervence, úzkostné stavy, vyhoření, závislosti a deprese. Tyto problémy jsou častější, než by se mohlo zdát a mohou postihnout kohokoli. Nejste na to sami! Ulevte si a domluvte si u nás první sezení ještě dnes!