Nemocničné služby

Nemocničné služby

Poskytovanie nemocničných služieb mimo verejného zdravotného poistenia pre potreby Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Spišskej Novej Vsi na územnom teritóriu okresu Spišská Nová Ves a Gelnica. Ide o zdravotnícke služby v súvislosti s vydaním písomného vyjadrenia o zdravotnom stave osôb pred umiestnením do cely policajného zaistenia, osôb poškodených trestným činom, podozrivých zo spáchania trestného činu a predvedených osôb.
Veřejná zakázka vložena:
26.05.2023 08:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00151866

Zadavatel ulice:
Pribinova 2

Zadavatel PSČ:
812 72

Zadavatel obec:
Bratislava - Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Pavlík

Zadavatel telefon:
+421 907 039 033

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.minv.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85111000-0
Nemocničné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Osteologická ambulance - léčba osteoporózy, kvalitní lékařská péče

Osteologická ambulance - léčba osteoporózy, kvalitní lékařská péče

Osteoporóza je choroba, která se projevuje řídnutím kostí a dochází k úbytku vápníku i dalších důležitých minerálů. Pokud hledáte specialistu v oblasti osteologické problematice, pak navštivte naší ambulanci Mediekos ve Vsetíně, kde Vám poskytneme kvalitní a kompletní osteologickou péči. Osteologická problematika je v současné době hlavní náplní společnosti Mediekos Ambulance, s.r.o. Poskytujeme vysoce odbornou péči včetně poradenství jak pro dospělé, tak pro děti. Osteoporóza se projevuje především bolestmi zad a kostmi náchylnými na zlomení nebo sníženou pohyblivostí. Tato choroba také vyžaduje kvalitní jídelníček, aby byly tělu dodávány důležité minerály, které v důsledku osteoporózy ubývají. V naší ambulanci Vám poskytneme komplexní péči, která obsahuje: - diagnostiku - terapii - monitorování léčby - konsiliární vyšetření - ukončení terapie, přechod na monitorovací a preventivní režimy - zvýšení dostupnosti vyšetření pacientům pomocí řešení logistiky - primární prevenci. Obraťte se na specialisty v naší ambulanci Medikos ve Vsetíně, rádi Vám se vším pomůžeme.


Hydrocolon terapie - výplach tlustého střeva je formou detoxikace organismu

Hydrocolon terapie - výplach tlustého střeva je formou detoxikace organismu

Při regeneraci organismu je žádoucí podstoupit i vhodnou metodu detoxikace. Při očistných kúrách je vhodná Hydrocolon terapie, kdy se provádí výplach tlustého střeva. Pokud jste ze Zlínského kraje, můžete se objednat na hydrocolon terapii do Centra zdraví a krásy Hébé s.r.o. Zlín. Střevní sprcha je bezpečná, moderní a nebolestivá metoda, při níž se do tlustého střeva konečníkem napouští přístrojem vyčištěná a ohřátá voda na 37° C. Cílem je odstranit několikaleté usazeniny ve střevě, které jsou pro organismus toxické. Přístroj pracuje v uzavřeném cyklu, jde o systém plastových hadic na 1 použití, střevní obsah odtéká s vyplachovanou vodou přímo do odpadu, nic tedy nepáchne. Výplach není nepříjemný, ležíte pohodlně na zádech, do konečníku je zavedena rourka, během procedury s Vámi sestra komunikuje o Vašich pocitech. Procedúra zabere zhruba 45 minut. Indikace: - zácpa, průjem, plynatost - poruchy imunity (k pročištění organizmu) - chronická únava - alergie, kožní choroby - nadváha - bolesti hlavy, migréna - bolest kloubů, páteře - gynekologické potíže.


Ambulance tělovýchovného lékařství pro zdravotní a zátěžové sportovní prohlídky

Ambulance tělovýchovného lékařství pro zdravotní a zátěžové sportovní prohlídky

Pokud chcete změnit svůj životní styl, doporučujeme vyšetření v ambulanci tělovýchovného lékařství MediSport Zlín - řešení najdeme, ať už jste pacient, rekreační sportovec nebo vrcholový profesionální sportovec. Vyšetření je vhodné pro dospělé i děti. Pokročilí sportovci získají informace, které využijí pro zlepšení výkonnosti, aniž by ohrozili své zdraví. U sportujících dětí lze díky vyšetření předejít riziku zdravotního postižení způsobené fyzickou zátěží. Pro pacienty, kteří chtějí změnit svůj životní styl a jsou omezeni svým zdravotním stavem (např. obezita, cukrovka, plicní nebo srdeční onemocnění) doporučíme dle výsledku vyšetření vhodnou formu a intenzitu zátěže. Ambulance tělovýchovného lékařství ve Zlíně je vybavena moderním zařízením pro zdravotní a zátěžové sportovní prohlídky. Při testech využíváme cyklistický ergometr, běžecký pás s nastavitelným sklonem. Součástí vyšetření je i klidové a zátěžové ekg submaximální i maximální, spirometrie, zátěžová spiroergometrie, měření laktátu a acidobazické rovnováhy.


Fissury neboli anální praskliny léčba Praha – netrapte se zbytečně

Fissury neboli anální praskliny léčba Praha – netrapte se zbytečně

Stává se Vám, že trpíte v oblasti konečníku nepříjemnou bolestí? Odhoďte stud a navštivte ON CLINIC, s.r.o. v Praze, kde se specializují na léčbu fissur neboli análních prasklin či trhlin. Tento problém zle vyřešit snadno, rychle a bezbolestně. Naši zkušení odborníci na základě konzultace vyberou co nejšetrnější způsob léčby, o kterém Vás podrobně informují a vysvětlí postup. Setkáte se s příjemným prostředím a diskrétním personálem. Netrapte se zbytečnou bolestí a žádejte léčbu fissur u ON CLINIC, s.r.o.


Lymfoterapie a uhličitá terapie v Plzni - zdraví pro váš organismus -  objevte jejich sílu a regenerujte své tělo!

Lymfoterapie a uhličitá terapie v Plzni - zdraví pro váš organismus - objevte jejich sílu a regenerujte své tělo!

Naše ordinace v Plzni nabízí kvalitní lymfoterapii zaměřenou na léčbu mízních otoků, tzv. lymfodémů. Manuální lymfodrenáž a přístrojová lymfodrenáž jsou efektivní techniky, které aktivují váš lymfatický systém a podporují regeneraci organismu. Lymfoterapie je vhodná pro různé situace, včetně preventivního ošetření u osob vystavených dlouhému sezení nebo stání, pacientů s lymfatickými otoky, celulitidou, po plastických nebo cévních operacích a dokonce i dětských pacientů po ortopedických zákrocích. Pokud hledáte komplexní péči o své zdraví, máme pro vás další nabídku. Suchá uhličitá terapie je přírodní metoda, která stimuluje regenerační schopnosti těla. Tato terapie je účinná proti stresu, nespavosti, migréně, bolesti kloubů a svalů. Navíc může být využita při léčbě neplodnosti, zmírnění klimakterických potíží, zlepšení stavu pleti a jako prevence proti stárnutí. Pro léčbu některých onemocnění je tato terapie také velmi vhodná. Naše odborná ordinace se nachází v Plzni a naše tým vám poskytne profesionální péči a individuální přístup. Lymfoterapie a suché uhličité terapie jsou prováděny pod dohledem zkušeného odborníka, MUDr. Pavlíny Krškové. Naše služby jsou široce využívány pacienty s různými potřebami a potížemi. Doplňkovou léčbu poskytujeme při cévních chorobách, vysokém cholesterolu, diabetesu, astmatu, nemocích srdce, roztroušené skleróze a mnoha dalších. Neváhejte se objednat do naší ordinace v Plzni a začněte investovat do svého zdraví a pohody.


Nemocnice Boskovice, ambulantní a lůžková péče, pohotovost, nemocniční lékárna

Nemocnice Boskovice, ambulantní a lůžková péče, pohotovost, nemocniční lékárna

Hledáte kvalitní a dostupnou zdravotní péči v Jihomoravském kraji? Pak je pro vás správnou volbou Nemocnice Boskovice s.r.o., která poskytuje ambulantní a lůžkovou péči v základních oborech pro spádovou oblast boskovicka, blanenska a přilehlých regionů. Nemocnice Boskovice s.r.o. je úspěšná a rozvíjející se nemocnice, která chce nabízet svým pacientům kvalitní zdravotní péči v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Nemocnice má moderní vybavení, odborný a přátelský personál, širokou nabídku odborných ambulancí, lékařskou pohotovost, lékárnu a další služby. Navštivte Nemocnici Boskovice s.r.o. a přesvědčte se sami o její kvalitě a profesionalitě!