Poptávám betonový plot

Poptávám betonový plot

Dobrý den, prosím o cenovou nabídku na betonový plot, barva základní šedá, jednostranné desky vzor štípaný kámen. Celkem 24 ks desek, 2 x sloupek koncový, 5 x sloupek průběžný.
Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
25.05.2023 14:11

Platnost poptávky:
25.06.2023 14:08

Kontaktní osoba:
Zbyněk Pícha

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 427 991

Okres:
Jindřichův Hradec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Beton pro revitalizaci pražských náplavek s požadavkem na vodotěsnost

Beton pro revitalizaci pražských náplavek s požadavkem na vodotěsnost

Revitalizace pražských náplavek je projekt, který se řeší během běžného provozu a snahou je pouze minimální omezení provozu na náplavkách. Společnost TBG METROSTAV dodala beton např. pro revitalizaci (vnitřní prostor nábřežích zdí) kobek na Rašínově nábřeží, které byly dříve nevyužité a veřejnosti uzavřené. Vznikly tak nové prostory pro toalety, kavárny a galerie s prosklenými vstupy. Práce jsou ztíženy prosakující spodní vodou, dodává se beton o pevnosti C30/37 s požadavkem na vodotěsnost. Dále se bude pracovat i na náplavkách na Hořejším a Dvořákově nábřeží. Revitalizace bude probíhat až do roku 2020 a výsledkem budou náplavky 21.století. Zlepší se zejména technické a sociální zázemí náplavek, v plánu jsou instalace terminální dopravy, plovoucích toalet a lázní.


Kámen do gabionů - drátokamenné prvky ve stavebnictví se zachováním přírodního vzhledu

Kámen do gabionů - drátokamenné prvky ve stavebnictví se zachováním přírodního vzhledu

Gabiony jsou stále častější a populárnější prvky ve stavebnictví a v architektonickém průmyslu. Gabiony- drátokamenné prvky, které Vám ve Zlíně, firma Kamenivo Zlín Rybníky zaplní kvalitním přírodním kamenem. Gabion je drátokamenný (drátoštěrkový) prvek: Jedná se o jakousi formu, do které se nasype kamenivo a vzniká tak pevná zábrana či opěra pro daný účel. Gabionové konstrukce představují stěny, které se nejčastěji používaly na zpevnění břehů u cest či vodních toků. Dnes se využití gabionu velice rozšířilo a gabiony slouží jako: -ploty k rodinným domů -oplocení komerčních prostor -okrasné a designové prvky -zpevnění a regulace vodních břehů a toků -protihlukové stěny -opevnění kolem cest Gabiony jsou velice funkční prvky a navíc tyto formy vypadají velmi pěkně a díky nim je možné zlepšovat bezpečnost na spoustě místech. Výhody: -vodoprpustnost -dlouhá životnost -rychlá instalace -příjemný vzhled hodící se i do přírodního prostředí Pro jakékoliv množství kamenů do gabionů si přijeďte do naší firmy Kamenovo Zlín Rybníky. Více o našich produktech naleznete na našich webových stránkách.


Prodej stavebnin, hrubá stavba, obvodové zdivo a příčky Pardubice, základové pásy a desky

Prodej stavebnin, hrubá stavba, obvodové zdivo a příčky Pardubice, základové pásy a desky

Stavebniny DOLUR Pardubice - to nejlepší pro vaši vysněnou stavbu. Prodáváme stavebniny, na které se můžete 100% spolehnout. Nabízíme stavební materiály tuzemského i zahraničního původu jak pro malou, tak pro velkou stavbu. Přehled stavebních materiálů, které výhodně nakoupíte ve firmě DOLUR: Stavební izolace MULTI THERM a systém TERRANOVA sádrokartony KNAUF střešní okna dánské firmy VELUX tepelné,zvukové a protipožární izolace ORSIL,ROCKWOOL a ISOVER pěnový polystyren DCD IDEAL extrudovaný polystyren STYRODUR aJACKODUR lepenky, cement a suché maltové směsi PRINCE COLOR minerální podhledy OWA a THERMATEX cihelný systém SUPERTHERM a JISTROP pórobetonový systém YTONG komíny SCHIEDEL  a další materiály. Uváděný sortiment držíme skladem a není pro nás problém ho k vám dopravit. Stavebniny DOLUR Pardubice drží krok se stavbou!


Obrovský výběr stavebnin – fasády, izolace, komíny, dveře, dlažby a mnoho dalšího

Obrovský výběr stavebnin – fasády, izolace, komíny, dveře, dlažby a mnoho dalšího

Chcete realizovat rekonstrukci svého domu nebo jste majitelem stavební firmy a hledáte spolehlivého dodavatele stavebnin s širokým výběrem produktů? V tom případě se obraťte na společnost STAVEBNINY ANDRLA s.r.o. STAVEBNINY ANDRLA s.r.o. prodává fasádní a komínové systémy, betonové bloky a výrobky, tepelnou izolaci, dveře a zárubně, zdící materiály, maltové směsi, stavební chemii a vybírat je možné i z produktů železářství – kotouče, nářadí, elektroinstalaci a těsnění. Podívejte se na naše webové stránky a objednejte si stavebniny ještě dnes!


Výroba a doprava betonových směsí na míru v Praze

Výroba a doprava betonových směsí na míru v Praze

Díky našim pěti betonárnám v Praze dokážeme dodat kvalitní betonové směsi až na místo určení rychle a efektivně. Naše společnost se specializuje na výrobu betonových směsí na zakázku pro široké spektrum stavebních projektů. S dlouholetou zkušeností v oboru nabízíme našim klientům profesionální služby a kvalitní produkty za konkurenceschopné ceny. Kromě výroby betonových směsí se věnujeme také jejich dopravě a ukládání na staveniště, abychom zajistili co nejvyšší efektivitu a uspokojili potřeby našich zákazníků. Své služby poskytujeme především v Praze a okolí, kde máme svých pět moderních betonáren: betonárna Rohanský ostrov, betonárna Libeň, betonárna Radlice, betonárna Písnice a betonárna Úvaly. Díky naší síti betonáren dokážeme zajistit rychlé a spolehlivé dodávky betonových směsí na místo určení v Praze a jejím okolí. Za naším úspěchem stojí profesionální tým zkušených pracovníků, moderní technologie a neustálé inovace a vylepšování našich produktů a služeb. Pokud potřebujete výrobu, dopravu nebo ukládku betonových směsí na míru, obraťte se na nás a rádi Vám pomůžeme s Vaším stavebním projektem.


Rozvoz stavebního materiálu, betonárna, výroba a rozvoz betonu přímo k zákazníkovi

Rozvoz stavebního materiálu, betonárna, výroba a rozvoz betonu přímo k zákazníkovi

Rozvoz stavebního materiálu včetně betonu multikárou FUMO zajistí firma Slanařstav Kolín. Až na místo určení rychle a snadno dopravíme maltu, beton, písek nebo drť. Dodávky stavebního materiálu zajišťujeme pro soukromé osoby, střední i velké firmy. Přání zákazníka jsme schopni uspokojit v množství i kvalitě dodávaného zboží. - široká nabídka druhů betonových směsí - výroba speciálních betonů - rozvoz a ukládání betonových směsí Kontaktujte naši firmu Slanařstav z Kolína a informujte se na rozvoz betonu a stavebního materiálu.