Malacky, LKM – b.  č. 08 (kotolňa) – generálna oprava plyn. kotla

Malacky, LKM – b. č. 08 (kotolňa) – generálna oprava plyn. kotla

Predmetom zákazky je generálna oprava plynového kotla.
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2023 09:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
30845572

Zadavatel ulice:
Kutuzovova 8

Zadavatel PSČ:
832 47

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Mária Kasalová

Zadavatel telefon:
+421 960 327 540


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45232141-2
Vykurovacie práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Teplovzdušné vytápěcí jednotky pro efektivní vytápění hal a provozů

Teplovzdušné vytápěcí jednotky pro efektivní vytápění hal a provozů

Teplovzdušná vytápěcí jednotka ATACAMA s pětiletou zárukou Vám v zimním období zajistí kvalitní vytopení, v letním období poslouží jako klimatizace. Její výhodou je tichý chod s vysokou účinností. Výkon vzduchu až 4700 m3/hod, výkon tepla 3-71 kW, horizontální dofuk až 17 m, vertikální dofuk až 10 m. Proud vzduchu si můžete dle Vašich potřeb nastavit pomocí ručně nastavitelných lamel. Doporučujeme používat filtr, který zamezí výměník před zanesením. Destratifikační jednotka ATACAMA je vhodná pro použití v průmyslových halách a skladech, ve sportovních areálech a dílnách. Systém vyrovnává teploty mezi stropem a podlahou, proto se v chladných měsících ušetří až 15% nákladů. V letním období Vám poslouží jednotka k ochlazení vzduchu. Její vzduchový výkon je vysoký, až 5600 m3/hod, má vertikální dofuk až 13 m. Její konkurenční výhodou je hlasitost při provozu, je totiž považována za nejtišší ve své kategorii, její spotřeba je také nízká. Pomocí ovladače ELEMENTAIR-B můžete plynule regulovat otáčky ventilátoru. Na zařízení poskytujeme pětiletou záruku. Zajišťujeme montážní a servisní činnost po celé ČR.


Solární systémy vám umožní čerpat sluneční energii

Solární systémy vám umožní čerpat sluneční energii

Společnost Wagner instalace se na českém trhu pohybuje již od roku 1990. Má za sebou bohaté zkušenosti právě v oblasti voda, topení a plyn. Do této kategorie spadá i instalace solárních systémů. Solární systémy jsou vhodné pro různé objekty, jak pro bytové domy tak pro průmyslové stavby. Chcete využít alternativní zdroje energie a ušetřit na vytápění vašeho domu? Zvolte solární systémy, díky kterým můžete využívat sluneční energii, která je zdarma pro každého. Abychom vám zaručili kvalitní a spolehlivé služby, spolupracujeme jen s ověřenými dodavateli. Váš solární systém je zajištěný světoznámým výrobcem tepelné techniky, značkou Viesmann. Ta také dodává tepelná čerpadla, kondenzační a plynové kotle. Všechny tyto služby vám přinese společnost Wagner instalace, která sídlí ve městě Rovensko, avšak instalace solárních systémů nabízí v širokém okolí Olomouce, Šumperka a také Prahy a Berouna. Pokud tedy i vy máte zájem o solární systémy a chcete efektivně využívat energii ze slunce k vytápění nebo třeba ohřevu vody, neváhejte společnost kontaktovat.


Ústřední a podlahové vytápění – návrh, výpočet, dodávka a montáž od profesionálů

Ústřední a podlahové vytápění – návrh, výpočet, dodávka a montáž od profesionálů

Chcete si zajistit teplo a pohodlí pro Váš domov a regulovat si teplotu v každé místnosti? V tom případě se obraťte na firmu Petr Strnad, který Vám pomocí ústředního vytápění sníží spotřebu energie. Firma Petr Strnad navrhuje, dodává a montuje ústřední, podlahové a sálavé vytápění. Kromě toho zajišťuje také s tím související poradenství týkající se výběru té nejlepší varianty a servis. K dispozici je široký sortiment plynových kotlů, radiátorů, termostatů a dalšího příslušenství pro ústřední vytápění. Mějte teplo a pohodlí a kontaktujte nás ohledně vytápění ještě dnes!


LUNA PLAST a.s., - přední inovátor v produkci a technologii PE potrubí

LUNA PLAST a.s., - přední inovátor v produkci a technologii PE potrubí

LUNA PLAST a.s., zahájila svou činnost na českém trhu jako výrobce ochranných PE trubek pro kabely a optické kabely. Postupem času se naše portfolio rozšířilo a nyní nabízíme široký sortiment produktů, které uspokojí potřeby nejrozsáhlejších projektů. Naše firma se pyšní inovativními technologiemi ve zpracování plastů, včetně výroby extrudovaných trubek s vnější podpůrnou vrstvou z recyklovaného kompozitního materiálu a vnitřní hladkou vrstvou z vysoce kvalitního materiálu PE-LLD. Toto unikátní spojení materiálů zajišťuje vynikající kvalitu za rozumnou cenu. Naše společnost přizpůsobuje výrobní program aktuálním požadavkům trhu a nabízí více než 80 produktů, které jsou dostupné v celé Evropské unii. Díky speciálnímu know-how zpracováváme i recyklované plasty, což nám umožňuje neustále inovovat a rozvíjet naši produktovou řadu. LUNA PLAST a.s. je hrdá na svou historii, technologickou inovaci a schopnost poskytovat řešení, která splňují nejen dnešní, ale i budoucí potřeby průmyslových a stavebních aplikací.


Montáž ústředního vytápění-stěnové, podlahové topení

Montáž ústředního vytápění-stěnové, podlahové topení

Spolehlivá firma pro topenářské práce v okrese Uherské Hradiště je společnost PAVELKA - VTP s.r.o. Provádíme montáže ustředního vytápění - rozvody podlahového i stěnového topení. V případě potřeby nás kontaktujte na tel.: 604431286. V oboru topenářství máme více než 15 let zkušeností: - dodávka vytápění pro byty, rodinné domy, haly, hotely, administrativní budovy, lázeňské objekty - ústřední vytápění - podlahové a stěnové - rozvody topení z ocelového, měděného, plastového potrubí - dodávka a montáže klasických, kondenzačních kotlů, elektrokotlů.


Návrh vhodného řešení i instalace elektrického podlahového vytápění firmy Fénix

Návrh vhodného řešení i instalace elektrického podlahového vytápění firmy Fénix

Děláte rekonstrukci domu či stavíte nový rodinný dům? Přemýšlíte o vhodném způsobu vytápění? Zaujalo Vás podlahové vytápění? Obraťte se na společnost UNIVERSAL TELEKOMUNIKACE s.r.o., která se stala certifikovaným partnerem pro instalace topných systémů, tedy i podlahových vytápění, firmy FENIX. Práci odvádíme v okolí Havířova, Karviné i Frýdku-Místku. Instalaci podlahového vytápění odvádíme precizně a kvalitně díky odborných školení topných systému FENIX, které jsme absolvovali. Jedná se o školení s názvem ECOFLOOR, ECOFILM, ECOSUN a ECOFELX, která se každá zaobírá jiným tématem v oblasti topných systémů. Postaráme se i o návrh vhodného řešení, které bude ušito přímo na míru Vašemu domu a Vašim požadavkům.