Rekonštrukcia oporného múru a inštalácia bezpečnostného zariadenia v k.ú. Vysoká  nad Kysucou

Rekonštrukcia oporného múru a inštalácia bezpečnostného zariadenia v k.ú. Vysoká nad Kysucou

Predmetom zákazky je rekonštrukcia oporného múru zosilnením a podchytením päty múru, mikropilótami, osadením horninových kotiev, obetonávkou, vystužením podložia geodoskou, odvodnením rubu oporného múru. Na novej rímse budú osadené záchytné bezpečnostné zariadenia. V rámci tejto stavby bude zrekonštruovaný aj priepust a dotknutý úsek vozovky cesty II/487.
Veřejná zakázka vložena:
24.05.2023 08:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Žilinský samosprávny kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
20.06.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Žilinský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37808427

Zadavatel ulice:
Komenského 48

Zadavatel PSČ:
011 09

Zadavatel obec:
Žilina

Kontaktní osoba:
Ing. Ivana Hodošiová

Zadavatel telefon:
+421 911 545 482

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.zilinskazupa.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní inženýrské sítě – kanalizace, veřejné osvětlení i rozvody a přívody vody

Kompletní inženýrské sítě – kanalizace, veřejné osvětlení i rozvody a přívody vody

Hledáte specialisty na inženýrské sítě, které jsou nezbytnou součástí každého moderního města, obce nebo domu? V tom případě se obraťte na společnost Dopravní stavby Smrčka s.r.o. působící v Jihomoravském kraji. Dopravní stavby Smrčka s.r.o. provádí výstavbu, opravy a rekonstrukce inženýrských sítí pro nové zástavby, veřejný sektor i pro soukromé osoby. Konkrétně se může jednat o přívody a rozvody vody, odvodňovací systémy, kanalizační a elektrické sítě nízkého napětí i veřejná osvětlení pro náměstí, ulice a parkoviště. Využijte společnost používající moderní postupy a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Výroba průmyslové, betonové, antistatické podlahy Přerov, Zlín

Výroba průmyslové, betonové, antistatické podlahy Přerov, Zlín

Firma PETR´S stavební, inženýrská s.r.o. se specializuje na výrobu, dodávku a montáž průmyslových a betonových podlah nejen v Olomouci, ale také po celé České Republice. Provádíme dodávku i montáž průmyslových a betonových podlah. Našim hlavním cílem je splnit požadavky zákazníků jako jsou například odolnost proti namáhání a chemickým látkám, ekologická nezávadnost či bezprašnost. Průmyslové a betonové podlahy: - betonové podlahy s klasickou nebo rozptýlenou výstuží - vysokopevnostní spřažené podlahy Estrix a Ferroplan - stěrkové podlahy - lité podlahy - plastbetonové podlahy - plastové podlahové desky Walastic - antistatické podlahy - betonová deska se vsypem a nátěrem. Jsme zde pro vás již od roku 1990 a zaměřujeme se především na rychlost, kvalitně odvedenou práci a také na poctivé ceny.


Pilotové zakládání staveb, vrtané piloty, CFA technologie, rotačně náběrová metoda

Pilotové zakládání staveb, vrtané piloty, CFA technologie, rotačně náběrová metoda

Hledáte spolehlivého partnera pro zakládání vašich staveb? STAVEX TOP CZ s.r.o. je tou pravou volbou. S naší špičkovou technologií a odbornými znalostmi jsme lídry v oblasti pilotového zakládání staveb. Naše služby zahrnují kompletní řešení od statického návrhu a projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Naše metody vrtaných pilotů jsou nejen ekonomické, ale také rychlé a efektivní, což z nás dělá ideální volbu pro vaše geologicky náročné projekty. Ať už potřebujete technologii pilot CFA nebo klasickou rotačně náběrovou technologii, máme pro vás řešení. Pilotové zakládání staveb je klíčovou technologií ve stavebnictví, která umožňuje vytvářet pevné a stabilní základy pro různé typy konstrukcí. STAVEX TOP CZ s.r.o. je expertem na tento proces a nabízí dvě hlavní metody vrtaných pilotů: technologii pilot CFA a klasickou rotačně náběrovou technologii. Postup rotačně náběrové technologie: - Vrtání pilot: Provádí se jednotlivými návrty, při kterých se postupně vytěžuje zemina z vrtu pomocí vrtného spirálu nebo šapy. - Pažení vrtu: V případě potřeby se vrt paží dočasnými ocelovými pažnicemi, aby se zajistila stabilita. - Osazení armokoše: Po vytěžení vrtu se osadí armokoš piloty. - Betonáž: Následuje betonáž, při které se vytvoří pevný a stabilní základ. - Odpažení vrtu: Po zatvrdnutí betonu se odstraní pažnice. Postup technologie pilot CFA: - Zavrtání šneku: Průběžný šnek se zavrtá na předepsanou hloubku. - Betonáž: Zahájí se betonáž, při které se beton ukládá pomocí dutého dříku těla vrtáku při jeho postupném vytahování z vrtu. - Osazení armokoše: Po ukončení betonáže se pomocí vibrátoru osadí armokoš piloty. Tyto metody jsou vhodné pro různé geologické podmínky a typy staveb. STAVEX TOP CZ s.r.o. je synonymem pro kvalitu a spolehlivost. Jsme hrdí na naše moderní strojní vybavení a na náš zkušený tým, který má za sebou stovky úspěšných realizací pilotových základů na různých typech staveb po celé České republice. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu projektu dosáhnout pevných základů s STAVEX TOP CZ s.r.o.


Řezání betonu a zemní a bourací práce – profesionální činnost prováděná s tou nejvyšší precizností

Řezání betonu a zemní a bourací práce – profesionální činnost prováděná s tou nejvyšší precizností

Hledáte stavební společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oblasti zemních a bouracích prací za rozumné ceny? V tom případě se obraťte na společnost ATLANTA, a.s. Společnost ATLANTA, a.s. se zaměřuje na bourání starých budov, kopání základů pro nové stavby a řezání betonových konstrukcí pomocí moderního strojního parku a kvalifikovaného personálu za dodržení všech bezpečnostních předpisů a s ohledem na životní prostředí. Vsaďte si na jistotu v oblasti bouracích a zemních prací a objednejte si naše služby ještě dnes!


Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Potřebujete vybudovat parkoviště, chodník, nebo inženýrské sítě a vodohospodářské stavby? Hledáte firmu, která zajistí jak odstranění stávajících inženýrských síti tak i výstavbu nových sítí včetně veškerých zemních prací? Kontaktujte společnost VK AQUA OLOMOUC, spol. s r.o. Postaráme se o veškeré práce související s výměnou, rekonstrukcí nebo výstavbou nových komunikací, inženýrských sítí, ČOV a dalších vodohospodářských staveb. Díky moderně vybavenému strojovému a vozovému parku realizujeme zemní a bourací práce včetně terénních úprav pro obce, města, ale i vodárenské společnosti, a to na celém území střední Moravy.


Pokládka dlažby a úprava ploch Nový Bydžov – rychle a kvalitně provedená práce

Pokládka dlažby a úprava ploch Nový Bydžov – rychle a kvalitně provedená práce

Jsme stavební firma REKOM se sídlem v Novém Bydžově a specializujeme se na rekonstrukce a výstavby pozemních komunikací. Toto ovšem není jediná činnost, kterou provozujeme, dále se zabýváme například realizací sportovních hřišť, pokládkou drenážních koberců, pokládkou dlažby a úpravou ploch o které dnes chceme hovořit. Pokládka zámkové dlažby je velmi častá záležitost nejen díky úspoře peněž, ale pořád jde o dlažbu, která je velmi kvalitní a stále udělá hodně parády. Můžeme jí vidět velmi často ať už jde o chodníky kolem rodinných domů nebo městských částí stále je velmi oblíbená. Naše firma vám položí betonovou zámkovou dlažbu či mozaikovou žulovou dlažbu, která je vhodná pro vyznačení místa stání pro invalidy či autobusovou zastávku. Mimo jiné vám také provedeme úpravu zpevněných ploch. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle, kde vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.