Laserscanning - moderní 3D laserová technologie pro zaměření budov, objektů a trafostanic

ADITIS s.r.o.

Laserscanning - moderní 3D laserová technologie pro zaměření budov, objektů a trafostanic

Společnost ADITIS s.r.o. se zabývá měřením budov a objektů za pomocí moderní 3D laserové technologie - laserscanningu. Využijte rychlé a velice přesné měření, které dle Vašich individuálních potřeb získáte v libovolném výstupu - od půdorysů, pohledů, řezů, digitálních modelů, vizualizací, až po HTML.

Pracovné stoly zámočnícke s príslušenstvom

Pracovné stoly zámočnícke s príslušenstvom

Predmetom zákazky je dodanie laboratórneho a interiérového nábytku a poskytnutie súvisiacich služieb podľa Časti B. Podrobný opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
24.05.2023 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Súkromná spojená škola Železiarne Podbrezová

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
19.06.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Súkromná spojená škola Železiarne Podbrezová

Zadavatel IČ:
52800253

Zadavatel ulice:
Družby 554/64

Zadavatel PSČ:
976 81

Zadavatel obec:
Podbrezová

Kontaktní osoba:
Ing. Zdenka Jakočková

Zadavatel telefon:
+421 486712719 / 486712719

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.ssszp.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39000000-2
Nábytok (vrátane kancelárskeho nábytku), zariadenie interiéru, domáce spotrebiče (s výnimkou osvetlenia) a čistiace prostriedky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Archivační regály - kvalitní, designové a praktické regály pro archivaci dokumentů

Archivační regály - kvalitní, designové a praktické regály pro archivaci dokumentů

Máte rádi ve věcech pořádek? Potřebujete seřadit své dokumenty? Pak není nic praktičtějšího, než si pořídit archivační regály. Kvalitně zpracované regály pořídíte od firmy Altic Point s.r.o.. Společnost Altic Point s.r.o. vyrábí praktické, kvalitní archivační regály, kde budou Vaše dokumenty v bezpečí a pěkně uspořádané. Kvalitní lakované policové regály v sobě snoubí nejen funkčnost, ale taky pěkný design. Využití tak najdou nejen do archivů, ale také knihoven, muzeí nebo kanceláří. Regály je možné ovládat mechanicky nebo elektronicky, přičemž elektronické ovládaní lze doplnit o zabezpečení PIN kódem. Regály lze dodat v různých velikostech a doplnit o další doplňky. Pro více informací se neváhejte obrátit na společnost Altic Point s.r.o..


Ocelové a síťové zábrany – profesionální výroba bezpečnostních regálových roštů

Ocelové a síťové zábrany – profesionální výroba bezpečnostních regálových roštů

Hledáte partnera pro kvalitní, efektivní a bezpečné skladování, který by zajistil ocelové síťové bezpečnostní regálové zábrany? V tom případě kontaktujte společnost KASALI, s.r.o. dodávající své produkty po celé České republice. Společnost KASALI, s.r.o. vyrábí ocelové a síťové zábrany, které zvyšují bezpečnost skladu, chrání zboží před pádem, poškozením a zlepšují viditelnost, přístupnost skladovaných produktů. Bezpečnostní regálové zábrany jsou vyráběny na míru dle potřeb zákazníků s vysokou kvalitou a krátkými dodacími lhůtami. Objednejte si bezpečnostní regálové zábrany a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Komplexní výroba nábytku na míru - zakázkové kuchyně, kuchyňské linky, vestavné skříně

Komplexní výroba nábytku na míru - zakázkové kuchyně, kuchyňské linky, vestavné skříně

Rádi byste si pořídili novu postel nebo jiný nábytek? Nechte si vyrobit nábytek na míru podle Vašich představ. Nábytek, který bude vyhovovat Vašim potřebám, požadavkům a vkusu, pro Vás vyrobí společnost Š+N MIRADE z Krčmaně u Olomouce. Vyrábíme veškerý interiérový nábytek, který perfektně zapadne do Vaší domácnosti i do firmy. Nábytek pro bydlení - kuchyně, kuchyňské linky, jídelny, vestavné a vestavěné skříně, ložnice a dětské pokoje, obývací a předsíňové stěny, šatny, koupely… Nábytek a vybavení interiérů komerčních prostor a kanceláří - hotely, penziony, kavárny, školy, recepce, obchody, ordinace… Pokud se Vám nelíbí jednotvárnost a nízká kvalita nábytku běžně nabízeného v obchodech, obraťte se na nás. Jsme schopni realizovat atypické prvky. Zajišťujeme komplexní výrobu nábytku na míru pro klienty z Olomouckého kraje.


Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás - česká firma

Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás - česká firma

Firma Kuchyně Chábera Liberec vám na zakázku vyrobí kancelářský, koupelnový i bytový nábytek. Vše si můžete prohlédnout na našich stránkách. Působíme v Libereckém kraji a jeho okolí, ale není pro nás problém uspokojit zákazníky i z jiných lokalit.  Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás U nás v Liberci si můžete nechat vyrobit moderní a plně funkční nábytek do obýváku, koupelny, kanceláře nebo dětského pokoje. Podle dodaných podkladů nebo návrhů pro Vás vyrobíme nábytek na zakázku v požadovaném designu, kvalitě a rozumné ceně. Naše firma Kuchyně Chábera Liberec rychle a kvalitně uspokojí požadavky každého klienta.


Automatické skladové systémy jako efektivní metoda skladování - Altic Point s.r.o.

Automatické skladové systémy jako efektivní metoda skladování - Altic Point s.r.o.

Chcete si usnadnit práci ve skladu? Hledáte chytré řešení, které Vám pomůže udržovat ve skladu pořádek a přitom budete mít dokonalý přehled o zboží? Pak se podívejte na nabídku společnosti Altic Point s.r.o. z Prahy, která pro Vás nabízí chytrá řešení. Společnost Altic Point s.r.o. pro Vás nabízí automatické skladové systémy, které jsou moderním a efektivním řešením pro uskladnění materiálu a zboží. Automatické skladové systémy v sobě nesou mnoho výhod, protože jsou: - digitálně řízené - usnadňují přehled o skladových zásobách - umožňují přesnou lokalizaci zásob - šetří mzdové náklady - snižují manipulační časy s materiálem Vybrat si můžete ze dvou typů automatických skladových systémů, a to Tower nebo Páternoster. Společnost Altic Point s.r.o. pro Vás rovněž může navrhnout atypické systémy, dle Vašich požadavků.


Skříně, komody, postele, židle a stoly – atypický nábytek na míru z masivu nebo lamina

Skříně, komody, postele, židle a stoly – atypický nábytek na míru z masivu nebo lamina

Přejete si originálně a kvalitně vybavit ložnici, obývací či dětský pokoj nábytkem, který je funkční a přizpůsobený na míru Vašim potřebám? V tom případě se obraťte na společnost TOM stolařství, která vyrábí pro oblasti Zlína, Brna, Vsetína, Uherského Hradiště a Kroměříže. Společnost TOM stolařství se zabývá výrobou atypického nábytku z masivu, lamina, dýhy nebo LTD. Jedná se například o vestavěné skříně, noční stolky, postele, stoly, židle, vybavení dětského pokoje, pracovny a obývacího pokoje. Nechte si vyrobit nábytek, který Vám bude sloužit dlouho a spolehlivě a kontaktujte nás ještě dnes!