Zníženie energetickej náročnosti budovy MŠ Komenského B v Seredi - Zateplenie strešného plášťa

Zníženie energetickej náročnosti budovy MŠ Komenského B v Seredi - Zateplenie strešného plášťa

Predmetom verejného obstarávania je zníženie energetickej náročnosti budovy MŠ Komenského B v Seredi formou zateplenia strešného plášťa podľa projektu a výkazu výmer, ktoré sú súčasťou súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
23.05.2023 11:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Sereď

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Sereď

Zadavatel IČ:
00306169

Zadavatel ulice:
Námestie republiky 1176/10

Zadavatel PSČ:
926 01

Zadavatel obec:
Sereď

Kontaktní osoba:
Ing. Marianna Grillová

Zadavatel telefon:
+421 907 983 608


Zadavatel web:
http://www.sered.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45261410-1
Strešné izolačné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy střech bez nutnosti demontáže původní krytiny

Opravy střech bez nutnosti demontáže původní krytiny

Představte si, že by vaše střecha mohla být opravena bez nutnosti demontáže staré krytiny. Žádné týdny strávené v nepříjemném hluku, žádné hory odpadu a nekonečné čekání, až bude vaše domácnost opět plně funkční. ADAPO projekt s.r.o. toto všechno umožňuje. S použitím moderních technologií a materiálů, jako je TRIARM MINERAL DESIGN, dokážeme opravit vaši střechu během několika málo dní. Tento dekorační bitumenový pás je modifikovanou směsí elastomerů a plastomerů, což zajišťuje vysokou odolnost proti extrémním teplotám a dlouhodobou životnost. A co víc? Na své práce poskytujeme záruku až 10 let. Opravy střech bez demontáže nejenže šetří čas a peníze, ale jsou také šetrnější k životnímu prostředí. Méně odpadu znamená menší zátěž pro skládky a recyklační centra. A když se k tomu přidá použití materiálů, které jsou odolné a mají dlouhou životnost, je výsledkem ekologičtější přístup k opravám.


Tepelná izolace fasády, realizace zateplení fasád za výhodné ceny

Tepelná izolace fasády, realizace zateplení fasád za výhodné ceny

Zateplení fasády domu zlepší tepelné vlastnosti budovy. Pokud si nevíte rady se zateplením, rádi vám pomůžeme s návrhem řešení a realizací tepelné izolace fasády. Nabízíme Vám zateplení fasády za výhodné ceny. Zednictví Pokorný působí v oblasti Znojma i Moravského Krumlova. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru. Provádíme fasádní práce a tepelnou izolaci fasády pro rodinné a bytové domy, také u komerčních a průmyslových staveb. Stavbu realizují naši zaměstnanci. Ti jsou pravidelně proškolováni a certifikováni v zateplovacích a omítkových systémech.


Kompletní pokrývačské, klempířské, tesařské práce a izolace střech, podkroví

Kompletní pokrývačské, klempířské, tesařské práce a izolace střech, podkroví

Pokud nevíte na koho se obrátit v lokalitě Zlínský kraj, Uherský Brod při stavbě nové střechy, nebo opravě té stávající, pak oslovte firmu TOM střechy z Dolního Němčí. Zajišťuje kompletní pokrývačské, klempířské, tesařské práce i izolace střech a podkroví. V případě rekonstrukce střech odborně posoudíme stav stávající střechy a zpracujeme návrh řešení včetně izolace střech a vytvoříme cenovou nabídku. Poradíme Vám s výběrem střešní krytiny pro novou střechu. Pracujeme s více typy střešních krytin: - betonové, pálené střešní tašky - plechové krytiny - plastové krytiny.


Opravy a rekonstrukce střech rodinných, bytových domů a hospodářských stavení

Opravy a rekonstrukce střech rodinných, bytových domů a hospodářských stavení

Máte poškozenou nebo starou střechu? Obraťte se na naši společnost BAST CZ s.r.o. z Kuřimi a zařaďte se mezi naše spokojené zákazníky, kteří se k nám rádi vrací. V rámci služeb realizujeme opravy a kompletní rekonstrukce střech rodinných, bytových domů, hospodářských stavení a jiných objektů. Zaměřujeme se na pokrývačské, klempířské a tesařské práce a s dlouholetou tradicí působíme v Brně, Ostravě, Plzni, Pardubicích, Českých Budějovicích a v celé České republice. Příhradové vazníky a střešní konstrukce dodáváme pro všechny typy střech (ploché i sedlové). Chcete se dozvědět více? Pak nám zavolejte a domluvte si nezávaznou schůzku. Se vším ochotně poradíme a pokusíme se pro vás najít vhodné řešení.


Izolace terasy, balkónu s využitím hydroizolační PVC folie

Izolace terasy, balkónu s využitím hydroizolační PVC folie

Pokud vybíráte spolehlivou firmu, která se zabývá izolací teras a balkónů v regionu Zlín nebo Zlínský kraj, pak Vám můžeme doporučit firmu Izolace střech Kamil Provazník Fryšták, která se specializuje také na hydroizolace teras, balkónů s použitím PVC folií. Tyto folie mají řadu výhod, přizpůsobí se povrchu, jsou odolné, nepropustné pro vodu, ale mají vysokou paropropustnost. Lze ji nechat jako pochozí vrstvu, nebo na ni položit dlažbu. Jak probíhá izolace teras a balkónů s PVC foliemi? Izolace teras a balkónů s PVC foliemi probíhá v několika krocích. Nejprve je nutné připravit podklad, který musí být rovný, pevný, suchý a čistý. Poté se na podklad nanáší lepidlo, které zajistí pevné spojení s PVC folií. Následně se na lepidlo pokládá PVC folie a utěsňuje pomocí svařování nebo lepení. Nakonec se na PVC folii aplikuje ochranná vrstva, která může být například dlažba, dřevěná podlaha, trávník nebo jiná dekorace. Proč si vybrat firmu Izolace střech Kamil Provazník Fryšták? Firma Izolace střech Kamil Provazník Fryšták má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti izolace střech, teras a balkónů PVC foliemi. Firma používá kvalitní a certifikované materiály od renomovaných dodavatelů. Samozřejmostí je záruka na provedené práce. Firma má individuální přístup ke každému zákazníkovi, dbá na dodržování termínů a nastaveného rozpočtu.


Zateplení střechy rychle a kvalitně - Praha

Zateplení střechy rychle a kvalitně - Praha

Potřebujete zateplit rychle a kvalitně Vaši střechu? Jste z Prahy či okolí? Naše společnost Stop Problém, s.r.o. provádí zateplení i izolace střech. Dlouholeté zkušenosti, certifikované materiály i rychlé dodací lhůty vedou ke spokojenosti všech našich zákazníků. Ušetřete za vytápění a kontaktujte naši společnosti Stop Problém, s.r.o. z Prahy. Vyřešíme Váš problém se střechou od A do Z. Během zateplení zajistíme kotvení tepelné izolace včetně následného zapracování povlakových krytin. Provádíme nejen zateplení a izolace plochých a šikmých střech, poskytujeme např. i klempířské práce. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Operativně řešíme také lokální zatékání do budov všech typů krytin.