Horné Srnie, Revitalizácia budovy starej školy

Horné Srnie, Revitalizácia budovy starej školy

Predmet zákazky je definovaný v zmysle Projektu stavby "Horné Srnie, Revitalizácia budovy starej školy", ktorý vyhotovila PROJART, spol. s r.o., Centrum 28/33, 017 01 Považská Bystrica v júni 2021, zák. č. 2018/21. Jedná sa o revitalizáciu budovy formou zateplenia obvodového plášťa a stropu nad 2 NP vekovo najstaršej budovy Základnej školy v Hornom Srní, postavenej v 40-tych rokoch 20. storočia. Riešený objekt sa nachádza v centrálnej časti obce v areáli Základnej školy na p.č.1172/1 k.ú. Horné Srnie. Riešená budova ZŠ v Hornom Srní je 3-podlažný (2 nadzemné podlažia + suterén) objekt jednoduchého pôdorysného tvaru o maximálnych rozmeroch 27, 11 x 10, 46 m. Jestvujúce nevyhovujúce drevené okná budú nahradené plastovými s izolačným 3-sklom; vchodové drevené dvere na severovýchodnej fasáde budú nahradené novými hliníkovými presklenými dverami. Taktiež bude realizované fotovoltaické zariadenie a fotovoltaické panely, modernizácia systému umelého osvetlenia, sanácia vlhkosti stien, debarierizácia a ostatné práce. Podrobnejšie v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
23.05.2023 11:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Horné Srnie

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Horné Srnie

Zadavatel IČ:
00311588

Zadavatel ulice:
Družstevná 430/1

Zadavatel PSČ:
914 42

Zadavatel obec:
Horné Srnie

Kontaktní osoba:
Mgr. Juraj Húserka, starosta obce

Zadavatel telefon:
+421 326 588 203

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.hornesrnie.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214200-2
Stavebné práce na stavbe budov škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace interiérů na klíč s jedinečným designem a kompletním servisem

Realizace interiérů na klíč s jedinečným designem a kompletním servisem

Hledáte profesionála, který se vám postará o kompletní přestavbu nejen bytového jádra? Jsme firma Woodtech Jiřího Májka z Brna, jež se kromě rekonstrukcí také zaměřuje na realizaci či renovací interiérů na klíč. Ducha naší společnosti tvoří progresivní mladý kolektiv, který srší nápady a jedinečnou originalitou designu, kterou vnáší do celého bytového jádra i jednotlivých prvků. Vše vymýšlíme tak, aby jste se cítili ve vašem domově skutečně dobře a splnili si tím zároveň svůj sen. Naleznete u nás prvotřídní profesionální přístup k realizaci zakázky nejen na klíč s garancí 100% servisu, přičemž spolupracujeme jen s ověřenými partnery. Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni vám se vším pomoci.


Stavební úpravy v administrativních budovách – výstavba kanceláří

Stavební úpravy v administrativních budovách – výstavba kanceláří

Potřebujete provést stavební úpravy v administrativní budově? Chcete si nechat předělat kancelářské prostory nebo vybudovat úplně nové kanceláře? Obraťte se na stavební firmu EKOČEK, která se specializuje na stavební úpravy v administrativních budovách. Zajistíme stavbu tzv. domu v domě. V rámci administrativních budov Vám v daném prostoru postavíme zcela nové kancelářské prostory včetně kuchyňky a sociálního zařízení. Provádíme také dodatečné stavební úpravy a přestavby již realizovaných kanceláří. Působíme zejména v Jihomoravském kraji, v okolí Znojma, Brna a Mikulova, jsme ale schopni provést výstavbu kanceláří a jejich opravy kdekoliv na území ČR.


Výškové práce, mytí oken, čištění fasád, lanová technika, stavební práce, rekonstrukce, výstavba

Výškové práce, mytí oken, čištění fasád, lanová technika, stavební práce, rekonstrukce, výstavba

Hledáte spolehlivého partnera pro výškové práce, který zvládne i ty nejnáročnější úkoly? Tudos Solution s.r.o. je přesně tím, koho potřebujete. Naše firma se specializuje na širokou škálu stavebních a výškových prací, které provádíme s maximální pečlivostí a důrazem na bezpečnost. Výškové práce: S moderní lanovou technikou jsme schopni efektivně a bezpečně provádět mytí oken a čištění fasád i v těch nejtěžších podmínkách. Ať už potřebujete opravit okapové svody nebo instalovat zařízení na těžko dostupných místech, naše týmy jsou připraveny splnit vaše požadavky s nejvyšší profesionalitou. Stavební práce: Od drobných oprav až po rozsáhlé rekonstrukce a novou výstavbu, Tudos Solution s.r.o. zaručuje kvalitu a spolehlivost. Naše projekty jsou realizovány rychle a efektivně, přičemž vždy dbáme na nejvyšší standardy práce. Naše firma klade důraz na kvalitu, bezpečnost a spokojenost zákazníků. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout služby, které nejen splňují, ale často překračují očekávání našich klientů. Pro více informací o našich službách a projektech nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Těšíme se na spolupráci s Vámi! Tudos Solution s.r.o. - Vaše bezpečí a spokojenost jsou naší prioritou


Rekonstrukce kanceláří a open space, modernizace pracovních prostor

Rekonstrukce kanceláří a open space, modernizace pracovních prostor

V dnešní době je pracovní prostředí mnohem více než jen místo, kde trávíme naši 9-17. Je to prostor, kde se rodí inovace, kde spolupráce kvete a kde se každý zaměstnanec může cítit jako doma. Společnost FP Frispo, s.r.o. toto chápe a proto se specializuje na rekonstrukce kanceláří a open space, které jsou navrženy tak, aby podporovaly právě tyto hodnoty. S důrazem na moderní design, funkčnost a efektivní využití prostoru, přistupujeme k projektům s cílem vytvořit prostředí, které nejen podporuje produktivitu a spolupráci, ale také poskytuje pohodlí a estetickou hodnotu. Každý projekt je příležitostím abychom ukázali svou odbornost v oblasti sádrokartonových konstrukcí, protipožárních konstrukcí, elektroinstalačních prací, a mnoha dalších služeb. Poskytujeme služby interiérového architekta, který pomůže s návrhy vnitřního uspořádání a dodávkami nábytku a designových prvků. Důraz je kladen na protipožární bezpečnost, s možností instalace protipožárních sádrokartonových desek a podlah s požární odolností.


Tepelná izolace fasády, realizace zateplení fasád za výhodné ceny

Tepelná izolace fasády, realizace zateplení fasád za výhodné ceny

Zateplení fasády domu zlepší tepelné vlastnosti budovy. Pokud si nevíte rady se zateplením, rádi vám pomůžeme s návrhem řešení a realizací tepelné izolace fasády. Nabízíme Vám zateplení fasády za výhodné ceny. Zednictví Pokorný působí v oblasti Znojma i Moravského Krumlova. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru. Provádíme fasádní práce a tepelnou izolaci fasády pro rodinné a bytové domy, také u komerčních a průmyslových staveb. Stavbu realizují naši zaměstnanci. Ti jsou pravidelně proškolováni a certifikováni v zateplovacích a omítkových systémech.


Stavba rodinných domů, kompletní rekonstrukce domů a bytů, zateplování, nátěry fasád, sádrokartony, obklady a dlažby

Stavba rodinných domů, kompletní rekonstrukce domů a bytů, zateplování, nátěry fasád, sádrokartony, obklady a dlažby

Hledáte spolehlivého partnera pro vaše stavební projekty? Firma Jiří Bašta je tu pro vás! S naším sídlem v malebných Novosedlech nad Nežárkou, přinášíme kvalitu a odbornost přímo do vašeho domova. Co nabízíme? - Stavba rodinných domů: Váš sen o dokonalém domově se stane skutečností. - Kompletní rekonstrukce: Proměníme váš stávající prostor v oázu pohody. - Zateplování domů: Ušetřete za energie a zvyšte komfort vašeho bydlení. - Nátěry fasád: Oživte vzhled vašeho domu svěžím a odolným nátěrem. - Montáž sádrokartonů: Rychle, čistě a efektivně vytvoříme nové prostory. - Pokládka obkladů a dlažeb: Detaily, které dotváří celkový dojem vašeho interiéru. S Firmou Jiří Bašta získáváte nejen kvalitní řemeslné práce, ale i osobní přístup a poradenství. Jsme tu pro vás od prvního návrhu až po poslední štuk. Vaše spokojenost je naším cílem! Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci realizovat váš stavební sen.