Precizní vizualizace s CABINET VISION - když se kuchyňské sny stávají skutečností

Kuchyně Chábera

Precizní vizualizace s CABINET VISION - když se kuchyňské sny stávají skutečností

Představte si kuchyň, která dokonale reflektuje vaše představy a sny. To je nyní možné díky inovativnímu softwaru CABINET VISION, jenž v rukou našeho zaškoleného personálu oživuje vaše ideály dokonalosti. V Kuchyních Chábera jsme přijali tuto technologii, abychom vám přinesli revoluci v návrhu kuchyní, která spojuje klasickou eleganci s moderním minimalismem. Každý detail je pečlivě promyšlený a zobrazený s neuvěřitelnou přesností, umožňující vám nahlédnout do budoucí podoby vaší kuchyně dříve, než se stane skutečností.

Obnova obecného úradu v obci Kolačkov

Obnova obecného úradu v obci Kolačkov

Predmetom zákazky je obnova a zateplenie obecného úradu v obci Kolačkov, výmena osvetlenia a výstavba exteriérového schodiska.Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť B. Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
23.05.2023 11:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Kolačkov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Kolačkov

Zadavatel IČ:
00329959

Zadavatel ulice:
Kolačkov 30

Zadavatel PSČ:
065 11

Zadavatel obec:
Stará Ľubovňa

Kontaktní osoba:
Ing. Ferdinand Šimco

Zadavatel telefon:
+421 944 131 473

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.kolackov.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45213150-9
Stavebné práce na kancelárskych budovách

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Foukaná izolace s vynikající tepelnou a zvukovou ochranou – úspora až 20 % na vytápění

Foukaná izolace s vynikající tepelnou a zvukovou ochranou – úspora až 20 % na vytápění

Chcete snížit náklady na vytápění pomocí moderní a efektivní metody, která také přispívá k ochraně životního prostředí? V tom případě se obraťte na společnost Česká Foukaná izolace s.r.o. Česká Foukaná izolace s.r.o. realizuje inovativní metodu zateplení, která využívá bezodpadovou technologii. Ta zajišťuje dokonalé vyplnění izolovaných prostor bez nutnosti vyklízení. Foukaná izolace má vynikající zvukovou, tepelnou a protipožární ochranu a díky použití minerální vaty se eliminují tepelné mosty a zajišťuje stabilní teplotu ve Vašem domově. Dosáhněte úspor na vytápění a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou co nejdříve!


Tepelná izolace fasády, realizace zateplení fasád za výhodné ceny

Tepelná izolace fasády, realizace zateplení fasád za výhodné ceny

Zateplení fasády domu zlepší tepelné vlastnosti budovy. Pokud si nevíte rady se zateplením, rádi vám pomůžeme s návrhem řešení a realizací tepelné izolace fasády. Nabízíme Vám zateplení fasády za výhodné ceny. Zednictví Pokorný působí v oblasti Znojma i Moravského Krumlova. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru. Provádíme fasádní práce a tepelnou izolaci fasády pro rodinné a bytové domy, také u komerčních a průmyslových staveb. Stavbu realizují naši zaměstnanci. Ti jsou pravidelně proškolováni a certifikováni v zateplovacích a omítkových systémech.


Zateplení střechy rychle a kvalitně - Praha

Zateplení střechy rychle a kvalitně - Praha

Potřebujete zateplit rychle a kvalitně Vaši střechu? Jste z Prahy či okolí? Naše společnost Stop Problém, s.r.o. provádí zateplení i izolace střech. Dlouholeté zkušenosti, certifikované materiály i rychlé dodací lhůty vedou ke spokojenosti všech našich zákazníků. Ušetřete za vytápění a kontaktujte naši společnosti Stop Problém, s.r.o. z Prahy. Vyřešíme Váš problém se střechou od A do Z. Během zateplení zajistíme kotvení tepelné izolace včetně následného zapracování povlakových krytin. Provádíme nejen zateplení a izolace plochých a šikmých střech, poskytujeme např. i klempířské práce. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Operativně řešíme také lokální zatékání do budov všech typů krytin.


Svítidla, světla, osvětlení bytu, domu, interiéru - návrhy, realizace

Svítidla, světla, osvětlení bytu, domu, interiéru - návrhy, realizace

Pokud máte doma nevýrazné, ničím zajímavé osvětlení a nevíte si rady jaké správné a designové světlo vybrat, obraťte se na firmu BODINGER s.r.o., která Vám s tím pomůže. Každý prostor je totiž specifický a požaduje využití jiných světelných zdrojů. Nabízíme celou řadu svítidel značek Fabbian, ATEH, Delta Light, Fontana Arte, Kundalini, Luce plan, Moooi, xal: - nástěnná - závěsná - zápustná - přisazená - venkovní. Správný výběr a umístění světla dokáže velmi rychle změnit charakter prostoru, dokáže z neútulné místnosti vykouzlit teplo domova, kde se budete cítit dobře a kde se budete rádi vracet. Proto si nechejte poradit od odborníků. Vyhovíme veškerým Vašim specifickým požadavkům!


Izolace terasy, balkónu s využitím hydroizolační PVC folie

Izolace terasy, balkónu s využitím hydroizolační PVC folie

Pokud vybíráte spolehlivou firmu, která se zabývá izolací teras a balkónů v regionu Zlín nebo Zlínský kraj, pak Vám můžeme doporučit firmu Izolace střech Kamil Provazník Fryšták, která se specializuje také na hydroizolace teras, balkónů s použitím PVC folií. Tyto folie mají řadu výhod, přizpůsobí se povrchu, jsou odolné, nepropustné pro vodu, ale mají vysokou paropropustnost. Lze ji nechat jako pochozí vrstvu, nebo na ni položit dlažbu. Jak probíhá izolace teras a balkónů s PVC foliemi? Izolace teras a balkónů s PVC foliemi probíhá v několika krocích. Nejprve je nutné připravit podklad, který musí být rovný, pevný, suchý a čistý. Poté se na podklad nanáší lepidlo, které zajistí pevné spojení s PVC folií. Následně se na lepidlo pokládá PVC folie a utěsňuje pomocí svařování nebo lepení. Nakonec se na PVC folii aplikuje ochranná vrstva, která může být například dlažba, dřevěná podlaha, trávník nebo jiná dekorace. Proč si vybrat firmu Izolace střech Kamil Provazník Fryšták? Firma Izolace střech Kamil Provazník Fryšták má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti izolace střech, teras a balkónů PVC foliemi. Firma používá kvalitní a certifikované materiály od renomovaných dodavatelů. Samozřejmostí je záruka na provedené práce. Firma má individuální přístup ke každému zákazníkovi, dbá na dodržování termínů a nastaveného rozpočtu.


Ploché střechy - zhotovení nových střech nebo jejich rekonstrukce od Stop Problém s.r.o.

Ploché střechy - zhotovení nových střech nebo jejich rekonstrukce od Stop Problém s.r.o.

Má váš objekt plochou střechu, která potřebuje opravit nebo chcete zhotovit novou plochou střechu? Pokud jste z Prahy nebo okolí pak se obraťte na společnost Stop Problém s.r.o., která pro Vás zhotoví plochou střechu. Ať už se jedná o rodinný dům, bytovou jednotku nebo hospodářský či průmyslový objekt, společnost Stop Problém s.r.o. pro Vás zajistí zhotovení ploché střechy dle Vašich požadavků. Můžete si od společnosti zhotovit střechu zcela novou či si dohodnout její rekonstrukci. Společnost realizuje zakázky komplet. Zajistí tedy veškeré práce sama. Od výstavby střechy po klempířské práce, stavbu světlíků nebo izolaci střechy. Mimo jiné se firma zaměřuje i na lokální zatékání do budov u všech typů střešních krytin. Nechte si zhotovit či opravit plochou střechu od odborníku na trhu. Pro více informací kontaktujte společnost Stop Problém s.r.o..