Garážová vrata sekční, odsuvná a výklopná, lamelová rolovací vrata z hliníku

Baran - FMB, spol. s r.o.

Garážová vrata sekční, odsuvná a výklopná, lamelová rolovací vrata z hliníku

Společnost Baran - FMB, spol. s r.o. připravila širokou nabídku garážových vrat od sekčních garážových vrat, přes odsuvná a výklopná garážová vrata, až po lamelová hliníková rolovací vrata, která se rolují pod strop nebo do strany. Všechny typy garážových vrat dodáváme včetně kvalitního bezpečnostního kování a technologicky vyspělých pohonných systémů. Společnost Baran - FMB, spol. s r.o. je autorizovaným obchodním zastoupením největšího českého výrobce garážových vrat LOMAX.

Dendrologický prieskum pre stavbu Strategický park Valaliky - Externá infraštruktúra

Dendrologický prieskum pre stavbu Strategický park Valaliky - Externá infraštruktúra

Spracovanie dendrologického prieskumu na účely inventarizácie drevín v záujmovom území a vyčíslenie spoločenskej hodnoty drevín určených potenciálne na výrub ako podklad pre rozhodnutie orgánu ochrany prírody o uskutočnení náhradnej výsadby, resp. o uložení finančnej náhrady za vyrúbané dreviny.
Veřejná zakázka vložena:
23.05.2023 11:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Valaliky Industrial Park, s. r. o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Valaliky Industrial Park, s. r. o.

Zadavatel IČ:
54485053

Zadavatel ulice:
Mlynské nivy 44/a

Zadavatel PSČ:
827 15

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
JUDr. Ján Azud

Zadavatel telefon:
+421 911 103 944

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://valaliky.eu/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71300000-1
Inžinierske služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Údržba zeleně, soukromých zahrad, parků-arboristika

Údržba zeleně, soukromých zahrad, parků-arboristika

Společnost GARD&N Staré Město nabízí v regionu Zlínský kraj a Brno služby v oboru arboristika - celoroční údržba a ošetření veřejné zeleně, parků, soukromých zahrad. Pro bližší informace volejte - +420777743026. Poskytujeme poradenství v oblasti péče o zeleň. Dodáme návrhy pro krajinné úpravy Vaší zahrady. Péče o trávníky: - vertikutace, provzdušnění, pískování, dosev trávníku - sekání se sběrem i bez sběru - hnojení, odplevelování a regenerace trávníků. Odborný řez, ošetření, tvarování dřevin: - tvarování živých plotů - prořez stromů i rizikové kácení - odstranění pařezů. Likvidace odpadů: - kompletní vyčištění pozemků - likvidace náletových dřevin - odvoz a likvidaci biologického odpadu - sekání se sběrem i bez sběru. My víme, jakou péči Vaše zahrada potřebuje!


Kvalitní zahradnické služby - realizace zahrad na míru

Kvalitní zahradnické služby - realizace zahrad na míru

Chcete, aby byla Vaše zahrada podle Vaších představ? Obraťte se na spolehlivé zahradnictví GARDEN CENTRUM - RAIDA v Opavě. Poskytneme Vám služby v oboru realizace zahrad, včetně drobných úprav zeleně. Realizace zahrad: - výsadba a založení skalek - výsadba živých plotů - výsadba trávníků - drobné úpravy zeleně - prodej rostlin. Zahradu Vám zrealizujeme podle Vašich financí s ohledem na údržbu. Zahradu si pak můžete využívat jak už k odpočinku a relaxaci, tak pro pěstování zeleniny či ovocných stromků. Odstraníme Vám také nežádoucí plevel a mnoho dalšího, stačí nás jen oslovit! Jsme tady pro Vaší krásnou zahradu. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Realizace a instalace zelené stěny z živých rostlin - vertikální zahrada do interiéru bytu, kanceláře

Realizace a instalace zelené stěny z živých rostlin - vertikální zahrada do interiéru bytu, kanceláře

K oživení interiéru bytu, kanceláře firmy i vstupních prostor administrativních budov jsou vhodné zelené stěny z živých rostlin. Vertikální zahrada může zútulnit interiér i u Vás, k profesionálům v oblasti zahradní architektury patří Ing. Ladislava Nagyová GARD&N s.r.o. Uherské Hradiště. Působí hlavně v lokalitě Zlínský, Jihomoravský kraj. Každý interiér oživí stěna osázena vertikálně rostoucími rostlinami nebo čerstvými bylinkami. Obraťte se na nás, lze navrhnout řešení na míru do malého bytu i velkých prostor. Instalace i následná údržba stěny pokryté živými rostlinami je velmi snadná. Lze doplnit automatickým systémem zalévání a svícení.


Údržba zahrad - odplevelení trávníků, postřik proti plevelům

Údržba zahrad - odplevelení trávníků, postřik proti plevelům

Vaš trávník a zahradu svěřte do rukou profesionálů, kteří jsou schopni zasáhnout proti vytrvalým plevelům. Vsaďte na firmu U-SERVIS z Opavy, která se postará o to, aby vzhled Vašeho trávníku nekazil plevel. Vaše zahrada bude díky nám stále krásná. Nabízíme profesionální servis, díky kterému splníme Vaše nároky na její užívání. Provádíme plení záhonů (chemické i ruční), dosev travních ploch, komplexní péči o trávu, střih stromů a keřů, řez obrub, doplňování mulče, hnojení, péče o trvalkové a letničkové záhony, příprava zahrady na zimu a střih živých plotů.


Projekty pro obnovu krajiny, výsadbu krajinné zeleně, prvků ÚSES

Projekty pro obnovu krajiny, výsadbu krajinné zeleně, prvků ÚSES

Projekční kancelář ARVITA P Zlín připraví pro obce, města, firmy i soukromníky projekty pro obnovu krajiny, pro výsadbu krajinné zeleně a také prvků ÚSES (územní systém ekologické stability). Působíme především v kraji Zlínském, ale i Jihomoravském, Olomouckém či Moravskoslezském. Projekty se týkají např. plošných výsadeb dřevin, keřových porostů, trávníků, alejí, revitalizace zeleně či malých vodních ploch. Naše projekční kancelář vypracuje potřebné posudky dle zákona o životním prostředí, ochraně přírody a krajiny či ochraně ZPF. Připravíme vše potřebné, týkající se podkladů k žádosti o získání dotace a naše kancelář zajistí i autorský dozor. Projektování, návrhy: - projekty pro obnovu krajiny - projekty pro výsadbu zeleně, revitalizaci zeleně - revitalizace malých vodních ploch.


Krajinná a zahradní architektura, plány a projekty pro krajinu

Krajinná a zahradní architektura, plány a projekty pro krajinu

V oboru krajinného inženýrství a krajinné a zahradní architektury působí firma ARVITA P Zlín řadu let. Připravíme pro Vás plány a projekty pro krajinu, pro realizaci a revitalizaci vodních ploch, biocenter, biokoridorů, interakčních prvků, alejí. Vypracujeme plány pro rekultivace, sadovnické úpravy i jiné projekty z oboru ochrany a tvorby krajiny. Můžete se na nás obrátit i při žádostech o získání dotací z programů Ministerstva životního prostředí, Ministerstva zemědělství a programů EU. Nabízíme: - studie, plány, projekty pro krajinu - projekty pro tvorbu biocenter, biokoridorů, interakčních prvků, remízů, sadů  - projekty pro realizace větrolamů, alejí  - projekty pro revitalizaci a realizaci malých vodních ploch - revitalizace ploch narušených těžbou - projekty a studie pro ochranu pozemků před vodní a větrnou erozí - odborná stanoviska, posudky v oboru životního prostředí a ochrany přírody a krajiny - oznámení ke zjišťovacímu řízení - autorský dozor. Zabezpečíme podklady pro vynětí pozemků ze ZPF i identifikaci majetkoprávních vztahů k půdě. Vypracujeme plány zpětné rekultivace dočasných záborů a vegetační a sadovnické úpravy staveb pro investiční přípravu.