Dodanie a osadenie sčítačov cyklistov na území TTSK

Dodanie a osadenie sčítačov cyklistov na území TTSK

Predmetom zákazky je dodanie automatických sčítačov cyklistov/sčítacích zariadení cyklistov, obslužného softvéru, doprava na miesto určenia, inštalácia, montáž vrátane zaliatia drážok, inicializácia a zaškolenie zodpovednej osoby na obsluhu zariadenia a ovládanie softvérového vybavenia v počte 7 ks na bližšie určených miestach Trnavského samosprávneho kraja. Zariadenia sú neprenosné, statické, inštalované pod povrchom vozovky a na jej okraji.
Veřejná zakázka vložena:
23.05.2023 11:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Trnavský samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Trnavský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37836901

Zadavatel ulice:
Starohájska 10

Zadavatel PSČ:
917 01

Zadavatel obec:
Trnava

Kontaktní osoba:
Mgr. Peter Hulín, Ing. Michaela Minárová

Zadavatel telefon:
+421 335 559 521

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.trnava-vuc.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30141400-3
Sčítacie stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba plastových karet s čipem, s originálním potiskem na míru

Výroba plastových karet s čipem, s originálním potiskem na míru

Sháníte výrobce čipových karet, který má letité zkušenosti s výrobou jak v tuzemsku, tak i v zahraničí? Obraťte se na naši společnost BlackCard z Ostravy. Našimi zákazníky jsou například Česká pošta, OBI anebo Městský dopravní podnik Ostrava. Čipové karty jsou moderní a bezpečný způsob identifikace. Mají v sobě zabudovaný čip, který komunikuje se čtečkou pomocí vinuté měděné antény vložené do plastového těla karty. Karty vyrábíme na přání s potiskem. Naše společnost Blackcard vyrábí a dodává na míru karty s čipy určené jen pro čtení OD čipu tzv.R/O (read/only) a karty určené pro čtení i zápis - R/W (read/write). Účelem prvního typu je identifikace při vstupu do různých objektů a systémů, ať už zákaznický, přístupový, hotelový. Ty, které jsou vhodné pro čtení i zápis, umožňují kromě identifikace osob také uložení dat do čipu karty. Karty bezkontaktní kombinované se vyznačují propojením několika identifikačních systémů jednou kartou, která má v sobě dva čipy. To bývají nejčastěji karty v dopravních systémech nebo ty které, mají funkci elektronické peněženky u jednoho provozovatele. Karty s čipy Mifare se liší jen kapacitou paměti čipu a zabezpečením dat - Mifare 1kB, Mifare 4kB, Mifare Ultralight C. Karty s vyšším stupněm ochrany dat jsou Mifare DesFire 4k EV1, Mifare DesFire 4k EV2, Mifare DesFire 8kB EV1, Mifare DesFire 8kB EV2. Tyto karty se nejvíce využívají v dopravních systémech nebo jako elektronické peněženky. BlackCard je moderní, flexibilní a spolehlivý výrobce plastových karet. Vyrábíme plastové karty z nejkvalitnějších materiálů. Těšíme se na spolupráci, kontaktujte nás.


Kvalitní security pásky i štítky - pro bezpečnostní zapečetění Vašich zásilek

Kvalitní security pásky i štítky - pro bezpečnostní zapečetění Vašich zásilek

Chcete mít jistotu, že vaše zásilka nebude otevřena nikým jiným, nebo potřebujete zajistit dveře či ohraničit jiné místo? Využijte kvalitní security pásky od firmy Steroll s.r.o. Zlín, pro bezpečnostní zapečetění Vašich zásilek či ohraničení prostoru. Security pásky lze využít v: - logistice, - armádě, - bankovnictví, - leteckých společnostech, - lékařském prostředí, - elektronickém odvětví a mnoho dalších. Security pásky jsou navíc vhodné pro spoustu různých povrchů, jako je kov, plast, papír, sklo a mnoho dalších materiálů.


Přesné a neovlivnitelné měření vody od vodoměrů Maddeo SMARTmD

Přesné a neovlivnitelné měření vody od vodoměrů Maddeo SMARTmD

Chcete mít jistotu, že odečet vody z vodoměru je opravdu přesný a Vy tak neplatíte více než byste měli? Pak se podívejte na nabídku společnosti MADDEO CZ s.r.o., která nabízí novou generaci přesný a neovlivnitelných vodoměrů Maddeo, verze SMARTmD. Přesné a neovlivnitelné vodoměry Maddeo, verze SMARTmD jsou řešením pro přesné měření a součty v bytových jednotkách nebo objektech s připojením DN15. Vodoměry mají moderní LCD displej a integrovanou anténu, takže se vlezou i tam, kde je málo místa. Další podstatnou výhodou je integrovaný rádiový modul, který umožňuje měření na dálku bez vstupu do bytové jednotky. Vodoměry Maddeo, verze SMARTmD jsou vybavený baterií, která má životnost více jak deset let a v konstrukci modelu není magnetická spojka, to zaručuje znemožnění ovlivnění měření magnetickým spojem. Pořiďte si nové moderní vodoměry, které přesně měří odebranou vodu od společnosti MADDEO CZ s.r.o..


Váhové aplikace na míru, software pro pokladní systém, pro PC pokladny

Váhové aplikace na míru, software pro pokladní systém, pro PC pokladny

Pro sítě prodejen je vzhledem k povinnosti evidence tržeb vhodné mít spolehlivého partnera, který zajistí dodávku vah, váhové aplikace, software, programy pro pokladní systém nebo PC pokladny a následný servis vah. V lokalitě Zlínský kraj, Kroměříž působí společnost Selva - váhy s.r.o.. V oboru máme dlouholeté zkušenosti - od r. 2003, jsme tedy schopni vyhovět individuálním požadavkům a dodat nejvhodnější řešení. Pro průmyslové podniky využívající vážící systémy nabízíme naprogramované aplikace na míru - zálohování záznamů vah, automatizace prostředí, kde se pracuje s váhou různých komponent, programování dávkování. Neváhejte se na nás obrátit.


Kontrolní přípravky pro automobilový průmysl, cubingy Kroměříž, Zlín

Kontrolní přípravky pro automobilový průmysl, cubingy Kroměříž, Zlín

Společnost Chropyňská strojírna je jedním z největších výrobců v ČR, který vyrábí cubingy a kontrolní přípravky pro automobilový průmysl, konkrétně pro optickou a rozměrovou kontrolu montážních dílů. Dle požadavků zákazníka dodáme návrhy, vyrobíme a zajistíme uvedení cubingů a kontrolních přípravků do provozu. Bližší informace na telefonu +420573355264. Sídlo: Chropyně, Komenského 75 - okres Kroměříž.


Odborné znalosti a řešení pro řízení a automatizace prostor a budov

Odborné znalosti a řešení pro řízení a automatizace prostor a budov

Řešíte otázku ohledně vytápění, chlazení, větrání a klimatizace Vaší budovy či objektu? Naše firma SAUTER Automation, spol. s r.o. Vám nabízí své služby, podpořené již více než stoletými zkušenostmi naší mateřské firmy v těchto oborech. Jsme dceřiná společnost švýcarské firmy Fr Sauter AG, která má svoje pobočky po celém světě. Jsme spolehlivým dodavatelem komponentů a řídících systémů pro měření a regulaci budov a objektů. Sídlo firmy máme v Praze na ulici Bohnická 5/28, pobočku pak najdete v Podolí u Brna. Navštivte nás nebo nás kontaktujte, naši odborníci Vás rádi vyslechnou a navrhnou propracované řešení přímo na míru.