Vybavenie SŠ Stará Ľubovňa – Zariadenia, nástroje a súvisiace vybavenie pre stolára

Vybavenie SŠ Stará Ľubovňa – Zariadenia, nástroje a súvisiace vybavenie pre stolára

Predmetom zákazky je obstaranie vybavenia pre Spojenú školu, Jarmočná 108 v Starej Ľubovni- zariadenia, nástroje a
súvisiace vybavenie pre stolára.
Bližší popis je uvedený v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
23.05.2023 08:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Spojená škola, Jarmočná 108 , Stará Ľubovňa

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Spojená škola, Jarmočná 108 , Stará Ľubovňa

Zadavatel IČ:
53265301

Zadavatel ulice:
Jarmočná 108

Zadavatel PSČ:
064 01

Zadavatel obec:
Stará Ľubovňa

Kontaktní osoba:
Mgr. Drahoslava Gmitrová

Zadavatel telefon:
+421 915 946 513

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://sosjsl.edupage.org/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

43830000-0
Mechanické náradie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autorizovaný záruční servis a opravy elektrického nářadí značky DeWALT  s dopravou zdarma

Autorizovaný záruční servis a opravy elektrického nářadí značky DeWALT s dopravou zdarma

Pro profesionální řemeslníky a nadšené kutily není nic důležitějšího než mít po ruce spolehlivé a výkonné nářadí značky DeWALT. Ale co když se vaše oblíbené nářadí porouchá právě v okamžiku, kdy ho nejvíce potřebujete? Nemusíte se obávat, protože náš autorizovaný záruční servis KRES DeWALT z Krnova je zde, aby zajistil, že vaše nářadí bude rychle a efektivně opraveno. S naší službou opravy elektrického nářadí DeWALT s dopravou zdarma je celý proces mnohem jednodušší. Stačí objednat dopravu pomocí našeho smluvního přepravce DPD. Na vámi uvedenou adresu bude po provedení diagnostiky, záruční nebo pozáruční opravy balík dodán zpět– to vše bez jakýchkoli dodatečných nákladů na dopravu. Pokud svěříte své nářadí do rukou našich kvalifikovaných techniků, můžete si být jisti, že používáme pouze originální náhradní díly DeWALT. Díky tomu se můžete spolehnout na dlouhou životnost a optimální výkon vašeho opraveného nářadí. Kromě toho, jako autorizovaný servis, máme přístup k nejnovějším informacím a aktualizacím přímo od výrobce, což nám umožňuje poskytovat tu nejlepší možnou péči o vaše nářadí.


Záruční servis nářadí DeWALT – profesionální práce a opravy nejen pro oblast Opavy a Bruntálu

Záruční servis nářadí DeWALT – profesionální práce a opravy nejen pro oblast Opavy a Bruntálu

Bydlíte v okolí Opavy či Bruntálu a potřebujete provést záruční servis nářadí značky DeWALT? Chcete se spolehnout na odborníky s mnohaletými zkušenostmi? V tom případě se obraťte na společnost KRES DeWALT. Autorizované servisní centrum ručního nářadí a sekaček KRES DeWALT se specializuje na záruční i pozáruční servis a opravy akumulátorových vrtaček, pil, brusek, vysavačů, kladiv, fréz a dalšího ručního a elektrického nářadí DeWALT. Svěřte své nářadí do rukou profesionálů a proveďte záruční opravu u nás!


Zajistíme Vám opravy, servis a broušení pilových pásů včetně poradenství

Zajistíme Vám opravy, servis a broušení pilových pásů včetně poradenství

Pokud máte stroj na broušení pilových pásů, je důležité pravidelně provádět servis pilnic. To zahrnuje seřízení stroje a doporučení ohledně pilových pásů a brusiva. Zdeněk Kuchař - Nástrojařství nabízí tento servis a může Vám pomoci s optimalizací vašich nástrojů. Firma Zdeněk Kuchař - Nástrojařství provádí veškeré regenerační opravy. To zahrnuje svařování, broušení a válcování. Můžete se spolehnout na jejich odbornost a zkušenosti. Zajistí Vám broušení SK pilových kotoučů, opravy pájení plátků SK, broušení hoblovacích nožů, dřevopil a fréz na dřevo. Firma vyrábí také pilové pásy na zakázku. Můžete si objednat pilové pásy na dřevo, textil, papír, molitan, tvrzené pěny a gázu. Také dodávají pilové pásy na plast a kov z nástrojové oceli. Kontaktujte zkušený tým společnosti Zdeněk Kuchař nástrojářství, s.r.o.


Elektrické, benzínové a AKU nářadí PROCRAFT - kvalitní a spolehlivé hobby nářadí

Elektrické, benzínové a AKU nářadí PROCRAFT - kvalitní a spolehlivé hobby nářadí

Sháníte kvalitní nářadí, které je cenově dostupné? Nářadí značky PROCRAFT, které je kvalitní a spolehlivé, vhodné pro náročnější hobby segment, prodává firma POROBET GROUP s.r.o. v Paskově mezi Ostravou a Frýdkem - Místkem. Elektrické nářadí jako jsou vrtačky, brusky a pily se vyznačují vysokým výkonem a dlouhou životností, což z něj činí ideální volbu pro náročné úkoly. Benzínové nářadí PROCRAFT je skvělé pro práci v terénu, kde není dostupná elektřina. Sortiment zahrnuje motorové pily a sekačky, které nabízejí vysokou mobilitu a výkonnost. AKU nářadí PROCRAFT kombinuje výhody elektrického nářadí s mobilitou. Díky výkonným bateriím můžete pracovat kdekoli bez omezení napájecím kabelem. Mezi oblíbené produkty patří aku vrtačky, šroubováky, pily, uhlová bruska, vrtací kladivo, zahradní nůžky, řetězové pily, křovinořezy. Dále můžete pro svou zahradu zakoupit vibrační čerpadlo, benzínový křovinořez, míchadla, nůžky na plech, navijáky, sloupové vrtačky, prodlužovací hadice a další. V sortimentu najdete také šrouby, matice, podložky, vruty, nýty, hřebíky a závitové tyče, ruční nářadí od šroubováku, nástrčných hlavic a bitů po ráčnové klíče a další. PROCRAFT nářadí, dostupné u POROBET GROUP s.r.o., je známé svou kvalitou a spolehlivostí. POROBET poskytuje nejen široký výběr, ale také odborné poradenství a servis, čímž zajišťuje maximální spokojenost zákazníků. Navštivte prodejnu v Paskově.


Ostření pilových řetězů – brousící vodítka pro různé typy řetězu a úhly řezacích zubů

Ostření pilových řetězů – brousící vodítka pro různé typy řetězu a úhly řezacích zubů

Máte motorovou nebo elektrickou pilu a chcete mít ostrý řetěz? Nevíte , jak ostřit řetěz a na co si dát pozor? V tom případě se obraťte na společnost Gardentech s.r.o., která Vám poradí, jaké nářadí a pomůcky použít. Společnost Gardentech s.r.o. doporučuje, jak ostřit pilový řetěz včetně tipů a triků. Nejdůležitější je typ řetězu a dle toho vybrané ostřící vodítko, které pomáhá zajistit konzistentní naostření. Brousící vodítka jsou prodávány samostatně nebo v sadách. Zvyšte výkon, bezpečnost a přesnost Vaší práce a navštivte náš web ještě dnes!


Kleště, štípací klíny, odkorňovače a sapiny Krumpholz - odolné nářadí pro lesní práce

Kleště, štípací klíny, odkorňovače a sapiny Krumpholz - odolné nářadí pro lesní práce

Poptáváte nářadí pro lesníky? Špičkové vybavení dodává v Opavě a Ostravě společnost Chlebiš s.r.o. z Hlučína. Prodáváme nářadí Krumpholz pro dřevorubecké a lesnické práce (ruční opracování a štěpení dřeva). Vše pořídíte v našem e-shopu z pohodlí doma nebo v naší prodejně. Skladem máme: - štípací klíny (1 500 g, 2 000 g, 2 5000 g, 3 000 g a broušené) - škrabky na led, rozbíječe ledu, poříze, vynášecí kleště (250 a 300 mm) - mačety (1 kg / 40 cm, 430 mm, dlouhé 4 kg / 80 cm) - sekero-sapiny, sapiny (600 g / 40 cm a 80 cm, 950 g / 90 cm) Potřebujete s něčím poradit? Jsme tady pro Vás a vše ochotně vysvětlíme. Mimo jiné zajišťujeme spolehlivý servis.