Dodávka PTP pre potreby havarijnej výmeny na ESt SEPS

Dodávka PTP pre potreby havarijnej výmeny na ESt SEPS

Predmetom zákazky je dodávka prístrojových transformátorov prúdu (ďalej len "PTP") v zmysle technickej špecifikácie definovanej v prílohe č. 1 a v prílohe č. 2 Rámcovej zmluvy (ďalej len "RZ"). Maximálne však v počte 63 ks podľa prílohy č. 2 pre ESt Veľký Ďur, maximálne 18 ks podľa prílohy č. 1 pre ESt Košice a maximálne 15 ks podľa prílohy č. 1 pre ESt Medzibrod.
Presné počty PTP podľa technickej špecifikácie v prílohe č. 1 RZ verzia Ith=40kA a podľa technickej špecifikácie v prílohe č. 2 RZ verzia Ith=50kA spolu s miestom a dátumom dodania budú definované v jednotlivých čiastkových zmluvách.

Súčasťou dodávky je aj dokumentácia v rozsahu uvedenom v prílohách č.1 a č.2 RZ, najmä doklad (kópia) o schválení typu určeného meradla v zmysle Zákona č. 157/2018 Z.z. o metrológii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (podľa bodov č. 72 a č. 73 v prílohách č.1 a č.2 RZ), ktoré musí byť platné minimálne 1 rok po termíne dodávky PTP a dodané najneskôr pri vykonaní FAT (factory acceptance test) dodávaných zariadení.

Objednané PTP musia byť dodané a zabalené tak, aby ich bolo možné dočasne uložiť vo zvislej polohe.

Podrobnejší opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch (ďalej len "SP") a v RZ s prílohami, ktoré sú zverejnené na webovej adrese: https://sepsas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/7.
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2023 09:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.06.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s.

Zadavatel IČ:
35829141

Zadavatel ulice:
Mlynské nivy 59/A

Zadavatel PSČ:
824 84

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
JUDr. Radoslav Bazala

Zadavatel telefon:
+421 250 692 205


Slovník veřejné zakázky (CPV)

31173000-9
Prístrojové transformátory

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektroinstalace, výroba rozvaděče pro napájení požárních čerpadel

Elektroinstalace, výroba rozvaděče pro napájení požárních čerpadel

V oboru elektroinstalace máme zkušený montážní tým - vyrábíme rozvaděče pro napájení Diesel požárních čerpadel, elektrických požárních čerpadel od 30 kW – 145 kW. Ke všem zakázkám přistupujeme profesionálně, vše je vyrobeno v české republice. Klademe důraz na detail, kvalitu a dodržení termínů - každá zakázka je pro nás originál, realizace provádíme včetně vypracování schématu zapojení, výroby, montáže a revizí.


Výroba elektrorozvaděčů na míru dle zadání, pro různá průmyslová odvětví

Výroba elektrorozvaděčů na míru dle zadání, pro různá průmyslová odvětví

Pokud hledáte dodavatelskou firmu, která zajistí výrobu elektrorozvaděčů na míru, na Moravě je spolehlivým partnerem firma PROZAX, s.r.o. Otrokovice - Zlínský kraj. Zakázkové řešení Vám umožní získat rozvaděč který splní specifické požadavky pro různá průmyslová odvětví. Očekávat můžete velmi dobrý poměr ceny a kvality. Produkty jsou navrženy s důrazem na spolehlivost, kvalitu a dlouhou životnost. Vyrábíme elektrorozvaděče různých typů a velikostí, podle požadavků zákazníka a platných norem. Naše rozvaděče jsou vhodné pro energetiku, automobilový průmysl, potravinářství, chemický průmysl a další. Můžete očekávat individuální přístup - každý projekt začíná konzultací, kde zohledňujeme specifické potřeby zákazníka. Používáme prvotřídní materiály a moderní technologie. Pokud hledáte spolehlivou firmu s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi v elektrotechnice, obraťte se na nás s důvěrou. Spolupracujeme s renomovanými firmami, jako ČEZ, Škoda Auto, Siemens, Honeywell, Continental nebo Nemocnice Na Homolce. Nabízíme Vám rychlou a efektivní podporu a servis během celého životního cyklu našich výrobků.


Kabely pro přenos dat - pro průmyslový ethernet ETHERLINE, datové kabely UNITRONIC, optokabely HITRONIC

Kabely pro přenos dat - pro průmyslový ethernet ETHERLINE, datové kabely UNITRONIC, optokabely HITRONIC

Zajistěte si dodávku kabelů od jednoho dodavatele – společnost LAPP Czech Republic s.r.o. má ve svém portfoliu kabely pro přenos dat, optokabely, připojovací a ovládací kabely, průmyslové konektory, kabelové vývodky, systémy pro ochranu a vedení kabelů a také označovací systémy. UNITRONIC - datové kabely a sběrnicové systémy. Vysoce kvalitní kabely UNITRONIC pro datové sítě a komponenty provozní sběrnice nabízí nadčasové řešení pro všechny aplikace ve strojírenství a investiční výstavbě. Máme spolehlivé řešení kabeláže a připojení téměř pro všechny aplikace. ETHERLINE switch, ethernet kabel - systémy datové komunikace pro průmyslový Ethernet. S produkty značky ETHERLINE bezpečně, rychle a spolehlivě do budoucnosti ethernetových a profinetových aplikací. Tyto systémy tvoří odolné a robustní kabely a spojovací prvky pro pasivní a aktivní síťové technologie a nabízí efektivní řešení téměř pro každou aplikaci, zejména v průmyslovém prostředí. HITRONIC optokabely - optické systémy pro přenos dat velkých objemů. S optickými kabely se stává přenos velkého množství dat hračkou - bezporuchový, chráněný proti odposlechu a téměř rychlostí světla. Kabely HITRONIC představují ideální řešení pro interiéry i venkovní použití, pro náročné podmínky a dokonce pro použití v energetických řetězech. Průmyslové konektory - kulatý kabelový konektor M12, M8. Kulaté konektory jsou dostupné ve dvou provedeních - datové konektory pro přenos citlivých signálů s pozlacenými kontakty a napájecí konektory s vysokou rezervou. Společnost LAPP Czech Republic s.r.o. sídlí v Otrokovicích nedaleko Zlína.


Projektování strojních a elektrických zařízení – podle požadavků zákazníka

Projektování strojních a elektrických zařízení – podle požadavků zákazníka

Vyžaduje Vaše výrobní činnost jednotlivé strojní a elektrické zařízení nebo jejich propracované soustavy? Aby vaše výroba byla efektivní, rychlá a spolehlivá, budete potřebovat spolehlivého dodavatele strojních a elektrických zařízení, včetně vypracování projektu. Společnost CZ.TECH Čelákovice, a.s. nabízí služby projektování strojních a elektrických zařízení přesně podle požadavků na výrobu u konkrétních zákazníků. Ať už se bude jednat o automatické výrobní linky, robotická pracoviště nebo speciální stroje, můžete si být jisti profesionálním přístupem a zkušenostmi s projektováním obdobných pracovišť. Pokud máte zájem o více informací, neváhejte prosím kontaktovat odborníky ze společnosti CZ.TECH Čelákovice, a.s.


Průmyslová automatizace Mělník, analyzátory, chromatografy, měření a regulace

Průmyslová automatizace Mělník, analyzátory, chromatografy, měření a regulace

Neváhejte se přesvědčit o našich kvalitách. Jsme ELMEP s.r.o. – profesionál po vašem boku. Naše společnost se již dekády zabývá komplexními dodávkami v oblasti automatizační techniky. Naše hlavní činnost spočívá v nabídce systémových řešení pro firmy napříč průmyslovými odvětvími. Naleznete nás v chemickém, potravinářském, automobilovém či třeba vodárenském průmyslu. Dodáváme analyzátory, chronografy či jiná zařízení pro úpravu vzorků. Rádi zaštítíme váš projekt od samého začátku až po realizaci, inženýring, projektování, dodávku, servis, řízení rizik a bezpečnostní systémy. Jsme profesionálové a náš tým více jak 80 spolupracovníků patří ke špičce oboru. Zakázky realizujeme po celém světě a neustále rosteme. Přesvědčte se o našich kvalitách – neváhejte nás kontaktovat na adrese provozovny na ulici O. Wichterleho 810 v Kralupech nad Vltavou, anebo navštivte naše webové stránky.


Rozbočovací krabice Abox - podzimní akce Spelsberg Česká republika 2023 - multifunkční kleště zdarma

Rozbočovací krabice Abox - podzimní akce Spelsberg Česká republika 2023 - multifunkční kleště zdarma

Objednejte si libovolné balení krabic z řady Abox a získejte multifunkční kleště. Max. 5 ks kleští na odběratele. Platí do vyprodání zásob. Společnost Spelsberg spol. s r.o. je jedním z předních mezinárodních výrobců v oboru elektro a působí především v oblasti elektroinstalační techniky a výroby rozvaděčů i spojovacích krabic, řešení pro betonové konstrukce, průmysl a provozní techniku i protipožárních výrobků s využitím v tunelech nebo únikových cestách. Neváhejte a nakupujte již nyní!