Dodávka PTP pre potreby havarijnej výmeny na ESt SEPS

Dodávka PTP pre potreby havarijnej výmeny na ESt SEPS

Predmetom zákazky je dodávka prístrojových transformátorov prúdu (ďalej len "PTP") v zmysle technickej špecifikácie definovanej v prílohe č. 1 a v prílohe č. 2 Rámcovej zmluvy (ďalej len "RZ"). Maximálne však v počte 63 ks podľa prílohy č. 2 pre ESt Veľký Ďur, maximálne 18 ks podľa prílohy č. 1 pre ESt Košice a maximálne 15 ks podľa prílohy č. 1 pre ESt Medzibrod.
Presné počty PTP podľa technickej špecifikácie v prílohe č. 1 RZ verzia Ith=40kA a podľa technickej špecifikácie v prílohe č. 2 RZ verzia Ith=50kA spolu s miestom a dátumom dodania budú definované v jednotlivých čiastkových zmluvách.

Súčasťou dodávky je aj dokumentácia v rozsahu uvedenom v prílohách č.1 a č.2 RZ, najmä doklad (kópia) o schválení typu určeného meradla v zmysle Zákona č. 157/2018 Z.z. o metrológii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (podľa bodov č. 72 a č. 73 v prílohách č.1 a č.2 RZ), ktoré musí byť platné minimálne 1 rok po termíne dodávky PTP a dodané najneskôr pri vykonaní FAT (factory acceptance test) dodávaných zariadení.

Objednané PTP musia byť dodané a zabalené tak, aby ich bolo možné dočasne uložiť vo zvislej polohe.

Podrobnejší opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch (ďalej len "SP") a v RZ s prílohami, ktoré sú zverejnené na webovej adrese: https://sepsas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/7.
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2023 09:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.06.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s.

Zadavatel IČ:
35829141

Zadavatel ulice:
Mlynské nivy 59/A

Zadavatel PSČ:
824 84

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
JUDr. Radoslav Bazala

Zadavatel telefon:
+421 250 692 205


Slovník veřejné zakázky (CPV)

31173000-9
Prístrojové transformátory

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Objednejte dvě nové kabelové rozbočovací krabice WKE 2 a získejte zdarma batoh na jednodenní výlet!

Objednejte dvě nové kabelové rozbočovací krabice WKE 2 a získejte zdarma batoh na jednodenní výlet!

Přichází jaro a s ním příležitost využít jedinečnou akci od Spelsberg Česká republika 2023! Umožňujeme vám získat praktický batoh na jednodenní výlet zcela zdarma. Stačí objednat dvě zbrusu nové kabelové rozbočovací krabice WKE 2 a tento stylový batoh je váš! Kabelové rozbočovací krabice WKE 2 jsou špičkovým produktem od Spelsberg, nabízejícím vynikající kvalitu a spolehlivost. Jsou navrženy s ohledem na vaše potřeby a usnadňují instalaci a správu kabeláže. S jejich pomocí můžete snadno a bezpečně řešit kabelážní připojení ve vašem projektu. Nyní máte skvělou příležitost získat batoh na jednodenní výlet jako dárek ke své objednávce. Batoh je navržen tak, aby uspokojil potřeby aktivních jednotlivců, kteří si rádi užívají přírodu a výlety. S dostatečnou kapacitou a praktickými kapsami vám poskytne dostatek místa pro uložení všech potřebných věcí během vašeho jednodenního výletu. Tato jarní květnová akce je omezena do vyprodání zásob, takže neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes! Objednejte si dvě kabelové rozbočovací krabice WKE 2 a získejte zdarma batoh na jednodenní výlet. Buďte připraveni na své dobrodružství s akcí Spelsberg Česká republika 2023!


Nabíjecí stanice pro elektromobily | Skybergtech

Nabíjecí stanice pro elektromobily | Skybergtech

Hlavní specifikace nabíjecích stanic: - Vysoká rychlost nabíjení - Elegantní estetický design - Modulární systém - Integrovaná komunikace - Světelná indikace - Izolovaný napájecí modul, uživatel chráněný, elektrická bezpečnost. Informace pro zákazníky: - Bezpečné a rychlé nabíjení - Jednoduchý a účinný systém snadno ovladatelný - Maximální celková bezpečnost pro zákazníka a elektromobil - Intuitivní a snadno použitelné rozhraní - Snadná dostupnost nabíjecí stanice - Možnost nabíjet všechna vozidla na elektřinu, skútry a kola.


Výroba rozvaděčů, rozvodnic a rozvaděčových skříni na zakázku dle přání klienta

Výroba rozvaděčů, rozvodnic a rozvaděčových skříni na zakázku dle přání klienta

Potřebujete vyrobit rozvaděčovou skříň na míru? Sháníte rozvodnice či kryty jističů? Pohybujete se v oblasti průmyslu, kde je třeba rozvaděče vyrobit přesně dle Vašich potřeb? Pak se obraťte na společnost DK–ELVIS s.r.o. se sídlem v Ostravě, která se zaměřuje na zakázkovou výrobu rozvaděčů, rozvodnic, rozvaděčových skříní, zásuvkové a napájecí skříně, kryty na pojistky atd. Distribuční rozvaděče jsou vhodné do všech oblastí hospodářství a průmyslu. Díky modernímu vybavení a spolehlivého profesionálního týmu zaměstnanců jsme schopni Vám vyrobit rozvaděče určených pro napětí do 1000 V AC nebo do 1500 V DC se zpracovanou zkouškou do 1600 A, a rozvaděče dle ověření návrhu původního výrobce do 5000 A. Vyrobili jsme již rozvaděč přívodní, automatizace a oddělovací mobilní transformátor. Různé typy rozvodnic najdete i na našem eshopu: - nástěnné - pod omítku - skříňové - přípojkové - nerezové - speciální - elektroměrové Dále u nás zakoupíte i kryty jističů. Pro více informací nás kontaktujte.


Třífázový přímý statický elektroměr typ ETS41A1 - montáž na lištu DIN

Třífázový přímý statický elektroměr typ ETS41A1 - montáž na lištu DIN

Pokud sháníte třífázový přímý statický elektroměr typ, obraťte se na společnost DK-ELVIS s.r.o., která prodává třífázový statický elektroměr ETS41A1, který je určen pro měření odebrané činné kumulované elektrické energie ve čtyřvodičové třífázové rozvodné síti v přímém zapojení do 65A. Elektroměr ETS41A1, ověřený dle MID, je vybaven elektromechanickým číselníkem, jenž registruje kumulovanou elektrickou energii. Indikace měření je signalizována kalibrační LED, přičemž četnost impulzů odpovídá měřenému výkonu. Pro další zpracování elektrických pulzů v informačních a regulačních systémech podnikové energetiky je elektroměr vybaven komunikačním výstupem S0 s dálkovým přenosem, monitoringem a regulací. Mechanická konstrukce elektroměru navíc umožňuje montáž na lištu DIN 35mm či na standardní elektroměrový kříž. Hledáte-li kvalitu a spolehlivost, je pro Vás společnost DK-ELVIS s.r.o jako přední dodavatel elektroměrů tou nejlepší volbou!


ETD TRANSFORMÁTORY a.s. - specialista na transformátory, reaktory a zkoušky v Plzni

ETD TRANSFORMÁTORY a.s. - specialista na transformátory, reaktory a zkoušky v Plzni

Naše firma se specializuje na výrobu a prodej jednofázových a třífázových výkonových transformátorů, autotransformátorů, pecních transformátorů, trakčních tlumivek a speciálních reaktorů pro různé odvětví průmyslu. S více než 100letou zkušeností a moderními technologiemi nabízíme nejlepší řešení pro transformaci napětí s maximální účinností a bezpečností pro všechny segmenty elektrické sítě. Součástí našeho závodu je i Elektrotechnická zkušebna, která nabízí široký rozsah akreditovaných a neakreditovaných zkoušek. Jsme profesionálním konzultantem a dodavatelem v energetickém sektoru. Věříme, že naše produkty a služby splní vaše nároky na kvalitu a spolehlivost. Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat.


Napájecí zdroje, jističe, konektory a další elektro komponenty

Napájecí zdroje, jističe, konektory a další elektro komponenty

V oboru máme mnohaleté zkušenosti a klademe důraz na to, aby veškeré komponenty z naší nabídky byly pouze od osvědčených evropských i světových výrobců, jako jsou například firmy ARCH, CABUR nebo EPCOS. Napájecí zdroje, konektory, jističe, a další komponenty nabízí celou řadu využití, jak v oblasti průmyslové automatizace, energetiky či vojenské techniky, tak i v medicíně a dopravě. Napájecí zdroje, jističe i konektory dodáváme nejen nadnárodním průmyslovým společnostem, ale i menším soukromým firmám, kterým vždy poskytujeme profesionální služby na míru. Kromě napájecích zdrojů máme v naší nabídce i řadu dalších komponentů: - měniče DC/DC - invertory DC/AC - spínače - switche - jističe - odpojovače baterií - relé - optické kabely - kondenzátory - LED programy Kompletní nabídku najdete na naší webové stránce www.vicomtrade.cz, a neváhejte se na nás obrátit s poptávkou jakéhokoliv množství komponentů pro nejrůznější účely. Budeme se maximálně snažit, abychom vyhověli vašim požadavkům. Naše elektronické součástky mají využití zejména v oblastech: - průmyslová automatizace - energetika - telekomunikační a medicínská technika - dopravní a vojenská technika - fotovoltaické solární elektrárny