Pravidelná prehliadka a servis vzduchotechniky

Pravidelná prehliadka a servis vzduchotechniky

Predmetom zákazky je zabezpečenie služieb pri pravidelnej kontrole a servise vzduchotechniky s odbornou starostlivosťou na vysokej profesionálnej úrovni a v súlade s technickými podmienkami a požiadavkami na bezporuchovú funkčnosť inštalovanej vzduchotechniky a jej súčastí.
Veřejná zakázka vložena:
19.05.2023 07:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Sociálna poisťovňa, ústredie

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
18.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Sociálna poisťovňa, ústredie

Zadavatel IČ:
30807484

Zadavatel ulice:
29. augusta 8 a 10

Zadavatel PSČ:
813 63

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
JUDr.Lukáš Mato

Zadavatel telefon:
+421 290 679 841


Zadavatel web:
http://www.socpoist.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71315410-6
Inšpekcia ventilačného systému

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Klimatizace a rekuperace - instalace a dodávka klimatizací na míru včetně stavebních prací

Klimatizace a rekuperace - instalace a dodávka klimatizací na míru včetně stavebních prací

Klimatizační jednotka je ideálním a účinným zařízením, které vytvoří tepelnou pohodu v celé místnosti. V letních měsících příjemně ochlazuje vzduch a v chladnějším období vytápí bytové i nebytové prostory. CHLAZENÍ servis s.r.o. z Opavy poskytuje efektivní a designově propracované klimatizace do vaší firmy i bytu. Pokud uvažujete nad klimatizací či rekuperaci rádi Vám se vším pomůžeme. zajistíme dodávku, instalaci, opravy i všechny potřebné stavební práce a pravidelný servis. Klimatizační jednotky jsou vhodné jako: - klimatizace do bytu - klimatizace prodejny - klimatizace lékařské ordinace - klimatizace kanceláří - klimatizace serverů a mnoho dalších umístění. Pro opravdu maximální a ideální účinek klimatizace musíte zvolit správnou variantu a umístění. Ať už potřebujete poradit s výkonem, podmínkami, instalací či obsluhou, se vším Vám u nás velmi rádi poradíme.


Prodej a montáž rekuperačních jednotek – rekuperační systémy větrání na míru

Prodej a montáž rekuperačních jednotek – rekuperační systémy větrání na míru

Potřebujete nainstalovat nový systém větrání pomocí rekuperačních jednotek? Obraťte se na firmu Zdeněk Obr Klimatizace a vzduchotechnika. Nainstalujeme Vám rekuperační systém větrání navržený na míru podle vašich potřeb. Díky instalaci systému větrání pomocí rekuperačních jednotek dosáhnete maximálně možné čistoty vzduchu. Díky větrání prostor za pomocí rekuperace lze získat příjemný vzduch bez zbytečných zápachů a vlhkosti.


Klimatizace do bytů, firem a kanceláří - komplexní dovávka i s montáží

Klimatizace do bytů, firem a kanceláří - komplexní dovávka i s montáží

V létě Vás příjemně ochladí a v zimě zahřeje - ano to je kvalitní klimatizace od firmy CHLAZENÍ servis s.r.o., která se specializuje na komplexní dodávku i montáž klimatizací v Opavě a okolí. Pro klimatizování obytné místnosti nebo kanceláře máme splitsystém nebo mobilní klimatizační jednotku, která se v těchto prostorech využívá nejvíce. Z úsporných důvodu je pro kanceláře možná dodávka a instalace okenního klimatizátoru. Při výběru vhodného klimatizačního zařízení Vám vždy rádi pomůžeme. Vnitřní jednotky splitsystému mohou být v tomto provedení: - určené k zavěšení na zeď s výfukem vzduchu dolů a dopředu - v podstropním provedení k zavěšení na konstrukci stropu - v parapetním provedení k upevnění na zeď nad podlahu s výfukem vzduchu nahoru a dopředu - v kazetovém provedení určené k zabudování do podhledu - k připojení na vzduchotechnické potrubí Naše klimatizace jsou šetrné k životnímu prostředí a zajišťují příjemné prostředí a teplotu prostoru po dobu celého roku. Pokud chcete efektivní a designově propracované klimatizace do Vašeho bytu či kanceláře stačí nás kontaktovat, zbytek zařídíme za Vás. U nás se můžete podívat na aktuální modely od různých výrobců.


Návrh, montáž a realizace průmyslové vzduchotechniky – kvalitní práce za příznivou cenu

Návrh, montáž a realizace průmyslové vzduchotechniky – kvalitní práce za příznivou cenu

Hledáte spolehlivou společnost, která zajistí kompletní dodávku vzduchotechnického potrubí včetně příslušenství? Potřebujete vysvětlit veškeré náležitosti a poradenství? V tom případě se obraťte na společnost GIOMETAL s.r.o. Společnost GIOMETAL s.r.o. realizuje vzduchotechniku na klíč včetně tvarovek a příslušenství. Navrhuje systémy pro optimální řešení celého prostoru dle stanovených parametrů a nejčastěji realizuje odsávání, výfuky filtrů, větrání budov, rekuperace teplat, filtrace vzduchu a mnoho dalšího. Nechte si vyrobit vzduchotechniku na míru a kontaktujte nás ještě dnes!


E-shop, eshop stavební vzduchotechnika a ventilátory

E-shop, eshop stavební vzduchotechnika a ventilátory

Firma Ventilátory Zlín - Karel Ušela provozuje e-shop kde jsou na prodej různé typy ventilátorů a stavební vzduchotechnika. Pokud nemáte čas a chuť jezdit do obchodů a vybírat zboží, oceníte náš přehledný internetový obchod se stavební vzduchotechnikou a ventilátory a nakoupíte z pohodlí vašeho domova. Při objednávce nad 3 000 Kč bez DPH je doprava zcela zdarma (platí pro maloobchodní zákazníky). Konzultace a poradenství při výběru zboží Vám poskytnou naši kvalifikovaní pracovníci. Prodejcům v regionu nabízíme velmi zajímavé rabatové podmínky. Neváhejte nás kontaktovat na tel.: 577902245. Maloobchodní prodejna je v Lužkovicích - Zlínský kraj. Spokojené zákazníky máme po celé ČR. Nabízíme následující výrobky a zařízení: - ventilátory - rekuperační jednotky - digestoře - ventilační turbíny - komponenty VZT rozvodů - vzduchovody - distribuční element - revizní dvířka - čističky vzduchu - přístroje pro měření a regulaci. V našem sortimentu najdete zastoupení kvalitních značek ventilátorů a vzduchotechniky, jako jsou například Europlast, Vent-Axia, Elicent, Soler & Palau, Vents, Vortice, Caframo, Greenwood, Intelivent, Östberg, Dynair, Kovhron, ebm papst, Ziehl-Abegg atd. Naše firma je výhradním dovozcem vzduchotechniky Europlast pro český i slovenský trh.


Designové klimatizace TOSHIBA HAORI  -  velice úsporné klimatizační jednotky se speciálním textilním potahem

Designové klimatizace TOSHIBA HAORI - velice úsporné klimatizační jednotky se speciálním textilním potahem

Potřebujete klimatizace, která designově zapadne do Vašeho interiéru? Vyzkoušejte designové klimatizace řady TOSHIBA HAORI, které Vám nainstaluje firma bbklima. Tyto klimatizace jsou opatřeny odolným textilním potahem, který je snadno vyměnitelný, ale navíc i chemicky stálý, odolný vůči UV a vlhkosti a samozřejmě i pratelný. Potah je dodáván ve dvou základních barvách – černé a světle šedé, ale k dispozici je i modrošedé, šedobéžové, tmavě hnědé a modré barevné provedení. Zvolit si také můžete zcela individuální textilní design. Klimatizační jednotka Toshiba HAORI je velmi úsporná – řadí se do třídy účinnosti A+++.  Má také skvělé funkční vlastnosti – díky speciálně tvarovaným lamelám je vzduch z jednotky veden ke stropu a až poté klesá dolů.