Servis a opravy automatických a manuálních převodovek vozů všech značek

Autoservis Dolina

Servis a opravy automatických a manuálních převodovek vozů všech značek

Profesionální servis a opravy manuálních a automatických převodovek osobních i užitkových automobilů všech značek provádí Autoservis Dolina z Kudlovic u Uherského Hradiště. Naší specializací jsou repase a opravy automatických převodovek, pravidelná výměna filtrů a olejů v převodovkách.

Čistiace práce, dezinfekčné a dezinsekčné služby pre potreby BPMK, s.r.o.

Čistiace práce, dezinfekčné a dezinsekčné služby pre potreby BPMK, s.r.o.

Čistiace práce, dezinfekčné a dezinsekčné služby pre potreby BPMK, s.r.o. na obdobie 24 mesiacov.
Veřejná zakázka vložena:
19.05.2023 07:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Bytový podnik mesta Košice, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
18.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Bytový podnik mesta Košice, s.r.o.

Zadavatel IČ:
44518684

Zadavatel ulice:
Južné nábrežie 13

Zadavatel PSČ:
042 19

Zadavatel obec:
Košice

Kontaktní osoba:
Ing. Ladislav Lipták

Zadavatel telefon:
+421 557 871 317

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://bpmk.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90900000-6
Čistiace a sanitárne služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dezinsekce a hubení švábů – odstranění a důsledná likvidace lezoucího a létajícího hmyzu

Dezinsekce a hubení švábů – odstranění a důsledná likvidace lezoucího a létajícího hmyzu

Máte doma šváby, kteří jsou nejen původcem alergenů, ale mohou i přenášet choroboplodné organismy? Přejete si jejich rychlé odstranění? V tom případě se neváhejte obrátit na společnost Deratizace Konečný. Deratizace Konečný se zaměřuje na dezinsekci a hubení švábů. Ti se nejčastěji vyskytují v jádrech domů, kuchyních, koupelnách a jsou aktivní v nočních hodinách. Likvidace je prováděna pomocí požárové nástrahy ve formě gelu nebo postřikem. Zbavte se nepříjemného hmyzu ještě dnes a kontaktujte nás!


EFFI systems - kapsy a kapsáře pro úklidové pomůcky, zefektivnění práce při úklidu

EFFI systems - kapsy a kapsáře pro úklidové pomůcky, zefektivnění práce při úklidu

Systém kapes a kapsářů, který se nosí na opasku a navíc umožňuje tzv. barevné kódování úklidu – to je EFFI systems, který používají při úklidu i pracovníci firmy ALFA - BETA servis úklidové služby s.r.o. Ze Zábřehu. Tento systém založený na barevném kódování omezuje riziko přenosu infekcí nebo kontaminace – každá barva je určena pro jinou oblast úklidu a slouží i pro vizuální kontrolu pracovníků. Každá barva má i své pracovní pomůcky, jako jsou vědra, kartáče, mopy a EFFI systems. Effi systems je nenáročný na údržbu a mezi jeho přednosti také patří to, že zlepšuje ergonomii a snižuje náklady profesionálním úklidovým firmám.


Čištění venkovních omítek-omítky u škol, panelových, činžovních domů

Čištění venkovních omítek-omítky u škol, panelových, činžovních domů

Pokud potřebujete odstranit nečistoty z omítky domu, obraťte se v regionu Zlínský kraj a Praha na firmu Čištění fasád Zlín. Čištění venkovních omítek provádíme nejčastěji u škol, panelových, činžovních domů i rodinných domů. Máme dlouholeté zkušenosti a z venkovní omítky odtraníme atmosferické, biologické nečistoty i mastnotu a solné výkvěty. Jako prevenci proti dalšímu znečištění povrch ošetříme vhodnými prostředky s dlouhodobým účinkem. Poskytujeme i antigraffiti servis - venkovní omítky i další znečištěné plochy zbavíme graffiti pomocí speciálních chemických prostředků. Naše služby využívají majitelé rodinných domů, komerčních, průmyslových objektů, správců budov, školy i obce.


Čištění a pískování zámecké dlažby – profesionální služby nejen pro obce a města

Čištění a pískování zámecké dlažby – profesionální služby nejen pro obce a města

Chcete mít krásnou a čistou zámeckou dlažbu? Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která se postará o její údržbu a renovaci ve Vaší obci nebo městě? V tom případě se obraťte na společnost SINTI-CLEAN.CZ, která odstraňuje veškeré nečistoty. Společnost SINTI-CLEAN.CZ provádí rychlé, efektivní a cenově dostupné čištění a pískování zámeckých dlažeb. Pískováním se navíc vrací původní barva a vzhled dlažby, která je následně díky hydrofobního nástřiku odolná proti kyselému dešti a tvorbě mechu. Vraťte dlažbám ve Vašem městě původní lesk a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Svěřte nám likvidaci vosího či sršního hnízda - rychlý a účinný zásah

Svěřte nám likvidaci vosího či sršního hnízda - rychlý a účinný zásah

Kontaktujte naši firmu DEREK - Kaluža s.r.o. ještě dnes a zbavte se nezvaných hmyzích hostů jednou provždy. Používáme osvědčené a bezpečné metody hubení vos, sršňů a divokých včel, které zaručují rychlý a účinný výsledek. Působíme v Ostravě, Frýdku-Místku, Novém Jičíně, Karviné a Opavě. Likvidaci realizujeme aplikováním insekticidního poprašku, aerosolu nebo postřiku hnízda. Hubení provádíme mnohdy v méně dostupných místech, kdy musíme použít montážní plošinu, žebřík nebo lano, abychom se dostali například do zateplení či pod střechu. Kontaktujte nás! Více informací najdete na našich webových stránkách.


Bohuslav Ungrád: Váš expert na deratizaci, dezinsekci a dezinfekci

Bohuslav Ungrád: Váš expert na deratizaci, dezinsekci a dezinfekci

Hledání spolehlivého partnera pro zajištění bezpečnosti a hygieny vašeho domova či pracovního prostředí může být náročné. Naštěstí, firma Bohuslav Ungrád je zde, aby vám nabídla své rozsáhlé služby v oblasti deratizace, dezinsekce a dezinfekce. S dlouholetou praxí a důrazem na kvalitu a bezpečnost je naše firma připravena čelit jakémukoli problému s škůdci. Bohuslav Ungrád a jeho tým odborníků jsou vybaveni nejmodernějšími technologiemi a metodami pro efektivní boj proti hlodavcům, hmyzu a mikroorganismům. Naším cílem je zajistit vám a vašemu okolí zdravé a bezpečné prostředí. Všechny používané přípravky a postupy jsou vybrány s ohledem na minimální dopad na životní prostředí a zdraví. Nabízíme komplexní služby pro komerční i soukromé objekty v Pardubickém kraji a jeho okolí. Ať už se jedná o preventivní opatření nebo akutní řešení výskytu škůdců, jsme připraveni vám pomoci rychle a efektivně. Pro konzultaci nebo objednání služby nás neváhejte kontaktovat. Společně najdeme optimální řešení pro vaše potřeby. Sídlo naší firmy se nachází v obci Gruna, okrese Svitavy, ale naše působnost je rozšířena po celém Pardubickém kraji. S firmou Bohuslav Ungrád získáváte nejen odborníka na deratizaci, ale spolehlivého partnera pro zajištění hygieny a zdraví ve vašem prostředí. Zavolejte nám nebo nám napište a společně vyřešíme váš problém s škůdci. Na vaši spolupráci se těšíme!