Čistiace práce, dezinfekčné a dezinsekčné služby pre potreby BPMK, s.r.o.

Čistiace práce, dezinfekčné a dezinsekčné služby pre potreby BPMK, s.r.o.

Čistiace práce, dezinfekčné a dezinsekčné služby pre potreby BPMK, s.r.o. na obdobie 24 mesiacov.
Veřejná zakázka vložena:
19.05.2023 07:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Bytový podnik mesta Košice, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
18.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Bytový podnik mesta Košice, s.r.o.

Zadavatel IČ:
44518684

Zadavatel ulice:
Južné nábrežie 13

Zadavatel PSČ:
042 19

Zadavatel obec:
Košice

Kontaktní osoba:
Ing. Ladislav Lipták

Zadavatel telefon:
+421 557 871 317

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://bpmk.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90900000-6
Čistiace a sanitárne služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Společnost REIN BAU s.r.o.: Stavební a profesionální 3D služby v Praze

Společnost REIN BAU s.r.o.: Stavební a profesionální 3D služby v Praze

REIN BAU s.r.o. je renomovaná firma se sídlem v Praze, která se zaměřuje na dvě hlavní divize: Rein Bau stavební činnosti a Rein Bau 3D služby. Stavební divize se specializuje na kompletní rekonstrukce bytů, zemní a výkopové práce, včetně zahradnických služeb. Naše týmy zajišťují kvalitní práci s využitím moderní techniky, jako jsou rypadla, nakladače a dozery. Druhá divize, Rein Bau 3D služby, se zabývá profesionálním hubením a prevencí výskytu hlodavců, hmyzu a dalších škůdců. Nabízíme široké spektrum speciálních ochranných služeb, včetně deratizace, dezinsekce, dezinfekce a dezodorizace. Zajišťujeme také úklidové služby, odvoz a likvidaci odpadů, ochranu proti ptactvu a monitorování činnosti. S naším profesionálním týmem a individuálním přístupem se postaráme o vaše potřeby. Kontaktujte nás pro možnosti řešení vašeho problému


Rychlá likvidace, odstranění vosích a sršních hnízd – vypuzení létajícího hmyzu

Rychlá likvidace, odstranění vosích a sršních hnízd – vypuzení létajícího hmyzu

Hledáte někoho, kdo Vám pomůže zbavit se vosího nebo sršního hnízda, využívá moderní metody a má pohotovost 24 denně? V tom případě se obraťte na společnost Deratizace Konečný. Deratizace Konečný řeší problémy s hlodavci a nežádoucím hmyzem. Pomocí moderních metod a aplikační techniky si poradí s likvidací sršních a vosích hnízd a dbá na co nejrychlejší vyřešení dané situace. Vypuďte létající hmyz z Vašeho okolí a kontaktujte nás!


Odborná likvidace, deratizace a hubení štěnic – práce prováděná profesionály

Odborná likvidace, deratizace a hubení štěnic – práce prováděná profesionály

Přivezli jste si z dovolené nebo hromadné dopravy štěnice? Nechcete likvidovat veškerý nábytek a ohledáte někoho, kdo se postará o jejich vyhubení? V tom případě se obraťte na společnost Deratizace Konečný, která mimo Prahu působí i v Kladně, Kolíně, Benešově a dalších městech. Deratizace Konečný se zaměřuje na dezinsekci štěnic pomocí moderních a osvědčených přípravků, ve většině případů je nutné provést 2 zásahy v rozmezí 2-3 týdnů, každý případ je však individuální. Zbavte se štěnic jednou pro vždy a kontaktujte nás co nejdříve!


Profesionální úklid firem, domácností-jednorázový, pravidelný

Profesionální úklid firem, domácností-jednorázový, pravidelný

Potřebujete vyřešit profesionálně úklid? Jednorázový generální úklid domácností, bytu, rodinného domu i firem zajistí firma BAVA servis s.r.o. Staré Město u Uherského Hradiště - tel.:775860547. Postaráme se i o pravidelný úklid kanceláře, provozovny firem, společných prostor panelových domů i pro bytová družstva. Při dlouhodobé spolupráci poskytujeme zajímavé ceny - působíme v okolí měst Uherské Hradiště, Uherský Brod, Zlín, Brno a Kroměříž. Zajistíme komplexní úklidový servis. - čištění koberců, mytí oken, speciální práce v interiéru - čištění a tepování koberců a čalounění - údržba zeleně, zimní údržba chodníku, odklízení sněhu.


Úklidové služby pro firmy, generální úklid staveb - úklid interiérů, v exteriéru

Úklidové služby pro firmy, generální úklid staveb - úklid interiérů, v exteriéru

Pokud chcete vyřešit úklidové služby profesionálně, kontaktujte v regionu UH-Uherské Hradiště firmu BAVA servis, která provádí čisticí a úklidové práce velkého i malého rozsahu pro firmy i generální úklid staveb. Postaráme se o úklid interiérů i práce v exteriéru. Komplexní úklidové služby: - úklid společných prostor bytových domů - v interiéru - mytí oken, čištění koberců, čalouněného nábytku - v exteriéru - údržba zeleně, sekání trávníku, zimní údržba - speciální práce - mytí nádobí, doplňování hygienického materiálu - generální úklid na stavbách - před kolaudací, po stěhování apod. Pro firmy zajistíme chod celého objektu, nejen úklidové služby, ale i údržbu, havarijní služby a revizní činnost. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem.


Čištění venkovních omítek-omítky u škol, panelových, činžovních domů

Čištění venkovních omítek-omítky u škol, panelových, činžovních domů

Pokud potřebujete odstranit nečistoty z omítky domu, obraťte se v regionu Zlínský kraj a Praha na firmu Čištění fasád Zlín. Čištění venkovních omítek provádíme nejčastěji u škol, panelových, činžovních domů i rodinných domů. Máme dlouholeté zkušenosti a z venkovní omítky odtraníme atmosferické, biologické nečistoty i mastnotu a solné výkvěty. Jako prevenci proti dalšímu znečištění povrch ošetříme vhodnými prostředky s dlouhodobým účinkem. Poskytujeme i antigraffiti servis - venkovní omítky i další znečištěné plochy zbavíme graffiti pomocí speciálních chemických prostředků. Naše služby využívají majitelé rodinných domů, komerčních, průmyslových objektů, správců budov, školy i obce.