Bílá, růžová a červená vína vysoké kvality z vinařství Herůfek v e-shopu

Vinařství Herůfek

Bílá, růžová a červená vína vysoké kvality z vinařství Herůfek v e-shopu

Jakostní a přívlastková vína z rodinného vinařství Herůfek ze Zaječí zakoupíte v e-shopu na webových stránkách vinarstviherufek.cz. Milovníci bílých, růžových i červených vín mohou nákupem oblíbených vín udělat radost nejen sobě, ale obdarovat kvalitním vínem svoje blízké, přátele, obchodní partnery.

Oprava plochej strechy na objekte č. 4- skladové priestory

Oprava plochej strechy na objekte č. 4- skladové priestory

Predmetom zákazky je oprava plochej strechy nad objektom č. 4 skladové priestory na ktorej sa demontujú vodorovné rozvody bleskozvodu, odkvapové žľaby a zvody. Po vyčistení strechy sa natavia poškodené časti hydroizolácie. Namontujú sa okapové a atikové poplastované plechy. Aplikuje sa tepelnoizolačná vrstva a následne sa zrealizuje hydroizolácia so separačnou vrstvou geotextíliou. Hydroizolácia sa vytiahne až na úroveň strešných atík. Po realizácii vrchných vrstiev sa osadia nové odkvapové žľaby a zvody.
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2023 09:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody v Ružomberku

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody v Ružomberku

Zadavatel IČ:
00738379

Zadavatel ulice:
Dončova 6

Zadavatel PSČ:
034 01

Zadavatel obec:
Ružomberok

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Hrnčiarová

Zadavatel telefon:
+421 444 324 035

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní střešní systémy na míru – výstavba plochých a šikmých střech na klíč

Kompletní střešní systémy na míru – výstavba plochých a šikmých střech na klíč

Provádíte rekonstrukci starého domu a potřebujete u tohoto domu zhotovit úplně novou střechu? Hledáte firmu, která zajistí výstavbu střechy na klíč včetně veškerých řemeslných prací? Kompletní realizaci střešních systémů na klíč zajistí firma SOVYM s.r.o. Naše firma má bohaté zkušenosti jak s výstavbou, tak i rekonstrukci plochých a šikmých střech. Při realizace nebo opravě střechy provádíme tesařské, pokrývačské i klempířské práce. Zajistíme montáž střešních oken i potřebné nátěry. Samozřejmostí je i dodávka materiálu pro stavbu střechy. Našim zákazníkům garantujeme, že je naše práce přesná, kvalitní a včasná. Pokud tedy potřebujete novou střechu, neváhejte se na nás obrátit.


Tesařské, klempířské, pokrývačské práce - realizace kompletních střech a střechy na klíč

Tesařské, klempířské, pokrývačské práce - realizace kompletních střech a střechy na klíč

Přemýšlíte o nové střeše? Obraťte se na společnost BAST CZ s.r.o. Realizujeme kompletní ploché i šikmé střechy a střechy na klíč v Jihomoravském kraji – v Brně, Boskovicích, Blansku, Znojmě, Břeclavi, Hodoníně a Vyškově. Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Vyrábíme, dodáváme a montujeme dřevěné příhradové vazníky pro libovolný typ střešní konstrukce. Zajistíme pokládku střešní krytiny plechové, břidlicové, betonové i z pálených tašek. Střechy na klíč a renovace střech realizují naši kvalifikovaní řemeslníci na rodinných domech, tak administrativních a provozních budovách.


Izolace zdiva, základů domu proti zemní vlhkosti, tlakové vodě

Izolace zdiva, základů domu proti zemní vlhkosti, tlakové vodě

Základem stavby domu je kvalitní izolace zdiva proti zemní vlhkosti a tlakové vodě. V lokalitě Zlínský kraj hydroizolace provádí společnost IZOLACE M s.r.o. Uherské Hradiště. Hydroizolace provádíme nejen u novostaveb, kde je klíčová, ale i u starších domů. Rekonstrukce provádíme v případě, kdy je izolace proti zemní vlhkosti poškozena, což se na zdech projeví formou vlhkostních map a plísní. Naši firemní pracovníci jsou pravidelně školeni, mají mnoho pracovních zkušeností, odborně Vám jsme schopni poradit správný typ izolace, odpovídající konkrétní stavbě. Pro izolace základů domu využíváme fóliové systémy Fatrafol-H, Sikaplan, Alkorplan.


Kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů – změna tím správným směrem

Kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů – změna tím správným směrem

Bydlíte v bytě či ve starším rodinném domě a nejste už spokojeni se vzhledem a účelností Vaší domácnosti? Pak je pro Vás správnou volbou využít služeb společnosti Tomáš Viktorini s. r. o. Společnost Tomáš Viktorini s. r. o. nabízí širokou škálu služeb, z nichž si stačí jen vybrat. Mezi tyto služby patří nejen rekonstrukce, ale i renovace bytových jader v panelových domech. Dále se zaměřují na izolaci půdních prostorů, sádrokartonové konstrukce, veškeré stavební práce, pokládkou podlahových krytin, ale taktéž Vám zajistí montáž dveří či bezbariérovou úpravu koupelen. Spoléhejte na kvalitu a vyzkoušejte spolupráci s firmou Tomáš Viktorini s. r. o.


Stavební práce, pokrývačské práce, hydroizolace, sádrokartony, půdní vestavby, zednické práce, rekonstrukce

Stavební práce, pokrývačské práce, hydroizolace, sádrokartony, půdní vestavby, zednické práce, rekonstrukce

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která vám zajistí veškeré stavební práce? Pak je pro vás správnou volbou firma Stavební práce Josef Zima. Tato firma se zabývá širokou škálou stavebních činností, mezi které patří: - Pokrývačské, klempířské a tesařské práce - firma vám nabízí kompletní řešení střech, od návrhu až po realizaci. Můžete si vybrat z různých materiálů, jako jsou tašky, plechy, šindele nebo dřevěné štíty. - Hydroizolace plochých střech - firma je specialista na hydroizolaci plochých střech, která zabraňuje pronikání vody a vlhkosti do stavební konstrukce. Firma používá kvalitní materiály a technologie, které zaručují dlouhou životnost a funkčnost hydroizolace. - Sádrokartony - firma vám pomůže s vytvořením nových prostor nebo přestavbou stávajících pomocí sádrokartonových systémů. Můžete si nechat udělat příčky, podhledy, obložení stěn nebo stropů. - Půdní vestavby - firma vám umožní zvýšit užitnou plochu vašeho domu pomocí půdní vestavby. - Zednické práce - firma provádí veškeré zednické práce, jako jsou zdění nových i starých staveb, bourání nebo opravy zdí, omítání nebo malování. Firma také realizuje komplexní rekonstrukce bytů nebo domů, včetně změny dispozice nebo rozšíření prostor. - Zateplené fasády - firma vám pomůže snížit náklady na vytápění a zlepšit estetiku vašeho domu pomocí zateplených fasád. Firma používá moderní materiály a techniky, které zajišťují vysokou účinnost a trvanlivost zateplení. - Omítky - firma se zabývá omítáním interiérů i exteriérů pomocí různých druhů omítek. Firma také provádí opravy a renovace omítek. - Bytová jádra - firma se specializuje na výstavbu bytových jader, která jsou ideálním řešením pro malé byty nebo garsonky. Bytové jádro obsahuje koupelnu, WC, kuchyňský kout a skříně. Firma dodává a montuje bytová jádra na míru podle vašich požadavků a přání. - Vložkování, čištění a frézování komínů - firma se stará o údržbu a opravy vašich komínů pomocí vložkování, čištění a frézování. Vložkování komínů zlepšuje jejich funkčnost a bezpečnost, čištění komínů odstraňuje nečistoty a saze, frézování komínů opravuje jejich poškození nebo nedostatky. - Obklady, dlažby, zámková dlažba - firma vám provede pokládku obkladů, dlažeb i zámkových dlažeb. - Autodoprava - firma vám zajistí dopravu vašich stavebních materiálů. Firma Stavební práce Josef Zima je vaším profesionálním a spolehlivým partnerem pro veškeré stavební práce. Firma má dlouholeté zkušenosti a reference od spokojených zákazníků. Firma pracuje s kvalifikovanými a zkušenými pracovníky, kteří dodržují termíny a kvalitu práce. Firma nabízí férové ceny a garanci na své služby.


Výstavba nových střech i jejich rekonstrukce od Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o.

Výstavba nových střech i jejich rekonstrukce od Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o.

Každý dům potřebuje střechu. Ať už se jedná o rodinný dům, bytové nebo činžovní domy či památkové objekty. Kvalitně a odborně postavená střecha vydrží dlouhá léta. Pokud i Vy potřebujete novou střechu nebo její rekonstrukci, pak se podívejte na nabídku společnosti Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o.. Rodinná firma Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. funguje na českém trhu již přes třicet let, a za tu dobu si získala nejen plno spokojených zákazníků, ale také plno potřebných zkušeností v oblasti výstavby nebo rekonstrukce střech. Má bohaté zkušenosti jak v oblasti pokrývačských, tak klempířských prací. Při výstavbě střechy nebo její rekonstrukce, používá kvalitní materiál jako je: - břidlice - prejza - pálená krytina - betonová krytina - eternit - plechová krytina Mimo jiné firma realizuje i instalace střešních oken a zprostředkování tesařských prací. Vypracuje pro Vás konstrukční plán až po samotnou realizaci i po potřebné revize.