AKRYLMETAL, lakovací a nátěrový systém, špičková kvalita od firmy SYNPO a.s.

SYNPO, akciová společnost

AKRYLMETAL, lakovací a nátěrový systém, špičková kvalita od firmy SYNPO a.s.

Nabízíme lakovací systém Akrylmetal pro lakování plastů, kovů a skel. Vyrábíme speciální druhy lakovacích systémů, jako jsou NANO a signální barvy, či antigraffity. Naše barvy a nátěrové hmoty prochází nadstandardní koloristickou výstupní kontrolou, zaručujeme nejvyšší kvalitu podloženou certifikovanými protokoly.

Obstaranie komplexných služieb pre zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

Obstaranie komplexných služieb pre zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

Komplexné vykonávanie činnosti v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, v oblasti požiarnej ochrany a v oblasti civilnej ochrany podľa Zmluvy o poskytovaní služby BOZP, OPP, CO
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2023 09:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenský pozemkový fond

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenský pozemkový fond

Zadavatel IČ:
17335345

Zadavatel ulice:
Búdkova 36

Zadavatel PSČ:
817 15

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
JUDr. Elena Sivová

Zadavatel telefon:
+421 903 464 477

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71317210-8
Poradenské služby týkajúce sa ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kalibrace, údržba a školení od expertů Hanna Instruments Czech s.r.o.

Kalibrace, údržba a školení od expertů Hanna Instruments Czech s.r.o.

Hanna Instruments Czech s.r.o. je předním poskytovatelem služeb v oblasti měřicích přístrojů, poskytujícím špičkovou údržbu, kalibraci a servis nejen pro produkty zakoupené přímo od naší pobočky, ale i pro přístroje od jiných výrobců. Naše služby zahrnují justování vybraných přístrojů a zajišťování kalibrace ve spolupráci s akreditovanými kalibračními laboratořemi podle mezinárodních standardů ISO/IEC 17025 a HACCP, což zaručuje vysokou přesnost a spolehlivost vašich měřicích přístrojů. Kromě technických služeb poskytujeme také školení pro uživatele, aby mohli efektivně využívat naše přístroje ve své práci. Naše technická podpora je k dispozici jak osobně, tak telefonicky, což zajišťuje, že naši klienti obdrží rychlou a efektivní pomoc, kdykoli ji potřebují. Zajišťujeme krátké dodací lhůty a dodáváme kompletní dokumentaci v českém jazyce. Naše produkty jsou výhradně kvalitní a vyrobené v EU a USA, což nám umožňuje garantovat příznivé ceny a vysokou spolehlivost. V Hanna Instruments Czech s.r.o. jsme hrdí na to, že poskytujeme služby, které přesahují očekávání našich zákazníků a pomáhají jim dosáhnout nejlepších výsledků ve své práci. Pro více informací o našich službách nebo pro nezávaznou konzultaci nás neváhejte kontaktovat.


Strojnický průkaz na zemní stroje - školení strojníků

Strojnický průkaz na zemní stroje - školení strojníků

Pozvánka na školení strojníků ve školícím středisku Knotek Vlčnov. Přípravný kurz strojníků, za účelem získat strojnický průkaz na zemní stroje, je určen pro 10 lidí. Školení probíhá přímo ve výukovém středisku ve Vlčnově v areálu Střechostav. Nejbližší plánované školení únor a duben 2023. Případně je možné si domluvit školení kdekoliv v ČR, podmínkou je zajištění min. 10 zájemců. Jedná se o kurz na obsluhu a řízení zemních a stavebních strojů dle vyhlášky č. 77/65 Sb.. Strojnický průkaz využijete pro nakladače, rypadla, buldozery, UNC, betonárny a autodomíchavače. Podmínkou přijetí do kurzu je: - řidičské oprávnění skupiny C nebo T pro stroje o hmotnosti nad 3,5 t - řidičské oprávnění skupiny T nebo B pro stroje o hmotnosti do 3,5 t - dozery pásové bez řidičského průkazu - zdravotní způsobilost. Kurz je zakončen státní zkouškou. Účastníci obdrží strojnický průkaz. Pořádáme i Základní kurz na zemní a stavební stroje a kurz na rozšíření strojnických průkazů a Opakovací jednodenní školení po dvou letech. Kursovné se hradí v hotovosti při prezenci nebo fakturou na základě řádně vyplněné objednávky. V ceně je zahrnuto kursovné, učební pomůcky, závěrečná zkouška a vystavení strojnického průkazu.


Referentské školení řidičů také online na našem webu

Referentské školení řidičů také online na našem webu

Školení řidičů Ostrava má zkušenosti se školením referentů. Školíme v našem akreditovaném středisku, nyní je také možnost využít absolvování online. Povinná účast na školení referentů se týká každého, kdo využívá ať už svůj soukromý automobil nebo služební vůz pro pracovní výkon. Týká se to i výkonu pracovní činnosti uvnitř objektu či uzavřeném prostoru. Proškolit se musí tito řidiči povinně dle zákona každý rok a řádně vše zdokumentovat. Všichni, kteří úspěšně školení absolvují, získají osvědčení. Nyní se mohou zájemci o školení přihlásit i online na webu. Navštivte náš web.


Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelé Brněnských firem mají jedinečnou možnost využít služby Regionální hospodářské komory Brno. Každoročně připravujeme téměř 100 vzdělávacích kurzů, které mohou využít jak manažeři firem, tak zaměstnanci. Podnikatelské akce a hlavně setkání podnikatelů pro lokalitu Jihomoravský kraj, Brno. Využijte naše semináře a workshopy. Hlavní motto firmy je pomoci zejména malým a středním podnikům. Při snaze proniknout na náš český, ale i zahraniční trh. Podpoříme Vaši firmu celou škálou služeb. I ve spolupráci s našimi členskými firmami zajišťujeme zázemí v oboru poradenství v celé řadě oborů. Firmy u nás mohou využít našeho Centra mezinárodního obchodu zahrnující rovněž nabídku aktivit mezinárodní sítě Enterprise Europe Network včetně celního poradenství. Přijďte a staňte se i Vy členem.


Školení o odborné způsobilosti elektro dle nařízení vlády 194/2022 Sb.

Školení o odborné způsobilosti elektro dle nařízení vlády 194/2022 Sb.

Chcete se stát kvalifikovanými elektrotechniky a získat odbornou způsobilost elektro podle nařízení vlády 194/2022 Sb.? Pak je pro vás určeno naše školení, které vám poskytne potřebné znalosti a dovednosti pro bezpečnou a zákonnou práci s elektrickými zařízeními. Naše školení je určeno pro všechny, kteří pracují s elektrickými zařízeními nebo se jimi chtějí zabývat. Školení ve firmě Rudolf Langer je akreditováno Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a splňuje všechny požadavky nařízení vlády 194/2022 Sb. o odborné způsobilosti elektro. Na konci školení složíte zkoušku, která vám zajistí osvědčení o odborné způsobilosti elektro, které je platné po celém území České republiky. Naše školení je zaměřeno na teoretické i praktické aspekty elektrotechniky, jako jsou základy elektrotechniky, elektrotechnická měření, elektrotechnické normy, elektrotechnická bezpečnost, elektrotechnické dokumentace a další. Školení je vedené zkušenými lektory, kteří mají dlouholetou praxi v oboru elektrotechniky.


Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu

Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu

V dnešní době úspory energií dochází k nedostatku kvalifikovaných elektromontérů v oblasti fotovoltaiky, proto naše firma z Ostravy nabízí příležitost získat tuto profesní kvalifikaci Elektromontér/ka fotovoltaických systémů 26-014-H. Profesní kvalifikace je ukončena státní zkouškou, která obsahuje jak teoretickou tak i praktickou část, která se provádí na fotovoltaickém polygonu. Naši klienti jsou jak z Ostravy, Opavy, Karviné, Havířova, Nového Jičína, ale také Olomouce, Brna a dalších měst České republiky. Získejte osvědčení a konkurenční výhodu, která umožňuje čerpat dotaci z veřejných zdrojů. Kontaktujte nás!