Moderní vozový park nákladních vozidel společnosti PAP TRUTNOV, s.r.o.

PAP TRUTNOV, s.r.o.

Moderní vozový park nákladních vozidel společnosti PAP TRUTNOV, s.r.o.

Moderně vybavený vozový park vlastní společnost PAP TRUTNOV, s.r.o. věnující se vnitrostátní i mezinárodní nákladní silniční dopravě. Přepravu zásilek realizujeme ekologickými a bezpečnými nákladními vozidly DAF, VOLVO, MAN. Naši řidiči jsou pravidelně proškolováni, dopravní společnost má uzavřené pojištění odpovědnosti.

Obstaranie komplexných služieb pre zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

Obstaranie komplexných služieb pre zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

Komplexné vykonávanie činnosti v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, v oblasti požiarnej ochrany a v oblasti civilnej ochrany podľa Zmluvy o poskytovaní služby BOZP, OPP, CO
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2023 09:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenský pozemkový fond

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenský pozemkový fond

Zadavatel IČ:
17335345

Zadavatel ulice:
Búdkova 36

Zadavatel PSČ:
817 15

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
JUDr. Elena Sivová

Zadavatel telefon:
+421 903 464 477

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71317210-8
Poradenské služby týkajúce sa ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelé Brněnských firem mají jedinečnou možnost využít služby Regionální hospodářské komory Brno. Každoročně připravujeme téměř 100 vzdělávacích kurzů, které mohou využít jak manažeři firem, tak zaměstnanci. Podnikatelské akce a hlavně setkání podnikatelů pro lokalitu Jihomoravský kraj, Brno. Využijte naše semináře a workshopy. Hlavní motto firmy je pomoci zejména malým a středním podnikům. Při snaze proniknout na náš český, ale i zahraniční trh. Podpoříme Vaši firmu celou škálou služeb. I ve spolupráci s našimi členskými firmami zajišťujeme zázemí v oboru poradenství v celé řadě oborů. Firmy u nás mohou využít našeho Centra mezinárodního obchodu zahrnující rovněž nabídku aktivit mezinárodní sítě Enterprise Europe Network včetně celního poradenství. Přijďte a staňte se i Vy členem.


Stabilní hasící zařízení (SHZ) – sprinklerový vodní prostředek pro potlačení a uhašení požáru

Stabilní hasící zařízení (SHZ) – sprinklerový vodní prostředek pro potlačení a uhašení požáru

Hledáte zařízení detekující požár v počáteční fázi, který minimalizuje škody a zajistí bezpečnost osob? V tom případě si pořiďte Sprinklerové vodní stabilní hasící zařízení od společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. Společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. prodává a montuje sprinklerové vodní SHZ, která se skládá z vodního zdroje, čerpacího zařízení, potrubních rozvodů, ventilů a poplachového a monitorovacího zařízení. Sprinklery se aktivují samočinně při dosažení určité teploty a vytvářejí sprchový proud vody. Zvyšte požární bezpečnost Vašeho objektu a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Základní, opakovací školení, kurz jeřábníků, vazačů břemen - jeřábnický, vazačský průkaz

Základní, opakovací školení, kurz jeřábníků, vazačů břemen - jeřábnický, vazačský průkaz

Naše Školící středisko Knotek Vlčnov pořádá základní a opakovací školení pro pracovníky obsluhující zdvihací zařízení (jeřáby) a pracovníky provádějící vázání břemen. Naším cílem je zajistit školení jeřábníků a vazačů dle platné legislativy. Pokud máte zájem o jeřábnický, vazačský průkaz, kontaktujte nás. Školení probíhá přímo u zákazníka nebo v našem středisku ve Vlčnově - veřejná školení realizujeme zpravidla jednou měsíčně. Vstupní předpoklady - věk 18 let, zdravotní způsobilost, potvrzení o předběžném zácviku. Naše středisko provádí školení a zkoušky pro následující třídy jeřábů: Třída „O“: Mostové, portálové nebo konzolové jeřáby s kočkou nebo kladkostrojem ovládané ze země. Třída „A“: Mostové, portálové nebo konzolové jeřáby s kočkou nebo kladkostrojem ovládané z koše nebo kabiny. Třída „B“: Věžové nebo sloupové jeřáby s výložníkem. Třída „D“: Mobilní jeřáby. Třída „N“: Nakládací jeřáby (např. hydraulické ruky). Třída „S“: Technologické manipulátory, jeřábové příslušenství stavebních strojů, vysokozdvižných vozíků apod. Opakovací školení je povinné a provádí se jednou za 24 měsíců. Po absolvování základního školení a přezkoušení je uchazeči vystaven průkaz jeřábníka či vazače v požadovaném rozsahu. Průkaz nabývá platnosti až po přezkoušení praktických znalostí a dovedností na jeřábu za dozoru osoby s platným průkazem pro daný typ jeřábu. Vykonávání jeřábnických prací držitelem průkazu na konkrétním pracovišti je podmíněno seznámením s riziky na pracovišti a Systémem bezpečné práce dané organizace.


Okamžitý dovoz a doprava vody cisternou Praha - k napouštění vody do bazénů, studní či na stavbu

Okamžitý dovoz a doprava vody cisternou Praha - k napouštění vody do bazénů, studní či na stavbu

Agentura Hřivna pod vedením pana Ing, Lubomíra Hřivny zajišťuje okamžitý dovoz vody cisternou po Praze a přilehlém okolí. Napustíme bazén, studnu, pokropíme stavbu, či umyjeme vozovku a další komunikace. Používáme kropící vozy, které jsou určené zejména k vysokotlakému čištění a mytí veškerých komunikací, dále pak k snížení prašnosti vozovek, silnic, obslužných komunikací. Provádíme okamžitý dovoz vody k plnění stavebních strojů vodou nebo k technologickému kropení na stavbách či k plnění zavlažovacích systémů. Dále nabízíme zalévání zeleně a kropení travnatých ploch. Navážení bazénů cisternou je rychlé, pohodlné a bez negativních dopadů na místní vodovodní síť. Dovoz vody si můžete objednat na 603 415 930!


Školení o praktickém využití umělé inteligence - jak využít AI v praxi pro zvýšení produktivity

Školení o praktickém využití umělé inteligence - jak využít AI v praxi pro zvýšení produktivity

Umělá inteligence (AI) je již součástí našeho každodenního života a má obrovský potenciál pro zlepšení firemních procesů a zvýšení produktivity. Pokud chcete své zaměstnance naučit, jak efektivně využít AI v každodenní práci, domluvte si školení o využití AI v praxi u RECRUITMENT FACTORY s.r.o. Zlín. Toto školení je určeno pro jakéhokoli zaměstnance firem, nehledě na oddělení. Umělá inteligence má využití v mnoha oborech a po školení jistě pomůže, každému. Obsah školení - dozvíte se: - Co je AI a jak funguje - Jaké jsou hlavní typy a aplikace AI - Jak používat AI nástroje jako ChatGPT, Prompt engineering, Fine-tuning, Midjourney, Canva, Chatbot a Noteable - Jak navrhovat a testovat AI řešení pro vaše podnikové problémy - Jaké jsou právní a etické aspekty používání AI Cena je 30 000 Kč za skupinu do 15 lidí (nejsme plátci DPH). Po absolvování školení obdržíte certifikát o dokončení.


Profesní školení řidičů skupiny C, CE, D, DE - pravidelné i obnovovací

Profesní školení řidičů skupiny C, CE, D, DE - pravidelné i obnovovací

Školení řidičů organizuje pravidelné i obnovovací školení řidičů nákladních vozidel a autobusů. Vlastníci řidičských průkazů výše uvedených skupin jsou povinni pravidelně podstoupit školení. První teoretická výuka musí proběhnout do roku od vydání nového profesního průkazu. Každoročně tedy v rozsahu 7hodin, v rámci 5let 35hodin. Poté je nutné požádat na úřadě o výměnu profesního průkazu. Výuka obsahuje silniční pravidla v tuzemsku i zahraničí, pravidla bezpečné jízdy a vliv stavu pneumatik na bezpečnost při jízdě. Také se účastníci dozví technické parametry dnešních motorových vozidel, novinky v mezinárodní dopravě, zásady při bezpečném ukládání a vykládání a manipulaci nákladu a v neposlední řadě ekonomiku provozu. Obnovovací školení je povinen podstoupit ti řidiči, kterým platnost řidičského průkazu vypršela a také ti, kteří školení nikdy neabsolvovali. Školení je nutné i pro ty, kteří dosud nebyli držiteli průkazu profesní způsobilosti, ale oprávnění jim bylo přiděleno před 10.9.2009, jde-li o podskupiny D1, D1+E, D nebo D+E, před 10. zářím 2008. Rozsah výuky je stanoven dle věku a řidičského oprávnění. Kontaktujte nás, rádi Vám podáme podrobnější informace. Můžete se přihlásit na našich webových stránkách.