Obstaranie komplexných služieb pre zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

Obstaranie komplexných služieb pre zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

Komplexné vykonávanie činnosti v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, v oblasti požiarnej ochrany a v oblasti civilnej ochrany podľa Zmluvy o poskytovaní služby BOZP, OPP, CO
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2023 09:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenský pozemkový fond

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenský pozemkový fond

Zadavatel IČ:
17335345

Zadavatel ulice:
Búdkova 36

Zadavatel PSČ:
817 15

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
JUDr. Elena Sivová

Zadavatel telefon:
+421 903 464 477

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71317210-8
Poradenské služby týkajúce sa ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Školení elektrikářů, elektromontérů dle zákona 250/21

Školení elektrikářů, elektromontérů dle zákona 250/21

Školení elektrikářů, elektromontérů je dle zákona 250/21 povinné a je nutné jej opakovat min. jednou za 3 roky. Proto pořádá Školící středisko Pavel Knotek Vlčnov pro elektrikáře z regionu Uherský Brod, Uherské Hradiště pravidelné školení. Každý pracovník, který přichází do styku s elektrickým zařízením musí být dle platné vyhlášky pravidelně proškolen a přezkoušen ze znalostí předpisů a norem týkajících se elektrických zařízení. Na školení o odborné způsobilosti v elektrotechnice se mohou přihlásit osoby, které doloží doklad o vzdělání v oblasti elektro, případně platné předchozí osvědčení dle Vyhl. 50/78 Sb. ne pro §5. Místo konání: -školící středisko firmy Pavel Knotek - Vlčnov 913, areál Střechostav. Nejbližší termín školení: Zahájení pátek 23.3.2023 Zkouška pondělí 27.3.2023. Při zajištění min. 10 zájemců, je však možné uspořádat školení v rámci celé ČR. Pro bližší informace volejte tel.:777944480.


Absolvujte s námi školení a státní zkoušku  montér dobíjecích stanic pro elektromobily

Absolvujte s námi školení a státní zkoušku montér dobíjecích stanic pro elektromobily

Při instalaci dobíjecích stanic dotovaných z veřejného rozpočtu je stavební pracovník povinen mít profesní kvalifikaci. To Vám umožní Ivo Tomeček prostřednictvím školení a státní zkoušky Montéra dobíjecích stanic pro elektromobily 26–036‑H. Zkouška trvá 10hodin, skládá se z teoretické a praktické části, která probíhá na polygonu. Před zkouškou doporučujeme absolvovat konzultační seminář, kde se dozvíte potřebné informace o organizaci a průběhu zkoušky, seznámíte se s polygonem, legislativou a bezpečností práce. Školení trvá v časovém rozmezí 6-8hodin, kdy se účastník dozví nové informace o historii a vývoji elektromobility, akumulaci energie, z čeho se nabíjecí stanice skládá a funkčnost jednotlivých částí. Nedílnou součástí školení jsou i dotace pro elektromobily či ekonomika provozování stanic. Na školení a zkoušku jezdí zájemci z Ostravy, Karviné, Opavy a dalších regionů. Buďte dalšími účastníky, kontaktujte nás.


Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu

Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu

V dnešní době úspory energií dochází k nedostatku kvalifikovaných elektromontérů v oblasti fotovoltaiky, proto naše firma z Ostravy nabízí příležitost získat tuto profesní kvalifikaci Elektromontér/ka fotovoltaických systémů 26-014-H. Profesní kvalifikace je ukončena státní zkouškou, která obsahuje jak teoretickou tak i praktickou část, která se provádí na fotovoltaickém polygonu. Naši klienti jsou jak z Ostravy, Opavy, Karviné, Havířova, Nového Jičína, ale také Olomouce, Brna a dalších měst České republiky. Získejte osvědčení a konkurenční výhodu, která umožňuje čerpat dotaci z veřejných zdrojů. Kontaktujte nás!


Institut komunitního rozvoje, z.s., rozvoj lidských zdrojů, vzdělávání, školení, kurzy

Institut komunitního rozvoje, z.s., rozvoj lidských zdrojů, vzdělávání, školení, kurzy

Institut komunitního rozvoje, z.s. je akreditovaná vzdělávací instituce, která se zabývá zpracováním strategických a komunitních plánů rozvoje pro města a obce, školením a poradenstvím v oblasti udržitelného rozvoje, sociálních služeb a komunikace s veřejností. Institut komunitního rozvoje nabízí širokou škálu kurzů a přednášek pro rok 2023, které jsou určeny pro starosty, úředníky, pracovníky sociálních služeb, studenty i veřejnost. Mezi témata patří například komunitní plánování, facilitace, fundraising, zapojování veřejnosti, udržitelný rozvoj, MA21, zdraví a zdravý životní styl. Kurzy jsou realizovány formou on-line stáží, školení na míru nebo přednášek na školách či pro seniory. Institut komunitního rozvoje je organizace, která pomáhá místním samosprávám i občanům lépe plánovat a rozvíjet své komunity. Je to organizace s odborným týmem, dlouholetou praxí a kvalitními referencemi. Jedná se o organizaci, která se neustále učí a inovuje.


Ekonomické hašení - opakovaně plnící hasicí zařízení pro hašení lithiových baterií

Ekonomické hašení - opakovaně plnící hasicí zařízení pro hašení lithiových baterií

Dodávkou hasicích zařízení na hašení lithiových baterií se zabývá HTB - Požární ochrana a.s. z Ostravy. Hasicí zařízení typu VER-DIS 2x pro hašení lithiových baterií využijete k ochraně zařízení s lithium-iontovými bateriemi. Vyskytují se v notebookách, tabletech, powerbankách a další zařízeních. Obsahuje dva litry vermikulitové disperze, které rychle ochladí baterii a uhasí oheň. Druhý nabízený typ je VER-DIS 6x, který je vhodný na ochranu zařízení s lithium-iontovými bateriemi k hašení akumulátorového elektrického nářadí, koloběžek a elektrických skateboardů. Díky vermikulitové disperze rychle uhasí plameny ohně. Jeho obsah je šest litrů. Hasicí zařízení VER-DIS 9x je další nabízený typ, který byl navržen pro ochranu zařízení s lithium-iontovými bateriemi. Ty jsou ve skútrech, elektrokolech, v zahradní technice na baterie jako jsou například sekačky na trávu. Jeho obsah je devět litrů. Posledním v této řadě je typ VER-DIS 20x s obsahem dvacet litrů. Slouží k hašení dobíjecí stanice pro elektrovozidla, úschovnu elektroniky, půjčovny elektrokol a koloběžek. Všechny nabízené typy mají velkou výhodu v možnosti opakovaného plnění, hašení je rychlé a účinné a během něj se dá ventilem snadno hašení přerušit. Navštivte náš e-shop.


Odborné revize žebříků, lešení a kurzy lešenářů - bezpečnost práce, požární ochrana

Odborné revize žebříků, lešení a kurzy lešenářů - bezpečnost práce, požární ochrana

Různé činnosti spojené s prodejem lešení a žebříků provádí firma HROMEK s.r.o. z Hodonína. Mezi naše služby patří odborné revize žebříků a lešení s cenou od 150 Kč/ks, přičemž za dopravu účtujeme 5 Kč/km. Zajišťujeme různé kurzy pro lešenáře, které probíhají ve firemní školící místnosti a lze je vzájemně kombinovat. Nejčastěji se jedná o komplexní školení na bezpečnost práce, práce ve výškách, požární ochranu, vysokozdvižné vozíky, tahače, vazače, jeřáby a další zařízení. V případě zájmu o kurz je nutné sdělit, zda jej absolvujete poprvé nebo již opakovaně. Školíme také kurzy, které je nutno zakončit zkouškou podle platného zákona. Na základě složené zkoušky obdrží úspěšní absolventi platný průkaz lešenářů. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.